מגיעים לסיבוב השלישי: לשם שינוי, תל אביב צהובה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏7/3/08.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לויטה לא שיחק , איזה עלוב גיא חיימוב .

2. Dimitar Berbatov Member

האוהדים של חיפה כל-כך עלובים. אפילו יותר מהקבוצה שלהם. לזרוק שלל חפצים על מאמן שהביא להם שלוש אליפויות ברצף, דבר שאף מאמן לא עשה (מלבד המאמן של הפועל פ"ת בשנות ה-60)? פשוט כפיות טובה. מזכיר לי את האוהדים של בית"ר שכמעט פצעו את גוטמן בגלל שהוא במקום הראשון בליגה.
    לגבי המשחק עצמו, אין יותר מידי מה להגיד. לא ציפיתי שחיפה תיתן לנו פייט, עוד נצחון קליל בדרך לאליפות. אני מאוד שמח שקוזוקין - טרטיאק הבא, קיבל את ההזדמנות במשחק גדול (עם אפשר לקרוא לו ככה). היה נעים גם לראות את בן שושן וברוכיאן שממשיכים לקבל את האשראי.בנוגע לאחרון, שוב פעם כל המהלכים הטובים עברו דרכו, אבל עדיין חסרה לו קבלת ההחלטות. לרוב הוא מפרגן יותר מידי, אתמול הוא דווקא עשה ההפך.

לפחות התחתית משאירה קצת עניין בליגה המשעממת הזאת. אני מאוד מרוצה לראות את אשדוד חוזרת לעצמה. אני חושב שמגיע שאפו לאלון חזן וג'קי בן זקן שחיזקו את הקבוצה בינואר. חלוץ כמו איבאנוב היה חסר מאוד לאשדוד בתחילת העונה, בעיקר כאשר הולצמן ושריקי לא פוגעים. ומשה אוחיון מוסיף המון חכמה לקישור הנהדר של אשדוד. אני מקווה מאוד שאשדוד תשאר על חשבון הרצליה, שאני אובה לראות את הכדורגל ההתקפי שלה. אבל כמה חסרת אופי אפשר להיות?

היה פצוע.
    ועלוב זה אנדרסטיימיינט. שלושת השערים ללא יוצא מן הכלל באשמתו. ראבק, לסגור את הפינה הקרובה, א' ב' של שוער.

3. הרצליה Member

חבל מאוד שאנחנו מאבדים יתרון בפעם השלישית בארבעת המשחקים האחרונים, עם נאיביות כזו יורדים ליגה.
    אז נכון שהיינו בפיגור 2-0 וכל הכבוד על החזרה למשחק אבל ראבאק כבר חזרתם ובענק ליתרון 3-2 מול 10 שחקנים, איך אפשר לאבד ככה 2 נקודות, איך אפשר לאבד 2 נקודות כל יקרות שמתווספות לשתי הנקודות שאיבדנו מול אוסף הגרוטאות של גיא לוזון בפתח תקווה שאם היה לנו עוד כמה מחזורים לא הייתי מתפלא אם הם היו מועמדים לירידה.

שאפו לתומר חמד, הגיע הזמן רק שתהיה המשכיות.

יוצאים עכשיו למלחמה ענקית מול כל קבוצות התחתית, 7-9 נקודות זאת המטרה מבחינתי, לא פחות!

4. kfiros Member

בלי ספק אחד הדרבים החזקים והמעניינים ביותר לפנינו!
    המנצחת תהנה מהרבה אויר והמפסידה תסתבך עמוק עמוק בתחתית.

5. מכבי או מוות!!! Member

הדרבי הזה הולך להיות דרבי מעניין...האמתי שאני לא יודע איך נצא מפה עם ניצחון,תיקו או הפסד...מה שבטוח הולך להיות חם.

6. C.F.C Member

חלס כבר לצפות מאיתנו לסלוח על הכול לרוני לוי בגלל שהוא לקח 3 אליפויות. אנוחנו כבר שנתיים משחקים ללא מוטיבציה, לא מצליחים לאיים על ביתר, הכדורגל משעמם, כמה אפשר?! אני באופן אישי (ויש עוד המון כמוני) מעולם לא הרגשתי ככה כלפי הקבוצה שלי, חוסר ענין מוחלט. לדוגמה: אתמול היה את המשחק בין מכבי חיפה לביתר ירושלים שנואת נפשי הגדולה. משחק שתמיד הכניס אותי למתח וללחץ לא יתואר, כאשר במהלך היום הייתי לחוץ באופן בלתי נתפס ובשעה שעתיים לפני המשחק הייתי קרוב להתמוטטות מהמתח ומהציפיה. ולעומת זאת בשבת האחרונה, שום מתח, שום התמוטטויות עצבים, דקה אחת במהלך כל היום לא חשבתי על המשחק, בקושי נזכרתי בו 20 דקות לפני שריקת הפתיחה. ואני שואל עד מתי הוא ימשיך להיתלות על קרנות המזבח? עד מתי הוא ימשיך לישאוב קרדיט מהשיגי העבר? קיבלת אתגר, לא עמדת בו, קח אחריות ונפרד כידידים, למה צריך לרדת לרמה הזאת? כנס מסיבת עיתונאים, תגיד קבל עם ועדה: חברה, מיציתי את עצמי במועדון. אני מודה ליענקלה שחר ולכל השחקנים והצוות המקצועי שעזרו לי להגיע להישגיים במהלך חמשת השנים הללו. זו העונה האחרונה שלי במכבי חיפה בשנה הבאה אני אחפש לי אתגר חדש. למה צריך למרוח את זה?

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/08
  7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה ברור שבסיום העונה הוא יודיע את הדברים שציינת, השאלה אם הוא יעשה את זה כבר כעת, כשעוד נשאר לנו כמעט סיבוב שלם. על כך גם כל הביקורת על הקהל.

אגב, בנושא אחר, יש למשהו ספק שאם מאמן אחר היה מאמן את מכבי פתח תקווה, לא גיא לוזון, הוא כבר היה מפוטר מזמן?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/3/08
  8. Igi Member

גיא לוזון הוא הורס הקבוצות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/08
  9. C.F.C Member

אין מה לעשות ככה זה כשאתה האברם גרנט של המזרח התכון. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. a.m Member

איך? אני אגיד לך איך, כי לא אכפת להם, כי לא מזיז להם, כי מה שאכפת להם זה מה נכנס לחשבון הבנק, הם יורדים מהמגרש פעם אחר פעם, אחרי תוצאות עלובות ואתה לא רואה על הפרצוף שלהם שזה מזיז להם בכלל, לא אכפת להם בכלל מה מרגישים האוהדים ובזה אשמים האוהדים שלנו, שימשיכו לשיר לחבורת השחקנים הזו שזורקת עליהם זין כאילו כלום (לא כולם), כל פעם מחדש שרים להם ומעודדים אותם והשחקנים יודעים את זה שלא משנה מה יקרה, את העידוד והאהבה שלהם הם יקבלו, בגלל זה לא אכפת להם לשים זין, בגלל זה לא אכפת להם להיראות כמו חבורה של עגלות (ולא רק נגד בית"ר, אלא אני מדבר בעיקר על משחקים כמו הרצליה) ועוד אחר כך לצאת על הקהל, קודם שיעשו את העבודה שלהם, אחר כך יבואו בתלונות, מי הם בכלל שיבואו בתלונות? הם לא מבינים שאנחנו לא חייבים להם כלום, רק הם חייבים לנו, הם אמורים לרצות אותנו, לא אנחנו אותם, אנחנו אלה שמוציאים עליהם כסף, לא הם, הם, ברוך השם, החשבון בנק שלהם מתנפח מחודש לחודש, אבל להתבכיין הם יודעים, רק את האשמים האמיתיים הם לא יודעים למצוא, הם מבזים את הסמל שעל החולצה שהם לובשים ואנחנו אשמים בזה, ולמה הם אומרים את זה? לא בשביל לרצות את רוני לוי, אלא כי הקהל לא יחזיר להם, הוא ימשיך לשיר, מזל שעוד נשארו עוד כמה שפויים מעטים בקהל שעוד מחזיר לשחקנים ששמים עליו זין, ברגע שזורקים עליי זין אני מחזיר זין יותר גדול, הרבה יותר גדול.

11. Dimitar Berbatov Member

הכל טוב ויפה, ואני כעקרון מסכים איתך - רוני לוי היה צריך לעזוב כבר אחרי הכשלון בשנה שעברה בחיפה,
    אבל לדעתי לזרוק חפצים על מאמן שתרם למועדון שלך כל-כך הרבה זה שפל, מוגזם ומגעיל. מוכיח עד כמה רוב הקהל החיפאי הוא קהל הצלחות ומפונק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/3/08
  12. a.m Member

קודם כל לא הזכרתי כאן מילה על רוני לוי, אלא רק על השחקנים. בכל מקרה, אני לא חושב שאחרי העונה שעברה הוא היה צריך ללכת כי אחרי 3 שנים בשיא, טבעי שתהיה גם נפילה, האמנתי שהשנה שעברה תחשל את הקבוצה ונראה כדורגל טוב יותר, מהנה יותר, עם קבוצה חזקה יותר, אבל כלום, הקבוצה דורכת במקום, ועל הדרך דורכת על הקהל, שום הבדל אין בין שתי הקבוצות, של השנה ושל השנה שעברה, אותם הסממנים, די, אי אפשר יותר. בכל מקרה, גם אני חושב שלזרוק חפצים זה אקט מכוער.

13. Dimitar Berbatov Member

a.m, שכחתי לציין - התגובה היתה כלפי C.F.C

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שער נפלא של מכבי. סוף סוף התקפה ראוייה שהחלק ההתקפי המוכשר שלה יכול לייצר הרבה כאלה במשחק אם רק ישחקו בשכל ולא בטיפשות כמו שרודי חדד אוהב מאוד לנהוג.

מילים טובות מגיעות לניר לוין שיתעורר מהר ועשה חילוף מתבקש ושינה לחלוטין את אופי המשחק, אם מכבי ממשיכה באותה מגמה התקפית הם מנצחים את המשחק, השאלה אם יהיו לניר לוין הביצים לכך או פשוט אם לשחקני מכבי תהיה היכולת ללחוץ על הפועל.

15. Proud Cockerel Member

בהקשר הזה אני חייב למחזר הודעה שפירסמתי :

יאללה הפועל מלחמה ... !