מחזור רביעי בספרד: 2:5 לריאל על סלטה בקאמבק לברנבאו, 1:1 בין סביליה לברצלונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/9/21.

1. riquelme1 Member

שטויות, גריזמאן רע כי הוא רע, אין קשר לסגנון משחק, הבן אדם מנטלית כבר לא כדורגלן.

2. Raulito Madridista

גריזמן משחק רע אבל הוא פחות מחודש בקבוצה החדשה שלו וגם היתר לא ממריאים. מה שכן ז'ואאו פליקס ממש הולך לאיבוד וגם ההשעיה המטופשת הזו לא עוזרת. בחזרה לגריזמן - הוא איבד מהמהירות שאף פעם לא הייתה הצד החזק שלו. עצם זה שאתלטיקו קבוצה שנוגעת בכדור קצת יותר צריך לעזור לו (ובואו, היו לה אחוזים נמוכים ביחס לקבוצת טופ, אני לא משוכנע שגם נגד כל מיני אוססונות למיניהן ב-2015 או 2016 היא הייתה נוגעת בכדור 40%). ככה יש לו יותר אפשרויות לשלוח מסירת עומק טובה או לבעוט לשער, דווקא כי הוא מעבר לשיאו ואף אחד לא מצפה לקבל 100% מגריזמן הישן והטוב. נזכיר כי הקאמבק של טורס למשל הסתיים כאכזבה גדולה.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

טורס הגיע יד רביעית ממושבניק, גריזמאן במצב שמור. הוא עוד יתרום.

4. Raulito Madridista

https://pbs.twimg.com/media/E_6SJlkUcAgKeek?format=Xxx&name=900x900

ההרכב לקראת מאיורקה| שריקת הפתיחה ב-23:00. קרלו אנצ'לוטי הבטיח רוטציות במסיבת העיתונאים - וקיים, ובגדול. קאסמירו ולוקה מודריץ' העייפים והמותשים - מפנים את מקומם למרקו אסנסיו - בהרכב התקפי במיוחד, ואדוארדו קמאבינגה שעורך בכורה ב-11. שחקן שלישי שמקבל את חולצת ההרכב לראשונה הוא רודריגו. נאצ'ו הועדף כמגן ימני על לוקאס ואסקס ובצד שמאל מיגל גוטיירס הצעיר. לקארים בנזמה, מלך השערים (6) והבישולים(5) בליגה - אין מנוחות כמובן. אדן הזאר על הספסל כמובן.

לואיס נייטו מה-AS ניתח: "ההרכב של אנצ'לוטי משאיר מספר מסרים. מיורקה, עבור האיטלקי, היא הקבוצה עם הכי פחות סכנה מאלה שנתקלה בהן. בו. קאסמירו מותש ובעיקר לא טוב. הזאר לא יכול לשחק פעמיים ברצף. קמאבינגה מבטיח, רודריגו חשוב ולבנזמה אין מנוחות. מקווה שאסנסיו יהצל את ההזדמנות, הכדור במגרש שלו. הוא כבר נתן לרכבת לברוח לו כמה פעמים בתקופת זידאן"| עוד כותרות מהירות - "ריאל מדריד של העתיד" - מסקרנת מאוד. בנזמה בן ה-33 ונאצ'ו בן ה-31 הם 'הזקנים' כשפרט לכך קורטואה ואלאבה בני ה-29 הם הלא צעירים. יש בהרכב ארבעה שחקנים עד גיל 21 - קמאבינגה (18), רודריגו (20), מיגל גוטיירס (20) ו-ויניסיוס (21) והגיל הממוצע הוא 24.7

ההרכב הרשמי: טיבו קורטואה| נאצ'ו, אדר מיליטאו, דויד אלאבה, מיגל גוטיירס| אדוארדו קמאבינגה, פדה ואלוורדה, מרקו אסנסיו| רודריגו, ויניסיוס ג'וניור וקארים בנזמה.

5. Ever Banega Member

יפה שאתה כל כך אופטימי אבל בשנתיים האחרונות הוא היה נראה רע מאוד. אני לא בטוח בכלל שהוא עוד יתרום.

6. סיונרה Member

הרכב מעניין של קרליטו הערב. הוא כנראה הקשיב לי והעביר את נאצ'ו ימינה ומיגל פותח כמגן שמאלי.

7. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/2/227991e593c139bca52d284754e5adf33026116e.Xxx

אפשר לומר - חושבים התקפה| אם מכריחים אותנו להישאר ערים עד מאוחר כל הזמן אז לפחות בשביל כדורגל כזה, אוהב את המשחק ההתקפי שלנו. נכבוש עוד ונספוג עוד - אין לקורטואה מה להתבאס. ממש קחו כדור ושחקו - אנצ’לוטי כמו מורה ממוצע להתעמלות בבית ספר, אבל כל הרוטציות במקום. מה שכן - יש בי קצת תחושה שחבל אולי שהזאר לא פתח נגד הגנה כזו חסרה שמחלקת מתנות ושכל הקבוצה במוד התקפי מאין כמוהו ומשחקים בלי לחץ.
    אסנסיו עלה למשחק הזה לחוץ לדעתי, ידע שלא יהיו לו עוד הרבה מצבים כאלה, השאלה אם זה יכול לעבוד במשחקים אחרים נגד יריבות נורמליות יותר. רציתי שישלים שלושער ראשון בקריירה. השער השני נהדר - עצר את הכדור עם העקב ודחף אותו קדימה בנגיעה שתעניק לו יתרון על הבלם - כמו ראול של פעם (סליחה שנגעתי בקודש הקודשים).
    אין הרבה מה לקחת - קמאבינגה מנצח במאבקים הפיזיים, ההגנה נותנת מטר מיותר לכל שחקן הייתי אומר וצריך שפדה ינוח והחילופים שצריך הוא בלאנקו. אין לי בעייה עם זה שוויניסיוס חזר להיות היום עקום - הבעיטה מחוץ לרחבה הייתה מביכה - כל עוד הוא עושה לנו מהלכי א-לה-רוביניו (פרצ’יפ לא אגיד ניימאר) כמו השחיל הזה בין הרגליים. בריאות לכולם ועוד כמה גולים במחצית השנייה.

ובנזמה עם פתיחת עונה במונחים של כריסטיאנו ומסי. אם הבנתי נכון בטוויטר מעולם לא היה שחקן שהיה מעורב ב-13 שערים בששת המחזורים הראשונים.

8. סיונרה Member

אחלה מחצית, גם מאיורקה מפתיעה לטובה עם האסייתים בהתקפה. אסנסיו חוגג עם כל השטחים שפתאום יש לו כשהוא מגיע מאחורה.
    עדיין יש בעיה של נגיעות שהן לא ברמה שנדרשת משחק בריאל מדריד, בעיקר רודריגו שמאוד מרושל עם הכדור. עם קצת יותר איכות אנחנו מבקיעים פה עוד שער אחד לפחות.
    קמאבינגה יכול להיות חוויה אם ידע להמשיך להשתפר. הקצב שהוא משחק בו בולט אפילו בריאל מדריד. הוא קצת לא מדוייק במסירות קדימה ולפעמים פזיז מדי.

מצד אחד אני רוצה לראות את החבר'ה משחקים קצת בלי בנזמה ועם יוביץ' במקום. אי אפשר לבנות על זה שהוא לא ייפצע. מצד שני, מאיורקה באמת לא פראיירים, 3-1 זו לא תוצאה שבירה אבל זה עוד לא גמור.

9. riquelme1 Member

טוב ריאל שוחטת את הליגה. המזעזעת יש לציין, ברגע שיפגשו קבוצה טובה בצמםיונז הם יקבלו בראש.

מה שאנצלוטי עשה עם וינסיוס ועכשיו אסנסיו(פאקינג שלושער) מטורף.

10. RubberSoul Member

פגשו את אלופת איטליה בחוץ וניצחו, יש לציין.
    ריאל סופגת בכל משחק, יש לציין. ריאל משחקת גם נגד קבוצה עם הגנה חסרה, יש לציין.

ריאל נראית טוב, לא יזיק לציין. לא צריך כל הזמן רק לחפש כמה היריבות שלה רעות. ובכל זאת, בזמן שהמועמדות מולה לתואר מתקשות יותר, היא נראית הכי טוב עד עכשיו.

11. רוברטו באגיו31 Member

בשביל מה להחליף את בנזמה אם הוא כל כך טוב ונראה שגם מאוד נהנה ?
    שישחק כמה שיותר ויצבור עוד שערים ובישולים, נראה שהוא לא שבע כרגע וטוב שכך .
    קשה לי להאמין שהוא ימשיך ביכולת הזאת, במיוחד במאני טיים של העונה אני חושב שהוא יירד ברמה וירגיש יותר את הלחץ, אבל נכון לעכשיו ובתקופה הנוכחית - שישחק כמה שיותר .

אני לא אוהב את המשחק של ויניסיוס היום. נראה שהוא עף על עצמו יותר מדיי אחרי המשחקים האחרונים, משחק בצורה שכונתית ובלי תכלס. במקום למסור או לבעוט הוא מנסה לעבור ברחבה 3 שחקנים.
    אני מצפה שאנצ'לוטי ישים לב לזה, היום זה פחות משמעותי אבל בהמשך העונה זה יעלה לריאל בנקודות .

אגב, המשחק של ריאל בלי טוני קרוס יותר שוטף וזורם והתקפות המעבר יותר טובות ומהירות.
    אמנם יש פחות סדר במרכז המגרש והמשחק יותר מפוזר ופתוח, אבל לנו האוהדים זה דבר טוב מכיוון שאנחנו מקבלים משחק הרבה יותר התקפי .

עריכה : הבנתם על מה אני מדבר בהקשר של וויניסיוס ? איזה טיפש . משחק זחוח ושחצני שלו .

12. riquelme1 Member

אלופת איטליה שהחליפה מאמן, ואיבדה את הכוכב שלה, תדייק בבקשה.

כל ה4 האנגליות, צלסי, ליברפוח יונייטד וסיטי יבואו פיבורטיות מול ריאל, וכמובן באיירן.

ריאל טובה, אבל חא טובה מספיק.

דרך אגב, ידעתי שהחיסרון של סרחיו ראמוס לא ישפיע על ריאל, גם איתו היא ספגה לא מעט כל השנים.

13. RubberSoul Member

אם אתה לא עוקב אחרי הליגה האיטלקית ואחרי אינטר העונה, זה משהו אחר.

אני מסכים איתך שריאל טובה אבל לא מספיק, אבל זה לא אומר שצריך קודם כל לגמד את היריבות שלה במקום לפרגן לה. לא מסכים שכל הקבוצות ברשימה שנתת פייבוריטיות נגדה.

14. סיונרה Member

בפעם הראשונה העונה אני לא רואה את ריאל של זידאן אלא משהו אחר. זה משחק שבעונה שעברה נגמר ב2-1/2-0. זה לא 6-1 כמו בימים של מוריניו וגווארדיולה של דומיננטיות מוחלטת, אבל כן ניצחון נחמד מאוד שאפשר לקחת ממנו דברים להמשך (אסנסיו והתנועה פנימה מהקישור, קמאבינגה, המסירות של אלאבה) וכמה דברים צריכים קצת להדאיג (הטעויות בהגנה, רכות במרכז הקישור, ויניסיוס שבכל מסירה שלא הולכת אנחנו חושבים שהכישוף של המכשפה הסרבית יתחיל לפוג ורודריגו שממש לא מוצא את עצמו בקבוצה).
    אי אפשר להשלות את עצמנו לגביי האיכות של הקבוצה ברמה האבסולוטית. זאת כרגע בטוח לא קבוצה שיכולה להתמודד עם צ'לסי, ליברפול, סיטי ובאיירן.

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קמאבינגה כ"כ מזכיר לי את סיידרוף,הוא כמעט לא מאבד כדורים,יודע לחלץ ,יש להם את אותם תנועות ועוצמות,אם יהיה לו את הבעיטה שלו,הוא יהיה וורלד קלאס אמיתי.
    משחק הצגה,כל מטאטא ירה היום,אסנסיו עם שלושער,אפילו איסקו עם גול. מסוג המשחקים שמקפיצים את הביטחון לשקבוצה. היה כיף לראות.