לצחוק מכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Kgt1, ‏15/11/02.

1. Kgt1 Member

הדיון הזה יוקדש כולו לקוריוזים מצחיקים מעולם הכדורגל. מדי פעם אנחנו שומעים על שחקן אחד שנשך שחקן אחר במקום רגיש, או על עץ שצמח באמצע מגרש וזה סוג הסיפורים לשעות הפנאי שאפשר יהיה למצוא פה.

אפשר להתחיל ממשהו שראיתי הבוקר בעיתון:
    שחקן בליגת חובבים הולנדית נישק בשפתיים שופט אחרי שההוא הרחיק אותו. השחקן הושעה לשמונה משחקים אחרי האירוע ואני מעריך שאוכלוסייה ההומו-לסבית בהולנד (שהיא מדינה מאוד פתוחה כידוע לכם) כבר מביעה תראומת על האירוע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

2. יוגב אסולין Guest

טוב מה שאני יכתוב פה יותר עצוב ממצחיק אבל עדין..

השנה היא 1996 משחק בליגה הישראלית השניה (דאז - ליגה ארצית). משחק העונה של הסיבוב הראשון מפגיש את שתי הקבוצות שרצות בצמרת בצורה חזקה העונה. עירוני אשדוד (זה לפני האיחוד) מארחת את הפועל אשקלון למשחק העונה. המגרש מלא יחסית (רוב אשקלוני ברור) ואוהדי אשדוד.. לא שלא באו למשחק הם פשוט בחרו לשבת על המרפסות שבמשקיפות ישירות למגרש.

קרוב מאוד למחצית המשחק. האנשים ביציעים שומעים רעש.. כל האוהדים השקחנים מאמנים מסתכלים הצידה למקור הרעש.. וזה אסון... מרפסת שלמה של תושב אשדוד קורסת ונופלת. במזל רק ילד אחד נפצע קל והיום הוא בריא (בגלל זה אני מרשה לעצמי לכתוב פה את זה).

לאחר מכן הפועל אשקלון הזמינה את אותו אחד לשבת במגרש במשחק העלייה של שתי הקבוצות שנערך באשקלון (מחזור 27). וגם אשדוד וגם אשקלון חגגו עלייה (מאז אשדוד נשארה בליגת העל ואנחנו ירדו לליגה הארצית).

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בליגה הברזילאית יש המון צחוקים,צריך להביא את סלבה ברזילאי לפורום שלנו שיספר לנו מה קורה שם

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן וגם את נדב יעקובי שתמיד מוצא דברים מצחיקים....
    אני זוכר שפעם אחת ב97 בערך, משחק בין כפ"ס לבין לא זוכר, היה חוץ לכפ"ס, והשחקן לקח תנופה, רץ, זרק, אבל מה לעשות כנראה שהוא פתח יותר מדיי את הידיים והכדור יצא לו מהידיים ונפל מאחוריו, שבוע שלם צחקתי.....

5. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

חש בארץ את אבוקוף שמידי פעם נושך איזה שחקן, בדרבי בעונה שעברה הוא נתפס אוכל לונד'ינסקי את הזרוע.
    צילמתי את זה אבל התמונות נשרפו :x

6. AFC Member

אך... יוסוף אבו-קסיס... היריקה על האוהד במשחק בנתניה, ההצלפות החינוכיות בבניון ילד הפלא-מניאק מדימונה והויכוחים הקטנים על מיקום הכדור - שחקן כל כך מצחיק. קופיקו.

וראיתם אתמול "רק בישראל"? את הקטע שעשו על היריקות של שחקני הפועל?

7. Julian Joachim Member

כן כן!

היה ג-ד-ו-ל...

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

שנה שעברו גז'ארדו לא זוכר מאיפה אני חושב מאיורקה נשך לשחקן אחר את הביצים.... נשך!

וב96, היה קטע קורע.... בני יהודה מול מכבי חיפה, יעקב שחר החליט כנראה שהמכנסיים של שחקניו צריכים להיות זולים מאוד, אחרת אין הסבר למה שקרה. אדורם קייסי עשה מעיין תנועה של החלק העליון של הגוף שמאלה, כשהרגליים ואיזור הישבן נשארים מקובעים. איך שהוא זז, המכנסיים נקרעות והחוצה נשלף משהו לא מזוהה שחור כזה.... המצלמות מיהרו לצלם משהו אחר, אך הבושה נעשתה וכולנו ראינו את זה.... איזה קטעים.....

9. burning soil Member

אני זוכר בעונת 96-97
    היה דרבי של פ"ת בערוץ 22
    כל המגרש היה רטוב,איפה שלא היה דשא היו שלוליות.
    אז איזה שחקן עף לתוך השלולית אחריי שעשו עליו פאול,מבדר 8)

10. AFC Member

חחחחחחחח ענק!!! אני לא ראיתי את זה!!! דבר שחור לא מזוהה!!!!
    למישהו יש תמונה של זה או משהו??????

כן כן... גיחי גיחי... איזה קטעים :roll:

11. שגיא Guest

רק תיקון קטן:
    השחקן הוא אכן גז'ארדו, אבל הוא מסביליה...
    השחקן הננשך היה רייס, ילד הפלא של סביליה, שכבש שער ענק, וקיבל בתמורה, נשיכה באשך....כואב.

היה עוד מקרה השנה בליגה הספרדית, שחקן פשוט נישק צרפתית שחקן אחר...לא יודע אם בכוונה או לא, אבל זה קרה.
    לא זוכר מי היה שחקן....

וגם השנה בליגה לנערים, קוון דחף את הדגל שלו לתחת של אחד הנערים בסיום המשחק....נו טוב.

12. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום בדרבי הלונדוני, ארסנל- טוטנהאם, ויירה נראה לי עשה עברה, אז דיוויד סימן קיבל כרטיס צהוב.
    והוא אפילו לא שיחק כי הוא פצוע

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

14. שגיא Guest

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק סבאיוס,למה אמרתי קאבלו ? אה בגלל איזה שחקן במנג'ר.... לא נורא העיקר הכוונה :wink: