מחזור אחרון בית א': ארגנטינה משכנעת מול קוסטה ריקה

הנושא בפורום 'קופה אמריקה 2011' פורסם ע"י idans10, ‏10/7/11.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יש לי הרגשה שיש לו "משפחה מורחבת". http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

מי האמין שהמשחק הזה יהיה בעל משמעות? כמובן שההרגשה היא שארגנטינה יחנקו את הקוסטרקנים המסכנים, אבל באמת שכבר אי אפשר לדעת. בלי קשר אגב למה שפורסם מקודם, לטעמי כל משחקי הבתים היו צריכים להיות באותו זמן ובאותה שעה (לא באותו יום) רק בשביל הסדר הטוב וחבל שהקונמבול ממשיכים ל"הפתיע" עם השטויות שלהם. בכל מקרה, מעניין לראות האם צ'צ'ו יישאר בתפקיד אם הבלתי יאומן יקרה....

2. itay7 Member

עזוב, הם עשו את הכול בשביל הפרסום האישי, כבר אין את הנשמה שהייתה פעם בעידוד שופטים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

אני (ושאר העולם) לא ממש מבין מה גאגו עושה בהרכב, סה"כ באנגה לא היה רע, אבל חוץ ממנו זה ההרכב הכי טוב שארגנטינה יכולה להעמיד. אם הם לא יצליחו לנצח את הקוסטריסנסס החביבים ויעופו כבר בשלב הבתים, זאת תהיה ההפתעה הגדולה ביותר בתולדות הקופה אמריקה.

3. riquelme1 Member

אין לי ספק שלא.

היום באטיסטה כנראה הולך לקחת את אחת ההחלטות ההזויות ששמעתי, פרננדו גאגו ששיחק כל העונה אשתקד פחות מ250 דקות משחק, הולך לפתוח בהרכב על חשבון באנגה.

ומה שהכי מעצבן ששוב באטיסטה מפיל על מסי את כל הלחץ, שאומר: ''הכל סביב מסי גם במשחק הזה'', במקום להוריד על השחקן את הלחץ הוא שוב מפיל עליו הכל, ובמקרה של כשלון כרגיל יבואו כולם ללאו מסי, המאמן הזה לא מבין שכדורגל הוא קודם כל משחק קבוצתי?

לפחות אגוארו ודי-מאריה חוזרים להרכב.

4. Ian Wright Member

יש סיבה שהמשחקים של ארגנטינה תמיד לפנות בוקר? אני עוד לא ראיתי משחק אחד שלהם בגלל זה.

5. itay7 Member

כי הם רוצים את זה בפריים-טיים שלהם אולי?

6. gilad16 Member

ארגנטינה תנצח סוף סוף היום ובאטיסטה יפסיק לנסות ולהמציא את הכדורגל מחדש. כן כן, מנסה לחקות את ברצלונה, אבל מה לעשות שאין לך את השחקנים או הזמן לבנות את הסגנון הזה. חסר אופי.

ריקלמה1, כולם יבואו למסי? בולשיט של התקשורת הישראלית שלוקחת כל ידיעה קטנה, או ידיעה גדולה באתרים קטנים, על מסי ועושה מזה סיפור פי 10 יותר גדול ממה שבארגנטינה עושים מזה. אני פותח כל יום מול העיתון ספורט הכי גדול בארגנטינה, יש ביקורת על מסי אבל בעיקר מקצועית וכזו שלא מתקרבת למה שבישראל אומרים שבארגנטינה יש. כמעט אף אחד בארגנטינה לא ש זין על ההמנון ופה זה קיבל כותרות ענקיות. אמרתי לאלי השבוע שלא ראיתי כלום על סיפור ההמנון, מסתבר שגם הוא לא, אבל העיקר שבישראל יש "מומחים" לכדורגל הארגנטינאי. עיתונות זבל צהובה.
    יבואו למסי כי הוא הכוכב, אבל בדיוק כמו שהיו באים אליו אם ברצלונה הייתה מפסידה משחק חשוב, אולי טיפה יותר. חוץ מזה שמול קולומביה הוא באמת לא היה טוב ונוטרל על ידי קשר שאף אחד בארגנטינה לא שמע עליו לפני. אז גם על הביקורות שיש אין מה לבכות יותר מדי.

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יכול להיות שהוא פשוט איטי מדי בשביל הרמות האלה?

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ממש לא. כמו שאמרתי, דאירו תופקד לא פעם בתור קיצוני במשחקי ידידות והיה לא רע, פשוט לא נכנס טוב לקופה וההחמצה המדהימה מול ארגנטינה לא הוסיפה לו. אני הייתי מתחיל עם קואדראדו, שהוא הרבה יותר מסוכן מדאירו לטעמי ומנסה את דאירו כאופציה מהספסל. אבל כמו שאמרתי לאליאס, כל עוד לגומס ההרכב הזה הולך, הוא לא יחליף אותו. ושלא תטעו, דאירו באמת שחקן טוב, לעיתים קצת אנוכי, אבל שחקן טוב.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שאר העולם להוציא את קרובי המשפחה של השחקן ואותי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx כן, אני תומך בהחלטה הזו. אני דווקא מבין את צ'צ'ו פה, היית אומר לי את זה לפני שבוע גם הייתי צוחק, אבל במשחק מול קולומביה מהרגע שגאגו נכנס משחק ההתקפה זרם הרבה יותר טוב.

באנגה שחקן יותר טוב, אבל כרגע ארגנטינה צריכה מהקישור האחורי פחות את הדריבלים והנגיעות הרבות בכדור ויותר את הנעת הכדור הפשוטה בה גאגו תורם יותר על סמך הדקות האלו. אהבתי גם את הגיוון שלו, במעט דקות הוא שיחק הרבה מסירות קצרות אבל גם לא מעט ארוכות ופעם אחת יצא עם הכדור קדימה לשטח מת, באנגה בעיקר משתשע עם הכדור במשחקים הקודמים. נקודה חשובה נוספת היא שגאגו תמיד בא לקבל את הכדור באותו משחק, באנגה לא.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/11
  10. cazzo Il Capocuoco

הא?

ההרכבים הרשמים:

Sergio Romero; Pablo Zabaleta, Nicolás Burdisso, Gabriel Milito, Javier Zanetti; Javier Mascherano, Fernando Gago; Lionel Messi; Sergio Agüero, Gonzalo Higuaín y Ángel Di María.

Costa Rica: Leonel Moreira; Oscar Duarte, Johnny Acosta, Francisco Calvo; José Salvatierra, José Miguel Cubero, Pedro Leal, Heiner Mora, Diego Madrigal; Josué Martínez y Joel Campbell.

אחרי הסופרן וירחיניה טולה, עכשיו הזמר המקומי התורן שלא ישתוק הוא חאירו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/11
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לוקח את המשחק הזה אישית, מבחינתי לא חשוב כלום חוץ מזה שגאגו ישחק טוב אחרי הגב שנתתי לו כנגד כל העולם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx הא כן, עדיף גם שרומרו לא יעשה פדיחות וימשיך להצטיין. איזה עין עשיתי פה...

נראה שהטמפרטורה יותר נורמלית מאשר במשחקים הקודמים של האלביסלסטה, אולי זה יעזור לחלק מהפצ'וס שיש שם.

12. 亚历山大帕托 Member

קראתי דיווחים שרכבו של מראדונה התנגש באוטובוס והוא הובהל לבי"ח. זה כדי להוריד את הלחץ מהנבחרת?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/7/11
  13. GRANDE LAZIO Member

כמה שגיא כהן מלקק למסי. מגן עליו בכל דבר, חלאס הבנו שאתה דלוק לו על ה.. אין מצב שלא היה פנדל! מסי לא מתחזה'! ליצן.

ואגב, באטיסטה סוף סוף קיבל שכל. מעלה את ההרכב והמערך בדיוק כמו שכתבתי לפני הקופה. אני בכל אופן הייתי מתחיל עם טבז ולא מסי. אבל לבאטיסטה אין ביצים להחליף את לאבצי, אז..

מקווה שארגנטינה תביא סוף סוף מאמן בעל שיעור קומה אחרי הקופה. והוא לא חייב להיות מארגנטינה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/11
  14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

קון :aaa021:

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עוד מישהו רוצה לכתוב משהו על הבחירה בגאגו? בלי קשר למהלך של הגול, משחק טוב מאוד לקשר המושמץ שהרבה יותר מתאים למשחק של הנבחרת הזו מאשר קמביאסו ובאנגה, גם אם שניהם שחקנים יותר טובים ממנו ובכושר משחק גבוה יותר. הסגנון של גאגו פשוט תפור על המערך הזה ובכלל בנבחרת הזו.

זכה למחמאות בקראקול כבר בדקה ה-30 ואח"כ גם מהשדרנים הארגנטינאים איתם סיימתי את המחצית.

אני לא שומע את ההינצ'אדה של ריברו ביציע, לא נתנו להם כרטיסים?