הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

חייל שוקולד,

עברתי קצת על הסגלים, אם הפועל תל אביב מצליחה לפגוע ב-3 זרים טובים היא במצב מצוין.
    הסגל הישראלי מצוין פשוט, יותר טוב מכל הליגה ובתחרות עם חולון, מכבי וירושלים.

לא יודע לגבי תקציב אבל אם המילטון (אקס חולון) והוואל(יודע שאין התעניינות ממשית) נוחתים בהיכל שלמה זה כרטיס לפיינל פור.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוקדם לדעתי להתחיל להעריך את הסגלים כי יוחלפו עוד איזה 40 זרים בליגה עד סוף העונה(בהפועל ובקבוצות אחרות).
    סגל ישראלי תמיד יש להפועל, ותמיד נופלים בזרים. בעונה האחת שהיה סגל זרים באמת טוב זה נפל על מאמנים חלשים.
    בין כל הביקורת על בניית הסגל אני חושב שהניסיון של בית הלחמי לשחק בסגנון שהצליח לו בעתודה(ללחוץ בתקווה לחטוף ולרוץ) נועד לכישלון כשיטת משחק מרכזית בליגה הבכירה. אולי זה נראה ככה כי ההגנה חלשה ואנחנו לא חוטפים כלום. בכל מקרה אני לא בטוח בכלל שהוא ה-דמות שתצליח סוף סוף להביא למועדון הישג יוצא דופן.

Roma אוהב/ת את זה.
  3. yakov_y YNWA

העניין עם דני פרנקו מורכב, אני יכול לכתוב עליו כמה פסקאות, זה המאמן הכי מצליח של הפועל ת״א מ-2005 והיה צריך להשאר לדעתי, מאמן ממוצע בליגה עם מאמנים טובים, בכל מקרה הוא היסטוריה ולא רלוונטי.

ג׳רל מקניל - שחקן התקפה בינוני (לא קלעי טוב, מאבד הרבה, לא רכז אמיתי), שחקן הגנה גדול.
    אף פעם לא היה שובר שיווין או שחקן שצריך להילחם עליו, לא ביקרתי את ההחלטה לא להמשיך איתו, זה לגמרי 50/50.
    עשה קנדציה יפה מאוד בהפועל.

טוני גפני - שיחק בהפועל לפני שנתיים, לא מבין את הביקורת שלך.
    בן 35, שחקן הגנה גדול, שחקן התקפה בינוני מאוד.

מקניל וגפני כרגע עדיפים על גריפין, רודריגז וטרידוול.
    אני מאמין שזה יישתנה ונחכה להכיר אותם לעומק, אני די מחזיק מגריפין וטרידוול אבל גפני יותר הכרחי ועד שגריפין ורודריגז לא יוכיחו את עצמם מקניל עדיף.
    פרנקו ובית הלחמי, אין הבדל כזה גדול.

היתרון של פרנקו בזרים:
    זרים טובים ומוכרים, שחקנים קבוצתיים, עם ניסיון, מבוגרים, משלימים אחד את השני טוב, אדריאן ו-וויטרוס זרים התקפיים מעולים ויכולים להיות שוברי שיווין כאן, מקניל וגפני לא אמורים להיות השחקן 1-2 באיכות בקבוצה.

החיסרון:
    קבוצה לא צעירה, אי אפשר לרוץ, לא מאוזנת, הסגל גם ככה קצר אז ללכת עם מקניל וגפני זה בעייתי כי הם חייבים לתת תפוקה התקפית וזה הימור (כוונה לתפוקה של זרים טובים ולא עוד זר).
    חיסרון נוסף שאין אלמנט הפתעה, מכירים את הזרים והיכולות שלהם.

אני הימרתי על נהריה שתשרוד בליגה אבל לא יותר, אין להם 3 טבעי בקבוצה, אין גבוהים, ישראלים נגרים בצורה מזעזעת, כל ישראלי שם נגר.

4. yakov_y YNWA

המילטון והוואל משנים עונה לכל קבוצה כי הם שחקני התקפה נדירים, גם ליונס.

הבעיה של הפועל ת״א היא סגל לא מאוזן, לא זרים ולא ישראלים, הבנייה עקומה.
    יש סטיגמה שהפועל נופלת עם זרים, יש למישהו נתונים ?
    הרי מדצמבר בערך כל הזרים של כל קבוצה קולעים בערך אותו מספר, זה חרטא.

זרי הפועל 2020:
    גריפין - בוא ניתן צ׳אנס, כרגע מאכזב.
    ליונס - שחקן התקפית גדול, אין שאלה בכלל.
    פרדוויס - שוחרר למרות רזומה מרשים, לא שיחק בליגה.
    רודריגז - בוא ניתן צ׳אנס, כרגיל כישלון עצום.
    טרידוול - שחקן טוב בשני צידי המגרש, הכל נופל עליו, אנחנו מכירים אותו, לא שובר שיווין אבל אחלה שחקן.

זרי הפועל 2019*:
    שולר - שחקן בסדר, כזר הוא מזעזע, קלעי ושחקן עם ניסיון.
    אמינו - נגר מזעזע, שחקן הגנה ענק, מספרים מפלצתיים באילת, בהפועל לא הצליח אבל לא הפיקו ממנו מספיק.
    מקניל - אחלה שחקן, אמרתי את דעתי עליו.
    סטיבנס - שחקן בסדר בהגנה ובהתקפה, לא יותר.
    גרין - שחקן טוב בהתקפה ובהגנה.
    מור - שחקן מעולה, אני מאוד אהבתי, למה שוחרר ? כי הוא לא רכז, שוחרר אחרי 6 משחקים למרות מספרים טובים.
    הולמס - נפילה, שחקן בינוני בכללי ובכלל כזר הוא רע.
    פרסל - כישלון, כנ״ל כמו הולמס.

* עונה באמת מזעזעת בכל תחום, מתחילת הדרך ועד הסיום, היה ברור מתחילת העונה שעברה, מההנהלה ועד השחקנים.

2018:
    גפני - אמרתי את דעתי.
    מקניל - אמרתי.
    הווארד - בין שחקן בסדר לנפילה יחסית לזר.
    מקי - נפילה.
    אלן - מעולה, ריבאונדר גדול, שחקן הגנה גדול, בהתקפה בסדר, שוחרר בגלל בעיות התנהגות, כבר 5-6 שנים בארץ אגב.
    ניביס - שחקן שנבחר בדראפט אם אני זוכר, לא קיבל צ׳אנס כי לא היה בכושר משחק ושוחרר, הפועל הייתה חייבת זר באותה תקופה, התנהלות הפועל קלאסי.

2017:
    ליונס - סיים כמלך הסלים, מעולה.
    בנקס - מעולה התקפית, סיים כמלך הסלים בנתניה עם מספרים יוצאי דופן, בהפועל לא הצליח מספיק.
    טאקר - היה אדיר בק״ג, היה מצוין בהפועל, שחקן נהדר, פרש אגב בדיוק כמו הווארד אחרי הפועל בגיל יחסית צעיר (33), חבל.
    דנדי - סנטר קלאסי, נגר אבל שחקן הגנה, תלוי בשאר הקבוצה.
    דוסון - לא זוכר אותו.
    הוואל - הוא ובנקס היו זרים בהפועל בעונה ה-1, הוואל נהדר כאמור.
    ג׳ונסון - נראה אותו באשדוד, ישן באוטו שלו כי הפועל לא שילמו לו, סיפור הזוי שמספר על ההתנהלות של הפועל.
    וויליאמס - מצוין.

יש בעיה בהתנהלות של ההנהלה, יש בעיה שלא מפיקים מספיק מהזרים, למה ?
    תמיד זה בגלל חוסר איזון בסגל, הסגל הישראלי תמיד טוב, גם השנה, הבעיה אחרת.
    יש בהפועל מספיק שחקני התקפה מטורפים שיכולים לקחת כדור אחרון, מה חסר ? קלעים.
    יש בהפועל שחקני התקפה מעולה בצבע, מה חסר ? שחקני הגנה, סייז.
    כל שנה זה ככה, צריך מנג׳ר שייעשה סדר, מנהל מקצועי שייבנה את הסגל.
    בונים בהפועל קבוצה כמו במנג׳ר, מביאים שחקנים טובים אבל לא קשורים, חבורת שחקנים.

אני מזכיר לכם שמכבי ת״א בנתה קבוצה התקפית אדירה עם גאדולוק וסוני ווימס, למה לא הלך ? בעקיר בגלל חוסר איזון בסגל.
    גאדולוק חור בהגנה, לנדסברג חור בהגנה, צירבס חור בהגנה, יבזורי חור בהגנה, פניני גם, ויקטור ראד גם, נמרוד לוי גם בזמנו, דווין סמית׳ הזקן אמור לשמור ?
    אני זוכר שכתבתי את זה בזמנו, זה היה אחד המחדלים הכי גדולים שאני זוכר.

בניית קבוצת התקפה מעולה, בניית קבוצת הגנה מחרידה, התוצאות בהתאם.
    הסיכוי להצליח זה רק להביא שחקני התקפה מטורפים ולשחק בסגנון שלהם כמו שבית הלחמי עשה בגלבוע למרות שבגלבוע הוא הביא גם גבוהים הגנתיים אדירים.

חייל שוקולד ו-Roma אוהבים את זה.
  5. yakov_y YNWA

היה ערוץ הקיבוץ אז אי אפשר לראות את כל המשחקים אז אני רושם על סמך 25 אחוז ראייה והשאר סטטיסטיקה, ראיתי בעיקר ראשון - חיפה, י-ם ראיתי אולי רבע וחצי במצטבר.

ראשון - חיפה:
    חיפה עם סגל ישראלי פח ו-2 זרים.
    זה היה משחק התקפה מטומטם, השחקן הזר של חיפה (לא זוכר מי מהשתיים) בדקה הסיום לוקח את הזמן בהתקפה במקום לצאת למתפרצת, אני מבין עייפות אבל עדיין.
    בצד של ראשון, זורקים שלשות ומחטיאים למרות שהצבע פרוץ, הזייה.
    חיפה בלי גבוהים זרים, מה הקטע ? מה הפלא שוויליאמס וראשון הרגו אותם בריבאונד.
    מישהו מופתע ? לא ידוע מראש? ביזיון !

י-ם - נהריה:
    איזה סבל זה לראות את זלמנסון משחק, הוא ושגב אלה שחקנים בלי אי קיו של כדורסל, אם לא הגובה הם לא בענף בכלל.
    1/15 מהשלוש, אשתקד היה להם 0/27 לא ? בארנה, מדהים.

גלבוע - חולון:
    הימרתי על גלבוע בפלייאוף, סגל מעולה, מאוזן, הגנתי, גבוה, לא נתנו ליפתח זיו להיות הרכז ה-1, פשוט נהדר, זרים מוכרים.
    האקסים של י-ם מפציצים בכל הליגה, סוסה קלעי ו-ורנאדו חיית הגנה.
    גרשון עם זריקה אחת ב-19 דק׳, 1/12 לגאלי וזיו, זיו נגר, לא בדקתי אחוזים אבל איך קלעי כמו גרשון לא זורק ? קצת חוצפה חיובית.
    וויליאמס חיה, אוחיון - הרוש - שמחון עם 2 שלשות באחוזים רעים, אמרתי את דעתי עליהם השבוע.
    פוסטר עוד פגיעה של חולון ודרוקר, קליין מול הוואל זה לא בחירה בכלל, אסור בנבחרת להעדיף את קליין.
    ריצ׳ראדסון רצו לשחרר אותו וכתבתי כאן לתת זמן, ענה היום יפה, לא שחקן גדול אבל אתלט גדול, מזכיר לי מאוד את טוקטו.

7-1 לגלבוע בחסימות.
    חולון, י-ם וראשון עם מעל 50 ריב׳, וואו איזה ערב ענק של ריבאונד והגנות.

יום שלישי אני מתחיל ללמוד, נקווה שזה יעסיק אותי כי אני מכור לליגה הזאת לצערי, גם האן בי איי מתחיל אז אני בטוח שנפסיק עם ההתמכרות.

6. Roma מנהלים

yakov_y,

הפוסטים האחרונים נהדרים רק שכן היו שחקנים שידעו לשמור בגליל האדירה של הלחמי. בראון חתיכת שומר, נוטים לא לתת לו קרדיט אבל הוא שומר טוב. זאק ליידי כמובן, לא צריך להרחיב.

קצת קשה לי לראות את השיטה של בית הלחמי בקבוצה כמו הפועל ת"א. השיטה מתאימה לקבוצה שהיא אנדרדוג ולא קבוצה שרוצה לשלוט במשחק. זה כן יכול להתאים במשחקים מסוימים אבל בוודאי לא כשיטה היחידה לאורך עונה שלמה.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  7. yakov_y YNWA

שחקן הגנה טוב זה מקניל או המילטון, בראון לוחץ טוב כמו בלאט אבל לא יותר לדעתי.
    אתה תמיד גורם לי לרדת על בראון, שחקן מלהיב וגדול.

כתבתי שהיו שחקני הגנה בגלבוע.
    ליידי הגנתי גדול וגם 2 הגבוהים אשתקד היו מעולים הגנתית.
    בית הלחמי בנה קבוצה בצלמו בהפועל, לדעתי זאת תהיה קבוצה הכי לא יציבה בעולם, כל עוד איכות ואיזון הסגל טוב אז כל שיטה יכולה להצליח, לפחות יש לו שיטה, יש מאמנים שאין להם.

למה קבוצה שרצה וחושבת התקפה תמיד היא אנדרדוג ? משחק פתוח, מהיר עם דגש על אתלטים, שחקני התקפה בראש ובראשונה, אחלה שיטה.

8. כינוי כי הכח זהו כח

סבלתי לראות את חיפה, אני ארחיב עליהם יותר אחר כך כשיהיה לי זמן,
    ראשון עם עוד ניצחון אחלה מומנטום, אחלה קבוצה.
    חולון מפסידה עוד משחק צמוד, שלא יהפכו את זה להרגל.
    גלבוע אחלה כדורסל, בקושי רואים את הישראלים, חנוכי ממשיך להיפצע וליובין דווקא מפתיע.
    ירושלים נהריה לא ראיתי כי לא היה משודר באתר ואין לי כבלים(כל המשחקים המשולבים משודרים באתר ערוץ הספורט כחלק מההסכם עם המינהלת שאין יותר משחקים מפוצלים)

9. Roma מנהלים

yakov_y

לכתוב את בראון ובלאט באותו משפט כשווים באספקט של כדורסל זה פוגע. מבקש שתפסיק. בלאט לא טוב בשום דבר שקשור להגנה.

למה זה מתאים לאנדרדוג? כי זה היה a one-trick pony. בגליל לא היה גיבוי לשיטת משחק אחרת וזאת הבעיה שלי עם בית הלחמי.
    השיטה צריכה לכלול הרבה משתנים בשביל שהיא תהיה אפקטיבית במשך 40 דקות כדורסל, הרבה פעמיים לשחקני הגליל לא היה אוויר והספסל לא אפשר חילופים שישמרו על אותה רמה. כמובן אז התרחשה הנפילה הגדולה.
    זה הרבה יותר ממשחק התקפי מהיר ופתוח זה גם לחץ בלתי פוסק בהגנה, שוב צריך להתאים לשיטה כזאת סגל שחקנים מיוחד. לצורך העניין אני בספק האם זה הסגל שיש בהפועל ת"א כיום גם באיכות וגם במספר שחקנים שיעדיפו שיטה אחרת.

השיטה הזאת כל כך משקרת לפעמים, חשבתי ששוכמן יודע לשמור בגלל שיטה כזאת אבל בגדול הוא יודע ללחוץ מצוין אבל במשחק העומד הוא די פושר.

---

https://img.wcdn.co.il/f_auto,w_1000/2/9/4/0/2940352-46.Xxx

אם מחזירים אותו ליכולת המפלצתית בירושלים זה חתיכת חיזוק.
    אם מצליחים לסדר לו את הראש, להזיז את התחת בהגנה ולמנוע ממנו עבירות זולות שהוא אוהב הוא שובר שיוויון בליגה שלנו. בהתקפה הוא כבר מנייה בטוחה.

10. גלצ Member

אני חושב שהאוול בירידה, העבירות המיותרות שהוא עושה אני לא חושב שזה משהו שאפשר לשנות אצלו. פחות מתלהב מההחתמה הזו, מקווה שהוא ישתיק אותי...

11. Roma מנהלים

מנהלת ליגת העל בכדורסל | כדורסל ישראלי | עונת 2018-19 | הפועל <span class='eng_special_font'>SP</span> מצר תל אביב | ריצ'רד האואל
    אשתקד בהפועל: 12.9 נקודות, 7.1 ריב', 3.1 אס', 1.1 חטיפות ו3.3 סחיטת עבירות. שחקן מאוד יעיל.

לא בהכרח נמצא בירידה. תשמע לא הייתי מחתים אותו בתור זר בכיר אבל בתור ישראלי? אין שחקנים שיכולים לתת נתונים כאלה שחולון יכולה להשיג.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חמוד זוס. עדיין מרגיש שהוא יכול יותר בצד ההתקפי. שחקן ליגה מצויין הוא כבר. השאלה אם אפשר יותר.

11 נק, 7 ריב, 6 אס' היום בצהריים בלס המושבה.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. גלצ Member

עם ההגנה של נס ציונה היית קולע אותו הדבר. לפחות בנושא הריבאונדים זה נראה שיש אצלם פוטנציאל

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון, אבל כבר עברו הרבה שנים שלא היה לנו ישראלי שמסוגל לתת מספרים כאלה מול יריבות חלשות כמו נס ציונה...

15. כינוי כי הכח זהו כח

נושם נשימה עמוקה.
    יאללה לכתוב.

ליגת העל מחזור שלוש, גו.
    ראשון לציון - מכבי חיפה.
    מכבי חיפה הקבוצה הכי מטומטמת שראיתי בליגת העל, הכי מטומטמת.
    מלאה בכישרון אבל מטומטמת, ומה לעשות שכל כזה מוגבל מנצח גם כישרון.
    יש למישהו מושג למה גרגורי וארגס שיחק 7 דקות, הרכז הכי טוב שם ועם כל הכבוד לגיל אמיתי הוא מקסימום רכז מחליף.
    כל התקפה מגיעה לסוף שעון, מלא זריקות רעות, רעות מאוד לא סתם ראשון ספגה 54 נקודות ולא בגלל הגנה ענקית שלהם.
    יש בחיפה המון כישרון, שחקנים כמו ג'יימס יאנג, סקוט סאגס, יונתן מור, גרגורי וארגס, רומן סורקין, דניאל קופרברג(אם כי לא יפרוץ לדעתי) ואריק אנדרסון(הוא הסנטר הזר שנפצע לשלושה חודשים). אני לא יודע אם זה "טאץ'" של מאמן או שחקנים פשוט חלשים אבל משהו חייב להשתנות ודחוף.
    חיפה עם 6/28 לשלוש אוי ואבוי 21% אלוהים ישמור, 13/35 לשתיים 37 אחוז לשתיים. עם אחוזים כאלה נס שנגמר בחד ספרתי. כאב לי בעיניים לראות את הקבוצה הזאת, וזה חבל כי בנו שם קבוצה מעניינת עם זרים לא רעים, משהו שם חייב להשתנות ודחוף.
    אהה כן שכחתי להוסיף וורקמן שחקן הכי טיפש שיצא לי לראות בזמן, עזבו נגר וזה היה שלב במחצית השנייה שהוא ביזבז שלוש התקפות ברצף לחיפה עם החדירות הלא יעילות והוא פשוט המשיך עם החרא הזה ושחקני ראשון פשוט הזמינו אותו לחדור, והוא חדר ואיבד עזבו את זה שהוא רע הוא גם יצא אדיוט.
    עכשיו ראשון, גם כן משחק לא ענק אבל ניצחו וזה מה שחשוב, דוברת למרות הקרדיט שמקבל לא מצליח להראות את הכישרון שלו כנראה הוא צעיר מדי, אולי יש לחץ, וואלה אין לי מושג אבל מה שעובד לו טוב בנוער לא עובד בין אם זה קליעה או סיומת בלייאפ או בראיית המשחק זה לא מתחבר לו וחבל בינתיים מקווה שבהמשך זה יעבוד לו יותר טוב כי וואלה מבחינת כישרון ושכל הוא ענק.
    איזה שורה סטטיסטית מפלצתית לג'ונתן וויליאמס 16 נקודות, 18 ריבאונד (7 בהתקפה) בינתיים הוא אחלה בינגו.
    מונרו דווקא במשחקים האחרונים קצת מאכזב דברים פשוטים בשבילו בדרך כלל פשוט לא הולכים וזה חבל בשבילו, מקווה שיחזור ליכולת שלו בקרוב.
    המילטון מפלצתי במשחקים האחרונים רק שימשיך איזה תענוג הוא והוא מביא את היכולת המפלצתית שלו אחרי תקופת חושך שלו בייחוד בהכנה לעונה שנראה לא קשור ואני מחמיא לו.
    סווינג יכול לתת יותר מבחינת תפוקה אבל כרגע הוא סולידי ולא רע, יכול להשתפר אבל אין מה להתלונן כרגע. בנוגע להגעה של בורדיון לדעתי זה צעד סבבה של ראשון כי זה להביא ישראלי לעמדה שצריך, מונע את המס של זר חמישי ובנוסף משאיר מקום פתוח לזר חמישי למקרה הצורך שיבוא לעמדה כלשהי עוד פעם לפי הצורך.
    הישראלים צריכים לתרום יותר בראשון בליגה, והרוטציה של גודס צריכה להיות ארוכה יותר, שחקני המפתח שלו משחקים יותר מדי והוא משחק בשני מסגרות, בנוגע ליורוקאפ שני המשחקים הקרובים הם קריטיים לראשון אם יש חלום העפלה, משחק בית נגד אנדורה ובחוץ נגד אולם שהיא הפסידה את כל הממשחקים שלה עד עכשיו.

הפועל גלבוע/גליל - הפועל חולון
    גלבוע/גליל עם שלושה זרים תענוג ובייחוד ג'סטין טילמן, ריבאונדר מצויין וסט יכולות פשוט מגוון בצורה נפלאה, ג'ארמר גאלי היה ברור שיהיה מצויין אחרי שהיה מדהים עונה שעברה בליגה השנייה במדי רעננה והיה ברור שהוא שווה ליגה למעלה. יפתח זיו נראה שמתאים בול לתפקיד שלו כרכז מחליף הוא לא כופה על עצמו את המשחק, קבלת החלטות סבבה והוא נראה לא רע בכלל נכון יש לו את השטויות שלו אבל זה נראה סבבה בינתיים, שאר הישראלים לא תורמים מספיק. אדגר סוסה במחצית שנייה מצויינת היה מאוד מהנה לראות אותו, דווקא ורנאדו לא מרשים במיוחד מאוד מגושם אבל הוא סבבה בהגנה. גרשון, פליישר, ארצי, בני וחנוכי(כשיחזור מהפציעה וישלים כמה חודשים רציפים) יהיו חייבים לתת יותר תפוקה, יש להם כדורסל יש כישרון חייבים לבוא לידי ביטוי. בנוגע לליובין בינתיים זה נראה אחלה מבחינתו שימשיך ככה(חבל שאי אפשר לומר אותו הדבר על הפרויקט שלו מנתניה)
    בנוגע לחולון עוד משחק צמוד שמפסידים וחבל שכך, לקבוצה הזאת יש בעיה קשה בקבלת החלטות ובעיה קשה בעמדת הרכז, מקווה מאוד שההחתמה של האוול תוביל לשחרור של ג'ונסון והבאה של רכז זר(אין לי בעיה עם ג'ונסון פשוט אם צריך לבחור בינו לבין וויליאמס הבחירה קלה לטובת וויליאמס). לטאביוס מפלצת 17 נקודות, 17 ריבאונד איזה פסיכופט. הישראלים של חולון לא משהו בכלל במשחק(משהו שחוזר על עצמו במחזור הזה). אוחיון אולי היה סביר מינוס

ירושלים - נהריה
    ברשותכם אני אכתוב רק על נהריה כי על ירושלים חופרים פה מספיק, אבל קיבינמט הבנייה של הקבוצה הזאת.
    מי בונה קבוצה שהישראלים המובילים בה הם חלשים כמו אייל שולמן(גם בלאומית הוא היה בינוני), טראוויס ווריק שהוא בינוני, איתי שגב הנגר עם הכי הרבה שהיה בזמן האחרון ולא היו חסרים נגרים עם הייפ, ניב משגב שהוא במקרה הטוב שחקן משלים מינוס לליגה וגם איגור קולשוב לא חף מביקורת היכולת שלו בשלושת המחזורים הראשונים היא פשוט בושה לעומת הפוטנציאל שלו(אני מזכיר שזה שחקן שכיכב בכל הנבחרות הצעירות ונחשב הישראלי הכי מעניין בתחילת העונה שעברה), לא קולע בקושי זורק נראה לא קשור, עליו הביקורת שלי הכי גדולה כי השנה הוא הישראלי המוביל של נהריה והוא נראה כמו צל של שחקן. הזרים של נהריה בעייתיים גם אם הם מצויינים הם כולם מזדקנים, גפני בן 70000 בערך, מקניל גם בגיל יפה מעבר לשלושים, הוא אחלה שחקן אבל הופעות כאלה לא מפתיעות אותי, ווטרס סביר ואדריאן הוא אחלה אבל לא יודע תמיד הקבוצות שהוא משחק בהן חלשות, אף פעם לא התחברתי אליו.
    בנוגע לירושלים אני רק אומר שנמרוד לוי מבחינת מיקום ולקיחת כדורים חוזרים פשוט מצויין, רק חבל שקלע באחוזים מזוויעים מהשדה, מאחל שימשיך את גרף השיפור שלו בינתיים הוא מצויין. בנוגע לזלמנסון, הוא רלוונטי לליגה ובינתיים בליגה הוא לא רע מבחינת תחילת עונה אני נהנה לראות אותו עד עכשיו, הוא לא מדהים אבל עושה דברים פשוטים באופן לא רע. פלדין צריך להתאזן טיפה הוא בשני משחקים נוראיים גם כן.

עירוני נס ציונה - מכבי תל אביב
    נגמר יותר חד צדדי ממה שציפיתי אבל סבבה מכבי קבוצה מפחידה לליגה. עדיין המשחק העומד שלה כואב לצפייה.
    נס ציונה ללא קוק וטל דן קבוצה חסרה, כל דקה של פיטשון היא שחקן פחות בהגנה ובהתפקה, איזה זוועה.
    קררה חייב להתחיל לקלוע, עונשין שלשות וכו'
    אלבר חייב לקבל יותר דקות, נראה לא רע.
    לימונד היה מזוויע, פשוט נוראי
    וויטי בור בהגנה אבל בהתקפה לא, נראה שלוקח לו זמן להתחבר.
    מבחינת מכבי, אבדיה לא הרשים אבל אפשר לחיות עם זה, יונתן אטיאס דקות בכורה( "הפרויקט הבא" שלהם לפי מה שאומרים).
    חייב לדבר על זוס, השנה בליגה הוא מצויין, הוא לא כוכב הוא לא ענק אבל הוא עושה מה שהוא מצויין הוא מוסר שומר, מהווה איום משלוש יודע לחדור, הוא עושה את כל זה מצויין ואני מאוד מרוצה ממה שאני רואה ממנו באופן אישי. בסופו של דבר אחלה משחק של מכבי והם ניצחו בצדק.
    אגב גור שלף לא מסוגל לשמוע אותו על כל טעות של פיטשון בהתקפה ובהגנה הוא היה חייב להזכיר שוויטי הוא בור בהגנה, קיבינימט לעזאזל מה זה קשור שוויטי הוא בור לזה שפיטשון שחקן זבל.

בנוגע להחתמה של הוואל, החתמה מצויינת לחולון כי כמו שנאמר אין שחקנים ישראלים בסייז שלו עם סט היכולות שלו, בנוסף הוא בא כגיבוי לוויליאמס או שיעלה במקום טי ג'יי קליין מה שנותן לחולון קו קדמי יותר מגוון מבחינת הליגה ומפנה מקום לרכז זר שחייב להגיע בבהילות זה מעמיק את הסגל של חולון, הסגל לא רק שלא נחלש אלא הוא גם יכול להתחזק בסופו של דבר, בנוסף יהיה נחמד אם יחזור לנבחרת בפבואר.

אם ג'ורדן המילטון מגיע להפועל תל אביב/אילת החתמה מטורפת מצידן אבל השאלה על חשבון מי זה יבוא מחר.

מחר ניצחון קל להפועל תל אביב, כאילו אפילו יותר קל ממה שהוא יהיה כי לה-דונטיי הנטון לא ישחק מחר. מרחם על גרינברג איזה קבוצה פח אשדוד.

קצת ידיעות ליגיונרים-
    גל מקל במשחק ענק של 21 נקודות ו-5 אסיסטים מוביל את רג'יו אמיליה לניצחון
    אורי גרמיזו ששיחק בליגה השלישית בגרמניה ואחרי זה באיסלנד בקבוצה שפשטה את הרגל הגיע להיבחן בגלבוע .
    אני מאמין ששון דוסון יחזור בערך עוד חודש מהפציעה שלו, נקווה שיחזור טוב.

מצב נושא:
הנושא נעול.