לסטר - החטיף החם של אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Dyer, ‏2/12/03.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי פשוט נראה שהקבוצה הזו שנמצאת בכושר מעולה שווה דיון...

לפני כמה מחזורים כל הפרשנים הספידו אותה, אבל לאחרונה סדרת תוצאות נהדרות ממקמות אותה במקום ה-13, עם מרווח מהקו האדום.
    אז מה זה? האם לז פרדיננד, מרכוס בנט וסטיב האווי סוף סוף התחברו? או שפשוט זו ההגרלה שזימנה לה לאחרונה מפגשים נוחים מול קבוצות שלא נמצאות בכושר?
    דווקא השוויון עם צ'רלטון לטעמי מוכיח שהקבוצה יצאה לדרך חדשה. אמנם לסטר לא ניצחה באותו משחק, אבל השליטה שלה במגרש הייתה אבסולוטית והיה קשה להבחין מי במקום הרביעי ומי מתחת לקו האדום. לפי דעתי אנחנו עוד נשמע על הפתעות שיגיעו מווקרס סטאדיום. בכל מקרה בשני המחזורים הקרובים צפויים לה משחקים קשים מאוד מול ארסנל ובירמינגהאם, שבהם נוכל לראות אם זו איזה אפיזודה חולפת, או שבאמת יש לקבוצה מה למכור.

2. AFC Member

עושה רושם שכל קבוצה בפריימר ליג שהיא לא אחד משלוש הראשונות סובלת מחוסר יציבות כרונית. ניוקאסל, ליברפול, טוטנהאם, מאן סיטי וכו' לא יכולים לשמור על רצף של יותר מ-5 משחקים טובים. הקבוצה היחידה שעדיין לא נהנתה מתקופה טובה היא לידס כמובן, אבל יכול להיות שהניצחון בואלי יוציא אותם לדרך חדשה...

כך שלדעתי מדובר בהגרלה קלה ולא יותר מזה. עוד משחק או שניים נראה שוב את לסטר האמיתית, עם ההגנה הגרועה שלה. למרות שניבאתי שהיא תרד ליגה, חניכיו של מיקי אדאמס יכולים לזכות בעוד עונה בפריימר ליג הרבה בזכות החולשה של לידס, בלקבורן, בורו, אברטון ועוד.

3. KirkH Member

חטיף? לסטר? אם כבר אז טופי מקולקל... נדבקת לשיניים, קשה ללעיסה, חמוצה אבל בסוף יורדת בגרון (או בליגה).

לא חושב שצריך לעשות חגיגות מכמה משחקים לא רעים. יצא לי לראות אותם כבר כמה פעמים העונה, אפילו כשהקבוצה הזו מצליחה לנצח (בלקבורן) היא נראית נורא.

אני חושב שלמרות שכולם מדברים על ההגנה המחוררת של השועלים, הבעיה הכי חמורה שלהם היא בכלל בחלק הקדמי. גם אם מנסים נורא חזק למצוא - השם היחיד שאפשר לקשר אותו לפעילות התקפית ראויה לשמה, הוא מאזי איזט (וגם הוא כנראה יעזוב בינואר). קרייג היגנט וליליאן נאליס עושים תחרויות מי רץ פחות מהר ועד שג'ורדן סטיוארט יתפתח לשחקן כנף לגיטימי בפרמייר לסטר תספיק לרדת פעמיים...
    שימו לב לשערים שלהם, נדיר לראות שער מתוכנן של הקבוצה הזו, הכל טיפ אין להדיפה רעה של השוער, חטיפות להגנה, בעיטות ממרחק ובעיטות חופשיות.

פול דיקוב הוא השחקן מספר אחד של הקבוצה עד עכשיו - וזה כבר אומר דרשני, הוא אחד השחקנים הכי מלוכלכים שראיתי בזמן האחרון, צובט, דוחף, מושך בחולצות (בעצם הוא מושך במכנסיים, הוא לא מגיע לחולצות של שחקני היריב), מה שאתם רק רוצים, פעולות של חלוץ קלאסי מאוד קשה לראות אצלו. את השערים שלו הוא משיג עם המון לחץ על היריב ועבודה שחורה...

לא חושב שללא חיזוק משמעותי בינואר יהיה לקבוצה הזו מה למכור בהמשך העונה.

צריך גם לראות מי נמצא מתחתיה בטבלה. אין לי ספק שבלקבורן תעבור אותה, גם לטוטנהאם שצפויה להתחזק בינואר לא אמורות להיות בעיות.
    וילה, אברטון ופורטמות' מחזיקות סגלים חזקים בהרבה מאשר זה של מיקי אדאמס, ויותר חשוב מכך, לכל אחת מהקבוצות האלה יש שחקנים שמסוגלים כיחידים לקחת את הקבוצות שלהם על הגב, בלסטר כאמור, אין כזה דבר...

לדעתי לסטר תרד מהר מאוד מתחת לקו האדום, במקרה הטוב נראה אותה נלחמת על ההישרדות עד הסוף, במקרה הפסימי הקבוצה תתחיל את ההכנות לדיוויז'יון 1 עוד הרבה לפני שריקת הסיום של העונה.

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת לא ברור לי איך לסטר נמצאת במקום ה-13 בפרמיירשיפ. כמו שקירק ידידי אמר יצירתיות וההתקפה של לסטר הן לא מילים שהולכות ביחד. רוב הגולים שלהם הם בהחלט גולים מקריים מכדורים ארוכים, כדורים נייחים או איבודים של ההגנה, ובינינו, מי מצפה משחקנים כמו לס פרדיננד בשלהי הקריירה שלו, מרקוס בנט וג'יימי סקוקרופט לעשות יותר מזה? איזט לבדו לא יכול להחזיק התקפה של קבוצת פרמיירשיפ, והפעולה בעלת האופי ההתקפי היחידה שנאליס עשה השנה היתה הגול העצמי מול צ'לסי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

אני צופה להם ירידה. מלחמה אפורה במרכז המגרש ושערים מקריים לא יכולים להספיק לעוד זמן רב.... בסופו של דבר המזל ייגמר. נגד פומפי היה להם מזל לא רגיל, שני גולים מכדורים נייחים והחמצות של יעקובו וסטיב סטון סייעו להם לנצח.

מה שכן אני איאן ווקר עוד מימיו בספרס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

5. ArsenalFan Member

לא אדבר יותר מדי על היריבה הבאה שלנו מטעמי ניחוס, ובטח שאני לא אגיד את דעתי האמיתית, אבל להתחיל לשבח אותה על המקום ה-13 והניצחון בפורטסמות', זה בעייתי מאוד. כשהמקום האחרון, לידס, רחוק ממנה רק ב-4 נקודות, לא צריך יותר מדי כדי שלסטר תמצא את עצמה במקום שלא יצדיק את הכינוי "חטיף חם". מהמקום הרביעי ומטה הליגה די צמודה. בקרוב לדעתי גם יהיו 3-4 קבוצות שיתפסו מרחק מסוים ויצרו שכבה שנייה של קבוצות בפרמייר ליג אחרי משולש הצמרת. לסטר, אפשר לומר, לא תהיה בקבוצת האיכות השנייה הזו.

6. KirkH Member

עם כל הביקורת, כשמגיע קרדיט - אז מגיע.

ליליאן נאליס חתום על שער שיכנס בקלילות לחמשת השערים הגדולים של העונה, עם אותה בעיטת וולה אדירה מחוץ לרבחה של לידס ואל בין חיבורי הקורות של רובו...