מוקדמות יורו 2016

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏12/11/14.

1. Roma מנהלים

אלסנדרו פלורנצי שער ובישול (ואם להיות קטנוני היה גם שער שנפסל בטענת נבדל שלא הייתה מהזווית שאני ראיתי).

אני לא יודע איך ואיפה אבל כדאי לקונטה למצוא לו מקום בהרכב. פשוט מלך.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. Roma מנהלים

רק מוכיח כמה גאון ואן חאל היה במונדיאל האחרון שהצליח להסתיר את זה בשיטת שלושת הבלמים שלו.

k_700 ו-VAR אוהבים את זה.
  3. alexshw Member

הרבה תודות לרובן

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

טורקיה שחלמה על פלייאוף עולה ליורו מהמקום ה-3 הטוב ביותר.

5. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/5/size475x318/552655.Xxx

כשמדברים על הולנד-צ'כיה(3:2) אני ישר נזכר במשחק ההוא בשלב הבתים ביורו 2004 כשהולנד הובילה 2:0 ושיחקה נהדר, היא הציגה בפני העולם את אריאן רובן הכל-יכול, הקיצוני הקטלני. ואז דיק אדבואקט החליף אותו משום מה ובסיום צ'כיה ניצחה 3:2. ובחזרה ל-2015 - אחד הקמפיינים הכי גרועים בתולדות הולנד: 2 הפסדים לאיסלנד, נקודה מ-6 נגד תורכיה ו-2 הפסדים לצ'כיה. נדמה לי שואן-פרסי כבש את השער ה-50 שלו בנבחרת, ציון דרך עצום לכאורה, אבל את מי זה מעניין. הייתי אומר שלהולנד יש קראק אחד בלבד בסגל וגם הוא פצוע מחצית מהזמן - אריאן רובן שמו, אבל אין דרך להסביר את הביזיון הזה.

- קרואטיה מסיימת במקום השני בסופו של דבר והיא מעפילה אוטומטית. הנבחרת יכלה להירגע גם כשהדברים הסתבכו לה במהלך הקמפיין הזה, משום שבמחזור האחרון הזדמן לו קרב בין נורבגיה-לאיטליה.

הנה אלה שידורגו בדרג א' בהגרלת הבתים של היורו: צרפת, ספרד, גרמניה, בלגיה, פורטוגל ואנגליה.

השחקנים בנבחרת ישראל תמיד אומרים שיש נבחרות קטנות שחוללו סנסצייה, הן עלו ליורו ואנחנו לא. אבל מדהים - חשבו שהשיטה של פלאטיני תקל על הנבחרות הקטנות, אנחנו בין היתר, ובסופו של דבר שבדיה מסיימת שלישית ו'תהנה' מכך שיש פלייאוף. למרות שיש לה זכרונות לא טובים מהמפגש האחרון נגד פורטוגל. צפון אירלנד ואוסטריה סיימו במקום הראשון, אלבניה ואיסלנד במקום השני. נותר לנו רק לקנא.

בקשר למשחקי אתמול: פורטוגל השיגה 8 נצחונות רצופים מאז ההפסד הביתי המחפיר, פיטורי המאמן היו במקום בדיוק כמו אצל רוסיה(ועדיין פורטוגל נבחרת בינונית ששווה רבע גמר מקסימום, עם כל הכבוד לכריסטיאנו שנמצא בנסיגה גם כן. כשאני רואה את נאני או ריקרדו קרבאליו בנבחרת אני תוהה האם אנחנו ב-2008 או 2015), לא יאומן איך קאפלו לא הצליח לחבר שם שום דבר, הוא הגיע כדי לעשות קופה, ובזה הצליח - לפני הפנסיה.

6. k_700 Member

אני עדיין אומר שאני לוקח בכייף את כמות הכשרון הצעיר שיש בהולנד על פני 90 אחוז מהיצע הכשרון האנגלי שיש בנקודת הזמן הזאת.

המצב של ההולנדים בראייה קדימה לדעתי יותר מרשים מהמצב האנגלי(וכמה מצחיק ומגוחך שכל העקיצות האלה מגיעות מכיוון של התקשורת האנגלית עכשיו וגארי ליניקר שחוגגים את ה30 נקודות המגוחכות האלה שלא מספרות כלום).

רוצה לאמר, כאוהד נבחרת אנגליה תתנו לי חצי גמר מונדיאל ותתנו לי לסיים מצידי עשור אחר כך מאחורי אנדורה בכל קמפיין.
    אבל אנגליה זה המצב הכי מצחין שיש.
    צפוי, מצחין, ידוע מראש כמו המונדיאל העלוב האחרון.

7. All_Hale_Conradinho Member

הוא לא עשה את זה בגלל שהוא חש בחולשת ההגנה אלא בגלל שהוא חש בחולשת הקישור והוא אפילו סוג של הודה בעצמו שמה שגרם לו לעבור לשיטה הזאת הייתה הפציעה של סטרוטמן. במוקדמות המונדיאל שיחקנו עם פחות או יותר אותה הגנה כמו עכשיו, טוב, אולי רק טיפונת יותר טובה (אנחנו משחקים עם ברומה בלית ברירה כי דה פריי פצוע) ורק עם שני בלמים (דה פריי, אינדי, לפעמים פלאר והייטניחה) ועברנו בית לא הרבה פחות קשה מהנוכחי. אז באמת, הטיעון הזה פשוט לא נכון. ואן חאל היה מאמן יותר טוב כי הייתה לו אשכרה שיטות עם הנבחרת, מה שאי אפשר בכלל להגיד על הידינק ועל בלינד שלא באמת ידעו לרגע אחד מה הם עושים.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אסכם בקצרה מה קורה עם הולנד:
    1) כבר שנים שהולנד לא מייצרת שחקני הגנה. יאפ סתאם? פרנק דה בור? ג'יו ואן ברונקהורסט? אין היום שחקנים שמתקרבים ליכולת של השחקנים האלה. אולי דה פריי ביום טוב, אולי טטה אם יצליח ככה, אבל חוץ מזה? נאדה.
    2) הולנד, מדינה שיצרה שנה אחרי שנה קשרים התקפיים טובים לא מצליחה בנתיים למצוא מחליף לווסלי סניידר. 'התקווה' ההולנדית, חאקים זייח, בחר לשחק בשביל מרוקו. איפה אדם מאהר למשל? בדיוק. שחקן כמו ויינאלדום גם לא המשיח. שחקן בינוני שניצל ליגה הולנדית חלשה בשביל לעשות כותרות. כנ"ל לגבי בלינד.
    3) ממפיס דפאיי. בחורצ'יק שמסרב לדבר עם התקשורת ההולנדית. כרגע שחקן אוברייטד שמשחק באולד טראפורד רק בגלל לואי ואן חאל (כנ"ל בינד ג'וניור). גם שחקן כמו אל גאזי צריך להיות הרבה יותר טוב לפני שהוא מקבל דקות בנבחרת. מבחינת חלוצים את שלי כבר אמרתי הרבה פעמים. חוץ מהנטלאר אין לנו איש.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

איך? לנוורוגיה יש 19 נקודות. לטורקים 18.

10. alexshw Member

זייש עוד לא הופיע בנבחרת מרוקו. עדיין זמין להולנד. לא מכיר שחקן שיש לו סיכוי ריאלי לשחק בנבחרת הולנד שיתעקש בכל זאת לשחק בנבחרת מרוקו

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@All_Hale_Conradinho
    יש הבדל מאד משמעותי בין ההצלחה של ואן חאל לכשלון הגדול של הידינק/בלינד. טורניר של חודש מול קמפיין של שנתיים!

@alexshw
    זייך או זייש בחר מבחינתי ואין לו יותר מקום בנבחרת הולנד. אם הוא עוד ישחק בשביל אוראנייה (עדיין לא שיחק במשחק רשמי?) הוא עושה צחוק מעצמו. יותר מזה, אני כהולנדי יודע היום שליבו לא עם הכתום.

12. DRORIKO Member

@de Middenweg
    לאור הדור הצעיר ולאור היריבות,בהולנד אופטימים לגבי מוקדמות המונדיאל?(עם מי הולנד בכלל בבית?)

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רק יכול להתפלל, אבל הבית הבא של הולנד תהיה עם:
    צרפת, שבדיה, בולגריה, ביילורוס, לוקסמבורג.

המשחקים יתחילו בספטמבר הבא. אני מקווה שמספר שחקנים יצליחו להשתפר משמעותית אחרת גם לא נהיה במונדיאל הבא. בשביל האיזכור, תשעת מנצחות הבית עולות אוטומטית, שמונה מתוך תשעה הנבחרות במקום השני ישחקו בפלייאוף. כרגע זה נראה שאנחנו בברוך רציני.

14. DRORIKO Member

חחחחח ממש בית קלאסי לצאת ממשבר אה? :)

15. DRORIKO Member

מצד שני לך תדע אם לשבדיה לא יקרה עם זלאטן את מה שלכם קרה עם רובן(או עם ואן פרסי, תבחר אחת מהאפשרויות) הוא לא הולך ונהיה צעיר זה יותר זה בטוח