מוקדמות הצ'מפיונס - השלב השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Dyer, ‏13/8/03.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן הערב נערכים המשחקים הראשונים בשלב המכריע במוקדמות האלופות...
    המשחקים הם:
    ורדאר - ספארטה פראג
    מ.ט.ק. בודפשט - סלטיק
    גלאזגו ריינג'רס - פ.צ. קופנהאגן
    אוסטריה וינה - מארסיי
    פ.צ. ברוז' - בורוסיה דורטמונד
    שחטיור דונייצק - לוקומוטיב מוסקבה
    לאציו - בנפיקה
    רוזנבורג - דפורטיבו
    גראסהופרס - א.א.ק. אתונה
    ז'ילינה - צ'לסי
    גלאטאסאראי - צסק"א סופיה
    אנדרלכט - ויסלה קרקוב
    וכמובן פרטיזן בלגראד - ניוקאסל.

3 משחקים שוחקו:
    דינאמו קייב ניצחה 3:1 דינאמו אחרת, זאגרב. סלטה ויגו הביסה 3:0 את סלביה פראג וגראץ סיימה בתיקו 1:1 עם איאקס.

ולגבי המשחק שמעניין את כל הגלובוס אני ארחיב פה...:
    ניוקאסל נסעה לבלגראד ושממה חגגו השחקנים לקפטן אלן שירר יומולדת 33, שיהיה הרבה מזל טוב!
    http://www.nufc.premiumtv.co.uk/content/nufc/media/db/S25/282824.Xxx :arrow: שירר באימון אתמול.
    רק פעם אחת בקריירה שלו כבש שירר ביום ההולדת שלו - זה היה מול אספניול במשחק ידידות לפני מספר שנים, והוא כמובן מקווה לכבוש גם הערב. בעונה החולפת כשהמנג'ר רובסון חגג 70 (באותו יום גם ג'נאס היה בן 20 אבל מי זוכר), ניוקאסל ניצחה 3-1 את לוורקוזן בחוץ, ועשתה למנג'ר הקשיש טוב על הלב.
    שירר יופיע היום בפעם ה25 בלבד במדי ניוקאסל במסגרת אירופאית רשמית. לעומתו, במידה וגארי ספיד, שיי גיבן ונול סולאנו ישחקו הערב זו תהיה ההופעה ה26 שלהם - משחק אחד מעל שירר. אם הם יופיעו הם ישתוו לרוב לי ששיחק גם הוא 26 במדי ניוקאסל במסגרת אירופאית.
    בכל מקרה שירר הוא השחקן של ניוקאסל שכבש הכי הרבה שערים במסגרת אירופאית (נא לא לצחוק), עם 11 שערים, אחד יותר מווין דייויס האגדי ושניים יותר מפופ רובסון וטינו אספרייה.
    רשימת השערים של שחקני ניוקאסל בסגל הנוכחי:
    שולה אמאובי ונול סולאנו - 6 שערים.
    לואה-לואה וספיד - 4 שערים.
    בלאמי - 3 שערים.
    ויאנה ודייר - 2 שערים.
    דאביזאס, אליוט, גריפין, יוז וווין קווין - שער אחד כ"א.
    אני בטוח שזה מאוד עניין אותכם... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

לגבי ההכנות של הקבוצה עצמה, אמר המנג'ר הותיק סר בובי רובסון:
    "תיקו חשוב לשתי הקבוצות. יהיה משחק קשה עבורנו, אני מקווה גם להקשות על פרטיזן ולהפו את זה לערב מעניין. מאז ההגרלה ראינו את פרטיזן 3 פעמים, ויש לנו עליהם המון מידע. בכל אחד מהמשחקים הם שיחקו בשיטה שונה.
    "האווירה תהיה נהדרת, ודיי ברור ששתי הקבוצות ירצו להשיג תוצאה בטוחה לקראת הגומלין."
    http://www.nufc.premiumtv.co.uk/content/nufc/media/db/S25/282710.Xxx :arrow: הבוס באימון הערב אתמול.
    בהצלחה לניוקאסל ולז'ילינה! בכישלון לפרטיזן ולצ'לסי... :twisted:

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו זה רק אני או שיש רק קבוצה ספרדית אחת במוקדמות - דפורטיבו...... איפה עוד אחת???

3. Reyes Member

השניה היא סלטה, והיא שיחקה אתמול והביסה את סלביה פראג 3-0.
    עוד מידע על המשחק - בפורום ליגה ספרדית.

4. AFC Member

צ'לסקי מנצחת בחוץ את ז'ילינה הסלובקית 2:0, גרונקיאר ושער עצמי של מייקל דראגקו ניצחו את המשחק הזה עבור הקבוצה המליונרית. באמצע המשחק, אגב, נפתחו הממטרות והתחילו להשקות את הדשא (רק כדי להזכיר לכם לאיזו קבוצה עפה אלופת המדינה שלנו). הניצחון של צ'לסי לא היה משכנע ממש, אגב, מה שיכול לגרום לאברמוביץ' להוציא עוד כמה עשרות מליוני פאונד.

http://www.soccernet.com/images/ah/gudseb0813_br.Xxx
    חואן ורון מברך את חברו החדש לקבוצה גרונקיאר.

ניוקאסל מנצחת בחוץ את פרטיזן בלגראד 1:0 משער של נולברטו סולאנו.
    עזיבת רוי מקאי השפיעה על דפורטיבו לה-קורוניה שמסיימת בתיקו מאופס בחוץ מול רוזנבורג הנורווגית. עוד הפתעה גדולה היום - בורוסיה דורטמונד, סגנית אלופת גרמניה, מפסידה 2:1 בחוץ לקלאב ברוז'.
    סלטיק מנצחת בקלות בחוץ 4:0 את מ.ט.ק הונגריה, שחטיור דונייצק מנצחת בבית את לוקומוטיב מוסקבה 1:0, גלאטסריי עושה את עבודה עם 3:0 ביתי על צ.ס.ק.א סופיה ומארסיי מנצחת בחוץ את אוסטריה וינה.
    משחקים שעדיין לא הסתיימו : לאציו מובילה בבית 2:1 על בנפיקה ליסבון (במשחק שבוודאי מרדים את הצופים :twisted:), ריינג'רס בבית נמצאת במצב של תיקו 1:1 מול אף. סי. קופנהאגן, וארדאר בבית נמצאת בתיקו מאופס נגד ספארטה פראג ואנדרלכט כרגע במשחק ללא שערים מול ויסלה קראקוב בבית.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא גרונקיאר, גודיונסן.

6. Julian Joachim Member

וכולם ביחד...

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

פרטיזן בלגראד האדירים עולים לליגת האלופות ואת מי הם מדיחים בדרך?

ניוקאסל !!!

אווווויייייייייייייייייייייייייייייייייייי

בפנדלים... אחח אחח כואב.

אפילו שירר מחטיא. אוו.

7. AFC Member

אוי אוי אוי... אני לא זוכר מי זה היה, אבל מישהו אמר שאנגליה אחת תיפול במוקדמות, והוא כל כך צדק... ודייר אמר שהוא מטורף (אולי זה היה בספורטאנטר, לא זוכר)...

ניוקאסל פשוט הראתה תצוגה פאתטית בבית, ומוכיחה שהעונה היא לא תתחרה על מקום בצ'מפיונז אם לא תשתפר במהרה, אלא תילחם יותר עם ליברפול על תואר "אכזבת השנה".

ניוקאסל הפסידה 19 מליון פאונד ואת הכבוד שלה בעקבות הפספוס הרשלני.

8. Julian Joachim Member

http://simplyblackandwhite.tripod.com/images/hughes01.Xxx

בלי ספק, האיש שצריך לקחת את הפנדל בשלב כל כך מכריע...

אחלה בחירה סר בובי!

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מי זה? לא רואים את התמונה...

10. AFC Member

זהו אהרון יוז המהולל.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל ההתעסקות סביב המשחק של ניוקאסל (הרשו לי גם להצטרף למקהלת ה- :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ), נשכחו פה עוד כמה תוצאות מפתיעות:
    1)גם בורוסיה דורטמונד הודחו בפנדלים, אחרי שניצחון 2-1 בבית על קלאב ברוז' (שניצחו 2-1 בבלגיה) לא הספיק להם כדי להכריע את המשחק , והם הפסידו לבלגים 4-2 בבעיטות ההכרעה.
    2) איאקס נזקקו לשער כסף מפנדל של תומאס גלאשק כדי להניע את גראצר א.ק. האוסטרים. התוצאה בסיום 90 הדקות היתה 1-1, כפי שהיה גם במשחק הראשון באוסטריה, וגראצר החזיקו מעמד ב-9 שחקנים, עד שגלאשק כבש את הפנדל. איאקס בהחלט נראים מאכזבים....... ומגיע להם (אני עדיין לא שוכח להם את הבונקרים נגדנו בעונה שעברה :evil: ).

12. שגיא Guest

כן, בהחלט שלב של הפתעות.

אותי הכי הפתיע דורטמונד דווקא, יש להם קבוצה מצויינת, שנה שעברה נתנה עונה טובה מאוד בליגת האלופות, ודווקא השנה היה אפשר אולי לצפות ממנה לאיזה קפיצת מדרגה קטנה באירופה, אולי להגיע לשלבים הבאמת גבוהים, כמו רבע גמר והלאה, הדחה מאוד מאוד מפתיעה, נראה מה הם יעשו בגביע אופ"א.

13. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

אוי
    ניוקאסל הוכיחה אתמול רק כמה רצינית הנפילה שלהם מאז תחילת העונה, או יותר נכון מאז המחזורים האחרונים עונה שעברה.

אף על פי כן,זה היה ממש לא צפוי ואני כבר ראיתי אותה בשלב הבא..מוזר מאוד,אבל אני מקווה שזה אור אדום לבובי רובסון ולשחקני...קשרים שלו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. geva Member

גם אני הופתעתי מאוד מההדחה של ניוקאסל. זה שהם קבוצה לא קבוצה- זה משהו אחד, אבל מכאן ועד להדחה, ועוד מהפרטיזאנים? לא ראיתי את זה בא.. אבל אולי זה עדיף מהשפלה נוספת מול הקבוצות האירופיות הבכירות. אני באמת חושב שהמגפייז לא ברמה של ליגת האלופות (לא שפרטיזן כן)..
    בקשר לדורטמונד- חשבתי שהם יתנו פייט טוב השנה. כי ישלי חיבה קלה אליהם למרות גרמניותם.. חבל- הם קבוצה טובה שהמקום שלה הוא בהחלט בליגת האלופות.
    אני מהמר שהם יתנו עונה טובה באופ"א עם זכיה או הדחה ע"י בארסה..

משהו אחרון- זה רק אני, או שנראה לי שהצ'מפיונס השנה חלשה מאי פעם? חסרות לי כ"כ הרבה קבוצות טובות... צריך לאמץ את המודל של היורוליג בכדורסל, עם חוזים רב שנתיים למובילות האירופיות. כמובן תחת הגבלים מסויימים.
    בכל מקרה, הוים פירסמו את קבוצות האיכות להגרלה שתתקיים היום:

קבוצת איכות ראשונה:
    מילאן, ריאל מדריד, באיירן מינכן, מנצ'סטר יונייטד, יובנטוס, ארסנל, לאציו ודפורטיבו לה-קורוניה.

קבוצת איכות שניה:
    אינטר, גלאטסראיי, פורטו, סלטה ויגו, ליון, צ'לסי, איינדהובן ופנתינאיקוס של יצחק שום.

קבוצת איכות שלישית:
    איאקס, גלזגו ריינג'רס, ספרטה פראג, מארסיי, דינמו קייב, אולימפיאקוס, סלטיק, א.א.ק אתונה.

קבוצת איכות רביעית:
    לוקומוטיב מוסקבה, שטוטגרט, ריאל סוסיאדד, אנדרלכט, מונאקו, בשיקטאש, פ.צ ברוז' שהדיחה את דורטמונד, ופרטיזן בלגרד שהדיחה את ניוקאסל.

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

.

מתנגד לרעיון...אם רוצים אפשר להקים מפעל אחר אבל אם יקרה מה שקרה ביורוליג לקבוצות הקטנות כמו מכבי חיפה למשל יהיה בלתי אפשרי להיכנס למפעל בכלל שיהיו פחות מקומות והרבה קבוצות יתחרו על כמות כרטיסים קטנה במיוחד.