מחזור 11 - דורטמונד גוברת על באיירן ופותחת פער של 7 מהבווארים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏9/11/18.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו באיירן של ניקו קובאץ׳.

לפאברה יש שכל. הוא ידע שאם ישחק עם 11 שחקנים מהתחלה אנחנו ננחל תבוסה וקובאץ׳ ילך. ואז תהיה לו מתחרה קשה על האליפות. ככה עם 10 שחקנים בלבד במחצית הראשונה זה היה נראה כאילו אנחנו שווים לדורטמונד. כאילו קובאץ׳ מתאים וככה הוא ישאר עוד כמה שבועות לפחות ואז כבר האליפות תוכרע.

2. VAR Member

הוא יפוטר בכל מקרה, קשה לי להאמין שהוא על הקווים שבוע הבא.

3. Raulito Madridista

באיירן חייבת לשנות את המערכות מה שנקרא גם אם איכשהו באורח נס יהיה עוד שפן כמו היינקס שיוליך אותה לאליפות(כרגע הכל זוהר שם אבל אליפות לא לוקחים בנובמבר). סגל של שש אליפויות רצופות כבר מיצה את עצמו והשחקנעם לא רעבים.
    זה בטח לא סבוטאז', לא במשחק כזה שכל העולם רואה ורוצים לנצח בו. וברור שבאיירן נראית לא טוב. אבל אלה שחקנים גמורים. אין הגנה - כולם חוץ מקימיך ואין משחק הגנה. לא אגיד שוידאל חסר אבל אין לבאיירן אגרסיביות, טירוף ולכלוך. טוליסו פצוע והוא לא ממש גרזן וחאבי מארטינז לא מספיק.

לגבי דורטמונד - אלקסר צריך לשמוח על כל רגע בעונה הזו. הכל הולך. לא היה לנו ספק שהוא יהיה זה שיכריע את המשחק. באיירן כמו אתלטיקו - לא יכלה למתפרצות האלה - מהירות, דיוק, קילריות. שמח שרויס המטורף פיצה על ההחמצה במחצית הראשונה.

4. Coutinho10 Member

הריצה של סאנצ'ו על הומלס והמסירה בסוף - אחד המהלכים המטורפים של העונה בעולם.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין פה שום בעיה של רעב. רובן וריברי כבר לא לרמות האלה ובכלל לא אמורים היו להוות פקטור משמעותי בקובצה. בסה"כ הם היו אמורים להיות כינור שני לשחקנים הצערים שיש והובאו לקבוצה, לתת להם דקות מנוחה ולשחק במשחקים הפחות חשובים.
    הומלס (במיוחד) ובואטנג גם הם מעבר לשיאם.
    מולר משחק בשיטה שלא מתאימה לו ולא מוציאה ממנו את מה שהוא יודע. ואפילו גרוע מכך, מסרסת אותו. על הדרך זה גם מסרס את לבנדובסקי (שגם אתמול ראינו) שכשהוא מקבל את הכדור ברחבה ויש לידו לפחות שחקנים או שניים שלנו הוא יודע לעשות גולים בלי בעיות.
    אין באמת שיטה. במחצית השניה (כמו ברוב העונה) הפליימייקר שלנו היו בואטנג והומלס. לא מי שמתאימים לזה.
    והכי הכי יש לנו מאמן שפשוט לא מתאים. מה ומי שמתאים לפרנקפורט לא בהכרח מתאים לבאיירן.

עד כמה קובאץ' לא מתאים תעיד העובדה שאתמול הומלס שיחק עם שפעת חריפה וזולה שהיום הוא כנראה הבלם הגרמני הכי טוב, ישב על הספסל. וזה מבלי להתייחס ליכולת המזעזעת של הומלס גם במשחקים שהוא לא היה חולה העונה.

Raulito אוהב/ת את זה.
  6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה שעוד יותר מצחיק (או עצוב - תלוי באיזה צד אתה) זה שהומלס ביקש לצאת במחצית וקובאץ' לא הסכים והומלס כועס על כך שהוא נאלץ להמשיך לשחק.
    אם זה לא נקרא אי התאמה למערכת, אני כבר לא יודע מה כן.

7. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

עכשיו עושים את כל ההצגה של לחכות עד הצהריים, כאילו שהם ממש דנים בסוגיית הפיטורים כל כך הרבה, עד שיודיעו על הפיטורים. אני מודע לכך שאלו הם "חוקי המשחק" אבל הפעם זה נראה ממש כמו הצגה ונמרח יותר מידי זמן כדי לעשות את זה "ברגע הנכון". טוב יאללה כבר לא אכפת לי, העיקר לגמור עם זה כבר ושנחזור להראות כמו קבוצה.

8. Ever Banega Member

סליחה על הבורות, לא יצא לי כמעט לראות ליגה גרמנית השנה. בגרמניה יש var?

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש VAR מוגזם בגרמניה. הם בדיוק ממחישים מה לא טוב בו.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה ראית שדנים בפיטורים או מחכים למשהו?

11. Ever Banega Member

אני זוכר שבשנה שעברה הvar עשה המון טעויות, והשופטים הלכו אליו רק כשהתחשק להם. בספרד עד עכשיו עושים אותו מדהים לפי דעתי ואני זוכר רק מקרים בודדים שלקחו החלטה שגויה או שלא הלכו אליו כשהיה צריך. לא מובן לי למה בגרמניה ואיטליה כל כך מתקשים לייסם אותו בצורה טובה. אגב מדהים לראות כמה הטבלה הייתה נראת שונה אילולא הvar. ממש מרגיש כאילו לא היה שום ערך ספורטיבי לכדורגל עד עכשיו.

VAR אוהב/ת את זה.