מחזור הסיום, מלחמת עולם על המקום ה-4 ועל ההשארות בליגה.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏9/5/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז הגיע מחזור הנעילה של הפרמייר ליג. בצמרת מנצ'סטר זכתה כבר באליפות, ליברפול מגיעה לסטמפורד ברידג' למלחמת עולם על מקום אחרון לליגה של הגדולות באמת. בלקבורן ואברטון נלחמות על המקום ה-6, אברטון מארחת את מנצ'סטר יונייטד ובלקבורן יוצאת לטוטנהאם, רק עם ליברפול תיקח את המקום הרביעי אז גם מקום שביעי יגיע לגביע אופ"א. בתחתית המצב פשוט, בולטון ווסטהאם עם 41 נק'. בולטון מארחת את מידלסברו וווסטהאם יוצאת לבירמינגהאם.

שאר המשחקים:

צ'רלטון- פולהאם
    לידס- אסטון וילה
    מנצ'סטר סיטי- סהות'המפטון
    סנדרלנד- ארסנל
    ווסט ברומיץ'- ניוקאסל

2. KirkH Member

צריך להוסיף שיחס השערים של בולטון עדיף על זה של ווסטהאם בשישה שערים (11- לעומת 17- בהתאמה) ככה שהסיכוי (הריאלי) היחיד של הפטישים לשרוד תלוי בשמיטת נקודות של יריביהם.

3. Julian Joachim Member

בעיקרון הייתי שמח לראות את ווסטהאם יורדת ואת ג'ו קול מגיע אלינו, אבל זה לא יקרה כי אנחנו קבצנים... אז הלוואי הלוואי שהם יישארו. כיף לראות את החבר'ה הצעירים משחקים ביחד ואני מניח שעם מאמן שיעזור לתיאום ביניהם, הם עוד יגיעו להישגים.

בקשר לקרב בצמרת... יהיה חם, אבל הימור שלי... אם הוויה יפתח בנסיונות התקפיים אין לו צ'אנס. שיילך על הבונקר.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קירק צודק, ומה גם שבולטון משחקת בבית וווסטהאם בחוץ...

טוב אז הסיכויים ללא ספק די ברורים לטובת בולטון. אני מאמין שווסטהאם תעשה את שלה ותנצח אבל הכל תלוי במה בולטון תעשה ומידלסברו לא נראה תעלה עם אש בעיניים ואי אפשר להאשים אותה היא סיימה את העונה.
    אני אישית מאוד מקווה שווסטהאם תישאר בליגה.

ובגשר... את האמת אני אישית הייתי מעדיף שצ'לסי תבוא שהיא חייבת ניצחון ככה באמת הייתי באמת יותר רגוע. עכשיו ראניירי יכול להסתפק בנקודה, מעניין איזה הרכב הוא יעלה.

5. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מידלסבורו אולי לא תעלה עם אש בעיניים, אבל היא בכושר שיא.... חמישייה לרשתה המסכנה של קבוצת הצ'יקנים מלונדון, אני חושב שהיא לא תפסיד לבולטון...

6. AFC Member

פולדש, אתה טועה.

הסיבה היחידה שנהנית מהחבר'ה של ווסטהאם היתה כנראה בגלל הקרקס המרשים שהיא עשתה לכל הליגה, עם היכולת העלובה שלה במשך רוב השנה. למען האמת, אין לי שמץ של מושג איך הפטישים הגיעו למצב שעדיין יש להם סיכוי להישאר בליגה.

ליברפול במשבר? 3:0 על ווסטהאם. מנצ'סטר לא פוגעת? 6:0 על ווסטהאם. לידס חייבת נקודות? 1:0 על ווסטהאם. היא גם הובסה ע"י ניוקאסל ואסטון וילה (!!!) 4:0 ו-4:1 בהתאמה.

כל זאת לעומת בולטון, שבאמת צריכה להישאר בליגה, למען החוזק של הפריימר ליג. בולטון לקחה נקודות ממנצ'סטר (4 נקודות), ארסנל, ניוקאסל וצ'לסי.

אם אתם רוצים צדק, בולטון חייבת להישאר. ואני חושב שהיא תנצח את מידלסבורו, ווסטהאם לא תכניע את דוגארי וחבריו.

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני טענתי בדיונים שונים שלבולטון מגיע יותר להישאר כי היא התאמצה יותר, ועם סגל חלש יותר היא הוציאה את המקסימום, באמת כל הכבוד...

אבל,
    אני באמת חושב שלטובת היופי כדאי שווסט-האם תישאר, כי אני מאמין שבסופו של דבר אם ווסט-האם תישאר יסיקו שמה את המסקנות, והם יחזרו לשחק את הכדורגל המרשים והיפה שלהם, זה שהם שיחקו בעונה שעברה...

הצדק - בולטון.
    היופי - ווסט-האם.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני טענתי בדיונים שונים שלבולטון מגיע יותר להישאר כי היא התאמצה יותר, ועם סגל חלש יותר היא הוציאה את המקסימום, באמת כל הכבוד...

אבל,
    אני באמת חושב שלטובת היופי כדאי שווסט-האם תישאר, כי אני מאמין שבסופו של דבר אם ווסט-האם תישאר יסיקו שמה את המסקנות, והם יחזרו לשחק את הכדורגל המרשים והיפה שלהם, זה שהם שיחקו בעונה שעברה...

הצדק - בולטון.
    היופי - ווסט-האם.

9. ליהי Member

תשמע ג'ונתן כדורגל לא הולך לפי אסטטיקה לצערי
    אבל ככה זה
    ראסמי אני עם וידוקה, בולטון חייבת להישאר
    לא בגלל שאני נהנית חלילה מהכדורגל שלה, אלא בגלל שככה מגיע לה.
    לווסטהאם כמו שנאמר פה יש גם סגל יותר טוב, ולא רק זה, הם גם התחזקו בחלון ההעברות בבוייר ולפי הסטטיסטיקות היו צריכים לפחות לעבור את העונה הזאת בשלום, אז כנראה שכדורגל שהיה פעם יפה זה פשוט לא מספיק. לרדת ליגה,ועכשיו.

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליהי זה גם מה שאני אמרתי... שלפי הצדק והמגיע אז רק בולטון...

11. AFC Member

מלבד התקופה האחרונה, ווסטהאם בכלל לא שיחקו יפה. למען האמת, הם רק הובסו ע"י כל קבוצה שבאה מולם. בולטון, לעומת זאת, היא לא קבוצה אטרקטיבית אלא קבוצה עיקשת, חבורת קצבים שמסוגלת לחסל כל קבוצה שתבוא מולה.

ליברפול בחוץ במשחקים חשובים מול קבוצות גדולות בד"כ מוציאה תיקו לאחר בונקר, אבל הבעיה היא שתיקו לא יספיק לה... מעניין איך הסקאוזרים יסתגלו שיטת הכדורגל המוזרה הזאת - התקפה.

12. ofer16 Member

סוף סוף מסכימים איתי.
    ווסטהאם לליגת המשנה!

13. Fernando Cavenaghi Member

עידכון קצר, אחרי רבע שעה שני הבלמים/קפטנים של הקבוצות מבקיעים והמצב הוא 1-1 בין ליבפורל לצלסי שנמצאת בדרך לליגת האלופות ולעוד 20 מיליון כרגע.

תקציר במחצית...

14. Fernando Cavenaghi Member

התחלה מעולה של המשחק המותח הזה הביאה שער של הופיה בנגיחה לאחר בעיטה חופשית וכמה דקות לאחר מכן שער של דסאי מנגיחה קרובה לקורה. ליברפול שעלו יותר להתקפה לאחר שספגו הוציאו כדור חוץ קרוב לשער לאחר קרן לצלסי. הכדור הוצא למלכיוט שמסר לגרונקיאר שבעט לפינה הרחוקה ופנימה, 2-1 לצלסי שכרגע בליגת האלופות. לאחר הגול ליברפול לא הצליחו לייצר התקפות טובות ובעיקר התגוננו מול ניסיונות ההתקפה של צלסי.

אני מקווה לסכם את המשחק בצורה הרבה יותר חיובית מאיך שאני מרגיש עכשיו :cry:

15. Fernando Cavenaghi Member

התחלה מעולה של המשחק המותח הזה הביאה שער של הופיה בנגיחה לאחר בעיטה חופשית וכמה דקות לאחר מכן שער של דסאי מנגיחה קרובה לקורה. ליברפול שעלו יותר להתקפה לאחר שספגו הוציאו כדור חוץ קרוב לשער לאחר קרן לצלסי. הכדור הוצא למלכיוט שמסר לגרונקיאר שבעט לפינה הרחוקה ופנימה, 2-1 לצלסי שכרגע בליגת האלופות. לאחר הגול ליברפול לא הצליחו לייצר התקפות טובות ובעיקר התגוננו מול ניסיונות ההתקפה של צלסי.

לא נורא, ליברפול הולכים לקרוע אותם עם שביעייה במחצית השנייה (כן בטח).