מגבלת הזרים בליגת העל - רוצים 8 זרים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏8/5/16.

1. סמואל אטו Member

מה היה החוזה של גאדיר בבלגיה?

2. Drama2 הסמל מעל הכל

https://i.makeagif.com/media/4-26-2015/xfog66.Xxx

בצחוק, מאמין חוזה די דומה למה שהוא מרוויח כאן.

3. סמואל אטו Member

ואני מתאר לעצמי שהיה לו עוד כמה שנים בחוזה.

4. Drama2 הסמל מעל הכל

נכון מאוד.
    דר"א, לפי גוגל, שילמו עליו 500,000 או דולר או אירו.

רק דבר אחד לא הבנתי - איך זה קשור למה שאמרתי ?

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן הייתה תחרות על מוחמד גאדיר, כי הבלגים הסכימו להשאיל אותו ללא תמורה לבני סכנין (שהציעו לו לחזור לבית חם ולמקום שהוא פרח בו בעבר עם 16 שערים) והפועל תל אביב (שהציעה יותר מאיתנו, כמו במקרה בן שהר, אז אף אחד לא חשב שהם מציעים כספים ללא כיסוי).
    מה שגרם לו לחתום אצלנו לא הייתה המשכורת (בהפועל תל אביב הציעו לו יותר כסף) אלא העובדה שהוא רצה קבוצה לכמה שנים טובות, ואנחנו היינו היחידים שהציעו לרכוש את כרטיס השחקן שלו מהבלגים.

הרוויח בבלגיה 300 אלף יורו, 50% יותר ממה שמרוויח אצלנו, והיה לו חוזה לעוד 3 שנים.

תן לי שם של מגן שמאלי ישראלי, שמספיק טוב בהווה, או יהיה מספיק טוב בעתיד הקרוב, לקבוצה עם השאיפות שלנו, בעלות נמוכה.
    קדימה, צא לדרך.

6. סמואל אטו Member

שאם ה-300 אלף יורו שלוקרן התחייבו לשלם לו דופק בבנק, אז לגאדיר אין שום סיבה להתפשר. זה לא שאין לו קבוצה או משכורת.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

נכון מאוד, ומה עושה שחקן שנוח לו במקום הנ"ל ? עושה כמו חן עזריאל, אבוחצירא, ועוד...
    ברגע שלשחקן לא נוח במקום הנ"ל, הוא יעזוב, וכאשר הוא רוצה לעזוב - ידי הבעלים על העליונה.
    ואז מה צריך לקרות ? בדיוק, מגבלת הזרים בליגת העל - יש הסכמה על 6 זרים

אז בעצם מה שאתה אומר -
    התחרות שהייתה נבעה מ:
    1. השאלה ללא תמורה.
    2. קבוצה שרוצה לקחת את השחקן בשוטף+240. (ומי שלא יודע, בלגים לא עובדים בשיטות ההזויות הללו)

אתם הייתם השחקן החזק בהתנהלות מול גאדיר, ואני לא צריך להסביר לך שהשחקן הבכיר קובע את התנאים.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאתה מחזיק שחקן עם חוזה של 300 אלף יורו לעונה, והוא לקח חלק ב-8 הופעות בכל המסגרת ולא כבש אפילו שער אחד, אתה תנסה לצמצם נזקים כמה שאפשר, כולל לשלוח אותו להשאלה לקבוצה כמו אשדוד שתשלם לו רק חלק קטן מהשכר - מי אמר חאתם עבד אלחמיד?

ואני עדין מחכה לשמות של מגינים שמאלים שיכולים להשתלב בהפועל באר שבע בהווה או בעתיד הקרוב בעלות נמוכה, על מנת להראות שלהפועל באר שבע הייתה ברירה אחרת חוץ מלשלם על אורן ביטון מה ששילמה...

9. סמואל אטו Member

לא הבנתי.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גאדיר רצה לשחק כדורגל, מאוד. זאת הייתה הסיבה שויתר על 100 אלף יורו לעונה וחתם אצלנו.
    לזכותו צריך להגיד, שגם השנה, בעונה עם הרבה פציעות ויחסית מעט דקות, בכל דקה שקיבל הוא התנהג כאילו זאת הדקה האחרונה בקרירה שלו.
    אפילו במשחקים אחרי שזכינו באליפות, כשעלינו עם מחליפים ושחקני נוער, הוא עלה בטירוף כאילו מדובר בגמר גביע (מי שזוכר את הגול בטדי מול בית"ר כשהוא לא מוותר על כדור אבוד ליד הקרן, משאיר אותו במגרש ואז מבשל לשהר מבין על איזה טירוף אני מדבר).
    המחויבות של גאדיר לטעמי היא הסיבה הבולטת שבגללה הוא יישאר אצלנו בעונה הבאה...

לירן אוהב/ת את זה.
  11. Drama2 הסמל מעל הכל

נחזור שוב לאן שהכל התחיל:
    מגבלת הזרים בליגת העל - יש הסכמה על 6 זרים | עמוד 132 | Asoccer.co.il - לאנשים שאוהבים כדורגל

אז תודה רבה לב"ש שצימצמו נזקים עם לוקרן, אבל בו זמנית קבעו תמחור גבוהה לשחקן ישראלי ללא דרישה גדולה, וזו אחת הבעיות העיקריות לתמחור הגבוה כאן.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אני מסביר לך שהיה תמחור גבוה.
    גאדיר כבר היה בדרך להפועל תל אביב, הוא הסכים, הבלגים הסכימו, במשכורת גבוהה משמרוויח אצלנו, עד שאנחנו נכנסנו והצענו לו חוזה לכמה עונות.
    לבוא היום ולהוריד את ההצעה של הפועל ת"א, שכל הצדדים כבר הסכימו לה, כי אנחנו יודעים היום מה המצב הכלכלי שלהם היה, זאת חוכמה בדיעבד.
    אם לא היו עוד הצעות, יתכן והיינו משאילים את גאדיר ללא תמורה לעונה אחת, עם אופציית רכישה, במשכורת אפילו נמוכה יותר כי לא היו קופצים, ובזה נגמר העניין.
    כשיש קבוצה שמציעה לשחקן יותר כסף ממך, אתה צריך לחשוב על דרכים אחרות להביא אותו אליך.

13. עידן444 Member

לא בשביל להיות קטנוני- אבל 28.5...
    מדובר באנשי עסקים שיודעים לעשות את זה.
    איזי גם הוציא הרבה כסף על אלרואי כהן. למה? כי לא היה אף אחד אחר בשוק ברמתו? לדעתי פשוט כי היה אידיוט שהסכים לשלם...

14. עידן444 Member

אז מאיפה נובעת המסקנה שהיעדר היצע בשוק הישראלי הוא זה שניפח את המשכורת שלו?

15. עידן444 Member

יש בעיה של מגינים ומגינים שמאליים בפרט. זה לא סוד.
    אגב, זו גם הסיבה העקיפה לכך שעל עמדות אחרות מתעקשים על ישראלים וזה יכול לגרום להן לשלם יותר עקב תחרות. כי יותר ויותר קבוצות מבינות שהן צריכות זר מגן שמאלי.
    אם קבוצות יתחילו לחפש אלטרנטיבות ומאמנים יהיו יצירתיים כבעבר(כפי שקרה עם רוב המגינים הטובים שהיו בארץ שהחלו את הקריירה בתפקידים אחרים)- אני בטוח שתהיינה אלטרנטיבות.
    סתם דוגמה- אם אני היום מאמן- הופך את אנס דאבור למגן שמאלי תוקף הכי טוב בארץ. באחריות.