מועד פתיחת הליגה - 13 בספטמבר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏17/8/03.

1. יוגב אסולין Guest

ככה ככל הניראה יוחלט בעוד כפחות משעה באופן סופי. כרגע הישיבה באמצע ובהספקה. ועד כה הוחלט על דחיית הליגה. ל13 בספטרמר.

לאחר מכן ייתכן מאוד שחברת צ'רלטון שהציעה סכום של 39 מיליון דולר תקבל את זכויות השידור. וזאת הצעה די מכובדת..

אז השאלה שלי... מה ההתאחדות חושבת לעצמה שהיא דוחה.. רק אנחנו נפסיד מזה.. היא לא תקבל סכום גבוה יותר זה בטוח. והנה שנה שניה שהליגה מתאחרת. ומאות אלפי חובבי כדורגל שחיכו לרגע המיוחל יצטרכו לחכות זמן נוסף...

חבל מאוד שכך פועלת ההתאחדות.

2. Ilan Member

שטויות.
    39 מיליון דולר לשלוש שנים? תחלק את זה בשלוש וזה 13 מיליון דולר לשנה. מה זה 13 מיליון דולר לשנה? העונה ההתאחדות קיבלה 24 מיליון דולר. אז נכון, הפעם לא יהיה 24 מיליון דולר, אבל שיהיה לפחות כ17 מיליון דולר- מה זה 13 מיליון דולר לשנה?!?...

חוץ מזה, חובה לדחות את הכדורגל, הכסף הזה יותר מידי חשוב וזה יהיה בלתי אפשרי לקבל הצעות כאלה נמוכות ולכן חובה לדחות את המחזור, זה גם טוב בשבילי, אני לא רוצה להפסיד את המחזור הראשון (חיפה-בית"ר) שאמור להיות השבוע, כי אני לא אהיה פה :!:

3. ג'רי בית הלוי Member

אה אילן, בגלל שזה טוב בשבילך אז נדחה את הליגה.

נו באמת, זה הצעה שההתבזות לא יכולה לסרב לה, אפחד לא יסכים לתת 13 מיליון דולר לשנה ועוד לשלוש שנים, אם הם מסכימים לזה אז הם באמת מטומטמים.
    רק מה שלא הבנתי זה איפה צ'רלטון ישדרו את זה? פעם אחרונה שבדקתי לא היה ערוץ שנקרא צ'רלטון..

4. יוגב אסולין Guest

אילן אני לא מסכים איתך...
    אולי היה 24 מיליון דולר.. אבל מה לעשות המצב היום הוא כזה ששום חברת זכויות שידור לא תסכים לשלם סכום כזה.. ועובדה למרות הכל המצב הוא שההצעה כי גבוה היא 39 מיליון דולר ל3 שנים. התאחדות עכשיו עם הגב לקיר.. או שזה או שכלום... ותעביר את הזכויות לקבוצות והם ימכרו כל משחק בעצם ויסתדרו לבד. דבר שלפי דעתי יגרום לתסבוכת גדולה ועוד יותר מסכרה בכדורגל שלנו והרבה כסף גם יפול בין הכיסאות מה שיביא להפסידם גדולים יותר..

אז נכון ל13 מיליון דולר זה אמנם לא סכום בשמים. אבל כל הליגה קיצצה את התקציבים ככה שהסכום הזה יכול להספיק מבחינת נתח אחוזים להיות באותו גודל כמו שהיה בעונה הקודמת.

דחיית הליגה בכל מיקרה זה לא הדבר שיפתור את הבעיה

5. united Member

רגע ובמקום זה יהיה גביע טוטו כמו שנה שעברה?

6. ג'רי בית הלוי Member

בעצם כשחושבים על זה אולי דחיית הליגה באה לטובה, כי ממילא אם היו מתחילים את זה במועד אז היה לנו את המחזור הראשון ואז פגרה של שני מחזורים (בשביל המשחקים מול מלטה וסלובניה), אז אנחנו מפסידים רק מחזור אחד. וכן, בשבוע הבא יהיה גביע הטוטו.

7. קופירוק Member

לאא!!!!! הסיוט הכי גדול של כל אוהד כדורגל אמיתי קורה עכשיו...
    איך אני אסתדר עוד חודש בלי כדורגל?? כל כך ציפיתי לתחילת השנה ולוקחים ממני את זה.... אני יכול להבין את הסיבות אבל אפשר היה למצוא פיתרון אחר... עכשיו יש לנו עוד חודש ימים לחשוב איך לעשות קבלת פנים לביתר.....

8. Don p1 Member

אין לי מה להגיד חוץ (אפשר לצנזר) בני זונות האלה צריכים לעוף אחת ולתמיד, לקחת קורס בלינהול ולהפסיק להרוס לנו את הכדורגל.

למה הקבוצות מתחילות להתאמן כל כך מוקדם? לא חבל על כל הנזק שזה עושה להנהלות עם המשכורות, לא חבל על הזמן שמתבזבז, החשק שיורד.
    שלא נדבר על כך שזה עושה נזק עצום לנבחרת. פשוט חובבנות לשמה..

כל שנה אותו סיפור...שיפתרו את זה אחת ולתמיד.

למי יש חשק לחכות עוד שלושה שבועות?!

9. ליהי Member

גועל נפש של התנהלות
    גועל נפש של התאחדות
    אם הם רק היו מנצלים את האנרגיות והאמביציה שבלגייס כספים באותה מידה כמ ולהחזיר את הביתיות לישראל הקבוצות שמשחקות באירופה כבר היו מארחות בבלומפילד וקריית אליעזר.

בשתי מילים ולסיכום כולל: ג ו ע ל נ פ ש.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב בואו נתנחם בעובדה שיש לנו ליגה אנגלית.... (איזה צעקות אני הולך לחטוף פה)...

11. AFC Member

פחחח גם את זה אין לי.

ואל תדאגו - הכל לטובה. הדחייה הזאת היא הדבר הכי טוב שקרה לבית"ר שנים. אפשר להתפנות לבן לוז, טאמפרה, עזו ונמני, ולגבש קצת את הקבוצה שלא נראית משהו. יאללה בית"ר!

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני..אתה לא עוזר לנו..מספיק אנחנו מבואסים..אז אתה אומר לנו שהפגרה הזאת עוד מחזקת את ביית"ר...רחמנות!!!!
    $#^%$#^ על ההתאחדות הבלאי הזאת..

עדיף היה לשים 3 מחזורים בלי שידורים..3 מחזורים שהיו 8 משחקים בשבת 3 מחזורים שהיינו חוזרים לשירים ושערים הישן והטוב..לקפיאה ברגע ששומעים את ה"בום גול" הקדוש..

תוחלף ההתאחדות לאלתר... :wink:

13. Ilan Member

אתם עושים צחוק? יאוו תקלטו שזה כלום 13 מיליון! זה כמעט חצי מהסכום של אשתקד! אתם יודעים שיש קבוצות שיותר מחצי תקציב אצלם בנוי מהזכויות טלויזיה?!
    ניצן- מה הקשר שזה לשלוש שנים- להפך זה פחות טוב. ככה זה אומר שנתקע עם הצעה כזאת מפגרת גם בשנה הבאה ואחריה. אתה לא מבין שזה הצעה גרועה? עם כל הכבוד לסלבנות של האנשים פה הכסף הזה יותר מידי חשוב בשביל שלא ידחו בשבילו את הכדורגל.

14. ילדה בירוק לבן Member

מה אתם רבים פה?!! הקיצר זה ביזיון אחד גדול של כל ההתאחדות הזאת

15. ג'רי בית הלוי Member

אה, יופי, בני, הפגרה הזאת תיתן זמן לבית"ר להתחזק אז חייבים אותה. כמה טוב שיש את פניג'ל.

וואלה צודקת, בואו נפסיק לריב, הרי כולנו שונאים את ההתאחדות ודי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

ואילן, השנה כולם הרבה יותר שפוים, שנה שעברה ערוץ 1 סתם הציע סכום שהוא לא יכל לעמוד בו, וכל הכסף הלך מהכיס שלך ושלי(של ההורים שלנו, אבל לא משנה), והרי אתה יודע טוב מאוד שעשרים וארבע מיליון דולר זה סכום בלתי הגיוני בעליל, במיוחד לא היום. ומה אתה מעדיף, שכל שנה יהיה לנו את הבלאגן הזה ואת הדחיה המושתנת הזאת? לא! עדיף שיהיה הסכם של שלוש שנים לפחות סוף סוף, הסכום הזה לתקופת זמן הזאת זה הכי טוב שיכול להיות להתאחדות, נקודה, מי יציע יותר טוב?