הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. גלצ Member

גם ווילבקין והאנטר נפצעו? מה יהיה עם הקבוצה הזאת

2. Roma מנהלים

תשמע אפילו הסוכן של ג'ו לא יכל להחמיא לו יותר מההודעה הזאת שלך,
    חסימות וריבאונד זה לא הגנה. חור הגנתי בכל הקדנציות בארץ.
    הוא לא יכול לשחק בעמדה 3, הוא פשוט כבד מידי, קצת כמו נמרוד לוי למרות שלוי זריז ממנו ושולט בכדור בצורה טובה יותר.
    בנוגע לנבחרת כל עוד יש את ג'ייק כהן ותומר גינת שנחשבים ישראלים אין צורך במתאזרח בעמדה הזאת.

ללא ספק שובר שיויון בתור ישראלי, בדיוק כמו הוואל וג'ייק כהן שעדיפים על ההיצע הישראלי בהרבה.

3. yakov_y YNWA

חסימות זה הגנה, חצי הגנה, תקרא לזה איך שתרצה, חסימות זה פן מרכזי בהגנה.
    דני אבדיה שומר רע אבל חוסם גדול ומקבל מחמאות על ההגנה שלו מסקאוטים.

אלכסנדר כבד ? ראיתי אותו משחק כמה שנים, אין סיכוי שהוא כבד.
    נמרוד לוי לגמרי יכול לשחק 3, אפילו תומאס שיחק אתמול כ-3 ושמר על גארדים.

ג׳ייק כהן ? תומר גינת ? הם שחקני הגנה עלובים, פשוט עלובים, באמת לדעתי שחקני ההגנה הישראלים הגרועים ביותר.
    איזה מתזארח אתה רוצה ? דיבר׳ לא רלוונטי לתקופה הקרובה.

4. Roma מנהלים

תומאס לא יכול לשחק 3, הוא יכול לשחק 3 לפרקים בסיטואציות מסוימת. תומאס בניגוד לג'ו יכול להוביל כדור בהתקפה מעבר וגם לחדור לסל מקשת השלוש. ג'ו אלכסנדר היה חולם לעשות דברים כאלה, יש לו יתרונות אחרים.
    תומאס הכי קרוב לעמדה שלוש מבין השלושה ואז לוי, אבל שוב אם יש לך 2 ביגמנים בצבע ללא קליעה משלוש אז שלושתם לא יכולים לשחק בעמדה הכל תלוי איך הצבע מורכב, בריימו נותן קליעה משלוש ומפנה את הצבע אז זה משקר.

הטיקט של ג'ו אלכסנדר זה התקפה, כלי התקפי מדהים, בהגנה למעט חסימות הוא חלש ביותר. יש ההבדל בין היכולת של דני אבדיה שהוא גארד לבין ג'ו לחסום שהוא שחקן פנים. ג'ו עושה עבירות מיותרות בדומה להוואל וגם שומר אחד על אחד חלש וגם מתקשה בהגנת חילופים שרצה חזק בליגה שלנו.

ההגנה של אבדיה טובה לסירטוני יוטיוב, בפן הזה צריך ללמוד הרבה יותר מהישראלי המופנם של מכבי, זוסמן.

כרגע בנבחרת חסר לי יותר רכז יוצר מאשר עוד FF שלא יודע לשמור.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומס, עומס, עומס. השחקנים נופלים מהרגליים. מבחינתי ב"ש תביס אותנו היום, אבל שאף שחקן לא ישחק יותר מעשרים דקות. שיאניס יתן דקות למספר צעירים. המשחק היום לחלוטין לא חשוב.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים ניצחה מכבי בב"ש עם קבוצה שלדעתי לא כללה שום שחקן מהחמישייה הראשונה...עם שלושה זרים בלבד ניצחנו ב-17 הפרש. לא בדיוק תעודת כבוד לקבוצה מבירת הנגב.

7. yakov_y YNWA

גם ב״ש עם 3 זרים, אל תקנה את התעמולה של ערוץ הספורט למרות שהיא קצת מובנת וקצת מוגזמת.
    דורסי עם 10-10-8, גדול.

8. Melikson24 Member

בדיוק, ועוד TJ וויליאמס שהוא היחיד שמסוגל לעשות משהו עם הכדור שהוא מעבר לקאץ' אנד שוט.

אין לי שמץ של מושג איך אשדוד הצליחו להפסיד לנו בלי שמחון (משחק בכורה טוב) ו-TJ. אבל זה נותן לי תקווה שלא נרד ליגה.
    בתכל'ס אנחנו עם 3 זרים במקרה הטוב וכרגע רק עם 2. פטרוסילי הוא בקושי ישראלי סביר.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@yakov_y
    איך זה שלב"ש היו רק שלושה זרים? מבחירה או שמה פציעות?

10. yakov_y YNWA

פציעה, השחקן הכי טוב שלה ואולי היחיד שטוב (19.3 נק׳ ו-4.4 אס׳).
    כמעט כל מחזור יש קבוצה עם פציעות ו-3 זרים.

חשוב לציין שב״ש בלי ווטסון שאמור לחזור מפציעה, ווטסון הישראלי הכי טוב שלהם ועמית שמחון שהיה מצוין במשחק הספיק להתאמן אולי פעם אחת, חתם במוצ״ש לדעתי.

בכל מקרה, מכבי ת״א הייתה קצרה יותר ומה שהיא עושה פשוט מטורף.

יש סגל לא רע לב״ש, הסגל לא מוציא מעצמו מספיק.
    בדר״כ אני מבקר את קבוצות הליגה על עמדה בעייתית ותמיד צועק שחקני הגנה, כאן הסגל טוב.

אין לי מושג איך אשדוד ניצחה משחק אחד עד כה, הם שיחקו נגדכם (וסיבוב שלם) עם פאקינג 2 זרים, יש להם את הישראלי הכי חלשים בליגה וזרים ממוצעים.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. גלצ Member

למחוק

12. כינוי כי הכח זהו כח

דניאל קופרברג חותם בהפועל תל אביב.
    לא אגזים ואומר שזאת ההזדמנות האחרונה לדעתי בקריירה שלו להוציא משהו, שחקן עם הרבה בעיות משמעת שלא התקדם מילימטר מאז היה שחקן בנבחרת העתודה, מגיע להיות מחליף לעמדה הכי הכרחית בהפועל תל אביב, מקווה בשבילו שייתישר וישתפר כי חסר לנבחרת סנטר טבעי צבר (טוב יליד רוסיה אבל מספיק קרוב)2.08

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ג'יימס יאנג חתיכת שחקן. קצת זורק אולי יותר מדי אבל יופי של גניבה של חיפה.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

yakov_y אוהב/ת את זה.
  14. yakov_y YNWA

אתם קולטים שרק בגלל פציעת אלישי כדיר והשיחרור המפתיע ממכבי חיפה, הפועל ת״א עושה מהלך נכון ?
    קופרברג רכש מצוין כי אין להפועל הרבה בצבע, לא יפתור את הבעיות אבל יצמצם, מבחינתי זאת חתיכה קטנה שהייתה חסרה, ישפר הרבה את הפועל ת״א.

ג׳יימס קלי צפוי מאריך חוזה, רכש יוצא מן הכלל.

כרגיל קבוצות משנות את כל הקבוצה במהלך עונה, צריך לתת הימורים כל סיבוב על הפוטנציאל של קבוצה.

ליאור אליהו אני קורא עם 14-14-8, א-ג-ד-ה !

ג׳יימס יאנג ברור שהוא גניבה, יש המון שחקנים בליגה עם עבר באן בי איי ולא עבר שקרי, שחקנים מעולים.

Roma אוהב/ת את זה.
  15. Roma מנהלים

אחרי שראיתי את השימוש בלטאביוס וויליאמס, כלומר חוסר השימוש, פשוט הוא חי מהפירורים שמשאירים לו וריבאונדים שהוא קוטף, אז אני לא מאמין ששום סנטר יעזור לקבוצה הזאת.
    יותר מדי שחקנים שאוהבים להפגיז מהשלוש ולכדרר עד המוות, חסר לי רכז שיוצר עבור אחרים ולא עבור עצמו כי את זה יש בשפע.

מריח לי שקופרברג יגמור כמו בריסקר, שחקן שהמשחק גמור לכל כיוון. שולח את שניהם מזמן למאמן של שחקנים כמו בראד או להוביל קבוצה בליגה הלאומית.

מצב נושא:
הנושא נעול.