מחזור 10 בלאומית: קרית שמונה עולה לפסגה,

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ozi, ‏18/11/05.

1. ozi Member

עירוני רמת השרון – הפועל באר שבע (שישי, 14:30)
    ברמה"ש התעסקו השבוע (כמו גם כמעט כל קבוצות הליגה הלאומית) בפרשת העברתו של פטי נימבה, כשעדיין לא ברור איפה החלוץ ישחק לבסוף. לאחר רצף משחקים טוב של רמה"ש, הגיע בשבוע שעבר המשחק הגרוע מול הפועל חיפה שבו היא הובסה 3:0, וגם איבדה את הבלם רון בן נחום, שלא ישחק מול במשחק הקרוב. בב"ש חיים סילבס ערך הופעת בכורה גרועה, וגם שחקן הרכש מאשדוד חנן פדידה לא נתן משחק גדול. הקבוצה מגיעה למשחק לאחר עוד תוצאת תיקו (השמינית מתוך 9 משחקים), והפעם עם יכולת חלשה במיוחד בדרבי מול מכבי, ובמשחק הזה לא יתפשרו שם על נקודה אחת.
    הרכבים משוערים:
    רמה"ש: קורצקי, ראובן, טואף, בסון, צמח, אדיר, גולדנברג, רובין, קרגולה, גרטה.
    ב"ש: רחמים, צ'יצ'יאן, ווחין, דרעי, עטיה, יפרח, צגאי, סילבס (בן שושן), אילוז, פדידה, אלומיידה.

עירוני קרית שמונה – הפועל אשקלון (שישי, 14:30)
    קרית שמונה, הלוזרית של המחזור הקודם, מקבלת השבוע הזדמנות להתאושש מהתיקו המאכזב בראשון לציון, כשתארח בביתה את הפועל אשקלון. קרית שמונה תגיע כנראה ללא הזר המצטיין עומר סאני שהיה פצוע במהלך כל השבוע. להרכב הקבוצה אף יחזור שרון עמר מעונש הרחקה, היישר למשחק מול הקבוצה שלו ושל קרלוס צ'קאנה בעונה שעברה. באשקלון כרגיל בלאגן, וכמו בשבועות האחרונים הוא מגיע מכיוונו של המאמן מישל דיין. דיין התפרץ לעבר אחד מאוהדי הקבוצה במהלך אימון השבוע, ותקף אותו במילים קשות. בעיר מעריכים כי ללא קשר לתוצאת המשחק, המאמן דיין יסיים את תפקידו בקבוצה כבר בשבוע הבא. המשחק הוצא מטופס הטוטו עקב "יתרון מובהק של הקבוצה הביתית" לטענת גורמים בטוטו.
    הרכבים משוערים:
    קרית שמונה: שטראוס, בכר, לביא, נאסר אדין, תייר, עמר, צרפתי, צ'קאנה, עמאשה, קריספיס (סאני).
    אשקלון: סאנדיי, שם טוב, רוזנפלד, אוסטרוביץ', לנצ'ינסקי, בן סעדון, פריינטה, קרבליו, לוי, מאיר, אהרון.

הכח עמידר רמת גן – מכבי הרצליה (שישי, 14:30)
    המשחק בין מקומות 2-3 מגיע להכח עמידר בזמן לא טוב. התקופה הרעה של הקבוצה נמשכה גם בשבוע שעבר כשספרה משחק רביעי ברציפות ללא ניצחון, והייתה קרובה מאוד גם להוסיף הפסד לטור כשפיגרה 2:0 בטדי. למעשה, מלבד הניצחון המשכנע במחזור השני, 5:0 על מכבי ב"ש, לא הרשימה הקבוצה של מלמיליאן באף אחד ממשחקיה. מור גולן ויוסי דורה ממשיכים לנפק קבלות, אבל שאר השחקנים ממשיכים להציג יכולת ירודה. דודי ליברמן חוזר לסגל לאחר פציעה שהשביתה אותו מתחילת העונה. הרצליה שבמחזור הקודם השיגה נקודות ראשונות בבית לאחר 2:0 על אשקלון, תנסה לשבור עוד סטטיסטיקה ולחבר 2 ניצחונות רצופים. איסיאקו, שלא שותף נגד אשקלון, ימשיך לשבת על הספסל, ואבו לאבן, שחזר לאחר פציעה והציג יכולת טובה, ימשיך לקבל את הקרדיט בהרכב.
    הרכבים משוערים:
    הכח עמידר: שמש, אביחיל, ליפנייה, משען, בוארון, דורה, רוזן, חדד, גולן, חלוואני, תורג'מן.
    הרצליה: סמדג'ה, בן לולו, מלכה, וולק, עזריה, דייוויס, אבן לאבן, ראדי, לוזון, בכר, קדוסי.

הפועל רעננה – הפועל חיפה (שבת, 14:30)
    רעננה, עם משחק חסר ושאיפות צמרת, תארח את הפועל חיפה למשחק שיקבע לאן מועדות פניהם של 2 הקבוצות. לאחר שהמשחק מול הפועל עכו נדחה, רעננה מגיעה אחרי שבועיים ללא משחק ליגה. הפועל חיפה השיגה במחזור הקודם ניצחון ליגה שני, ולמרות שכבשה שלושה שערים, שוב לא הרשימה במשחקה. עוד שבוע שקט עבר על הפועל חיפה אחרי הניצחון הזה, ומקווים שם להתגבר על המכשולים שמונעים את שיתופו של כפיר לייבוביץ' בסגל הקבוצה.
    הרכבים משוערים:
    רעננה: בצלאל, סנדור, טאהר, קופר, נחום, אוקונגו, סלמה, צאלח, צוקול, דה-סנטוס, מלכה.
    הפועל חיפה: שאלו, בלסטרה, יובלדיו, סבג, בן מרגי, עאמר, סיבוני, שקורי, בוזגלו, ג'נאח, לדנייב.

עירוני ראשון לציון – הפועל עכו (שבת, 15:00)
    אחרי שחילצה נקודה בדקות האחרונות בכל אחד משלושת משחקיה האחרונים, מגיעה האחרונה בטבלה ראשון לציון למשחק מול מוליכת הטבלה. לראשון עדיין יש ניצחון אחד בלבד העונה, ומעמדו של מירו בן שמעון הולך ומתנדנד ממשחק למשחק. במשחק האחרון מול קרית שמונה הקבוצה הציגה יכולת משופרת, בעיקר בזכות המחליף מתי אברהם שגם כבש את השער הראשון ויזכה למקום בהרכב. עכו ניצבת בראש הטבלה עם נקודה אחת בלבד יותר מהמקום השלישי, אבל גם עם משחק אחד פחות. חוסר הוודאות בפרשת פטי נימבה גרם לאי שקט בימים האחרונים, והמוליכה מגיעה למפגש הקצוות במצב לא אופטימלי מבחינתה, ללא מלך השערים שלה.
    הרכבים משוערים:
    ראשון לציון: קדוש, בן סימון, סבג, אלברט,נוסבאום, אבוטבול, ורד, שום, אברהם, יונה, אוקורה.
    עכו: גורש, עזיז, קוז'וק, גאון, אליהו, האגן, סימנטוב, קיריצה, חסן, לויט, רפי כהן.

מכבי באר שבע – הפועל ירושלים (שבת, 18:00)
    אחרי היכולת המשמימה בדרבי מול הפועל, ואחרי שלושה משחקים ללא כיבוש שער, מקבלת מכבי ב"ש יריבה די נוחה. אביב אלחדד שערך בכורה בשבת האחרונה לא הראה הרבה, והשינוי היחידי בהרכב יהיה שובו של רוברט רגבר להרכב. הפועל ירושלים עדיין נמצאת מתחת לקו האדום, ושוב מאבדת נקודות יקרות בדקות האחרונות. מלבד איבוד הניצחון, איבדה ירושלים גם את מור אפרים שהורחק בכרטיס אדום ולא יוכל לשחק השבת. מוסא סלמן יחזור מעונש הרחקה.
    הרכבים משוערים:
    ב"ש: שקל, בן הרוש, בקסו, פרץ, טייה, זנטי, עבאס, בוכובזה, ריף, סגרון, רגבר.
    ירושלים: והבה, עמר סלמן, ביטון, מוסא סלמן, סולטן, טלסניקוב, רומן, סטי, בראטו, עבדול עזיז, טובי.

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/05
  2. Paolo Maldini שחקן ותיקים

תגיד לי, מאיפה אתה יודע שהפועל חיפה לא הרשימה?
    לא ראית את המשחק בטלויזיה, לא בראשון בשער ואני בטוח שלא היית במשחק, אז למה אתה סתם כותב את זה? הבנו שאתה שונא את הפועל חיפה, אבל זה לא אומר שהיא גרועה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/11/05
  3. יוגב אסולין Guest

נתחיל מתגובה על המשחק שלנו.

שי אני לא יודע עם קראת אבל אזגי (ממתי הוא מקבל החלטות?) אומר שמבחינתו מישל דיין המאמן הכי טוב בארץ והוא יחתים אותו ל3 עונות בקבוצה.
    ככה שאני לא יודע עם מישל יסיים את דרכו בקבוצה אחרי המשחק הזה למרות שככה אמור להיות. יש חוסר שקט בקבוצה אנחנו ממחזור למחזור יורדים יותר למטה מתקרבים יותר ויותר לתחתית. 10 מחזורי ליגה ועוד כמה בגביע הטוטו ועדין השחקנים ניראים כאילו זה פעם ראשונה שהם נפגשים פשוט עצוב.
    אני תמיד טוען שהבעיה שלה פועל אשקלון היא לא בחומר השחקנים (למרות שגם) אלא הרבה יותר בשקט בקבוצה. נכון שבין המאמן להנהלה איכשהו נשמרים יסחים טובים (הערכה שלי חוזה גבוה שהיא אפשר להפטר ממנו). אבל עדין בקבוצה עצמה יש יותר מידי דברים שלא נותנים אפשרות להתרכז.

אני מאוד מקווה לניצחון או משהו נגד ק.שמונה אחרת אנחנו נימצא את עצמנו במרוץ לליגה השניה.

4. עכו_בדם Member

אחי אתה טועה,ההרכב מחר למשחק צפוי :
    זיו,איציק כהן,קוז'וק ויעקוב בהגנה.
    קישור: אליהו,ויצמן והאגן ושושן.
    בהתקפה רפי כהן ולויט.
    בשער כמובן,השוער הטוב בליגה,גורש

5. יחי Member

בקרית שמונה לחוצים מאוד להשיג ניצחון היום,לנוכח העובדה שכבר שלושה מחזורים הקבוצה לא ניצחה ובעיקר בגלל ההאכזבה מאיבוד היתרון בצורה הרשלנית בשבוע שעבר מול ראשל"צ.
    בקריה מגדירים את אשקלון כ'יריבה נוחה'....אבל צריך לזכור ש'יריבה נוחה' לא מביאה נקודות אלא אך ורק ניצחון...נקווה לטוב..
    שי (ozi) יקבל ממני עידכונים אונליין,הוא יעדכן אותכם כבר...
    שיהיה בהצלחה לכולם ושנהנה ממחזור טוב.

6. יוגב אסולין Guest

יחי - אם כל הכבוד. אשקלון זה לא יריבה נוחה אף פעם. תאמין לי. אנחנו מועדון (לא קבוצה) עם אופי וכבוד. אנחנו מוציאים נקודות במקומות שאף אחד לא מצפה. ומאבדים גם בהתאם. עם ק.שמונה באים בהרגשה שזה משחק קל עבורם. אז אנחנו בהחלט יכולים להיות מעודדים.. תזכור מה אני אומר.

7. פטי נימבה Member

תשמעו חבר'ה גם בלי נימבה ואני אובייקטיבי לחלוטין ותפסיקו כבר להגיד שאנחנו סובייקטיבים ורואים רק מה שבא לנו לראות אבת זה הרכב מעולה אז אנחנו לא עולים עם 4-3-3 אלא עם
    4-4-2 אל תשכחו את אלכס לויט של העונה שעברה אז הוא לא פתח טוב את העונה אבל זה בגלל שהוכנבוים החמיר שם אותו בתור קשר והוא חלוץ טבעי!
    בכל מקרה במשחקים האחרונים המאמן נתן לסמל של עכו מיכה שושן לשבת בספסל והיום הוא מקבל את הצ'אנס שלו קשר שהיה פותח בכל משחק בעונה שעברה ואני ראיתי בעיניים שלו את הרעב לשחק באימונים השבוע
    ולעוזי הראשון שרשם בחייך מה אתה רושם בהרכב חסן בחייך הבחור מכר אותנו לנתניה

8. פטי נימבה Member

תאמין לי אחי אשקלון יבואו לשחק בונקר כמו נגד עכו שהסתיים ב0-0 זה מחזה מדהים כל ה-10 שחקנים של אשקלון בחצי שלהם ובאמת ממישל דיין לא ציפיתי לדבר כזה אבל אולי הבונקר היה חד פעמי נגדנו אבל אם לא תצפו לבזבוזי זמן ומשחקי קקה יש מצב לאיקס

9. יוגב אסולין Guest

חברה, קצת קשה לדייק פה בהרכבים. תירדו מזה.

בכל אופן, לעכו מצפה משקח בעניי קל היום. לראשון יש הרבה מזל במשחקים אחרונים אבל היא נחשבת לקבוצה חלשה ביותר (ממה שיצא לי ליראות אותה השנה וממה שאני מבין).
    במידה ועכו אכן חושבת על צמרת באופןרציני איבוד נקודות במשחק הזה יהיה כבר יותר מידי עבור עכו. כי מי שלא תנצח את ראשון ואת אשקלון כניראה שלא יהיה מגיע לה לעלות ליגה.

10. יוגב אסולין Guest

אנחנו בונקר? וואלה. אני לא ראיתי תמשחק אז אני נוטה להאמין לך.. אבל בעיקרון משחקי בית כולם משחקים נגדנו בונקר. יכול להיות ידענו שאין לנו הרבה עם מה לשחק ולכן היה משחק סגור. דבר אחד לצידו של דיין במשחקי הבית הקבוצה מנסה ליזום. זה שלא הולך זה כבר משהו אחר.

אני חושב שמול ק.שמונה אנחנו ניראה דווקא משחק פתוח ומעניין. אני חושב שבמצב הנוכחי שלנו אנחנו חייבים לשחק על ניצחון במשחק הזה. ק.שמונה עם כל הכבוד זאת עוד קבוהצ בלאומית לא יותר מזה..

11. יחי Member

אני יודע אחי...
    ובגלל זה רשמתי גם:

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/05
  12. פטי נימבה Member

תאמין לי אחי שאני לא סתם יגיד
    מה קראיתי פה היה גועל נפש אשקלון רק לפי המשחק ההוא נראתה במצב רע מאוד אבל עבר הרבה זמן אולי זה השתנה
    שחקנים שלכם רבים בינהם שחקנים עושים הצגות שפשוט לא ייאמנו בונקר מחריד
    חחחחח אפילו חבזי שישבה איתנו ביציע אמרה שהיה משחק מגעיל בחיי
    אבל שמע מישל דיין לא מאמן ואם כל הכבוד אשקלון צריכה חיזוק ובאופן בהול ודבר ראשון זה להכניס להרכב הפותח את אלי לוי הקשר המצויין שמשום מה הוכנבוים הטיפש שיחרר מעכו

13. הרצליה Member

אשקלון היא הקבוצה היחידה מתוך הארבע שהגיעו להרצליה ושיחקה פתוח.

בקשר למשחק היום מול הכח.
    אילאסיו לדעתי ישוב היום להרכב על חשבונו של מהארן ראדי, אילן בכר ימשיך לקבל את הקרדיט בהתקפה לצידו של אוהד קדוסי.
    אייל טרטצקי צפוי גם הוא לחזור להרכב או על חשבונו של אבו לאבן בקישור או על חשבונו של איתן עזריה כמגן שמאלי.

ההתקפה של הכח היא התקפה מסוכנת מאוד ולכן היום לא כדאי לצאת לתרגילים מוזרים בהגנה(רגב וולק וחיים מלכה לתשומת לבכם).

משחק חשוב מאוד להמשך הדרך, יאללללה מכבי!

14. Spanish Weapon Member

זהו , אין יותר תירוצים

אם לא מנצחים היום את רמה"ש המצב יותר גרוע מגרוע

אלומיידה הבטיח בראיון למקומון "זמן הנגב" שהוא לא מרוצה מעצמו והוא יתן מעצמו יותר , הגיע הזמן שלו להוכיח

אנחנו כבר מחזור 10 ומאזן של 9 תיקויים ונצחון זה ממש ממש לא סיפמטי , הגיע הזמן לשבור את הרצף המסריח הזה ולנצח את רמה"ש שהראש שלה יותר בנימבה מאשר בכדורגל.

יאללה הפועל.

15. ozi Member

איתי, תפסיק לדבר שטויות. תאמין לי שמלבד העובדה ששמעתי את השידור ברשת ב', ושקראתי במעריב את סיקור המשחק, יש לי גם מקורות נוספים. כמובן שאתם ראיתם משחק מדהים וסנסציוני ברמתו. אין לי כוח בשבילך. אני חושב שהפועל חיפה קבוצה גרועה- נכון. אבל זה לא השפיע על מה שכתבתי. ואם אתה לא רוצה להאמין, לך תחפש עידכונים על המצב של אניצ'יץ' בליגה השמינית בגרמניה.

קודם כל, ברור שיהיו הכחשות. לא מודיעים על פיטורי מאמן מספר ימים לפני משחק חשוב כזה. דבר שני, היו התפתחויות מאז הראיון הזה (שנערך ביום שלישי), כמו העובדה שדיין התנפל על האוהד אסף (טמגוצ'י) והוא מתכוון להתלונן נגדו. דבר אחרון- לדעתי מישל דיין לא יפוטר, אלא יתפטר בעצמו. נחכה ונראה.