מחזור מס' 6 בליגת העל: מכבי והפועל ממשיכות להפסיד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏19/10/07.

1. Fabio Junior Member

עם זאת, הפועל תגיע לדרבי ארבעה ימים אחרי המאבק עם טוטנהאם, מה שאומר שהשחקנים יהיו עייפים, ואני בספק אם ללוזון יהיה אומץ לתת לשחקנים כמו נאתכו וסרור לשחק יותר מחצי שעה בדרבי.

2. burning soil Member

לא יקרה כלום אם נפסיד לנתניה, יש עוד שני סיבובים וזה מספיק זמן כדי להשאיר את הקבוצה
    בליגה, ואפילו להפוך לקבוצת מרכז טבלה.

אז בתכלס אין למכבי מה להפסיד ביום ראשון, יותר גרוע מעכשיו באמת שלא יכול להיות, ניצחון
    כמובן יישפר את הסיכוי של מכבי לנסות וליצור המשכיות אבל גם הפסד זה לא סוף העולם,
    תפנימו שמכבי תהיה השנה גג קבוצת מרכז טבלה.

3. Joshua Member

כן ולא, הוא אכן משחק בצד שמאל אבל הוא פורץ לתוך הרחבה כמו חלוץ לכל דבר.
    בכל אופן השיטה של בית"ר היא 4-3-3 ולא 4-4-2.

4. מקסים לנגו Member

לצערי הם ינצחו, סוג של תחושת בטן.
    מה שכן, יהיו הפתעות במחזור הזה... אולי דווקא מכיוונה של בית"ר.

5. Becks Member

רק שלא יהיה הפתעה בקרית-אליעזר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. אדום עולה בבלומפילד Member

הפועל חייבת לנצח את המשחק מול סכנין. כל תוצאה אחרת והמצב יהיה רע!!
    על אף שסכנין פתחה טוב את העונה, אני חושב שזה לא בשמיים לנצח שם.
    מה שעשוי להכריע את ההתמודדות זה ההרכב שאיתו יעלה לוזון.
    כרגע עושה רושם שרועי דיין בהרכב.
    וזה לא טוב בכלל... רועי דיין לא היה ולא יהיה שחקן כדורגל...
    חייבים לפתוח עם חמישה קשרים:אנסומבו ובאדיר מאחור,סרור משמאל,אבדי מימין ,עובד מאחורי החלוץ וג'וניור בשפיץ.
    מערך כזה יתן לנו שליטה במרכז השדה. מה גם שעדיף לעלות עם סרור או נאתכו, ולא עם רועי דיין רק בגלל שהוא מתאים למערך ה-4-4-2 הקבוע של לוזון.
    עוד משהו שצריך לשים לב עליו, זה שהשחקנים הכי טובים של סכנין הם החלוצים שלה- בוזגלו ויבוריאן. האמת שאני די פסימי לגבי היכולת של ההגנה שלנו לעצור אותם.
    פשוט צריך לקוות שחלוצי סכנין יתפסו יום רע...

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/07
  7. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

איזה סיבה יש לשום להוציא את רומולו מההרכב, חות מפציעה? הוא בכושר מצויין כרגע, ואני מאמין שכבר למשחק נגד מכבי ת"א בשבוע הבא, הוא יחזור לשחק.

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

כל הכבוד על הסיקורים, נהנתי ! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

מכבי חיפה - עירוני קריית שמונה: אני מאמין שעם היכולת הטובה של מכבי חיפה בשני המחזורי ליגה האחרונים, חייבת הירוקה מהכרמל להמשיך עם המומנטום ולנצח את קריית שמונה שאם כל הכבוד לה, לא מגיעה לרמתה של חיפה. העובדה שהקהל הנהדר של מכבי חיפה יהיה ביציעים ולא נענשים תביא למכבי חיפה לפחות נקודה אחת בטוחה מתוך שלוש. לאחר הניצחון הלא מפתיע על מכבי ת''א, קריית שמונה לטעמי מגיעה עם המון מוטיבציה לנצח עוד גדולה בדרך אל המטרה של חניכי רן בן שמעון.

בני סכנין - הפועל תל אביב: אין ספק שהאווירה תהיה נהדרת, בני סכנין שמראה כדורגל יפה לעין העונה עם קשרה העולה של נבחרת ישראל מאור בוזגלו תבוא בשביל לנצח ולא פחות, העובדה שהאצטדיון של סכנין הוא מאוד בייתי תקשה על העבודה של הפועל ת''א בדרך לניצחון, עם בני סכנין עצרה את בית''ר בדוחא אין ספק כי את הפועל ת''א היא יכולה לנצח ואפילו להביס בדוחא לאור העובדה כי הפועל ת''א מראה כדורגל עלוב וחסר שיטה בצורה שקשה להבינה.

מ.ס אשדוד - בני יהודה: עם היכולת הנוכחית של אשדוד קשה לי להאמין שהיא תצליח לצאת עם נקודה מהמפגש הזה, בני יהודה ניצחה במחזור האחרון והיא באה כפייבוריטית מוחלטת למשחק, אך אני חושב שיש סיכוי גדול מאוד שאשדוד תתפוצץ במשחק הזה לאור העובדה כי היא ספגה המון שערים והיא רוצה לצאת מהמצב הרע שלה בליגה ולנסות לחזור לשגרה עם ניצחון בבית.

מכבי פתח-תקווה - בית''ר ירושלים: משחק מעניין אך איכשהו תמיד שהמשחקים של פתח תקווה משודרים אני נוטה להעביר ערוץ, האצטדיון ממש עושה לי רע בעיינים פשוט אוורוה, אך בגלל שאני אוהד בית''ר כמובן שלא אעביר. מכבי פתח תקווה נראית טוב ללא ספק והיא מציגה יכולת טובה בליגה אך שהיא תפגוש את האלופה זאת תהיה בעיה אחרת לנסות לעצור את הקישור והחוד המעולה של בית''ר שבכל זאת יחסר את שני שחקני ההרכב והברגים המרכזיים בקבוצה, ברק יצחקי ורומולו הנהדר. בית''ר תבוא בשביל לנצח ובפ''ת יודעים את זה אך אני מאמין שחניכיו של מזרחי יעשו הכל בשביל לתת לו את הנקודות והשלווה בטופ של הטבלה.

מכבי ת''א - מכבי נתניה: אין לי מה להגיד על מכבי ת''א, בושה וחרפה איך שהעניינים עובדים שם, פשוט שכונה אחת גדולה ובראשה לוני הרציקוביץ'. מכבי נתניה נראית בלי ספק הרבה יותר טובה ומוכנה למשחק הזה מאשר מכבי ת''א, אין סיבה שמכבי נתניה לא תיצא עם 3 נקודות מאצטדיון רמת גן. מכבי ת''א תצטרך לעבוד קשה במידה ותרצה לקחת נקודות במשחק הזה, הדרך ארוכה ומפותלת למכבי תל אביב, קשה לי לראות איך היא יוצאת מהמצב הנוכחי, היא קבוצת תחתית לכל דבר עם כל העבר והמסורת של הקבוצה הזאת.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

על הנייר, מדובר באחד המחזורים המעניינים ביותר. אין אף משחק שאפשר להצביע על קבוצה מסויימת ולהצהיר בפה מלא שהיא המועמדת הטבעית לנצח. אפילו לא במקרים של בית"ר ירושלים ומכבי נתניה.

הפועל כפר סבא תארח את מכבי הרצליה וקשה לדעת לאיזה כיוון המשחק הזה ילך. זאת תהיה ההתמודדות הראשונה של הפועל כפר סבא אחרי הפסד ומעניין יהיה לראות האם היא תהיה מסוגלת לצאת מזה מהר. מנגד, מכבי הרצליה אחרי נצחון ראשון, שבו היא לא התאמצה כל כך הרבה כדי לנצח את הפועל תל אביב וזה יוסיף לה בטחון. מבחינתי, הלוואי והמשחק הזה יגמר בשוויון, אבל יש בי תקווה מסויימת ששתי התל-אביביות ימצאו את עצמן מתחת לקו האדום בסיום המחזור, לכן הלב יטה מעט כלפי החניכים של פרדי דוד.

בני סכנין, אחרי הסטירה המצלצלת שהיא קיבלה בשבוע שעבר מבני יהודה, כנראה תבוא לטרוף את הדשא בדוחא. אם הפועל תל אביב תמשיך להציג את היכולה הקבועה שלה בליגת העל, אין לה מה למכור במשחק הזה. מה שהכי מטעה במשחקים של הפועל תל אביב, זה שיש לקבוצה הזאת המון פוטנציאל ואי אפשר לנחש מתי הוא יתממש. הלב יטה לכיוון הסכנינאים ואת הסיבה ציינתי קודם לכן.

בני יהודה תתארח אצל מועדון ספורט אשדוד וקשה לי לראות את האחרונה מצליחה לעשות משהו. הרבה לפני הבעיות המקצועיות שיש בקבוצה, השחקנים נראים כבויים וככאלה שלא אכפת להם ממה שקורה איתם. הכתומים נראים טוב עד כה וניצן שירזי בינתיים עומד במילה שלו ואני חושב שהוא ימשיך לחייך גם אחרי המחזור הזה.

עירוני קריית שמונה תתארח אצל הקבוצה הכי שווה בליגה, מכבי חיפה. בשני המחזורים האחרונים כיף לראות את הירוקים של רוני לוי, במיוחד את רנאטו וג'ובאני רוסו, משחקים כדורגל. מכבי חיפה היא הקבוצה העדיפה, במיוחד בבית שלה, אבל זה לא אומר שהקבוצה של רן בן שמעון לא יכולה לעשות להם צרות. הם כבר הוכיחו לא אחת שיש להם אופי ושהם לא עלו לליגה הזאת כדי להיות בשר תותחים.

מכבי פתח תקווה מארחת את בית"ר ירושלים, כשהיא יודעת שליגה שלמה מצפה ממנה לעבור את המרכבה מהבירה. לא סתם. לחניכים של יוסי מזרחי יש את היכולת לעשות את זה, במיוחד אחרי ההפסד בשבוע שעבר למכבי נתניה, שזה כל מה שיוסי מזרחי היה צריך כדי לנער חזק את הבחורים שלו. עם כדורגל ציני, כמו שרק הלוזונים יודעים להציג, יש על מה לדבר. בית"ר ירושלים, כרגיל, תבוא מבחינתה לנצח את המשחק. הלב יהיה עם מכבי פתח תקווה.

על המשחק של מכבי תל אביב מול מכבי נתניה אני אגיב בהזדמנות אחרת, לאחר שאני אראה את התוצאות במחזור הזה.

10. BeitaReaLiverpool Member

מכבי ת"א היא קבוצת תחתית.
    חד וחלק, וככל שהיא תפנים את זה יותר מהר, ככה הברוך ייקטן.
    מכבי חייבת להתחיל להילחם על נקודות. תיקו נגד נתניה זה תוצאה טובה, מכבי חייבת לאסוף נקודות לאט לאט, כי רק ככה יוצאים מהמשבר.
    נכון להיום מכבי כאילו בבועה, ואני רק מרחם על ניר לוין.

לגבי בית"ר, איזה כיף לראות, מחמשת שחקני ההתקפה (רומולו, יצחקי, תמוז, בן שושן ועזריאל), 3 שחקני בית (ואני כולל את יצחקי ביניהם..).
    זה הזמן של עמית, לפי מה שאני מבין הוא מציג יכולת טובה באימונים.חן עזריאל גם בכושר טוב, אבל אני חושש שהוא יהיה קצת עייף לאחר השבוע עם הנבחרת, כולל הטיסות.
    לגבי טוטו תמוז, הוא נראה לי מאוד חד ועם מוטיבציה.

11. מקסים לנגו Member

תהיה, לא תהיה, מה זה כבר משנה? בית"ר גם ככה תקח השנה את הצלחת ומכבי חיפה? תמצא את עצמה איפשהו, אולי אופ"א ואולי רק מחזיקת גביע טוטו. הם לא יהיו מסוגלים מעבר, בעיקר לאור פתיחת העונה. חבל.

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת כבר נמאס לי מההרכב שאלישע לוי מעלה כל משחק, יש שחקנים שצריכים להיות על הספסל, כמו בסאם גנאיים, חמד גנאיים ועבד רבאח.
    מהראן אבו- ריא המגן השמאלי חתם אתמול בקבוצה, הוא מגן שמאלי טוב רק שהפציעות הרסו לו, ויש גם את איסלאם כנעאן שגם הוא מגן שמאלי טוב ולא מובן לי למה הוא לא משחק במקום גנאיים האפס.
    ולגבי חמד גנאיים, לא ברור לי איך הוא עדיין משחק בההרכב, הוא לא עושה כלום, מאבד הרבה כדורים והורס המון הזדמנויות של הקבוצה, אין לו ביטחון עצמי, בקיצור מקומו בליגה הלאומית לא יותר מזה(לפחות בשנתיים הבאות עד שיהיה לו נסיון וביטחון עצמי).

ולגבי רבאח, את דעתי אמרתי מזמן, הוא אפס מאופס,ואת האמת אני לא יודע למה לא הביאו לו מחליף מתחילת העונה, יש לנו מגן ימני צעיר בשם עות'מאן גנאיים שצריך לקבל את ההזדמנות המגיעה לו, אולי ייצא ממנו משהו ויעיף את רבאח מההרכב.

על המשחק עצמו:

לדעתי סכנין צריכה לנצח, הפועל נמצאת בתקופה קשה והיא עדיין לא ניצחה, ואם סכנין תעלה מוכנה למשחק הכל יהיה בידיים שלה, מה שחשוב זה שלא יקרה מה שקרה נגד בני יהודה, ששמה השחקנים היו לא מוכנים ואפשר להגיד שהיו אדישים ובסוף קיבלנו שלושה שערים וחזרנו הבייתה עם ידיים ריקות.

13. אלי אוחנה ג'וניור Member

עירוני קריית שמונה יכולה לעצור את הדהירה שמכבי חיפה התחילה בתקופה האחרונה ואני מאמין שדווקא קריית שמונה היא הקבוצה שיכולה לעצור אותם ולא אף קבוצה אחרת .
    מכבי חיפה באה במומנטום טוב, קשה מאוד יהיה לקריית שמונה לנצח את מכבי חיפה שנמצאת בתקופה מעולה . יניב קטן ורוני לוי ממשיכים עם הסיכסוך והבלאגן במכבי חיפה אמנם נרגע במעט אך לא עבר .
    השקט שאחריי הסערה . אני מקווה שמכבי חיפה תעיצר אצל חניכיו של רן בן שמעון, כיוון שמכבי חיפה מתחילה לעלות לצמרת, אט-אט, והחיפאים יהוו מכשול גדול מאוד, איום וסיכון גבוהה לבית"ר ירושלים .

הפועל ת"א כנראה תעלה ללא ליאור אסולין שעובר תקופה לא טובה, הימורים והסתבכויות למיניהם .
    מה שעלוב זה שאמא של ליאור יוצאת להגנתו, נו באמת! אנחנו בגן? האמא באה בשביל להגן על הבן שלה?
    ליאור כבר ילד גדול והוא לא צריך את ההצהרות חסרות הבסיס של האמא שכנראה משתעממת ללא ליאור בבית . גיא לוזון מציג לשחקניו כעס ואי שביעות רצון בעקבות היכולת הירודה של האדומים, זה טוב, גיא לא מסתפק בתוצאות שהוא משיג בליגה, הוא כרגע בתחתית ויש לו את האמצעים לטפס למעלה בטבלה .
    בני סכנין באה למשחק עם פחות ביטחון, מומנטום ירוד אך הקבוצה הזו כ"כ מסוכנת שהיא מסוגלת לנצח את הפועל ת"א . אצטדיון 'דוחא' הוא אחד האצטדיון הקשים בארץ, הפועל ת"א כמו בית"ר ירושלים תתקשה לשחק שם אל מול הקהל העויין . מה גם שאלישע לוי מוכיח את עצמו פעם-אחר-פעם שהוא מאמן מעולה עם הבנת משחק טובה והרבה כדורגל . לוי בנה בסכנין קבצה מצויינת שמתמודדת בצמרת בכבוד רב, להוציא את המשחק האחרון? בני סכנין אחת הקבוצות הטובות בליגה, קבוצה שמציגה כדורגל נפלא, קהל מעולה והצלחה רבה, גם לבני סכנין יהיה קשה מול הפועל ת"א, אך הפועל יותר תתקשה אל מול חניכיו של אלישע לוי .

מ.ס אשדוד באה חבולה ומסכנה למשחק מול בני יהודה .
    אין הרבה מה להרחיב על האשדודים שפשוט תפסו עונה רעה, בניית סגל לא טובה, הקהל כבר חסר סבלנות ורוצה תוצאות, מאמן חסר דומיננטיות .
    בני יהודה? כבר סיפור אחר לגמריי . קבוצה מצויינת שהשנה חיזקה את כל העמדות שצריך, בנוסף לתיאום הנהדר, מאמן בעל כריזמה וביטחון, שוער מצוין שמציג יכולת מדהימה בשער ולא מאכזב, פשוט קבוצה שכיף לראות .

מכבי פ"ת מארחת את האלופה, בית"ר ירושלים למשחק שכל הליגה מצפה מהחבורה של לוזון לנצח .
    ליגה שלמה רוצה בניצחונה של מכבי פ"ת, את בית"ר ירושלים ושמי זה ממש לא מעניין .
    בית"ר ירושלים באה למשחק הזה בשביל לנצח ולהראות לכל הליגה, "חבר'ה, צאו מהסרט, אנחנו את האליפות ניקח!", מכבי פ"ת תשיב מלחמה ותרצה לנצח את הירושלמים בפעם הראשונה העונה .
    יוסי מזרחי פוגש את האקסית, יוסי נגד בית"ר, המאמן שהוביל את המיליונרים של גאידמק לאליפות ייפגוש היום את קבוצת נעוריו .
    רומולו וברק יצחקי לא ישחקו בשל פציעות, עמית בן שושן וטוטו תמוז, שני שחקנים אדירים שעולים בשביל להוכיח לשומי שהם שווים את ההרכב, גם ללא שני החלוצים הטובים בליגה, בית"ר ירושלים עולה עם שני חלוצים כישורניים, צעירים ורעבים יותר מתמיד .

מכבי ת"א פוגשת את הנתנייתים - משחק מעניין בין קבוצה כושלת וגרועה לבין קבוצה מצויינת וכישרונית .
    מכבי נתניה באה כפייבוריטית מבחינתי, קבוצה הרבה יותר טובה מחבורת הבלרינות של לוני הרציקוביץ' וניר לוין שיינסה להוכיח שמכבי ת"א עוד לא אמרה את המילה אחרונה .
    דניאל יאמר רוצה תוצאות [כרגיל] ובמיוחד נגד המועדון המפואר בארץ, מכבי ת"א . משחק קשה למכבי ת"א, על הנייר? עוד משחק ליגה בשביל נתניה .

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/07
  14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/10.Xxx מכבי פ"ת - בית"ר ירושלים http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/2.Xxx

שבת, 19:30, האורווה בפ"ת.
    שופט: אסף קינן.

אצל המארחת, מכבי פ"ת, מצב העניינים הוא כזה: הקפטן מוראד מגמאדוב, שסובל מפציעה, לא יפתח ככל הנראה בהרכב וספק אם יכלל בסגל. הבלם יערוך מבחן כשירות לפני המשחק ואם יימצא כשיר, יפתח בהרכב. מגמאדוב סובל מדלקת בעצם האגן, ולכן קיבל זריקה באימון שלשום. גם הבלם ניצן דמארי, שנפצע במשחק בנתניה לפני כשבועיים, אינו כשיר. המגן קובי גנון יתופקד כבלם, ואת מקומו בעמדת המגן השמאלי יתפוס נאור פסר. יוסי מזרחי תירגל את בלסינג קאקו וסולי צמח בהרכב, בשל חסרונו הצפוי של מגמאדוב. את מקומם במרכז הקישור יתפוס פליקס אובוקה.

ננאד סאביץ', שנפצע במהלך השבוע, יפתח בהרכב לאחר שערך אימון מלא, שלאחריו ערכה הקבוצה ארוחת גיבוש חברתי. שלשום ערך מזרחי רוטציה בין שחקני ההרכב הראשון, והוא מתלבט מי יפתח לצדו של עומר גולן - רוביל סרסור או אוהד קדוסי. האחרון, שעדיין לא כבש שער ליגה העונה, כבש שלושער במשחק אימון מול קבוצת הנוער, ונראה כי הוא יפתח בהרכב.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg764726.Xxx
    יערוך מבחן כשירות לפני המשחק, מוראד מגמאדוב.

הרכב משוער: אוהד כהן, אסמעיל עמר, סולי צמח (מוראד מגמאדוב), קובי גנון, נאור פסר, חאבייר דירסאו, בלסינג קאקו, ננאד סאביץ', פילקס אובוקה, עומר גולן, אוהד קדוסי.

בית"ר סיימה אתמול בבוקר את הכנותיה למשחק באימון שנערך בראשל"צ. לפני האימון ערך המאמן יצחק שום אסיפה בה הקרין קטעים ממשחקי מכבי פ"ת. שמעון גרשון חזר להתאמן ויהיה כשיר למשחק. מי שיעדרו הם צמד החלוצים, ברק יצחקי ורומולו. על מקומם של השניים יתחרו עמית בן שושן שחוזר לאחרונה לכושר מצוין, טוטו תמוז, וחלוצה הפורה של הנבחרת הצעירה, חן עזריאל.

אם הפציעות של החלוצים ייתנו לשום את ההזדמנות לשלב שחקנים מקצה הספסל, הרי שכאב הראש הגדול יגיע מכיוון הקישור. בהנחה שמקומם של זנדברג ובואטנג מובטח, שום צריך להעדיף שני שחקנים מתוך ארבעה המהווים אפשרות ריאלית עבורו. אבירם ברוכיאן וגל אלברמן שכבשו השבוע לראשונה בנבחרת, מועמדים לאייש את שני המקומות יחד עם עידן טל ומילובן מירוסביץ'. יש להניח שהקישור האחורי החזק של פתח תקוה שכולל את דירסאו וקאקו ייאלץ את שום לשלב שני קשרים אחוריים חזקים, כלומר את אלברמן או טל שיצטרפו לבואטנג.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg775116.Xxx
    צפוי להמשיך ולהכיר את הספסל מקרוב, עידן טל.

הרכב משוער: טברטקו קאלה, כריסטיאן אלבארז, יואב זיו , שמעון גרשון, אריק בנאדו, דרק בואטנג, גל אלברמן, אבירם ברוכיאן (עידן טל), מיכאל זנדברג, עמית בן-שושן, טוטו תמוז (חן עזריאל).

פרט מעניין: ארבעה ימים אחרי ההפסד הביתי של הנבחרת לקרואטיה בנובמבר בשנה שעברה, יצאה בית"ר למשחק חוץ באורווה והפסידה 3:1. זה היה ההפסד הראשון של יוסי מזרחי בבית"ר בעונה שעברה.
    יחזור על עצמו?

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

למרות שהמשחק הזה נערך באורווה ומי שנמצא על הקווים בפתח תקווה הוא מאמנה לשעבר של בית"ר, אני לא רואה שום תסריט הגיוני לתוצאה אחרת מלבד ניצחון בית"רי. נכון, מזרחי יירצה להראות לכולם שעשו טעות על כך שלא נתנו לו להמשיך לאמן את בית"ר, אך הבדלי הרמות בין שתי הקבוצות פשוט גדולים מידי על מנת שנראה הפתעה כזו או אחרת. על פניו נראה כי סגל השחקנים של פתח תקווה לא רע ואף אפילו טוב, אך כאשר חסרים כל כך הרבה שחקנים בהרכב, שרובם שחקני מפתח בקבוצה אני צופה ניצחון, עוד ניצחון, לבית"ר.

לגבי משחקה של הפועל תל אביב מול סכנין, הפועל נראית לא טוב עד כה העונה, ואם יש מגרש שקשה במיוחד לנצח בו הוא דוחא. סכנין עד כה הראתה כבר שהיא קבוצה מצויינת, ולכן למרות שהפועל בשלב מסויים תתחבר, אני לא רואה את זה קורה השבוע במיוחד לא כאשר זהו אחד ממשחקי החוץ הקשים בליגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/10/07