מאור בוזגלו-עד לאן הוא יכול להגיע?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י מ.ח.א, ‏31/10/07.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שזה נראה כרגע המכשול העיקרי בקריירה של מאור זה אבא שלו,כמות הצרות והכותרות
    השליליות שהוא גורם לילד הזה היא ענקית ביחס לגיל שלו ולשנים שהוא משחק כדורגל.

2. Mr.Eko Member

אבא שלו פשוט הורס אותו,חבל.
    הוא שחקן באמת עם פוטנציאל שלא נראה כמותו בארץ.

3. OR Member

אני מסכים עם rainman , יעקוב הוא המכשול הכי גדול של מאור בקריירה , גם בתוכנית "אחד על אחד" - בסוף השאלות ששואלים את השחקן , הוא פשוט ענה במקום מאור , ודני אמרלא פעם שאלו שאלות למאור . יעקוב מכר אם אני לא טועה את החצי שבכרטיסו לאיזה שהוא איש עסקים , בגלל בעיות משפחתיות , נכון ?
    אבל לדעתי ה-בושה הכי גדולה היא שמאור בעצם מכלכל את כל המשפחה שלו, והאב חושב שזה לגיטימי.

4. bayer04 Member

גועל נפש של אבא.
    מתנהג כאילו הילד שלו בן שנתיים וחצי. עונה על שאלות במקומו. אולי עוד מעט הוא גם יעלה על המגרש במקומו.

תאב בצע, רק כסף מעניין אותו. איכס, להקיא פשוט.

5. beitar4ever Member

תיראו הלחץ של ההורים זה טוב כי תיראו את טל בן חיים לאן הוא הגיע עם הלחץ של אביו דב , זה שהוא תומך בבנו ושהוא הולך איתו לכל מקום מצד אחד אני מבין כי זה בנו והיו המון מקרים כמו של משפחת בוזגלו .
    אבל איך שהוא מתנהג לבנו זה ממש מגעיל,אבל מה שאני לא סובל באביו זה שהוא מוכר את בנו בשביל הכסף, פשוט אינטרסנט מגעיל.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/07
  6. Riki Member

יש משפט שאומר, אין כזה דבר פרסום רע, בוא נגיד שאבא של מאור לקח את זה צעד אחד קדימה. הרבה פעמים אוהדים של חיפה טענו את כל מה שאומרים בדיון הזה, כשרון יש לילד אבל אבא שלא מבין שצריך לתת לילד שלו להתמקד בקריירה כמו כל אחד אחר להתאמן להקשיב למאמן במקום לבוא בדרישות כאלה שבסך הכול הילד שלך הוא כלום ושום דבר עדיין והוא כולה ילד בן עשרים... זה כבר בעיה שאפילו בחיפה לא רצו להתמודד איתה. אני חושבת שזה דוחה אבא שמתענג ושוחה בתוך ים הפרסום שהבן שלו נחשף אליו, לדעתי השתן עלה לו לראש. ניצול כל כך זול של הקריירה של הבן שלו, ניפוח אגו ברמות כאלה עדיין לא ראיתי.
    הכול מתפוצץ בסופו של דבר בפנים, התסכול של הבן שלו עוד יצוץ מתי שהוא.

הצעד הכי הגיוני לדעתי שמאור יכול לעשות, זה לתת לאבא שלו להיות אבא ולקחת מישהו אחר שינהל לו את הקריירה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/07
  7. ofir_ka Member

לבוזגלו בהחלט יש את הפוטנציאל להגיע לרמה אירופאית.
    השאלה היא אם הוא ילך בדרך הנכונה כמו בניון או שיעשה טעות כמו ברקוביץ'?

בוזגלו האב דוחף את מאור להצלחות וזה כל מה שאבא היה עושה אבל הוא יותר מדי נודניק.
    מוצאים את הילד שלך מהמשחק אתה מתחיל לצעוק על המאמן?!אפילו בשכונה לא נראה לי עושים את זה.

בוזגלו בהחלט יכול להגיע לאירופה לקבוצה בינונית+ לא צריך להגזים ולהגיד שהוא יגיע לריאל או לבארסה.
    הוא צריך ללכת לקבוצת אמצע הטבלה בספרד או נגליה ולאט לאט להתקדם והוא בהחלט יכול להגיע רחוק.
    אולי טיפה יותר מבניון.

8. bayer04 Member

בוזגלו לעולם לא יהיה ברמה של בניון. ואני משוכנע בכך.
    לאירופה הוא יגיע, אין ספק. אבל כאן הבחור מדימונה לוקח.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תיהיה כל כך בטוח,לדעתי בוזגלו יותר מוכשר מבניון,יש לו טכניקה נהדרת ויכולת מסירה וראיית משחק שמזכירה את זו של ברקוביץ' ובעיטות חופשיות שגם רביבו לא היה מיתבייש בהן. ואם הוא ידע לקחת את ההחלטות הנכונות הוא יכול להגיע יותר רחוק מבניון.
    הוא יצטרך כמו כל הכדורגלנים הישראלים שמגיעים לאירופה להתחיל בקבוצה קטנה (לדעתי הליגה האיטלקית מתאימה לו מאוד,והוא גם שיחק בעבר בנוער של יובה..) ודרכה להיתקדם לקבוצה בכירה יותר,אין לי ספק שאם אבא שלו לא יהרוס לו הוא יגיע יותר רחוק מבניון,ואולי יותר מכול שחקן ישראלי,כי כישרון יש לו,ואין לי ספק שהוא עוד צריך להיתקדם ולהישתפר הרבה אבל רואים אצלו דברים שלא רואים אצל שאר השחקים הישראלים.,ופה אין מאמן בארץ שלא יסכים איתי.

10. לב ישראלי Member

1)האם מה שאבא של מאור אמר נראה לכם ריאלי?
    שהאבא יפסיק לקשקש להתערב ולהשוויץ למרות שכל אבא עושה את זה לבן שלו,
    אבל כל אבא אוהב להתערב לטובתו של הילד ולהגיד עליו דברים טובים.
    2)נראה לכם שמאור יכול להצליח בקבוצות בסגנון ליברפול ?

לדעתי הוא צריך לאט לאט : סכנין זאת קבוצת מרכז טבלה,הוא צריך לעבור לקבוצה כמו חיפה (אם קבוצה יותר גדולה בארץ כמו בית"ר ירצו אותו בסיום העונה,הוא צריך לעבור)
    לשחק טוב ולאט לאט לעבור לקבוצה קטנה בליגה הספרדית (סנטאדר)
    לאחר מכן לעבור לקבוצה כמו ויריאל
    ואז כמו שבדודו בארסה התעיננו,אז אם ריאל/ולנסיה/סבילה/ברצלונה יתענינו בו
    כדאי לו לעבור
    3)עד לאן אתם חושבים שמאור יכול להגיע?

בתוך 8 שנים הוא יהיה בטופ של הטופ של הכדורגל האירופי.

11. יהודה ברוך Member

אני מסכים כמעט עם כל מה שכתבת. אבל בענין של מעבר לביתר, אין שום סיכוי שהוא יעבור לביתר. כי מה לעשות, לבוזגלו יש חוזה בחיפה ושחר לא יתן לא לעבור לביתר לא חשוב כמה כסף ארקדי יציע לו שחר לא יסכים כי אם הוא נותן לבוזגלו לעבור לביתר הוא למעשה אומר: חברה אני הרמתי ידיים חיפה פרשה מהמירוץ לאליפות ותסתפק בשאריות של גביע אופ"א. נחזור למאבק לתארים אחרי שגאידמק ילך.

12. לב ישראלי Member

בוזגלו שונא את מכבי חיפה והוא אמר את זה גם, כי הם לא נתנו לו צ'אנס.
    מבית"ר הסיכוי שלו ללכת לאירופה גדול יותר,אבל מחיפה הוא יוכל ללכת גם אם יציג יכולת טובה בנבחרת

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/07
  13. JR-Riquelme Member

גם אני חושב שבוזגלו יותר מוכשר מבניון, קודם כל, נראה שבוזגלו הרבה יותר גברי מבניון שעזב את אייאקס אחרי זמן מועט. עכשיו לבוזגלו, שליטה בכדור יש לו והרבה, אבל בזה בניון לוקח, בעיטה מרחוק, בניון לא מגיע לקצה הביצים של בוזגלו, בניון בועט כמו איזה אפרוח, בוזגלו יותר חזק, מוסר מצוין ובקיצור בניגוד לבניון, בוזגלו אחד שנמצא במגרש לפחות 60 דקות, בעוד שהאפרוח נמצא מקסימום חצי שעה, פשוט לא מוצאים אותו. עושה כמה מהלכים ומתחבא.

14. a.m Member

בוזגלו גם אמר שהוא לא פוסל חזרה לחיפה, תלוי איזה דברים הוא אומר, שלו או של אבא שלו.

15. יהודה ברוך Member

ולמה בדיוק אתה חושב שיש לו יותר סיכוי להגיע לאירופה דרך ביתר? אם נצא מנקודת הנחה שחיפה תהיה שנה הבאה באופ"ה וביתר במוקדמות האלופות אז ביתר צפויה לקבל שמה הגרלה קשה ולעוף מהר כמו שקרה בשנתיים האחרונות. ולעומת זאת לחיפה יש דירוג לא רע באירופה ויש לה סיכוי די גבוה להגיע רחוק שמה. חוץ מזה שאופצית ביתר לא ממש על הפרק מהסיבות שאמרתי בהודעה הקודמת שלי.