מבצע סוף עונה למהמרים!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏22/4/09.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז נכון, המאבק על הסקודטו גמור, אך 6 מחזורים לסיום העונה ישנן עוד הרבה מטרות להתחרות עליהן. זה המקום להמר או לענות בתבונה, מי ישיג מה:

:aa1: איזו קבוצה תסיים במקום השני? (מילאן/יובנטוס)
    :aa1: איזו קבוצה תזכה בכרטיס הרביעי לליגת האלופות? (ג'נואה/פיורנטינה/רומא)
    :aa1: איזו קבוצה תסיים במקום ה-7 ואולי תזכה להגיע ממנו לגביע אירופה החדש? (פאלרמו/קאליירי/לאציו)
    :aa1: איזה 3 קבוצות יפרדו מהסריה A? (רג'ינה/לצ'ה/בולוניה/טורינו/קייבו)

http://up51.siz.co.il/up3/nwjyyzdycidd.Xxx

בהצלחה!
    :aaa15:

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מבחינתי התסריט האופטימי הוא גמר קופה בין לאציו לבין סמפדוריה. אני אחזיק אצבעות למען הגמר הזה מכיוון שאינטר ויובנטוס הן לא הקבוצות האהובות עליי בלשון המעטה וזה חשוב מאוד לקבל גמר שונה, שלקבוצות אחרות לשם שינוי יש סיכוי לזכות בתואר. במקרה כזה המקום השביעי כבר לא יהיה רלוונטי כי רק מקומות חמש ושש יובילו לליגת אירופה החדשה.

לגבי המקום השני אני מאמין שמילאן תיקח בסופו של דבר כי מילאן יודעת הכי טוב לשחק בגארבג' טיים מה שנקרא, בשנים האחרונות זה מה שאנחנו מקבלים בדרך כלל.

מקום רביעי זה תלוי בעיקר במשחק בין רומא לפיורנטינה, אז נכון שלשתיים יש מפגש עם מילאן לפניהן אבל אם רומא מנצחת את הויולה אז לדעתי בסופו של דבר היא תגיע למקום הרביעי אבל אם הויולה מפסידה אז ג'נואה תרוויח מהעניין.

קשה לי להספיד את רג'ינה, הם כל הזמן חוזרים מהקבר והם שוב צימצמו לאחרונה את הפער מאלה שלפניהן ולכן אני מאמין שהם יישארו בסופו של דבר ולכן תחזיתי שהיא גם משאלתי שניפטר בראש ובראשונה מהקבוצה המשעממת ביותר בליגה הלא היא טורינו (כי יואב כבר לא פה כדי לסקר אותה) יחד עם לצ'ה ובולוניה.

3. Chievo Member

איזו קבוצה תסיים במקום השני?
    אינטר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    איזו קבוצה תזכה בכרטיס הרביעי לליגת האלופות?
    אני מקווה מאוד שרומא, נמאס כבר, אודינזה, קייבו, לאציו, ואפילו פיורנטינה לא הצליחה שם, צריכים את ארבעת הגדולות בשנים האחרונות. אני מהמר על רומא.
    איזה 3 קבוצות יפרדו מהסריה A? (רג'ינה/לצ'ה/בולוניה/טורינו/קייבו)
    אמנם קייבו רחוקה משם, אבל יש לה עוד חמשה משחקים קשים, שתי המילאנזיות בבנטגודי, רומא וג'נואה שנלחמות על המקום הרביעי והיריבה בשנתיים האחרונות בולוניה, הג'יאלבלו חייבים לנצל את המשחק מול אודינזה לפני רצף המשחקים המכריעים האלה. בולוניה לעומת זאת תשחק את רוב משחקיה עם קבוצות התחתית, בנוסף לקייבו יש את רג'ינה, טורינו ולצ'ה, שני ניצחונות מבין המשחקים האלה אמור להספיק, במיוחד משחקי הבית מול לצ'ה ורג'ינה. אני מאמין שעוד נזכה לראות את בולוניה לעוד שנה בסרייה אה. טורינו, לצ'ה ורג'ינה.

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה קבוצה תסיים במקום השני? יובה, יש להם סגל יותר טוב משל מילאן לדעתי, וראניירי בכל זאת לא יצליח לגרום להם לא לסיים כסגנים.
    איזה קבוצה תזכה במקום הרביעי?ההיגיון אומר גנואה, הלב אומר רומא. גנואה הכי יציבה מבין 3 הקבוצות כשפרט למפלה נגד רומא לא היה לה משהו רציני, כשרומא היא אחת הקבוצות הפחות יציבות בליגה ופיורנטינה גם לא שופעת יציבות.
    איזה קבוצה תסיים במקום ה7?לאציו בסופו של דבר המוכשרת ביותר שם, קליארי עם כל הכבוד להצלחה הגדולה שלהם העונה לא מחזיקה בשחקנים מבריקים בסגל ובפאלרמו כבר מאז שהם בסרייה א' אני מרגיש שמשהו שם לא מתחבר למרות סגל טוב.
    איזה 3 קבוצות יפרדו מהסרייה א'?קייבו תשיג עוד כמה נקודות עד לסוף העונה וזה אמור להספיק לה, ובולוניה זה לא סגל של יורדת. נשארנו עם רג'ינה(למרות שאני רוצה להיות רומנטיקן ולראות עוד חזרה שלהם), טורינו המזעזעת ולצ'ה שהיא באמת הקבוצה הכי חלשה בליגה בפער גדול.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההימור שלי: מילאן; ג'נואה; לאציו; לצ'ה, רג'ינה ובולוניה.

6. 亚历山大帕托 Member

שני: אינטר! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    רביעי: ג'נואה.
    שביעי: קליארי, אבל לא יעזור כי סמפ תזכה בקופה.
    יורדות: רג'ינה, לצ'ה, טורינו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/4/09
  7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן. אנחנו עוד צריכים לארח אותם בסאן-סירו ואני בונה על נקמה. אין מצב שנשב בשקט אחרי מה שקרה בסיבוב הראשון.

קשה מדי. משהו בי אומר רומא, אבל פשוט לא מגיע להם. מבחינת רגש, אני לגמרי עם ג'נואה. הם היו הכי יציבים. מה גם שאני מאמין שזה יהיה טוב לליגה עם מועדון כמו ג'נואה יכניס כסף מליגת האלופות ויבנה לעצמו גב כלכלי. מצד שני, פיורנטינה צריכה לארח את רומא והקבוצה שדי הפכה לבדיחה בגלל האובר-סימפטיות שהיא מפגינה, עוד עלולה לצחוק על כולם.

העלייה של לאציו לגמר בעצם סתמה את הגולל על הרלוונטיות של המקום השביעי למפעל אירופי כלשהו. אם סמפדוריה תעלה לגמר, המנצחת בינה לבין לאציו תעלה לגביע אופ"א. אם אינטר תעלה לגמר, לאציו בכל מקרה תלך לגביע אופ"א (או בתור מחזיקת הגביע, או בתור המפסידה מול אינטר שבטוחה בליגת האלופות).
    יודעים מה? שכחו את מה שאמרתי על התחושה שלי לגבי רומא והמקום הרביעי. פאלרמו בגביע אופ"א. רומא לא. למה? כי היא תסיים שביעית.

בעצם - אם אינטר עושה מהפך מול סמפדוריה, עולה לגמר ומנצחת בו, ובו זמנית לאציו מסיימת במקום השישי (או גבוה יותר) - המקום השביעי כן רלוונטי לאירופה!

לא אכפת לי, כל עוד טורינו יורדת. הגיע הזמן שהם ירדו, יתרעננו ויבנו הכל מחדש. המועדון הזה שווה הרבה יותר ממאבקים אינסופיים נגד הירידה. עלייה של בארי ופארמה בכל מקרה תפצה על האובדן הזמני. אין זמן מתאים מזה.