מחזור מספר 12 בפריימר ליג - תחזיות, עדכונים וסיכומים...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏1/11/02.

1. Julian Joachim Member

הגיע המחזור ה-12 בפריימר ליג.

המשחקים:

פולהאם - ארסנל: משחק מאוד מעניין בין שתי ה"צרפתיות" של הליגה. ארסנל בתקופה רעה, תחפש את הניצחון מול פולהאם, אבל אני דווקא חושב שמרלה, מלברנק ואדווין ואן דר סאר ייצאו מהמשחק עם ידם על העליונה, בעיקר בגלל התיאום הנפלא שראינו בכמה משחקים העונה. 2-1 לפולהאם.

טוטנהאם - צ'לסי: ה-דרבי הלונדוני. משחק ענק, בין הקבוצה המשתפרת של אוקטובר לטעמי, צ'לסי, עם שחקן החודש, ג'אנפרנקו זולה, מול החבר'ה הדי מלהיבים של טוטנהאם שהפסידו רק בקושי לליברפול בשבוע שעבר. הימור (זה דרבי, לא לשכוח, אי אפשר להיות בטוח) מוחלט: 1-0 לתרנגולים, משער של התרנגול הוולשי, סיימון דיוויס.

ברמינגהאם - בולטון: משחק די מעניין בין בולטון, שמציגה יכולת חלשה מאז תחילת העונה, ובירמינגהאם שפתחה די רע, אבל משתפרת, עם לזרידיס באגף ואליו סיסה באמצע. 1-1 ישקף.

ווסט ברומיץ' - מנצ'סטר סיטי : משחק העולות, כשברומיץ' תקווה להמשיך במומנטום הדי מוצלח, מול הסיטי, שינסו להשיג ניצחון חוץ שני ברציפות, כשברקוביץ' פותח בהרכב כעושה משחק יחיד, בלי בנארביה לצדו. 2-0 לסיטי.

בלקבורן - אסטון וילה : בלקבורן לא מראים את מלוא הפוטנציאל שלהם, ואם דאף יתחיל לשחק כמו שצריך, לוילה לא יהיה מה להציג מול המהירות שלו. הם נראים רע מאוד, ושומדבר לא משתנה שם... 2-0 לבלקבורן.

לידס - אברטון: אותי אישית המשחק מסקרן במיוחד בשל העובדה שאני רוצה לראות איך ווין רוני מתמודד עם ההגנה הקשוחה של לידס. עדיין, אני חושב שזריקת המרץ מהניצחון הדי קשה אתמול, תביא ללידס את הישועה, ועם בוייאר אני מקווה שגם את הניצחון.

ליברפול- ווסטהאם: משחק קצוות, המוליכה מול סוגרת הטבלה. אם ליברפול ימשיכו בבונקר המשעמם שלהם, הם ינצחו, כי אני לא רואה את ווסטהאם, דווקא היא, שוברת אותו. אלא אם ג'ו קול יתחיל להציג ניצוצות ממה שהוא הראה לנו בעבר... 3-1 לליברפול.

מנצ'סטר יונייטד - סאות'המפטון: המשחק המשעמם של המחזור. סאות'המפטון נראים טוב, עם שלוש נצחונות רצופים, וסוונסון בכושר טוב, כשממול המפלצות האדומות יחזרו להרכב מלא, וככל הנראה למסלול הנצחנות. 2-0 למפלצות.

צ'רלטון - סנדרלנד: שתי הקבוצות לא מרשימות, אבל הפציעות בסנדרלנד מכריעות את גורל המשחק לפני שהוא התחיל. גם ריינה, אחרי פיליפס נפצע לתקופה ארוכה... 1-0 לצ'רלטון.

ניוקאסל - מידלסברו: מיני דרבי של הצפון, בין שתי קבוצות מלהיבות מאוד, שנראו טוב השבוע, אחת בליגה מול לידס, ואחת מול קייב. תיקו רב שערים נראה מתאים פה... 2-2...

מאחל שיהיה מחזור מעניין ועם הרבה שערים!

2. Fernando Cavenaghi Member

תוצאה 2-1 לפולהאם נראית לי קצת לא הגיונית בגלל שיש סוף לכמה קבוצה יכולה להפסיד בתוצאה הזאת, וגם כי אני מאמין שהשחקנים של ארסנל לא מדוכאים או שטות כזו אחרי ההפסדים אלא דווקא מאוד רוצים להראות שהם לא במשבר והם הולכים לשחוט את פולהאם, תחזית שלי 3-0 לתותחנים המגעילים.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחזית שלי:

ניוקאסל - מידלסברו: או אה איזה משחק, איזה יופי....... חכו חכו, דרבי צפוני והפעם על רמה לא סתם.... מעניין בטוח יהיה, בהתחשב שזה יהיה אצלנו אני אומר 3-1, שלושער של גריפין...... סתם סתם, בטח יהיה שירר פעמיים ועוד איזה סולאנו...

פולהאם - ארסנל: הרצף ייפסק! המשבר בשיאו, פעם ראשונה בבערך 50 משחקים, ארסנל לא כובשת! 2-0 פולהאם.

טוטנהאם - צ'לסי: דרבי זה תמיד דרבי. אמנם אין יריבות בין הקבוצות, אבל עדיין מעניין. צ'לסי קבוצה כשרונית מאוד, אבל אלה בדיוק המשחקים שבגללם היא לא בצמרת הגבוהה. 2-0 טוטנהאם.

ברמינגהאם - בולטון: סתם משחק, בלי שום דבר מעניין. ברמינגהאם קבוצה דיי ביתית לכן היא תנצח. 2-0.

ווסט ברומיץ' - מנצ'סטר סיטי: הסיטי הייתה במשבר ואני חושב שיצאה ממנו. ווסט ברומיץ' תקשה אך אנלקה יעשה את ההבדל 1-0.

בלקבורן - אסטון וילה : לשתי הקבוצות יש פוטנציאל, אך לבלקבורן יש יותר. אחרי הניצחון בהייבורי, הוילה לא יהוו בעיה. 3-0 בלקבורן

לידס - אברטון: ויין רוני בטח לא יפתח, אבל ישחק. לא יכבוש, אך יבשל את שער הניצחון בדקה ה-90. 1-0.

ליברפול- ווסטהאם: ליברפול המגעילה תסתגר, ותעקוץ פעמיים. גועל נפש. 2-0.

מנצ'סטר יונייטד - סאות'המפטון: הכוכבים חוזרים למנצ'סטר, וההתפוצצות תהיה מול סאות'המפטון. קשה לי עם זה, אבל מנצ'סטר תשחק ממש טוב. 4-0.

צ'רלטון - סנדרלנד: סנדרלנד היא לא ממש קבוצה..... 3-0 צ'רלטון.

4. RVN Member

אני לא מבין איך אתם נותנים לנו 4-0 ו2-0 (ואני אוהד מנצסטר) עם הרמה של הזמן האחרון 1-0 יהיה מצוין. אני לא רואה אותנו כובשים יותר משער (ואני מקווה שאני טועה)

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בולטון - ברמינגהאם 17:00 2-1
    שחקן מצטיין:סטרן ג'ון
    http://news.bbc.co.uk/olmedia/1900000/images/_1901143_john300.Xxx

ליברפול-ווסטהאם: 2-1 ווסטהאם מפתיעה את ליברפול ומנצחת בדקות האחרונות
    שחקן מצטיין:מייקל קאריק
    http://www.soccerage.com/en/00/36510.Xxx

מנצסטר יונייטד-סאותהמפטון: 0-5 או 0-3
    מצטיין:רוד ואן ניסטלרוי
    http://www.soccerage.com/en/00/51134a.Xxx

ווסט ברומיץ-מנצסטר סיטי 4-1
    ברומיץ תעלה ליתרון אבל סיטי תחזור מהר ותנצח בקלות
    מצטיין:אנלקה
    http://www.mcfc.co.uk/images/profilepics/3897.Xxx

6. Julian Joachim Member

מייקל צ'אריק, ואתה מוזמן להסביר למה מנצ'סטר תביס בתוצאה כל כך גבוהה כשהיא בתקופה לא מדהימה...

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי מתישהו צריך לצאת מהמשבר..
    ואחרי הנפילה מול חיפה הם יבואו למשחק כאילו שזה גמר גביע[אם לא זה אומר משהו על האופי שלהם]

והם ריצו להוכיח שהם קבוצה כמו שהם תמיד היו..

8. RE-QL Member

כן וגם הסיטי לא בתקופה טובה בכלל ועוד בחוץ... תוצאה גבוהה לא תהיה שם

9. RVN Member

מנצסטר-2 סאות'המפטון-1
    זה התחיל בשער יפה של פיל נוויל בדקה ה14(מגיע לכל מי שצחק עליו :twisted: ) ואחרי 2 דקות פרננדז משווה ל1-1 עם שער יפה ביותר (בעיטה מחוץ לרחבה).
    בדקה 85 פורלן כובש, כן ,כן אני יודע שזה מדהים אבל הוא עושה את זה שני מחזורים ברצף(אין לי מושג איך נראה השער של פורלן בגלל שיש לי אורחים בבית אז אני על המחשב ולא על הטלוויזיה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx )
    בסיום 2-1 למנצסטר.

10. RE-QL Member

צמד של מייקל אואן מקנה לליברפול עוד 3 נקודות חשובות ליסברפול הייתה הרבה יותר טובה במשחק והגיעו לעוד כמה הזדמנויות במשחק... שער ראשון יפיפה של מייקי שמקבל כדור ממרפי עובר שני בלמים של הפטישים ומול השוער עם חצי הקפצה לפינה מעלה ל1-0 שער שני דיי מוזר שג'יימס יצא אליו אואן בעט הכדור עבר בלם של ווסטהאם והתחיל להעצר בגלל הגשם החזק שירד ולאט לאט הכדור מתגלגל לשער החשוף ולבסוף נכנס למרות ניסיון של בלם ווסטהאם להרחיק מהקו 2-0! וליברפול מראה שהיא יודעת לשחק כדורגל טוב יפה והכי חשוב- אפקטיבי!

11. arsenal the champions Member

כן כן זה קרה פורלן כיאלו ממש היתכוון לבעוט לשער ולהבקיע והכדור לא להאמין נכנס המציאות עולה על כל דימיון!!!

12. RVN Member

על מה אתה מדבר הוא בעט בעיטה יפה מ20 מטר שנכנסה לשער. מה אתה חושב שהוא ניסה לעשות?!

13. the_secand Member

כן באמת
    צריך לדעת גם לפרגן ולא רק לקטול פורלאן הבקיע גול יפה והביא למנצסטר 3 נק.

היום יושלם המחזור ה-12 כאשר ארסנל שאחרי סידרה של הפסדים תנסה לצאת מהמשברון הקטן שתפס אותה היא תשחק בחוץ נגד פולהאם (בשעה 12 שעון ישראל)
    המנגר ונגר אמר שהוא בכלל לא מודאג מסידרת הפסדים של קבוצתו(4 במספר)
    לגבי הפסדים בליגת האלופות הוא אמר שלמזלם לא הייתה להם השפעה על העתיד כיון שהם כבר עלו
    ולגבי הפסדים בליגה הוא אמר שאם היו משחקים את המשחקים האלה 100 פעמים הם היו מנצחים 98 והמשיך כאשר אמר שהבדל בין הפסד לניצחון הוא מאוד דק כמו שהם הרגישו.
    להזכיר לכם שכל הפסדים של ארסנל נגמרו בתוצאה 2-1
    מרטין קיון ורי פאולר לא יצאו היום אם הקבוצה כיון שהם פצועים
    ולדניס.ב יערך מבחן כשירות לפני המשחק
    המנגר הוסיף גם שכאשר חלון העברות יפתח מחדש הוא לא מתכון לקנות אף אחד
    ולהישאר אם הסגל הקיים
    הימור:ארסנל יוצאים מהמשברון ומנצחים 2-0
    והמשחק היותר מעניין של היום הוא בין צלסי שנמצאת בכושר נפלא לטוטנהאם
    (13:55 שעון ישראל)
    כמבון כולנו מודעים לשינאה הגדולה בין שני מחנאות האוהדים והולך להיות לנו דרבי חם כאשר אני מאמין שיהו הרב שערים אבל בסופו של דבר צלסי תנצח
    שידור ישיר ב-5+

14. RE-QL Member

לדעתי אפשר לומר שאואן חזר ובגדול וכבר הוא מלך השערים של הפריימר ליג יחד עם זולה... למרות הפתיחה האיומה שלו הוא מדביק את כולם וחוזר להיות השחקן הכי טוב באי הבריטי

15. RVN Member

ווין רוני כובש עוד אחד בניצחון של אברטון 1-0 על לידס.