הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

ומה אנחנו נגיד? אצלנו יש יותר מ"רוטציה חברתית" יש שחקן מועדף. לא מתרשם מהניצחון יותר מדי, אם מנתחים היינו במשחק מחצית שלמה ואז התפוצצות משוגעת ברבע השלישי חסילה אותנו וגם הצלחנו לצמצם ל-11 וניסיון שלשלה שהלך החוצה וכבר היינו יכולים היום לדבר אחרת. שאפו על הניצחון!
    אין ספק שמכבי קבוצה יותר טובה, ועוד במשחק ביתי אבל המשחקים הקובעים עוד רחוקים ויהיו עוד שינויים רבים.

---

טרנט לוקט - נכה התקפית, בהתקפה פשוט אפשר ל"המר" עליו ולשמור X2 על פלדיין ובראון. מזכיר לי איזה יובל זוסמן אחד בצהוב.
    הסגל שלנו מפוצץ בשחקנים של צד אחד של המגרש: לוקט ובלאט הבולטים ויש כאלה שאין להם שום צד...

2. yakov_y YNWA

קופשאס הסיבה העיקרית.

3. Telkiyski Member

איזה כישלון.

מילא לעשות 0/2 מחולון חוץ וי-ם בית. צפוי.

אבל אשדוד בחוץ ואז נהריה בחוץ זה במינימום 1-1. אבל אצל הפועל זה 2-0. וסה"כ 4-0.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ומקניל 27 נקודות...
    ולהפסיד לפרנקו.
    הכל מתפוצץ להפועל בפרצוף. שוכמן גם שבר את היד. פתיחת עונה נוראית.

שוב, כמו שדיברנו פה ובכדורגל - כל מיני גליל גלבוע זה לא הפועל. אריאל בית הלחמי הוא איש כדורסל טוב, אבל בסיר הזה שנקרא הפועל - לא פשוט.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

5. Telkiyski Member

כן אבל מי יש לך במקום בית הלחמי שעל הנייר יהיה טוב בהפועל?
    קטש היה פה ונכשל, פרנקו היה פה ונכשל.

דרוקר גם נראה לי אחד שיותר מצליח בכל מיני אילת והרצליה.

אבל זה לא משנה.
    יש לנו הנהלה חרא גם בכדורגל וגם בכדורסל.

6. DRORIKO Member

פרנקו בעונה הראשונה הביא אתכם לפיינל פור. אפילו החלומות של בית הלחמי לא מגיעים לשם.

7. yakov_y YNWA

גלבוע/גליל:
    הימרתי עליהם בפלייאוף, קבוצה מעולה, מאוזנת, ארוכה מכל הבחינות, סגל הכי טוב שהיה שם שנים.
    ליאור ליובין מפתיע אותי, נכשל בכל מקום שהיה חוץ מגלבוע, פרשן ממוצע גם אבל לא שמעתי מספיק כדי לשפוט, בנה סגל מעולה והיה לו מזל במשחקים.

גלבוע הביאה 4 זרים ו-3 מוכרים, יש סיכוי כאן לזרים שוברי שיווין, נחכה להמשך העונה.
    סוסה הוא עוד שחקן ששיחק בארץ ולא קיבל צ׳אנס, יש הרבה כאלה מהפועל י-ם ומהליגה, ורנאדו נגר אבל חוסם הגנתי ומי שרואה את המשחקים שלהם מבין כמה הוא חשוב, להפועל ת״א לא מתאים שחקן זר כזה, למה ? תשאלו אותם, מאמנים פה מעיפים סנטרים הגנתיים אבל הם עושים את העבודה, גם בי-ם, גם בנס ציונה למרות שג׳ף וויטי מעולה התקפית וגם ורנאדו.
    סוסה מצוין, גאלי בנתיים מטורף, טילמן אדיר אבל שחקן כמו ורנאדו הכי חשוב כאן ובכלל הוא מושלם להפועל ת״א ולהרבה קבוצות שבונות את הסגל לפי משחק ההתקפה ולא ההגנה, מי היה לוקח אותו ? כנראה אף אחד.

טילמן מוביל את הליגה בנק׳, מדד וריב׳, ורנאדו בחס׳, גאלי בחט׳.
    באס׳ גאלי שלישי וסוסה חמישי או ההפך, לא זוכר.
    מזכיר לי את העונה של חולון בתחילת העשור בערך עם קלייבורן מלך סלים, ווטרס לדעתי מלך הסלים או אס׳ וזר שלישי מלך הסלים/אס׳.

* עוד לא יודעים כמה יורדת יש.
    במנהלת נלחמים על יורדת אחת ולא שתיים, מעניין למה.
    אני מת לדעת מי הצביע בעד עולה אחת, שחיתות.
    אני מחכה לבכי למה רק מכבי ת״א ביורוליג, בושה !

* האיש שמביא הכי הרבה אמריקאים יהודים הוא האיש שמפתח שחקנים ישראלים צעירים הכי הרבה והפעם ? בראד גרינברג נותן את הקרדיט לצוף בן משה ששיחק אשתקד בהפועל ת״א ונס ציונה והיה נראה רע בכלום זמן ששיחק שם.
    אשכרה כמעט כל הישראלים של אשדוד היו משחקים בלאומית אם לא גרינברג, אף אחד לא רצה אותם.
    2 זרים בלבד, האיש קוסם, צעירים, סגנון משחק, רואים עבודה של מאמן, זה סגל שמאמן ישראלי עולה איתו ליגה בלאומית ?
    איך הפועל או כל קבוצה בליגה לא רצה עליו ?!
    לדעתי הוביל את אשדוד להישג שיא של מקום 4 לפני שנתיים וכמעט הדיח את מכבי ת״א לפני שנתיים מהגביע.

* סטגימות שקריות:
    הישראלים של י-ם לא תורמים וזה ההבדל מהעבר. חרטא.
    קודם כל למה תמיר בלאט חגג את השלשה כאילו חגג שער ? גם זלמנסון חוגג כל סל עלוב, רצו ללחוץ את המובילי כדור בחצי שלהם במקום לחגוג.
    תגובה שקראתי בפורום אחר ואהבתי אז אני מצטט:
    ״לא ישראלים ולא נעליים, מה שקרה בתקופת אלון היה בעיקר הדברים הבאים:
    1. הפועל הלכה על זרים מעולים. לא טובים, מעולים.
    2. הפועל כל שנה שמם כסף בצד כדי שאם צריך לתקן, אז מנסים להביא זר מעולה במקום הזר שלא "עבד".
    3. מכבי ת"א נוהלה ממש מביך מבחינה מקצועית.

רק אחרי אלו איכות הישראלים שיחקה תפקיד.״

8. yakov_y YNWA

הפועל חולון:
    פוסטר שמחון ריצ׳רדסון ג׳ונסון וויליאמס
    אוחיון הרוש פניני הוואל ששון
    הובר מוראידי

הייתי נותן זמן לזרים, תומפסון שיישחק באירופה ולא ישוחרר, כרגע פוסטר ו-וויליאמס נהדרים אבל אחד לא רכז באמת והשני לא מספיק טוב בהגנה אבל הם בינגו גדול, ג׳ונסון חייב להשאר בגלל הסייז ואולי הוא ייתן הגנה כי אין מישהו אחר בסגל.
    אני יודע שהובר מושאל ושיישאר ככה אבל קבוצה באירופה חייבת 3 רכזים בסגל, בטח כשאחד פציע ובינוני והשני 1.5 בעמדה, אז שהובר יהיה בדקת קריאה לקראת הסגל.
    וויתרתי על נערי הפוסטר בסגל ועל טי ג׳יי קליין, וויליאימס והוואל לא נותנים הגנה, חייב גבוה שלישי שנותן הגנה, אם ג׳ונסון לא ייתן הגנה אז ההתקפה של השלושה לא משנה, זה מחדל מבחינתי, קליין לא יישאר גבוה רביעי.
    בנוסף, אני מעדיף ישראלי צבר.
    יש בעיה בעמדה מספר 2 ו-4, עמדה 4 כבר אמרתי בגלל ההגנה ועמדה 2 כי אין שוטינג גארד איכותי, חולון הייתה אמורה לשחק עם 5 זרים אבל יש בעיה, הפיתרון שלי הוא להחתים את פישר ולהחזיר את תומפסון לסגל על חשבון ג׳ונסון.
    יש ישראלי מתאזרח פנוי אחר או בהישג יד ?

הפועל ב״ש:
    וויליאמס פטרסולי באטלר ווטסון ז׳אק
    סבן הרץ זיס ? אלטיט
    קורלניוס ?

וויליאמס וז׳אק בינגו גדול, פסטורלי נפילה בטוחה, באטלר מפתיע לטובה.
    אני מאוד אוהב את ווטסון והוא יחזור ויוסיף הרבה, אני יודע שאני הזוי שאני מוותר על ספנסר וייס אבל אני בעד כחול לבן ורק מתזארחים שוברי שיווין צריכים להיות כאן, גם אייזנהארט בחוץ מבחינתי, גם ככה הוא זר לענף ולב״ש יש 3 מתזארחים, באסה, הייתי מעיף את הילדי פוסטר.
    חסר רכז שלישי בסגל, נועם לייש שיישאר כשחקן רוטצייה, הייתי מחזיר את אליספור כגבוה לרוטצייה, הוא חופשי.
    תמיד אפשר להתחזק, לא חסר, עוד ישראלי לרוטצייה, להחליף את הזר שנפלו איתו.

הפועל ת״א:
    ליונס מדר המילטון טרידוול גינת
    בריסקר שוכמן אייזנדורף כדיר אמיתי

- המאמנים נכשלים בהפועל.
    - הזרים בהפועל חלשים.
    - בית הלחמי לא מתאים ללחץ.

לא מסכים עם כלום.
    הבעלים נוראיים קודם כל, הם והניסנובים הכי גרועים בספורט הישראלי, בין הגרועים בהיסטוריה, לא יודע איך אוהדי הפועל לא מעיפים אותם ?!
    המאמנים בהפועל טובים, הבעיה בבעלים שמתערבים והורסים.
    בית הלחמי עם עילה לפיטורים, הבנאדם התאהב בסגלים הנמוכים האלה, אני מאמין בו.

בנוגע לסגל,
    וואו מאיפה להתחיל ?
    אמרתי כל הקיץ ביחד עם @כינוי על הבעיות של הפועל בסגל, לא מאמן, לא זרים, לא נעליים, קו קדמי.
    לא רק שבנו סגל זוועה, מחליפים זרים בקו האחורי, ליונס והמילטון שחקנים גדולים אבל בחייאת איפה הראש שלכם ?
    השיא היום, אייזדורף שהביא משחק מזעזע אתמול עם 5 עבירות ב-6 דק׳ בבכורה שלו אני חושב, הושאל.
    איך אפשר להשאיל שחקן בעמדה 3 שיכול לשחק 4 בסגל העלוב הזה ? הוא מאסט.
    הייתי מעיף בגלל חוסר ברירה את גריפין ורודריגז וילד הפוסטר, יש בעיה בעמדה 2 אבל הייתי נותן למדר את הביטחון, אין ברירה כי חייב להגיע גבוה נוסף.
    כדיר עם משחק שפל נוסף אתמול, 5 עבירות ב-14 דק׳, אחרי שאמרתי שהוא פרש הוא כבר מבזה את עצמו.
    הייתי מביא בעולם אידאלי זר על חשבון טרידוול ואת פישר, אולי זר בנוסף לטרידוול, הכל תלוי במה שיביאו, כרגע צריך 2 גבוהים חדשים וגארד, יש מקום לשנים זרים בתנאי שטרידוול הולך.
    לדעתי לא ייקרה הרבה, לא מבינים שם את הבעיה בצבע.
    תראו מה זה, בווינט מבינים במדוייק, לא סתם הימרתי על הפועל במקום ה-11 רק בגלל אשדוד העלובה, להפסיד לאשדוד ונהריה זה שיא.
    מכבי ת״א של לפני 3 שנים בנתה סגל עלוב בסגנון הזה, הפועל י-ם לפני שנתיים והפועל ת״א שברה את כל השיאים.
    גם בחסימות הפועל 10 בליגה.

https://besttv232-ynet-images1-prod.cdn.it.best-tv.com//PicServer5/2019/10/29/9564350/11.Xxx

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הייתה התערבות של הנהלת הפועל העונה היא בהבאת ליונס והמילטון, והם נקודות האור בסגל הזרים. ואין אינדקציה שבית הלחמי לא שותף להחלטה להביא אותם.

10. yakov_y YNWA

חסר לי בקו האחורי של הפועל י-ם סקורר ושחקן הגנה, בנוסף יש להם רק שחקן אחד טבעי בעמדה 3.
    זה החיסרון היחיד בסגל אז אפשר להסתדר בשני המפעלים.
    הייתי רושם את קופשאס לליגה ומתייחס אליו כמו כל שחקן בסגל, מגדיל את הרוטצייה הקצרה.
    בנוגע לקאזינס, לשחרר, אין צורך ב-7 זרים או רכז נוסף לקו האחורי.

משעור הוא שחקן בעמדה 3 ושחקן הגנה ככה שיכול לפתור את הבעיה, לא עולה לי שחקן נוסף שיכול לעזור, דוסון לא רלוונטי, זר לא רלוונטי וזהו.

מכבי אשדוד מחתימה עם צ׳וברביץ׳.
    חסר להם שחקנים בעמדות 2-3, סגל מוגבל ורע, להחתים זר משפר אותם משמעותית.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/19
  11. Roma מנהלים

החתמה טובה בשבילם, הם לא יחתימו עוד זר הם רוצים את המענק וכבר בראד גרינברג דיבר על כך שזה לא ספורטיבי שהם בגלל אמצעים כלכליים מוגבלים צריכים לשחק עם זר פחות אבל זה מה שיש.

הרכבת בהפועל נמשכת, דסי רודריגס OUT לנזל סמית' ג'וניור IN.
    ביצעו שלושה חילופים כבר, הראשון לא נחשב ונותרו עם 2 שינויים עד סוף העונה.

יש ספק שדסי רודריגז בגליל\גלבוע עושה עונה נהדרת?

12. yakov_y YNWA

לדעתי פרוויס נחשב זר שנרשם בהפועל.
    אני כבר לא מתייחס להפועל, הם מטרילים אותנו.

13. כינוי כי הכח זהו כח

בראד גרינברג:sm_eusa_clap::sm_eusa_clap::sm_eusa_clap::sm_eusa_clap:
    גם אם אשדוד יפסידו, עצם זה שהסגל הזה תחרותי ולא מובס שאפו ענק לו

14. DRORIKO Member

הכדורסל הישראלי-קוים לדמותו

yakov_y אוהב/ת את זה.
  15. yakov_y YNWA

אין שום בעיה שלכל קבוצה תהיה עמדה בעייתית בסגל, שחקן חמישייה לא מספיק טוב, חוסר ברכז שלישי, אין קלעים, ספסל קצר אבל לבנות סגל בלי שחקני הגנה כמעט זה מחדל מבחינת שרון דרוקר.

למכבי ת״א אין סייז אבל הכל מושלם למעט זה, לי-ם חסר 3 עם הגנה וקליעה, לאשדוד אין ספסל בקו האחורי, לנהריה אין 3 טבעי בכל הסגל, להפועל וחולון אין קו קדמי בכלל, כמובן שהגבוהים של חולון טובים יותר ועדיין, בלי שחקני הגנה שם אי אפשר להצליח, זה הדבר ה-1 שאני בונה בקבוצה.

מצב נושא:
הנושא נעול.