הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

בהנחה שי-ם תשחק בשני ורביעי ומשנים את המשחק מיום ראשון לשני רק בשביל מכבי ת״א תוך כדי שזה דופק את הפועל י-ם ? אני ממש לא מגזים.
    אני במקום מכבי ת״א הייתי נותן ״גב״ לי-ם במקרה הזה.

עצם זה שהמשחק היה אמור להיות בראשון זה מחדל, בכל זאת צריך וחייב אפילו לעזור לישראליות באירופה (כל עוד זה לא פוגע באחרות).
    יום שני זה המועד הנכון אבל... חייבים להזיז את המשחק נגד חולון תוך כדי הסכמה של י-ם וחולון.

המשחק של מכבי ת״א אכן בשישי, מוזר...
    מכבי ת״א עם 72 שעות מנוחה וברצלונה רק 48 שעות.

2. גלצ Member

מצד שני ברצלונה לא צריכה לטוס לשום מקום עם שלושה משחקי בית רצופים. מכבי תל אביב עם טיסה לספרד, חזרה לארץ, טיסה לאיטליה ואז שוב לספרד ואפילו בחמישי שעבר אגב ברצלונה נשארה במדינה שלה כששיחקה ביורוליג נגד ריאל מדריד. לאור זאת אני חושב שזה מאוד מתאזן.

3. Roma מנהלים

בגדול יש הסכמה של חולון וירושלים אך היכל טוטו תפוס במועדים הרצויים מבעוד מועד. יש הרבה פתרונות יצירתיים כמו החלפת ביתיות ועד דחיית המחזור בעוד חודשיים לדוגמא, רק פשוט שישבו וייתנו לנו האוהדים את המועד המיוחל.

4. Telkiyski Member

תארו לכם שהפועל ת"א הייתה משחקת באיזה טורניר כלשהו שאין לו שום קשר לאיגוד הכדורסל הישראלי, נניח "טורניר הקיבוצים".

תארו לכם שביום שבת האחרון ב21:00 בערב היינו משחקים בגמר "טורניר הקיבוצים" הזה, ואז היינו מבקשים לדחות ביומיים את המשחק הגביע נגד ירושלים, שכן רק במוצ"ש שיחקנו בגמר טורניר הקיבוצים.

זה היה נראה הגיוני למישהו?

זה בדיוק אותו דבר עם מכבי והמפעל הפרטי שלה.

5. Roma מנהלים

6. yakov_y YNWA

חתיכת חיזוק, החזיק ביחד עם ווינגטון את גלבוע, גבוה יוצא מן הכלל, הוא לא ייחתך מראשון לציון הם יילכו על 5 זרים מרוב שהוא שחקן מעולה.
    לפני כמה ימים קראתי שהפועל בוכים שאין כלום בשוק, מתי לא היו שחקים איכותיים בשוק ? כל הזמן יש.
    חשבתי בדיוק על צמד הגבוהים של גלבוע ושאלתי את עצמי למה הפועל לא מביאה אותם (יש הרבה שחקנים חופשים טובים, פול סטול, קרטר ומלך הסלים טולפסן בלי קבוצה), הנה מגיעה ראשון ומביאה עוד זר מעולה.
    אגב, הפועל הביאה 3 זרים טובים לאחרונה, פתאום אין כלום בשוק ?

קראתי שהפועל רצו את שון ג׳ונס אבל פיספסו והוא חתם באיטליה.

7. Roma מנהלים

ידידיה ורמי כהן אלופים בתירוצים, יש מצב שמנסים לחסוך קצת כסף ולחכות עם החתמה.
    הפועל צריכים להביא גבוה בדחיפות, המשחק מול ירושלים לא משקף ועם שלושה זרים אתה תתקשה כמעט מול כל קבוצה למעט אשדוד שיש לה בקושי חמישה שחקנים ראויים בסגל. חבל שהליגה תברח להם, כי הקבוצה אחרי השיפוצים שווה פלייאוף בקלות.

עוד יום עובר ועדיין לא מקבלים החלטות לגבי משחק הגביע, מה עם האוהדים?

תרשמו הימור הזוי: גלן רייס עוד בטעות יכול להתגלגל שוב חזרה לליגה לקבוצה נואשת. אסור לגעת בו ואני מקווה שאף קבוצה לא תעשה זאת.

8. Telkiyski Member

אז נהיה בלי סנטר עד מחזור 10 ככה עכשיו<
    לא מאמין

9. כינוי כי הכח זהו כח

שימו לב ליהל מלמד, בן 18 מעירוני רעננה שבעונה הראשונה שלו בבוגרים נותן ממוצעים מרשימים בליגה הלאומית.
    הוא פורוורד נתן טורניר לא רע ב-U18. אתמול מול מכבי הוד השרון קלע 22 נקודות, לקח 8 ריבאונדים ו-4 אסיסטים.
    בכללי יש לו ממוצעים של 11.5 נקודות למשחק ו-6 כדורים חוזרים למשחק, אחלה פתיחת עונה.
    רעננה עברה השנה חתיכת מתיחת פנים, העלו מהנוער את שתי הכישרונות הגדולים (יהל מלמד, שעדיין משחק גם בנוער, ואיתי גבע) בנוסף מנבחרת העתודה הגיעו יאיר קרביץ שהיה מצויין בקיץ(פתיחת עונה מאוד מאכזבת בינתיים), תומר פורת(חוזר מפציעה) ואורי חי.
    כרגע רעננה פתחו לא טוב את העונה וזה בעיקר לדעתי בגלל הפציעה של טיילר ווידמן(fun fact הוא שיחק בנבחרת ארה"ב).

10. yakov_y YNWA

אני קורא בתקשורת שראשון/גודס מביאים תירוצים על פציעות וזה הזכיר לי את הבכי של מכבי ת״א, הפועל וחולון.
    נכתב כי אריאל יישחק כ-4, אני מזכיר לכם שמדובר באחד השחקנים הכי רזים בליגה על 192 ס״מ.
    למה שיחררתם את אלטיט ואלכס ? למה הסגל כל כל קצר בקו הקדמי וכל כל ארוך בקו האחורי ?
    גם קולושוב שוחרר שם.

היחידים שיש להם סייז לתירוץ זאת אשדוד,
    פציעות זה חלק מהמשחק,
    ווילבקין וכספי זה לא חיסרון בסגל העצום הזה,
    טרידוול השחקן הכי משמעותי בסגל בגלל בנייה רעה,
    חולון ידעה שפניני חוזר מפציעה ואוחיון שחקן פציע.
    ועוד ועוד...

אשדוד עד למשחק האחרון שיחקה עם 2 זרים ובכלל סגל עלוב, יש להם תירוצים ובענק.
    המשחק האחרון היה שפל ועדיין.

Roma אוהב/ת את זה.
  11. Roma מנהלים

מחזק, פציעות לצערנו פוגעות בכל הקבוצות ורק מכת פציעות חמורה באמת יכולה לשמש תירוץ.

בנוסף לכך אשדוד מסיבות כלכליות נאלצה לרשום רק 3 זרים בשביל לקבל את הבונוס ולמעשה בגלל השיטה העקומה וחוסר תקציב הם גם בחיסרון מקצועי בלי פציעות והרחקות.

---

גיא הראל ממשיך לטעון שירושלים לא תעלה ביום שני למשחק אם המשחק מול חולון לא ידחה\המשחק מול מכבי יחזור לתאריך המקורי, יום רביעי היום ועדיין לא ידוע מה יקרה.
    המנהלת מנסה לפתור את המשבר שיצר האיגוד והיורוליג.

"דחיית המשחק בחולון ליום חמישי אינה אפשרית מכיוון שאולמה הביתי יהיה תפוס בתאריך זה; הזזת משחק הגביע בשבוע, לצד הקדמת מפגשי הליגה של ירושלים (נגד מכבי אשדוד) ותל אביב (נגד מכבי חיפה), נפלה בגלל סירובם של הירוקים."
    שנייה זה אותם ירוקים שדוחים את הליגה לכל הקבוצות נגדם בגלל מסע מגוחך בארה"ב? בדיחה.

12. yakov_y YNWA

החלטה מעולה של גיא הראל, מתחיל לאהוב אותו.
    אני חושב שי-ם צריכה לשחק בשני ולא להופיע ברביעי, למה ?
    1. צדק.
    סיבת הדחייה לשני נכונה, אי הזזת המשחק מול חולון היא הבעיה.
    2. להפסיד משחק טכני גביע ובליגה זה שונה לגמרי.
    3. חשוב לזכור לכל מי שנגד ירושלים, משחק ליגה זה דבר סופר משמעותי לי-ם שרוצה לארח את הפיינל פור הדפוק אצלה.

13. Roma מנהלים

1. צדק למי? למה לדפוק את חולון(הקהל יותר נכון, המשחק מולנו זה השיא בשבילם ובשבלינו)? מכבי והיורוליג אשמות לחלוטין בסיטואציה שנוצרה, הרי מכבי במקור הייתה צריכה לשחק בחמישי. בגדול למכבי יש 48 שעות הפרש כמו שהם רוצים שיהיה לנו אז... שיסתכלו במראה.
    2. מסכים איתך, מעדיף להפסיד בליגה כי מנגד עומד תואר על הכף.
    3. זה טיעון בשביל להפסיד טכני בגביע.

ירושלים כרגע עושה הרבה לחץ על האיגוד והמנהלת בשביל שינסו לסדר את הדברים, בסוף אני מאמין שנופיע.

אני כועס בתור אוהד ירושלים, כבר יום רביעי ואין החלטה בסוף אפשר להגיע למוצאי שבת ואין החלטה והיות שזה משחק שלא כולל במנוי זה מסבך את רכישת הכרטיסים למשחק הכי מבוקש בכדורסל הישראלי.

14. yakov_y YNWA

צדק לכולם,
    מכבי ת״א חייבת לקבל דחייה כי אנחנו בעד הישראליות באירופה.
    אותה סיבה ירושלים כדי לא לדפוק אותה במסגרת הישראלית.
    חולון הכי גמישה ואפשר לסדר את זה בצורה שווה לכולם, עוד שבוע/חודש/חודשיים המשחק יכול להתקיים.

אני חושב שזה יהיה יפה מחולון להתערב ולעזור.

15. Roma מנהלים

חולון הסכימה לדחייה, מה עוד אתה רוצה שימצאו גם תאריך? זה לא בעיה שלהם.
    האילוצים מוגשים הרבה לפני המשחקים, לדעתי הבעיה התחילה שמכבי חשבה שתשחק בחמישי ולא בשישי וזה ייצר את הבעיה, הרי לא סתם קבעו את חולון - ירושלים ברביעי. אם לא מוצאים פתרון אני מקווה שגיא הראל יתעשת ונופיע לשני המשחקים, ניצחונות משיגים על הפרקט ולא בתקשורת.

לעתיד, להקצות שבועיים לשלבי הגביע ללא משחקי ליגה מיותרים, שהקבוצות שהודחו ישחקו בטורניר הכנה וכך יישמרו על כושר. בגדול אם לא היה את המשחק ליגה תקוע באמצע אז הכל היה מסתדר.

yakov_y אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.