מחזור שמיני בליגת העל: 0-2 קליל לחיפה על בית"ר; מכבי פ"ת בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏28/11/20.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שעטר חתם במכבי חיפה הוא היה במשא ומתן עם אלונה, הפער היה 5 אלף דולר בלבד, אלונה כבר התכוונה לסגור את העיסקה כי אלישע לחץ, אבל בגלל הפרסומים בתקשורת על המשא ומתן עם עטר שחקנים אצלנו (אליניב ברדה בראשם) ביקשו פגישה עם אלונה ושם אמרו לה שהחתימה שלו תפגע במרקם הקבוצתי ובחדר ההלבשה אז אלונה ירדה מההחתמה שלו.
    ברור לכולם מה הוא יכול להביא מקצועית, ברור גם מה החסרונות שלו ואיזה מטענים הוא מביא איתו.

2. Telkiyski Member

מה הוא יכול להביא מקצועית?
    שחקן שהיה טוב עונה וחצי בערך.

עוד להטוטן בלוף.

3. Raulito Madridista

א. אלירן עטר לא במקרה קיבל את ברכת הדרך מאיביץ' לחפש קבוצה חדשה ומעבר לכך הוא הגיע גם למכבי חיפה שהייתה תקועה בבינוניות וגם לבית"ר ירושלים כמעין משיח באמצע העונה. הנתונים לגבי המסירות שלו לשועה הם נכונים - אורי קופר כתב על זה. אבל מה ציפיתם שירדן שועה יעשה? לא מגיעים לקבוצה בגלל שחקן כזה או אחר. חשבתי ששועה צריך לקבל צ'אנס מברק בכר אבל היה ברור שבבית"ר הוא ישחק יותר והליטופים מצד חוגג עזרו.
    ב. לשחקני כדורגל יש יותר מדי זמן והם מתעסקים באינסטגרם כל היום, אני מסכים (משה) וגאנם הוא האחרון שיכולות להיות לו תלונות, מה שכן אם הקבוצה שלך הייתה מספקת את הסחורה על כר הדשא, נניח היה 1:3 להפועל ב"ש אתמול והוא היה כובש את השער המצמק - זה לא היה מפריע לך.
    ג. לגבי הוויכוח פה על מכבי תל אביב שגם פתחה את העונה עם כמה 0:0ים חלשים בבית או משהו כזה [העונה שעברה] - מקבל את דעתך ולא מסכים איתה, לדעתי אתה נאחז במשהו בכוח. הכדורגל של מכבי היה משעמם והיא נתנה את המינימום בחלק הקדמי. ולה היה חתיכת ספסל - מיכה מסוגל לשנות גם בעונה גרועה, תמיד שחקן בכיר נוסף חיכה על הספסל וכאלה. לגבי יונתן כהן אני אתקן - יש לו טכניקה, ברור, הכדורגל שלו לעתים פחות אסתטי. בפן הזה הוא לא ורמוט\מליקסון\בניון ותבין את הכיוון ואת הסגנון שחקן, שלא תחשוב שאני מבצע כאן השווה.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו ברוב המקרים השנויים במחלוקת של הואר בארץ הבעיה נעוצה בסיבה אחת, חוסר במצלמות.
    עד היום אני לא יודע אם מגבו נגע ביד, אם בשער של עטר בשבוע שעבר היה נבדל ואם הפנדל על ורד באותו משחק בוטל בצדק או שלא.
    השופטים מקבלים 2 זוויות במקרה הטוב וצריכים לקבל החלטה.

5. Telkiyski Member

אגב אתמול הביזיון הוא יותר חמור, כי הוא מעיד על זה שהשופט ואנשי הואר פשוט לא מכירים את החוקה (שמה שקובע ברגע בעיטת הפנדל הוא מיקום הרגל ולא הגוף).

זה לדעתי ביזיון הואר הכי גדול שהיה פה השנה אחרי האדום הברור לז'וסי שאותו ליאני "שגה" בו ביודעין.

6. wings Member

שועה חלוץ צעיר וגם עושה רושם שחקן קבוצתי. אני מבין שבית״ר זו הדמנות טובה עבורו וגם חשוב לו לשחק. אבל עם מי הוא הולך לשחק בהחלט אמור להוות שיקול. אין לי מושג מה היו האופציות שלו אבל נראה לי שלהישאר במכבי חיפה שיש לה בקושי חלוצים עם מאמן חדש זו אופציה יותר טובה מללכת לשחק עם אלירן עטר. כמובן שאי אפשר לדעת איך דברים יתפתחו ומי יודע אם עטר ישאר בכלל בבית״ר עוד הרבה זמן. מה שכמעט וודאי אבל זה שכל עוד עטר בבית״ר אף אחד לא יוציא אותו מההרכב, ללא קשר ליכולות שלו על המגרש.

7. wings Member

בשידור אמרו שזה בגלל שהוא דרך על הקו. מה החוקה אומרת? אגב, אם שחקן ההגנה שהיה כמו פאני על הקו בזמן הבעיטה היה מגיע ראשון לכדור ומרחיק, אני בספק גדול מאוד אם היו מפעילים ואר ומחליטים על פנדל חוזר. זה החסרון של הואר, לא תמיד משתמשים בו באופן שווה ביחס להגנה והתקפה. .

8. סמואל אטו Member

אז עוד היה לו כדורגל, היום כבר לא בטוח(וגם אם כן לא ברמה ששווה לסבול את הבעיות שלו).

9. Morientes Member

הטעות שיפוט האמיתית שהייתה במחזור הזה היא הרחקת שחוביץ' של נתניה, זה באמת בזיון רציני.
    לגבי חיפה ביתר, זה תלוי בחוקה והמקרה די מורכב.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. G.B7 ירוק עולה

אני בכללי חושב שנוצר פער בין שחשבנו שזה הvar לבין מה שזה הפך להיות.
    הvar אמור להתערב בטעויות שיפוט קריטיות. במקום לעזור לשופט זה זה ניהיה סוג של כסתח שהולכים למסך מתי שמתחשק להם.

11. הרצליה Member

לא מסכים עם זה שהתוצאה משנה משהו, לי אישית מקרה כזה היה מפריע גם אם הייתי מנצח 7-1.
    שחקן צריך שיהיה לו טיפה טאקט והיגיון בסיסי.
    לעשות את זה בצורה כזאת שכולם רואים? טמטום מושלם

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהטענות הן כלפי טאהא וקבהא ולא כלפי גאנם.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

האירוע התרחש דקה 95 כשהיה 2-0 לחיפה? או בדקה ה-14 כשהיה עדין 0-0? עובדתית חיפה קופחה. זה שהיא למרות הקיפוח ניצחה לא קשור לעובדה שקופחה ומהצד השני שנעשתה טעות לטובתכם.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/20
    oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה פשוט מאוד, במקום לבחור את המערך ושיטת המשחק ואז לבחור את השחקנים, הם קודם בחרו שלושה שחקנים (עטר, ורד ושועה), ואז אנסו את המציאות ואת המערך שיתאים לאותם שחקנים.
    סלט מוחלט במגרש, שחקנים בעמדות לא להם, קריאף ומוחמד מופקרים לבד באמצע, מגבו וקונסטנטין כאילו קיצונים כל הזמן נתקעו למעלה, ואם כבר אתה עולה במערך כזה, למה לפתוח עם מגבו ולא אורן ביטון שהסיבה היחידה שהוא ברמות האלה והוחתם בבית"ר היא היכולת ההתקפית שלו?
    אני מבין שהם נתקעו עם סגל לא מאוזן שבנה חוגג, אבל אתם עכשיו המאמנים, אתם קובעים, לפחות תנסו לייצר משהו מאוזן מהקיים, לעלות למשחק בצורה כזאת, ועוד מול מכבי חיפה שגם אם יש עליה ביקורת היא עדין אחת משתי הקבוצות הטובות בישראל עם התקפה שאסור לזלזל בה לרגע, זה או הפקרות או חובבנות, תבחרו אתם.
    אם זה איזה ניר ברקוביץ' כזה שהיה עולה ככה היו אומרים שזאת עדות שהוא לא מאמן לרמות האלה ושהוא הגיע לאן שהגיע בגלל קשרים, בגלל שזה שני מאמנים שהצליחו בנתניה לאורך תקופה מסוימת הפרשנים הרבה יותר סלחנים ונותנים לזה להחליק בגרון למרות שזה הרכב ומערך שאם לא אומרים לך מי בנה אותו אתה חושב איזה אדם חסר מושג ובלי תעודת מאמן, ולא שני מאמנים בליגת העל.

15. הרצליה Member

גם שלי :)