הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

זה לא NBA, אין דראפט ותקרת שכר.
    למעט מכבי, ירושלים ואולי חולון, קשה מאוד לייצר קבוצה שתרוץ כמה שנים ביחד מהרבה סיבות ובעיקר כלכליות אז אין טעם לבנות למרחק. כל הקבוצות בונה לעונה אחת בלבד ואולי זה רע אבל זה הכדורסל שלנו.
    כל עונה צריך לראות את התלכיד ולראות אם אפשר לצוד תארים.

כל מי שיהיה מספיק טוב, בין אם ישראלי או זר, לא יישאר איתך כדי להתקדם לשלב הבא: אירופה, מכבי וירושלים מחכות לו.
    לא מבין איך אפשר להפריד את נהריה ונס ציונה. אשדוד וגלבוע מסכים.

לא שכחתי את וויטי, מעדיף את טילמן אבל וויטי זה אחלה זר לליגה אם ידעו להשתמש בו, באירופה מכונה.
    לימונד וגוט ישראלים מצוינים עם תרומה אדירה. טל דן זה סמל ואני בעד סמלים בטח בקבוצה כמו נס ציונה.

טוקטו שחקן טוב, אם אין בעיית קליעה בקבוצה הוא נכס, רק שלא יצפו ממנו לקליעה.

2. גלצ Member

לימונד בשלב הבתים השני באירופה אכזבה. פשוט הרס לנס ציונה בכל משחק ואני גם אוהב אותו יחסית לשחקן ישראלי. בואו נודה בזה הזרים של נס ציונה זה 90 אחוז מהקבוצה.
    בחולון הזרים זה 95 אחוז ש4 אחוז זה פניני (כשיש לו יום טוב מהשלוש הוא גדול, אבל זה בדכ לא קורה נגד הקבוצות הטובות) ו1 אחוז זה אוחיון הגמור, והזרים שלה בינוניים אגב.

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/20
  3. yakov_y YNWA

עירוני נהריה:
    הזילזול בהם מטורף, נכון הסגל הישראלי קצר, לא מאוזן ולא איכותי אבל מבחינת זרים ?
    מקניל, ווטרס, גפני, סימפסון זרים נהדרים הגנתית והתקפית, זרים מהטובים בליגה.
    תוסיפו לכך את ג׳ף אדריאן שאני מחזיק ממנו הגנתית והתקפית ששוחרר.
    מגזימים איתם, פרנקו עשה בשכל שהביא זרים ״מבוגרים״, הכי טוב מהרבה סיבות, כאילו הם זרים לפני פרישה מתייחסים אליהם (גפני הכי מבוגר ושומר מהטובים בליגה בגילו).
    לא פוסל אותם מזכייה בגביע.

הימרתי עליהם מחוץ לפלייאוף בקיץ, כרגע אני מתחרט בענק ואני בטוח שכולם, הדעה השתנתה.

הפועל חולון:

תארו לכם שמכל המשוחררים היו מחזירים רק את: רועי הובר ואנחל דלגאדו + מחתימים את הזר שחסר להם לקו האחורי במקום תומפסון החלש וזה סגל מפלצתי, סגל לאליפות !

קופיין פוסטר רכש אלכסנדר דלגאדו
    אוחיון הרוש פניני הוואל קליין
    הובר מוראידי/ששון

סגל לאליפות, שווים לירושלים באיכות הסגל, כולה להחזיר מושאל ושחקן זר ששוחרר, שחקן לקו האחורי גם ככה יגיע בקרוב, אנחנו מדברים כאן על סגל של 4 זרים בלבד.

4. כינוי כי הכח זהו כח

מה יצא להם מהצעירים האלה?
    שחקנים להמשך הדרך כמו נתנאל ארצי(שבעונה פחות טובה אבל אחלה שחקן), יותם חנוכי, יפתח זיו, עידו פליישר אלה שחקנים ישראלים איכותיים שיישארו שנה הבאה שגלבוע בקושי משלמת והם נותנים אחלה תוצרת, תוסיף לזה את העובדה שגלבוע מצליחה כל שנה להביא זרים טובים. שנה הבאה עם רוסטר דומה שאני מאמין שימשיך ועוד הימור על ישראלי צעיר כמו יאיר קרביץ, עידן אלבר או ליאור קררה או אפילו הימורים מהלאומית כמו רז אדם, מוריאל לוטטי(בהנחה שעפולה לא עולה), מירון רוינה וחן כלפון ויש לך סגל ששווה פלייאוף ויכול בקלות להפתיע, בטח עם מאמן יותר איכותי

5. ייא Member

איזה אליפות הלכת רחוק מאד מאד, אם נגיע לפיינל 4 = הישגדול. אנחנו סתם מעבירים תזמן והערב נודח מאירופה גם.
    מהשנשאר מהעונה הזאת זה פלייאוף שאולי יהיה קצת מעניין. וגם אם נעלה לחצי, נהיה שטיח.

6. גלצ Member

מכבי וירושלים טובות בפער מכל השאר

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  7. yakov_y YNWA

לא סגל מושלם אבל מה חסר לך כאן כדי לגנוב תואר ?
    4 זרים + אלכסנדר בחמישייה.
    הוואל מהספסל, ספסל לא רע, נכון שאין הרבה שחקני הגנה בסגל אבל התקפית סגל טוב.

8. yakov_y YNWA

יצא לי לחשוב על זה,
    יש לנו בדיון אוהדי אליצור נתניה, הפועל תל אביב הפועל י-ם ועירוני ר״ג.
    מכנה משותף ?
    דני פרנקו אימן את הקבוצות האלה.

@DRORIKO
    חיפה כדורסל מעניינת אותך ?
    אתה גם ״סבלת״ מדני פרנקו ?

9. DRORIKO Member

כבר אמרתי את זה לא פעם. מאמן ליגה נהדר. הצליח לדעתי בכל קבוצה שהיה בה, והוא היה בלא מעט. על ההישגים שלו באירופה כבר יש לי דעות אחרות.

10. yakov_y YNWA

פסיכופסט ים מנהלים את חולון, ידעתי שדן שמיר יעזוב והבלוך יתגלה.
    לוקחים החלטה מטורפת ומשחררים את קופיין, תומפסון איכשהו שם, נשאר רכז אחד, 2 זרים ורישום אחד בלבד.
    אם זר ייפצע ?
    השתגעו שם, למה לקחת החלטות אחרי הדחה כל כך קשה ? חכו שתירגעו ?

במקום:
    להחזיר את קופיין, דלגאדו שרק שוחרר ורועי הובר מהשאלה + להחליף את תומפסון בזר שיגיע.
    זה הכל !!!

השתגעו שם לגמרי, כמו העזיבה של רונאלדו את ריאל, ככה דן שמיר וחולון.
    אני רק אזכיר שלפני שמיר הם היו קבוצה ממוצעת מינוס ודן שמיר הציל אותם מירידה.

11. כינוי כי הכח זהו כח

האמת שלפי מה שרשום האופציה לעזיבה הייתה של קופיין במקרה של הדחה מאירופה.
    האמת כל הכבוד להנהלה של חולון העונה הצליחו לקבל כמות החלטות כל כך נוראית שנראה לי הם שברו שיא. כמובן שההחלטה הכי נוראית הייתה להיכנע לקהל ולשחרר את לטאביוס וויליאמס גם בזבז רישום של זר וגם הגיע זר שלא השתלב...
    זה שאתה מציע לחולון להחזיר את הובר, השאלה אם יש אופציה כזאת כי לדוגמה עידן אלבר מושאל לנס ציונה, ומכבי לא יכולה להחזיר אותו במהלך העונה.
    דן שמיר עזב בצדק קיבל משרה סופר מעניינת בליגה יותר חזקה, הוא יציב שם וכרגע יכול לחלום על פלייאוף אחרי פתיחת עונה עלובה.
    אשכרה חולון, אחת הקבוצות הבכירות בליגה תסיים את העונה עם שלושה זרים שאחד מהם הוא ראיין תומפסון שהסיבה היחידה שהוא נשאר שהוא שחקן כלבו כזה. כלומר זר אחד אפקטיבי, המזל שלה שיש לה שלושה מאזרחים טובים לליגה בדמות אלכסנדר, קליין והאוול(שהוא הסנטר הטבעי היחיד אלא אם מחשיבים את שיר מוראידי...)
    צריכה להיות עריפת ראשים בצוות המקצועי בחולון, לא יכול להיות שככה הסגל שלהם נראה בלי אפשרות לשנות משהו...
    אשכרה הרכס הטבעי היחיד זה יוגב אוחיון
    אם יביאו רכז ישראלי זה מחליף לו.
    אשכרה ריצ'ארד הוואל הסנטר היחיד בסגל הזה...
    באיזה עמדה אתה מביא את הזר השמיני?
    אם אתה מביא רכז ישראלי זה מהלאומית, מי תביא ניצן חנוכי?!?!, יאיר קרביץ?!?!, רועי הובר אם זה אפשרי?!?!
    ההתנהלות של חולון כל כך מזוויעה שמי שתקבל אותה בפלייאוף צריכה לומר תודה...
    אגב יש מצב שלחולון יש את הסגל המבוגר בליגה?

בחולון צריכים לחשוב לקראת עונה הבאה כי מהעונה הזאת לא יצא כלום. צריך לחשוב מי יאמן, צריך לבנות מחדש את הסגל הישראלי כי עם כל הכבוד לבנות על גיא פניני ששנה הבאה יהיה בן 37, הוואל יהיה בן 30, אלכסנדר 34, הרוש 33 ויוגב אוחיון שהעונה יהיה בן 33 זה לא נשמע לי מבטיח במיוחד. הישראלי "הצעיר" של חולון זה טי.ג'יי קליין שהוא יהיה 26.
    הקבוצה הזאת צריכה דם חדש ודם צעיר כי בסגל הזה זה לא הולך להשתפר...
    המצב בחולון קשה, ישראלים מעבר לשיא, זר אחד אפקטיבי, כיום בחולון היחידים ששווים משהו הם פוסטר ושלושת המתאזרחים שחולקים את אותה עמדה...
    הבעיה בחולון היא לא רק לעונה הזאת אלא גם לקיץ בו הקבוצה תהיה חייבת מהפך רציני!!!.

אוף טופיק בנוגע לדני פרנקו במכבי רמת גן הוא קיבל את ההזדמנות הראשונה שלו כמאמן בוגרים כשעלה איתנו מהלאומית ועונה אחרי זה אימן אותנו בליגת העל.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זוכר את סמאג' כריסטו? מככב ביורוליג במדי ויטוריה (נתן גם חצי עונה מצוינת בלימוז').

ברון-סווינג-כריסטון-דונאלדסון זאת רביעיית זרים שהייתה שווה מקום 4-5 ואפילו פיינל פור...

13. yakov_y YNWA

כן ראיתי אותו השבוע, רציתי לכתוב כאן אבל השחקן שיחק באן בי איי אז אין טעם.

סווינג לא כזה להיט, ברון הושפל ע״י לאמלו בול בליגה האוסטרלית, קטע ויראלי, הם זרים סבבה.
    דונאלדסון בהרצליה היה להיט, בעונה שעברה בסדר.
    יש כאן זר אחד שובר שיווין, מקום בפיינל פור אולי אבל אפשר וצריך להביא זרים טובים יותר.

לצורך העניין העונה יש 2 זרים טובים (טי ג׳יי וז׳אק) ו-2 זרים בסדר (באטלר והגארד הלבן).
    לא פחות טוב מאשתקד.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אז הראשונה לנצל את מגפת הקורונה שהשביתה את הליגה הסינית היא הפועל חולון ששולפת ממנה את לא אחר מאשר מני האריס. שחקן שהצטיין בליגה היוונית ועשה עונות מעולות באירופה, עזב לכסף הגדול של סין, ובחסות ביטול הליגה הסינית מגיע להפועל חולון.

רכש סופר נוצץ.

15. כינוי כי הכח זהו כח

אחלה החתמה לאשדוד שלדעתי פותחת את הקרב בתחתית, מארק טולפסן חתם.
    אלייז'ה ג'ונסון שוחרר אחרי שנעלם כשפול סטול הגיע, כבר מההתחלה המחשבה שלי הייתה שאם סטול הגיע אלייז'ה חייב ללכת מהסיבה שסטול הוא שחקן מהסגנון של אלייז'ה ג'ונסון רק יותר טוב ממנו ולכן לא היה צורך להחזיק ואילו טולפסן שחקן שהיה חסר לאשדוד ונותן לה עוד גיוון.
    עכשיו לאשדוד יש אחלה רביעיית זרים בדמות פול סטול, מארק טולפסן, לה-דונטיי הנטון ואייק אפוייאבו תוסיפו לזה את צוף בן משה שפורץ העונה, אלכס צ'וברביץ', ליאור אליהו וסטו דאגלס כשמעל כולם בראד גרינברג. התחתית נפתחה.
    יפה שאשדוד מנסים בכל הכח לשרוד כבר חשבתי שיוותרו.
    אגב גם עמית תמיר הצטרף בתור עוזר מאמן בהתנדבות לפי מה ששמעתי בפודקאסט.

מצב נושא:
הנושא נעול.