מה עשיתם?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Fernando Cavenaghi, ‏7/5/03.

1. Fernando Cavenaghi Member

סתם רציתי לדעת מה עשיתם אתמול בלילה, וכמה ספריי שלג אכלתם.

אני אוסיף את שלי של דאייר ופולדאש אחר כך אלא אם דאייר יקדים אותי (אני מניח שפולדאש לא זוכר כלום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx )

2. lirancool Member

אני חזרתי פצוע :oops:
    אז ככה ב9 בערך יצאתי עם כמה חברים וידידות שלי...
    הלכנו לרחוב הראשי של חולון, סוקולוב, שברגל זה כמה ק"מ מהבית שלי...
    אז היה שם כל מיני מופעים ודברים כאלה, שרית חדד, קובי פרץ והבנות האלה ששרות "אתה חייב למות עלי"...
    אבל היה מפוצץ באנשים, בכל מקום ספריי, רק לנו לא היה עד שאיזה חבורה התחילה להשפריץ עלינו, קנינו ספריי רק כדי להחזיר להם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx , והעפנו אותם, לא היה שם מה לעשות חוץ מלרסס ספריי, אז הלכנו עד סוף חולון ששם היו כמה בנות מהשכבה, ושם מכל הספריי שהיה שם, היה מאוד חלק והתחלקתי :cry: על הברך והמרפק במהירות... שזה כאב מאוד, וזה יכאב לפחות כמה ימים קרובים :evil: , ואחרי זה חזרנו הביתה בערך ב2 וחצי מסוף חולון עד הבית שלי, שזה יותר משעה הליכה עם הרגל הפצועה שלי :x , כל אחד חזר לביתו עייף מאוד, ואני גם מלא כאבים ומלא ספריי מעצבן...
    היה כיף אבל היה יכול להיות יותר כיף...

3. ליהי Member

אוקיי אז ככה
    אני הלכתי לככר רבין והגעתי בדיוק בהופעה של חמי רודנר (בואנה איזה אפס...זייפן משו משו) אחורי זה נתתי לנירו מבט עצבני ואזהרה שאם ילד מעל גיל 5 משפריץ עליי ספריי הוא חייב להרביץ לו, טעמתי את הדיאט קולה לימון (סיפור הצלחה פשוט) וזכיתי להחליק על ספריי לבן לפחות 7 פעמים (עצם הטוסיק עד עכשיו כואבת),איימתי על הדילר של הספריים שלא ימכור אותם לאנשים שזוממים עליי וצחקתי על אנשים מכוערים. אחר כך הגיעה יהודית רביץ ועפתי מהר מהמקום לפני שיקלטו שנירו יודע את המילים של השירים שלה.

ולסיכום:חזרתי יבשה ונקייה ואפילו לא שתויה בכלל הביתה. חידוש מרענן לאמא ואבא. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

4. Kgt1 Member

דיסקוטק. היה סבבה ביותר. למי שרוצה לשמוע פרטים מיוחדים על אירועים מדהימים שרו לי בדיסקוטק (למעט העובדה שהייתה מוזיקה מעולה) יכול לפנות באייסיקיו ואני אשקול אם לספר, לפי גיל... (-:

5. Ilan Member

אצלנו סאבלימינל והצל באו אבל היה מזה מאכזב... וסתם אכלתי והאכלתי הרבה בספרי שלג, למרות שזה היה נראה ילדותי :)

6. שגיא Guest

באמת די ילדותי, אני כבר לא משתמש בזה, וגם אחד גם לא משתמש בזה עליי.

בכל אופן, משהו מיוחד מידי לא עשיתי אתמול, הסתובבתי, כמה חברים, מה גם שיש לי מחר מתכונת במת', אז כולם רצו ללכת לישון מוקדם כדי ללמוד, זה לא הפריע לי לקום בשתיים ובקושי ללמוד, אבל חפיף.

7. שגיא Guest

בכל אופן, משהו מיוחד מידי לא עשיתי אתמול, הסתובבתי, כמה חברים, מה גם שיש לי מחר מתכונת במת', אז כולם רצו ללכת לישון מוקדם כדי ללמוד, זה לא הפריע לי לקום בשתיים ובקושי ללמוד, אבל חפיף.

8. שגיא Guest

בכל אופן, משהו מיוחד מידי לא עשיתי אתמול, הסתובבתי, כמה חברים, מה גם שיש לי מחר מתכונת במת', אז כולם רצו ללכת לישון מוקדם כדי ללמוד, זה לא הפריע לי לקום בשתיים ובקושי הספקתי ללמוד, אבל חפיף.

9. קופירוק Member

אני היית עם חברים שלי ועוד כל מיני ידידות שלי במין הפנינג וסתם הסתבלטנו על המתנפחים ואחרי זה ככה באחת עשרה הלכנו למועדון...

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצלנו הייתה מעיין מסיבה אצל חבר שלנו, באו בסביבות ה20-25 אנשים..... עישנו נרגילה, חלק ראו את המשחק בצ'מפיונס, עשינו חיים, חלק שתו, הלכנו לרחבה עם דשא, שמה כמעט כולם השתכרו, היה כיף......

אחרי זה כמה אנשים הלכו העירה ונשארנו איזה 6-7+ 4 שהשתכרו אז הם הלכו לישון בין הקאה להקאה.... מה שעשינו ישמע כל מי שגילו הוא 18+..... :wink:

11. Julian Joachim Member

לפרוטוקל אציין שאני ממש לא זוכר כלום אחרי חצות כתוצאה מעודף אלכוהול בגוף. הזכרון היחיד הוא שני פצעים משפשוף במדרכה אחרי שאיכשהו נפלתי... כואבבבב...

וכמובן שאתמול הייתי אמור לחרוש למתמטיקה אבל היה לי הנגאובר עצבני...

12. קיפי Member

הלכתי למסיבה, מסריחה. היה ממש חרא, גם הספקתי לקבל נקע באצבע.

13. Fernando Cavenaghi Member

אחרי שהוא נופל הוא שואל אותי:"תגיד בנצור, אני על המידרכה? כי אני לא רוצה למות היום." ואז הוא שואל אותי:""מה נשבר? כי אני רואה מלא דם, ולא ירד לו בכלל." http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

ואחרי שדאייר עזה שיחקנו פוטבול שחלק לובשים תחתונים של אמא של המארח וכמעט הזמינו משטרה אז הלכנו לאיזה שטח בבניה לשחק וסתם הלכנו מכות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה מדבר כשהזקנה איימה עלינו שתזמין משטרה כי לא משחקים ב6 בבוקר עוד הייתי איתכם....חחח איזה קטעים...

ופולדאש אמר שהמדרכה נראתה לו בדיוק כמו כביש והוא ממש התחנן שאם הוא שוכב על הכביש נעביר אותו למדרכה...

15. Sabonis Member

יום עצמאות היה סבבה בסט!!

עשיתי על האש עם חברים שלי, ושתי ידידות שלי החליטו לעשות כל מיני דברים אחת עם השנייה, לעיני הזכרים ההמומים... הבנתי שיש פה הגבלת גיל או משהו... אז זה באמת ל18+ (למרות שאני רק 17)...

בכל אופן, זה היה טוב... נשארנו עד אור הבוקר... ואני לפחות קמתי מוקדם אתמול בגלל המתכונת המזדיינת בביולוגיה שיש לי מחר (מצטער על השפה, אבל היא באמת מזדיינת...)...