מה קורה למכבי ת"א בכדורסל?

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י StAtIk TzHoV, ‏13/12/02.

1. Fernando Cavenaghi Member

למה? משחק משעמם, מכבי היו גרועים סיינה טיפה יותר וכמה החטאות ממתחת לסל!!!

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם טוענים שאין במכבי שחקני נשמה, בואו אני אספר לכם סוד - אף פעם לא היו!!! הנשמה היא המזומנים. במכבי שחקנים מקבלים פי 5 בכל מקום אחר.

ניצן ואשדוד ביחד,
    אתם אומרים בהתאמה שהפועל ת"א הקימה קבוצה עם תקציב יפה וגם הפועל לפני 2 עונות. אני אגיד לכם משהו. אצל הפועל ת"א אני לא יודע כמה זה העונה, אצל הפועל ירושלים לפני שתי עונות זה היה 5 מיליון דולר. זה יפה, מכובד, אבל עדיין זה רק רבע מהתקציב של שמעון. רק שתבינו מה ההפרש.

ואשדוד,
    אתה בעצם טוען שבעיה של הקבוצות האחרות שהן לא טובות, ומצדך שמכבי תיקח עוד מאה שנה אליפויות. באן בי איי, ההפרשים בתקציבים הם גדולים. יש קבוצות עם שחקנים מעולים, אבל עדיין רוצים כל הזמן ליצור שוויון. עושים תקרת שכר, בחירות דראפט ועוד כל מיני דברים.
    דראפט אני לא חושב שצריך להיות. גם לא יכול להיות.
    תקרת שכר חייבת להיות, אם אצלהם עושים את זה למען השוויון, למה אצלנו לא????? זה פשוט משגע אותי ואני לא מבין את זה.
    עוד משהו, אניל א ביקשתי אן בי איי. אני נגיד נגד החוק שאומר שאי אפשר לקנות שחקנים, אלא רק לעשות טריידים. חוק כזה הוא הגיוני, אבל יש גבול לפי דעתי. חוק כזה ייצור שוויון גדול, כי מכבי לא תוכל להשתלט על כל כישרון שזז כאן.

3. RVN Member

אני רוצה להזכיר לכם שה"מאפיה" של שמעון מזרחי היא זאת שמאפשרת לכם לשחק בישראל ולא בקפריסין כמו בכדורגל.

אתם חושבים שירושלים הייתה מגיע לחצי הגמר בלשחק בקפריסין פחח.

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כבר ממש ממש ממש מעצבן אותי.
    שמעון עשה את מירב המאמצים כדי לפגוע בירושלים באירופה.
    ברגע שהתחלי כל העסק הזה שלהעביר משחקים לקפריסין, גם בכדורסל כמובן רצו האירופאיות. כמובן ששמעון דאג למספר הוצאות כספיות בשביל... אה.... להרגיע את המצב. פתאום כולם שכחו. לא לא.
    חצי גמר גביע אירופה שירושלים כל כך התאמצה להגיע אליו היה אמור להיות אירוע חגיגי. אולם סיינה החליטה שהיא לא רוצה לשחק בירושלים. לחץ בלתי רגיל מכל כלי התקשורת הופעל על שמעון בשביל שישאיר את המשחק בירושלים.
    לאחר משא ומתן קצר בין שמעון-סיינה-ההתאחדות האירופאית או איך שלא קוראים לה, התוצאות:
    לא רק שירושלים לא שיחקה במלחה, המשחק הוקדם, כך שיצא בערב יום העצמאות! אתם מבינים? הוא יותר פגע מאשר הועיל. כתוצאה מכך הגיעו רק 50 איש למשחק.
    איפה נשמע דבר כזה, בערב יום העצמאות תשחק קבוצה במקום שהשחקנים שלה (שבניגוד לקבוצה אחרת - רובם ישראליים) יחגגו את עצמאות מדינתם.
    אבל שוב שכחתי, בליגה עם שמעון מזרחי הכל אפשרי.

5. לירן-ביתר Member

זה יכול להיות מעולה החוק הזה. למכבי יש הרבה כסף אבל עם החוק הזה לכסף יהיה פחות ערך,
    יעני לא כל רכש של מכבי יהיה תלוי רק בכסף, ותהיה ליגה הרבה יותר מעניינת.
    אבל נגיד שיש את החוק הזה, אז זה גם עם קבוצות מאירופה, שקונים שחקנים זרים צריך לעשות
    עם הקבוצה החלפה?

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא... זה חוק רק בתוך הליגה עצמה...

אז פתאום עם חוק נגלה דברים חדשים, כמו למשל, כישרון חדש צץ, פנאתינייקוס מייד משחררת 15 מיליון דולר, ויום אחרי זה משחררת אותו למכבי.
    משהו מסריח פה לא?

7. Rossoneri Member

תגידו אתם עושים צחוק? החוק הזה יהרוג את מכבי, אז מה לעשות מכבי שולטת בארץ, אבל מה עדיף לכם, כבוד למדינה באירופה, או כבוד לקבוצות קטנות פה בארץ? החוק הזה ימותת ענקיות כדורסל, הוא יהרוג... חוץ מזה, שגם היום כסף רב לא נשפך בכדורסל.. אתם מדברים על 15 מיליון? מה שקובע פה זה החוזים, לא המענק חתימה ולא המחיר של הכרטיס..! אתם שמעתם בכמה מכבי קנתה את אודריך לדוגמא? לא.. כי אין כזה דבר בכדורסל, אמנם אין טריידים, אבל המחירים כאילו, איך להגיד את זה, זה לא בדיוק מחיר זה יותר פיצוי, וזה לא בסדר גודל של כדורגל.

8. לירן-ביתר Member

טוב, אבל אם יהיה את החוק הזה לפחות מכבי לא תקנה כוכבים בליגה שלנו כמו שהם עשו עם
    ליובין מר"ג, ספר מהגליל, שלף מהגליל, (אולי יש עוד שאני לא זוכר), ו-90% שקוז'יקרו עונה
    הבאה במכבי. יש איזושהי כוונה לעשות את החוק הזה בארץ?

פרדס, אם לא שמת לב-זאת המטרה.

9. Rossoneri Member

אני לא שמעתי עוד על החוק הזה, ואני מתנגד בתוקף, מכבי רק מחזקת את הנבחרת שהיא מביאה את הכוכבים הצעירים והנוצצים של הליגה ונותנת להם אימונים ברמה אירופאית, וככה מקדמים את הכדורסל בנבחרת! החוק יהרוס את מכבי, הרי יש הגבלת זרים בליגה... אז איזה טרייד היא בדיוק תעשה? תחשבו על זה בהיגיון, החוק הזה הורס, לכל הקבוצות, לא רק למכבי.

10. לירן-ביתר Member

עוד פעם, המטרה היא להרוס את מכבי, אוי יותר נכון-להוסיף עניין לליגה.
    אתה יודע שהכוכבים הצעירים והנוצצים של הליגה לא כולם התחילו במכבי. היא אולי באמת נותנת
    להם אימונים ברמה אבל שם הם גם יושבים על הספסל יותר זמן מאשר בקבוצה הקודמת שלהם.
    נגיד ליאור ליובין, עונה שעברה ר"ג סיימה מקום 2 עם 7-8 שחקנים ככה שליובין הכוכב שלה
    כל משחק פתח ובקושי הוחלף ועכשיו במכבי הוא משחק הרבה פחות.

11. Rossoneri Member

מליובין אתה עוד תשמע הרבה, ורק בזכות זה שהוא במכבי. אל תשכח שאם אתה מחליט להוסיף עניין לליגה אתה מוריד לגמרי את הסיכוי של מכבי באירופה, דבר מאוד לא טוב! הפתרום שהוצע פה (עניין הטריידים) הוא חסר כל בסיס, ובכלל לא פתרון טוב, כי היא מתחשב רק בשאר הקבוצות ולא בכולם כולל מכבי, הדבר הכי טוב שיהיה אפשר לעשות הוא לעשות ליגה בלי מכבי! מכבי לא צריכה את הליגה הזאת, היא תשחק רק באדריאטית וביורוליג, מה רע בזה?

12. לירן-ביתר Member

אתה אומר את זה כי אתה אוהד מכבי ת"א.
    בכדורגל, אתה היית רוצה שליגת העל לא תהיה מעניינת ותהיה קבוצה קבועה, נגיד מכבי חיפה,
    שתיקח אליפות כל שנה, כדי להעלות את הסיכויים שלה באירופה?

וליגה בלי מכבי זה רעיון טוב, חבל שלא עושים אותו.

13. Rossoneri Member

אני לא אומר את זה כי אני אוהד מכבי, אני אומר את זה כי אני בעד הצלחה ישראלית באירופה. מצטער להגיד לך אבל בכדורגל הליגה שלנו פתוחה מאוד, וחיפה היא לא זוכה ברורה(!!!), אל תגיב על זה, כי אנחנו באוף טופיק והנושא הוא כדורסל, בכל מקרה, אני בעד ליגה בלי מכבי, זה יכול להיות מאוד נחמד, או שאולי למכבי יהיה מותר לשחק רק עם ישראלים ובוסמנים בליגה הישראלית, אבל זה רק בתנאי שיהיה ליגה אדריאטית, אחרת זרים לא יבואו בשביל לשחק רק ביורוליג.

14. RVN Member

לא צריך להוריד את מכבי או להחליש אותה צריך לחזק את הליגה!

צריך לעשות קאמפיינים אינטנסיבים לפרסום לחזק את הקשר עם ההעיר שלה וזה לא ניראה מופרך עם הם יתנו לכמה משחקים כל פעם בית ספר אחר כרטיס למשחק ואז אפילו עם 10 אחוז מהילדים יבואו מכל בית ספר זה יתחיל גרעין של אוהדים שתוך כמה שנים יכול לגדול.

15. לירן-ביתר Member

זה לא משנה שזה לא פורום כדורגל כי רק משווים אז אפשר להגיב. ואיפה בדיוק אני כתבתי שמכבי
    חיפה עכשיו תיקח קבוע אליפות בליגה??? רק שאלתי אותך אם היית רוצה שדבר כזה יקרה
    שחיפה תהיה אלופה קבועה בליגה כדי שהיא תצליח באירופה. אני לא חושב שאתה היית רוצה
    שזה יקרה רק כדי שחיפה תצליח באירופה.