לכל התלמידים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏1/9/04.

1. Julian Joachim Member

וזה לא 125% אלא 25 נק' בונוס.

2. Roy Member

גל, לא ענית לי לשאלה.

עזוב את הקטע פאדיחה או לא- זה היה בצחוק, מה תתן לך תעודת המחונן?

ומה שאמרתי על מחוננים זה מתוך היכרות עם מחונני רמת השרון, שההגדרה שנתתי מתאימה להם אחד אחד. אם אתה אומר, אז כנראה שמחונני חיפה הם לא כאלה.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל, אני אשמח לשמוע ציטטות.

אני בתיכון לא הייתי בכיתת מחוננים, אבל הייתי ב"כיתה מדעית", שזה כיתה של תלמידים.. מהירים יותר, כלומר תלמידים עם ממוצע גבוה שעושים בגרויות לפני כולם, ואני חייב לומר שאת כיתה י"ב ביליתי בגיחוך למראה חבריי שהצטברו להם אינספור בגרויות בשנה האחרונה.

היו לנו אנשים באמת מצויינים. היה את הגוש החרשן, וחלקם אכן היה טיפוסים שכאלה וחלקם סתם חרשנים (ולמרות היו הרבה פעמים נדיבים מאוד, בצילום סיכומים למשל, למרות שהם היו תחרותיים עד כדי גועל), אבל היה את הגוש השני, שהיה פשוט עם חלק מהאנשים הכי מקובלים בשכבה, והיה לי פשוט סבבה להיות איתם.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

רועי- אני אגיד את האמת- תעודת מחונן לא שווה כלום ואף אחד לא יסתכל על זה בכלל, ואני בכלל רציתי לפרוש עד לפני שבועיים (מהעבודה עצמה) אבל דחפו אותי לא לעשות זאת. בחיפה המחוננים הם אחד אחד.

לגיא: היה ילד אחד בשם מארק שלמד בכיתת מחוננים עד ט'. ילד רוסי גאה וחכם בצורה בלתי רגילה, שעבר בכיתה י' ללמוד באיזה בית ספר במתכונת פנימיה ממש ממש ממש מכובד בירושלים. בכל מקרה, בטיול השנתי בכיתה ט' out of nowhere הוא אומר לי ולאיתי: "אפשר לצייר אותנו כתמונה מתוך שלושת האבירים הזעופים מתוך רוסלאן ולודמילה…" כמובן שחירבנתי מצחוק. בפעם אחרת באותו טיול (מכתש רמון) עצרנו ליד הר אדום כזה, אז הוא שוב מפנה אליי ואל איתי: "איך הייתם קוראים להר הזה בשפת בני הלילית (אלפים)?" שוב פערנו פה ואז הוא סיפר לנו איך מכנים בשפה שטולקין המציא "הר אדום" או משהו כזה.. יש עוד המון, אולי איתי יספר... אבל כמה שהוא חנון זה לא הופך אותו (כמו חנונים אחרים) לאפס מניאק, להיפך, אפשר לצחוק איתו ואפילו לדבר איתו על בנות (!).

5. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל בטח דיברת על המדעים והאומניות, זו פנימיה במלחה פה בירושלים. מבחינת לימודים - זה נחשב לבית ספר הטוב בארץ, רק שהוא בתנאי פנימיה. באים לשמה תלמידים באמת מכל הארץ.

6. ראול Member

תעודת מחוננים אחי? פאדיחות לצאת עם זה בפורים :aaa8:

ארתור, מצא את הסמיילי שמאפיין אותו בזמן האחרון: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי הוא נשמע יותר שרוט מאשר חנון...

בכל מקרה, אם ככה אז הוא סבבה, קצת מוזר - אבל סבבה.

לי היו כאלה מעצבנים תחרותיים. ישר קיבלו מבחן רצים לכל התלמידים החכמים לשאול כמה הם קיבלו. ואם קיבלו יותר מהם אתה ממש יכול לגרד את הבעסה מהפרצוף שלהם.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח, לא הייתה לי שמחה יותר גדולה משאותם "חרשנים" באו אלי ואמרו לי כמה קיבלת?
    ואז שהם הבינו שאני, שלמדתי שעה וחצי בלבד בניגוד ליום וחצי שהם למדו, קיבלתי יותר.
    הייתי משלם כדי לחוות את הרגע הזה שוב.
    בכלל, אחת מהם עד היום לא מתקרבת אלי בגלל העובדה הזאת. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. Fernando Cavenaghi Member

גל, חוץ מזה גם ההשקעה עצמה בבגרויות הי די אידיוטית.

אם אתה באמת מחונן אז כבר בכיתה ז' יכולת להגיד לבית הספר שיקפוץ לך.

ברגע שתוציע מעל 700 בפסיכומטרי (ציון שמחוננים אמורים להוציא) תוכל עם כל בגרות סבירה ומטה להתקבל לאן שתרצה.

אני אישית אצא עם בערך ממוצע 10 (ויש לי פה איזה חבר או שניים שיעידו שבאמת לא עשיתי כלום בשש שנים שהם לומדים איתי).

ואני יודע (משתחצןן מה לעשות, אבל אין לי כוח למצוא ניסוח שיהיה יותר צנוע) שאני הולך להוציא מעל 720 בפסיכומטרי, ולהתקבל עם מלגה לכל מסלול שאני ארצה. אז אולי זה ייקח לי יותר מבחינת פסיכומטרי אחת, אבל בגלל שיש לי את היכולות (ואני מבין שגם לך) אני לא מודאג ואני יודע שהבגרויות חשובות כמו התעודה שלי מכיתה א'.

10. Barcik Member

זה לא לחלוטין נכון. אני, עם ה- 769 שלי בפסיכומטרי, לא עמדתי בקריטריונים של תלפיות למשל. אני מעריך שהם הסתכלו עם ה- 84 בחשמל. זה משגע אותי, כי אני יודע שאם הייתי מגיע למבחנים הייתי לפחות עובר שני שלבים.

11. Fernando Cavenaghi Member

לא דיברתי על הצבא

למרות שגם שם הבעיה היא להגיע למעמד המבחנים ועם קב"א ודפ"ר גבוהים, מה שאמור להיות למחונן שהוא לא מטורף על כל הראש, אפשר להגיע בלי יותר מדי בעיות.

12. Julian Joachim Member

חוץ מבקטע של הצבא כמו שבוריס ציין בנטזור באמת צודק. אין טעם להשקיע בבגרויות. פשוט תבחר מקצועות כמו ספרות תנ"ך והסטוריה (שאתה גם ככה לומד), תעשה בהם בגרות, תוציא בלי להשקיע מעל 10ואז כל פסיכו של מעל 700 יכניס אותך לכל דבר חוץ מחקר המוח ורפואה.

13. דם צהוב Member

אצלנו אני בכיתת אלקרוניקה שזה גם הכיתה הכי מוערכת.. אנחנו לומדים הכי הרבה וזה הכי קשה...
    בקיצור יש כאלו בכיתה שלי מקבלים 90 הולכים לבכות למורה שתיתן להם יותר אני עומד בצד מקווה לקבל יותר מ 70 המנייק האלו בוכים לי על 90 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx