מחזור 10 בליגת העל: בית"ר מנצחת 1-0 קטן בנתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏23/11/07.

1. אלי מתחן Member

ערוץ 10 משדר מה שמביא לו רייטינג, ומה לעשות שכל אוהדי הקבוצות האחרות ישנים בעמידה.

2. בית"רי מלידה Member

היינו מקום 4 עם אלי אוחנה.

פניג'ל נכשל בבוגרים, אבל תראו איזו מחלקת נוער יש, ללקק את האצבעות.

ומי משחק? הומלס מצ'ילה ב 330 אלף דולר על הספסל, ושחקן גמור מבולטון שרק מאט את המשחק ב 600 אלף דולר...טימטום!

3. Joshua Member

שאני אבין, אתה מתגאה בזה שהגענו בפוקס למקום הרביעי בעונה שלפני גאידמק?
    ונגיד שזה כבוד להיות מקום רביעי, שכחת מה היה לפני העונה המדוברת? קרבות תחתית אומר לך משהו?

וזה שעידן טל ומירוסביץ', לא מצדיקים את הסכומים שהם מקבלים, זה כבר טעויות של צמד השינים.
    נגיד ותביא את עזורי, אתה חושב שהוא זה שיכול להעניק לך כדורגל יפה? אני לא בטוח...

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/07
  4. בית"רי מלידה Member

עזורי טוב מאוד, ולואיס פרננדז מצויין.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מחר מצפה לנו משחק לא פשוט. לאורך כל השבוע אמרתי לחבריי כי אנחנו נביס את הפועל, אך ביומיים האחרונים הבנתי שזאת הולכת להיות משימה מאוד לא פשוטה.
    קודם כל, על פי הערכות עד כה, קריית אליעזר רחוק מלהיות מלא. במשחקים כאלו הורגלנו שיש אוירה מצויינת, קהל שדוחף את השחקנים, וחבל שהפעם זה לא ייקרה. מעבר לכך, יש לי חשש גדול מאוד שהשחקנים יזלזלו לנוכח מיקומה של הפועל בטבלה.
    אנחנו כמובן מגיעים פייבוריטים למשחק הזה, וכל תוצאה מלבד ניצחון יהיה כישלון, אך אם קודם לכן חשבתי שזה רק שאלה של בכמה ננצח, הרי שאני לא פוסל גם ניצחון מינימלי.
    לגבי ההרכב הצפוי לנו, כפי הנראה רוני לוי עושה נכון וממשיך עם אותו ההרכב שניצח את בני יהודה לפני כשבועיים. מה שיגרום לפאוליניו, שבוע שני ברציפות, לפתוח על הספסל.

http://img505.imageshack.us/img505/1040/smiliegruenweissuy7.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/11/07
  6. Dimitar Berbatov Member

מבחינתי שהיו מסיימים כל שנה במרכז טבלה.
    וכמו שחיים אמר, אולי הבוגרת לא היו חזקים, אבל תראה איזה מחלקת נוער פניג'ל בנה (שאתם יכולים להגיד עליו מה שאתם רוצים ולקלל אותו, אבל הוא בנה את מחלקת הנוער של בית"ר שמניבה פירות במו ידיו). ואני עדיין עומד על כך שעם שחקנים כמו קוזוקין, תומר בן יוסף (שהובא על-ידי אוחנה אם אתם זוכרים), יואב זיו (אותו כנ"ל), אלירן דנין, קובי מויאל, אבירם ברוכיאן, בן שושן, חן עזריאל, ברק יצחקי וכמובן שכמה זרים וישראלים טובים, עם תקציב ממוצע, בית"ר ירושלים היתה מתמודדת בגאון על האליפות. אולי לא זוכה בה, אבל משחקת עם שחקני בית, צעירים, וכמובן כמעט שכחתי, כשאורי על הקווים. חלום, חלום רטוב.

7. beitar4ever Member

טוב אני אגיב על שני משחקים שמעניינים אותי, המשחק הראשון הוא של מכבי ת"א- הרצליה, מכבי ת"א בשבוע שעבר חזרו עוד פעם למקום המעצבן ,המקום האחרון לאחר הפסד מר מאוד להפועל ת"א , השבת הם יפגשו את חניכיו של פרדי דוד ,קבוצה מאוד חזקה ששמתי לב שהיא סובלת מאוד מחוסר מזל כאשר בהרבה משחקים היא שלטה ובסוף הפסידה, במכבי ת"א יחזור לשחק חדד אחרי 3 שבועות , חדד ירצה לעשות הכול כדי לשמור על מקומו בהרכב ובמיוחד בקבוצה, לאחר ההודעה של נימני, שמי שלא יוכיח את עצמו עוד ארבעה משחקים יעוף מהקבוצה.
    מי שיירד לספסל זהו החלוץ יניב עזרן, שסובל מפציעה מה שאומר שקמאנן יצטרך להסתדר לבדו בתפקיד החלוץ הבודד.
    אם במכבי רוצים לנצח הם קודם כל צריכים לדאוג שההגנה של מכבי ת"א, שנחשבת לאחת החלשות בליגה, לא תעשה טעויות מול ההתקפה הטובה של הרצליה.

משחק נוסף שיעניין אותי ,הוא משחקה של מכבי חיפה מול הפועל ת"א, המשחק שבשנים עברו היה המרכזי , הפך העונה למשחק חסר עניין בעיקר בעקבות מצבה של הפועל ת"א, שניצבת בתחתית, חיפה תגיע כמובן במטרה לנצח את הפועל שלי דעתי עדיין חלשה גם אחרי הניצחון שלה בדרבי, למשחק של הפועל חוזר החלוץ ,ליאור אסולין , וזו נקודה חיובית מאוד לקראת המשחק של הפועל עכשיו החוד שלה יהיה יותר מעובה ויותר מסוכן.
    לעומת זאת בחיפה תופתעו לדעת אחרי חודשיים ללא משחק , חוזר לשחק המגן הותיק ,אלון חרזי שיחליף את משומר שנטש את האימון היום.
    ארביטמן שדובר עליו כמי שאולי גם יחזור להרכב לא יפתח ויאבק על מקומו כחילוף הראשון.
    טוב כפי שאמרתי, הפועל עדיין חלשה ולמרות הניצחון הדחוק שלה בדרבי, לדעתי חיפה עדיין פייבוריטית והירוקים צריכים לקחת את המשחק.

8. הרצליה Member

קאמנאן כחלוץ חוד בודד ולא כשחקן אגף זה הדבר הכי טוב שיכולנו לבקש.

9. Sergio Ramos Member

אפשר לומר שאני עדיין קורה לזה משחק עונה, למשחק של חיפה נגד ת"א. אולי זה לא המשחק המרכזי מהסיבה המוצדקת והפשוטה ששתי המובילות משחקות אחת נגד השניה.
    הפועל עדיין במשבר רציני, היא ניצחה את הדרבי וזה בשבילה היה לנשום קצת אוויר. אחרי הפגרה יש להפועל הזדנות פז להתעשת ואולי להפתיע את מכבי חיפה. אבל בעונה הנוכחית שמדובר בהפועל, הדברים לא בטוחים והשליליות גדולה כלפי האדומים, שלא מפסיקים לאכזב. אולי הפעם במשחק גדול נגד מכבי חיפה, שהיוקים העונה גם לא מי יודע מה, אבל מצבה עוד רחוק להיות מהמצב המוראלי של הפועל תל אביב. חיפה גם כן היא תצטרך לבוא ולהבציע על ניצחון נטו. משחקים מהסוג הזה הם משחקים שיקבעו לחיפה את המיקום בסוף העונה. היא מקבלת את הפועל אולי אחרי ניצחון בדרבי, אבל עדיין הפועל לא חסינה והיא יכולתה לקבל בראש מחיפה עם היא לא תבוא טוב למשחק הזה.
    בכל מקרה, הולך להיות משחק שקול מאוד לדעתי, לא כדורגל גדול במיוחד, והעדיפות הולכת לתיקו.

10. Number 8 Member

אחד עשר הפותחים של מכבי ת"א נגד מכבי הרצליה:
    דרגוסלאב יבריץ', יובל שפונגין, ליאור ז'אן, מילאן מרטינוביץ', שרן ייני, רביד גזל, ז'וזה רמאליו, רודי חדד, ארז מסיקה, יוסי שבחון, יאניק קמנאן.

מערך של 4-5-1, יאניק קאמאנן חלוץ יחיד, יוסי שבחון מאחוריו כעושה משחק. רודי חדד חוזר להרכב הפותח אחרי שלוש משחקים.
    לאורך כל השבוע, דיברו על מחליפו של אורי שטרית המורחק בעמדת המגן השמאלי. כל ההשערות הופנו אל ארז מסיקה, אך בסופו של דבר, ניר לוין בחר להעמיד את שירן ייני כמגן שמאלי. הפעם היחידה שזכורה לי שייני שיחק בעמדה זו, הייתה במשחק ידידות בבלומפילד נגד בוקה. יהיה מעניין לראות אותו מחר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/11/07
  11. שגיא Guest

אני במקום אוהדי מכבי הייתי די חושש. ליאור ז'אן, עם כל הכבוד, הוא קשר אחורי ולא בלם. בקישור הוא הרבה יותר אפקטיבי לדעתי. מעבר לזה, ייני מגן? אורי שטרית הרבה יותר מוכשר ממנו, ולהעביר שחקן מרכז שדה לעמדת המגן, אני לא בטוח שזה הדבר הכי חכם לעשות. מה גם, שזה משאיר את שני המקומות בקישור האחורי לרמאליו וגזל, עוד שניים שעדיין מנסים להיכנס לכושר. אם רודי חדד לא ייתן את הטון בחלק ההתקפי, אז הצבתו של קמאנאן כחלוץ בודד תעלה למכבי רק תפגע במשחק ההתקפה.

12. Number 8 Member

שגיא,
    בכל משחק אשר אבי יחיאל לא משחק ומרטינוביץ נראה כמו הצל של עצמו, אני חושש. במיוחד שאנחנו ממקומים במקום האחרון. אי אפשר להצליח כאשר מציבים קשר אחורי בעמדת הבלם, אך אין ברירה, הוא עדיף על אביב חדד, עוז יפרח, וכל בלם אחר בקאדר של הקבוצה. למה אפשר לצפות כאשר מחליפים חמש בלמים(!) מתחילת העונה.

שירן ייני יפתח בעמדת המגן השמאלי, מהסיבה שאורי שטרית הורחק במחזור שעבר. אף אחד לא חשב על ייני, בעוד שלניר לוין היו שני אפשרויות להחליף את שטרית - ארז מסיקה ועמירן שקלים הצעיר. בסופו של דבר, לוין החליט להציב את ייני כמגן שמאלי. בהחלט החלטה מפתיעה, אך כפי שמסיקה נראה בעמדה זו, החלטה במקום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/11/07
  13. בית"רי מלידה Member

למכבי יש מעבר לבעיה המקצועית גם בעיה מנטאלית קשה יותר - זה נראה כאילו הם עולים לכל משחק עם פיק ברכיים.אולי זה בגלל הגיל, ואולי בגלל הכאוס במועדון, ואולי בגלל שילוב נוראי של שניהם.

זו לא מכבי של שפיגל, רוזן, בלו, גם לא של בני טבק.היו זמנים.

14. Number 8 Member

כבר יותר מעשור, זו לא אותה מכבי.

15. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/4.Xxx מכבי חיפה - הפועל ת"א http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/5.Xxx

תאריך המשחק: 24.11.07- יום שבת
    שעת המשחק: 19:30
    יישפוט: מנשה משיח- 4 משחקים לעונה זו

המפגשים בין מכבי חיפה להפועל ת"א בתחילת שנות האלפיים היו מלאי דרמות, תשוקה, כדורגל וקרב צמרת לכל דבר. מי לא זוכר את הבעיטה המדהימה של אנטבי לחיבורים, את שער השיוויון של קייסי בדקה האחרונה או את חצי גמר המרתק ב-00\1999.
    מחר יעלו לשחק בקריית-אליעזר, אותן קבוצות, שכבר לא כל-כך אותן אימפריות.
    חיפה תחפש להתקדם עוד במעלה הטבלה והפועל רק רוצה לצאת מהקו האדום. וואליד באדיר פוגש את הקבוצה עימה זכה באליפיות רבות. עמרי אפק פוגש את האקסית שבה הפך מילדון לכדורגלן.

מכבי חיפה דרוכה לקראת המשחק נגד הפועל. המאמן יודע שהמצב של הקבוצה השנייה לא מסמן יותר מדיי. "נבוא למשחק הזה כדי להילחם ולנצח, ניהיה נחושים כאילו זה המשחק הכי חשוב שלנו העונה. קל לא יהיה".
    במשחק שעבר מכבי חיפה הביסה את בני-יהודה והייתה רגועה לכל אורך המשחק, תודות לשערים מוקדמים מאוד. "החלום שלנו זה להכריע את המשחקים בדקות הראשונות, אבל לא תמיד זה יוצא ככה ואנו יודעים זאת. הפועל משוכה קשה ואני מקווה שנצא מהמשחק הזה עם ניצחון, כי אנחנו בתקופה טובה ואנחנו רוצים המשכיות גם ביכולת וגם בתוצאות", הוסיף רוני לוי.
    המאמן ערך שיחת עידוד עם שלומי ארבייטמן השבוע, אבל החלוץ הצעיר לא ייפתח בהרכב וחיפה תמשיך לשחק במערך של 4-5-1, כאשר אלון חרזי ייפתח כמגן ימני במקום משומר הפצוע ויחזור להרכב לאחר היעדרות של חודשיים בהם ישב על הספסל. גוסטבו בוקולי ימשיך לחליף את פאוליניו המאכזב וכיאל יירד לעמדת הקשר האחורי. הקשר עמרי אפק שבכושר מצויין, ייפתח בהרכב נגד קבוצתו לשעבר. "יש לי פינה חמה בלב להפועל, אבל מרגע שהמשחק מתחיל, הכל נשכח ואני רוצה לנצח", אמר השחקן.
    חיפה ממוקמת חמישית בלבד ובמרחק 4 נקודות מהמקום השלישי המוליך לאופ"א.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/848/489.Xxx
    נגד בני יהודה היה קל. גם נגד הפועל?

מכבי חיפה: דוידוביץ; חרזי, קינן, קרוסה, מסיללה; כיאל, בוקולי, אפק, רוסו, רנאטו; קטן

הפועל ת"א נרגעה קצת לאחר שהושג הניצחון הראשון העונה בדרבי. אך ניצחון אחד לא יכול לשנות יותר מדיי. הקבוצה עדיין תחת לחץ עצום ובמועדון אומרים שהפסד וכנראה לוזון סיים את דרכו בקבוצה.
    טל חן מאמין שהקבוצה יכולה לנצח בקריית-אליעזר, מגרש בו היא נכשלת בדר"כ בעשור אבל מנגד יודע שיהיה קשה.
    "תמיד אפשר לנצח ובכל מגרש, תמיד אנחנו מאמינים. זה שקריית-אליעזר הוא לא האיצטדיון האהוב עליינו בלשון המעטה, זה ידוע, אבל את הסטט' הזו אנחנו נעזוב בצד, אסור לנו להסתכל עלייה. יהיה לנו קשה אבל נצטרך להוציא משם משהו. חיפה בתקופה טובה בחודש האחרון והיא קבוצה מסוכנת. אנחנו רוצים לשמור על מומנטום חיובי".
    "לא מפחדים מחיפה. יש לנו הרבה הערכה לקבוצה ויודעים למה היא מסוגלת, אך לכבד את היריב ולפחוד ממנו זה שני דברים שונים. נעלה למגרש, נשחק כדורגל, ויותר מזה אין מה לעשות", אמר שחקן אחר.
    ראובן עובד חזר להתאמן אחרי 4 ימי היעדרות, אך הקשר לא בסגל.
    לוזון תירגל באימון המסכם מערך הגנתי עם שלושה קשרים אחוריים וחלוץ אחד בודד . מי שתורגל בחוד של לוזון הוא ליאור אסולין שעדיין לא מצא את הרשת בליגה. כל זה קרה לאחר פירסומים שהחלוץ ייפרד מהמועדון עוד לפני תום העונה.
    נוסתה גם אופצייה לשחק עם שני חלוצים - מה שתורגל באימון ביום רביעי, כאשר במקרה כזה וואליד באדיר מסופסל ורק אבוטבול ואנסומבו משחקים בקישור האחורי. או באדיר, או ג'וניור. גל שיש הצעיר ימשיך לשחק כמגן שמאלי ואנטבי הוותיק יסופסל. המגן הימני דני בונדר שחזר להרכב במשחק הדרבי לאחר כחודשיים מחוץ למגרשים, ימשיך לשחק.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/816/955.Xxx
    אסולין באימון. חוזר להרכב.

הפועל ת"א: אניימה; בונדר, דוס-סאנטוס, חן, שיש; אנסומבו, באדיר(ג'וניור), אבוטבול, אבדי, דגו; אסולין

נערך לאחרונה ב: ‏24/11/07