מוקדמות יורו 2016

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏12/11/14.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הגול הנהדר של מאטיץ' לא הספיק לסרביה שהפסידה 2-1 לפורטוגל

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

המוקדמות באמת על הפנים מבחינת העניין כי כמו שאומרים בערוץ הספורט ״כולם עולים ליורו״. אבל אני מחכה לטורניר הגמר כדי לקבוע אם השיטה נכשלה או לא, טורניר של 24 נבחרות באירופה יכול להפתיע כי מלבד 3-4 נבחרות חזקות באמת כל השאר שיעלו בערך באותה הרמה.

Franco אוהב/ת את זה.
  3. itay7 Member

להגדיל את היורו והמונדיאל זה צעד מתבקש כי הכדורגל מתפתח ויותר מדינות רוצות לקחת חלק, הבעיה היא השיטה. דבר ראשון למה לקפוץ ישר ל-24 (50% יותר!), למה לא 18 או 20? גם את המוקדמות אפשר לעשות בשיטה שתיצור עניין, בטח עכשיו שהכוונה של אופ"א היא ליצור עוד מפעל במקום משחקי הידידות (גביע האומות או משהו כזה), לא צריך שכל הנבחרות יתחילו ביחד וישחקו בבתים.

צריך לקחת בחשבון שבשיטת בתים עם 24 קבוצות יכולה להיות אלופה שלא תנצח באף-משחק, כמו שפראגוואי הגיעה לגמר הקופה (12 קבוצות, אותו עיקרון) בלי אף ניצחון. להעלות 4 מתוך 6 נבחרות מהמקום השלישי בבית זה אסון.

idans10 אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

האוהד המונטנגרי שזרק אבוקה שפגעה בשוער נבחרת רוסיה אקינפייב, נידון למאסר של 3.5 חודשים וקנס של 750 יורו.

5. Hapoel_Tel_Aviv Member

תשוו את זה לעונש שיקבל פואד בארץ..

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

פואד (אם בכלל) יקבל שעה וחצי של עבודות שירותי, במקום להיות מורחק לצמיתות ממגרשי הכדורגל אחרי שנתיים בפנים.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מונטנגרו מזמנת את הבלם הארגנטינאי אסטבן סאבלחיץ', בעל שורשים ואף קרבה משפחתית לשחקן נבחרת יוגוסלביה בעבר (הנושא את אותו שם משפחה), למשחק הידידות הקרוב מול דנמרק. עד כמה המצב שם גרוע שבלם בינוני- כמוהו, שאין לו מקום בראסינג ולכן מושאל לקבוצת תחתית/קטנה, מוזמן לנבחרת? וזה לפני שמדברים על כך שלרוב נהוג לזמן מתאזרחים בעיקר כשהם באמת יותר טובים ממה שיש.

אולי הם יגלו את הטעות אחרי שהוא יתאמן עם הנבחרת, אולי הם באמת כל כך חלשים או אולי אני לא מעריך נכון בלם שראיתי אותו במשך עונה שלמה פחות או יותר כל שבוע...

בכל מקרה שיהיה לו בהצלחה, בחור טוב וגם שחקן שעדיין שיך לנו כך שלא אתנגד אם הערך שלו יעלה.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

באשה, סאביץ' ופאביצ'ביץ' סה"כ מבחר לא רע לנבחרת בדרג הזה.

9. ייא Member

האם הולנד ביכולת הנל יכולה לא לעלות ליורו לדעתך?

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ברור שהיא יכולה לא לעלות. הם כרגע בפיגור 5 נקודות אחרי המקום השני ורק שתי נקודות מעל המקום הרביעי שזו טורקיה. גם בפלייאוף (אם יעלו) הם יכולים לפגוש נבחרת חזקה. בכל מקרה אני לא רואה אותם מסיימים ראשונים את הבית כשנותרו עוד חמישה משחקים. אני מעריך שייאבקו מול האיסלנדים על המקום השני, למרות שכמו שאיסלנד נראית וכמו שהולנד נראית, האורנג' בבעיה.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אם הייתה שיטה נורמלית כמו אז שאחת עולה ושנייה לפלייאוף כבר היה אפשר לארוז את המזוודות. אבל עם השיטה הנוכחית אני מניח שבכל זאת נעלה.....אחרי האווירה במונדיאל שהיה מדהים עם רבייעיה אחורית שלא שיחקה מחוץ להולנד מאמן גדול ושחקן מטורף הייתה הרגשה של "הכל בסדר" שבתכלס כלום לא בסדר והכדורגל ההולנדי בנסיגה קשה. דווקא אי העפלה אחת לטורניר גדול יכלה להיות הסטירה שההולנדים צריכים לקבל. עדיין לא חושב שזה יקרה.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה באמת עזר פעם אחת. אני חושב שהכדורגל ההולנדי חזר טוב יותר אחרי שלא העפיל למונדיאל 2002 ובסה"כ נתנו תוצאות מצויינות בכל הטורנירים הגדולים להוציא את יורו 2012 שהיה זוועה.

13. alexshw Member

גם לפני האי העפלה הם נתנו טורנירים מצוינים שסבלו בהם מחוסר מזל. זו הייתה תקלה ב 2002.
    כעת הדור ההולנדי מוכשר פחות מאשר מלפני 10 ו 20 שנה ובפרט עמדות הגנה הם ממש לא מרשימים.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ועדיין הם חזרו טובים יותר והשיגו תוצאות טובות יותר. למרות שגם אני שותף לדעתך שמבחינת חומר שחקנים אין בכלל מה להשוות למה שהיה להם ומה שיש היום.

15. ייא Member

פלייאוף מולנו יש סיכוי להפתעה או ש4-0 בסיכום בקלות להם?