מחזור 12 בליגת העל: חיפה מנצחת באשדוד, תיקו לנתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏28/11/08.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא נכון. אחת הסיבות שמכבי נתניה לא מצליחה להביא כמויות גדולות של צופים, היא שמבחינה גיאוגרפית היא נמצאת בן הפטיש לסדן. ברדיוס של 40-50 דקות נסיעה, נמצאות ביתר ירושלים, מכבי תל אביב, הפועל תל אביב ומכבי חיפה שבשנים האחרונות קצרו הצלחות, מה שהביא למצב שהדור הנוכחי שגדל בעיר נתניה, הלך עם הקבוצה שהצליחה לרגש אותו יותר, כשמכבי נתניה בכלל לא נספרת.
    תואר כלשהו היה נותן תוספת כח משמעותית, מפני שבדרך כלל אוהד צעיר ילך עם הקבוצה שתצליח לספק לו כילד קטן ריגוש ספורטיבי וכזה מכבי נתניה כבר לא מספקת 26 שנים.

2. oFiRzZz Member

בהמשך לתגובה של אבירם ..
    בטח שזה היה משפיע ! אולי לא 2000 .. אבל היה משפיע .
    אין הצלחה = אין אוהדים . כמה שזה עצוב . (אני לא דבר על אוהדים שכבר קיימים..אני מדבר על אוהדים פוטנציאליים) .
    בשכבה שלי למשל , יש כמעט אותו מספר של אוהדי נתניה כמו של אוהדי חיפה . (יתרון קל לנתניה..)

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בסדר, שוב, אני לא מצליח ולא אצליח לקבל סיבות של אי הצלחה, מתקן של הקבוצה ובטח לא מיקום גיאוגרפי. עזבו, אין מה לטחון, כל מי שער גם בשנים האחרונות וגם לפני כן יודע בדיוק מה כל קהל שווה. אי הצלחה של קבוצה לא אמורה לפגוע באמינות של האוהדים כלפי הקבוצה, בטח כל עוד נתניה עדיין בזירה המרכזית ולא נחתה לליגה א' או משהו בסגנון.

הנקודה היא שהקהל של נתניה לא יכול להעניש את לותר מתיאוס, יש לכם פאקינג אלוף עולם ואגדה עולמית במגרש וזה עדיין לא הצליח לעורר את הקהל בשום משחק שהוא לא משחק גדול, אני חושב כמו שכבר ציינתי, שהקהל של נתניה סובל ממשהו הרבה יותר חמור מאשר סתם מחאה על כדורגל רע.

את זה אני מאמין נראה בהמשך, מן הסתם אם תהיה אליפות או משהו באיזור נראה הרבה מאוד עכברים יוצאים מהחורים. אבל הלוואי שזה יקרה לפני כן, ולא משנה אם נתניה תלהיב על המגרש או לא, הכדורגל הישראלי זקוק לקהל, ונתניה עד לא מזמן הייתה כתובת שנותנת נחת בנושא הזה, וזה צריך לחזור.

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/08
  4. oFiRzZz Member

לא הצדקתי שום דבר , אבל לחוסר ההצלחה ב26 שנים אחורנות יש חלק בזה .

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה בטוח, אני רק אומר שזה לא במקום לדעתי.

6. Number 8 Member

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/2.Xxx בית"ר ירושלים - בני סכנין http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/17.Xxx

יום שני, 20:50, "טדי", שידור ישיר בערוץ 10.

המפגש בין בית"ר ירושלים לבני סכנין היה זה שחתם את המחזור הראשון של עונת 08/09, והוא יעשה אותו דבר גם מחר, אבל הפעם את המחזור הראשון של הסיבוב השני בעונה הזו. בנוסף ליריבות, שתי הקבוצות ירצו לפתוח את הסיבוב השני עם ניצחון, דבר שיאפשר לה קצת אוויר לנשימה, כל אחת לדרכה. בסיבוב הראשון המפגש ביניהן יסתיים בתיקו מאופס מאכזב.

בית"ר ירושלים תפתח את הסיבוב השני כשהיא ממוקמת במקום השביעי עם 15 נקודות בלבד, 12 נקודות הפרש מהמוליכה מכבי חיפה. למרות שרוב אוהדי הכדורגל האמינו שבית"ר ירושלים תזכה באליפות שלישית ברציפות, היו גם כמה כאלה שאמרו שבית"ר תקרוס העונה ולא תזכה באליפות, אבל אף אחד לא האמין שזה יהיה כל כך מהר. הקבוצה של ראובן עטר רשמה רק ארבע נצחונות, והכי חשוב שעדיין לא ניצחה משחק בבית. בשנתיים האחרונות טדי היווה מבצר עבור בית"ר וכל קבוצה חששה שתקבל בראש ברגע שתגיע לטדי, אבל לפחות עד עכשיו זה בדיוק ההפל וקבוצות בטוחות שיש להם נקודה אחת לפחות מראש. זה לא קורה רק לבית"ר אלא גם למכבי ת"א ונתניה, ונראה שהסיבה לכך היא שיש יותר מדי לחץ מכיוון האוהדים. על פי עידן טל, המשחק מחר הוא יותר מרק שלוש נקודות, ובבית"ר יודעים שמשחק מול סכנין חשוב מאוד לגוואה ולכבוד של האוהדים. אפשר לומר בפה מלא שאם הקבוצה לא תנצח גם מחר, סיכויי האליפות שלה נגמרו.
    עושה רושם שברק יצחקי יחבור לצידו של עמית בן שושן בחוד, אבל על פי האימון המסכם, גם אופציית טוטו תמוז קיימת.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/01082004/639050/2974120_wa.Xxx
    ראובן עטר. אי ניצחון וחלום האליפות נגמר.

הרכב משוער: טברטקו קאלה, כריסטיאן אלברז, אריק בנאדו, דוד אמסלם, אלירן דנין, דרק בואטנג, דריו פרננדס, אבירם ברוכיאן, מיכאל זנדברג, טוטו תמוז(ברק יצחקי), ועמית בן שושן.

בדומה לבית"ר ירושלים, גם בסכנין יקוו לפתיחת סיבוב שני טוב יותר. לאחר שהקבוצה סיימה במקום הרביעי בעונה שעברה, העונה היא הדרדרה עד למקום ה-11, רחוקה רק נקודה אחת מהמקום האחרון שם נמצאת הכח עמידר רמת גן. האמת שזה לא היה כזה מופרך שבני סכנין לא תשחזר את אותו הישג שהשיגה אשתקד, הרבה בגלל שרוב השחקנים המרכזיים שלה עזבו, אבל אף אחד לא חשב שהיא תקרוס עד למקום הלפני האחרון. פרדי דוד שילם את המחיר לאחר שהקבוצה הדרדרה עד למקום האחרון. אייל לחמן הגיע, השיג ניצחון סופר חשוב נגד הפועל תל אביב אבל חזר למציאות עם הפסד. המפגש נגד בית"ר חשוב מאוד לאוהדי סכנין, כמו לאוהדי בית"ר, וזה לא "עוד משחק" מבחינתם.
    אייל לחמן ייאלץ להסתדר ללא שלושה משחקניו - חיים בנון, יניב לוזון וככל הנראה גם איתן עזריה.

הרכב משוער: מאיר כהן; עלי עותמן, פטי יאיה, טל חן, חאמד גנאים; מזואה אנסומבו, חאלד חלאיילה, חאמד גנאים, יחיאל צגאי (מייקון דוס סנטוס); אושרי גיטא, אובודו אוקוצ'ה.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1536240/SKO01_wa.Xxx
    חאלד חאליילה. אין אחד שרוצה לנצח יותר ממנו.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לראובן עטר לא צריכה להיות התלבטות, ברק יצחקי עדיף בהרבה על פני טוטו תמוז הכבד והאדיש.
    בעקבות הכושר הנוכחי של שתי הקבוצות ספק אם יהיה משחק גדול מבחינת כדורגל,
    שחקני בית"ר צריכים לזכור שהם לא ניצחו בביתם עד כה העונה, נראה כמה מוטיבציה ורצון יהיה להם.

אם בית"ר רוצה שהעונה הזו לא תלך לאיבוד מבחינתה היא תהיה חייבת לנצח את המשחק הזה,
    יש לציין שזה גם מפגש טעון במובן הפוליטי, כידוע, ניצחון של בית"ר יהיה הרבה מעבר ל3 נקודות,
    משחקים מהסוג הזה מאוד חשובים לאוהדי בית"ר ואני לא רוצה לחשוב מה יקרה לאחר הפסד ביתי נוסף.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/12/08
  8. beitar4ever Member

אני בהחלט מסכים עם זה שמעליי לגבי מה שהוא אמר בנוגע להתלבטות שיש לעטר בין תמוז ליצחקי- יצחקי עדיף בהרבה על טוטו תמוז הכבד.
    בכלל, אני חושב שיצחקי כשהוא בכושר בינוני יכול לתרום יותר מתמוז בכושר מלא. טוטו הוא כ"כ חסר תועלת, שאני לא מוצא בו שום סיבה שתשאיר אותו בקבוצה בינואר.
    בית"ר תהיה חייבת לנצח את סכנין כיוון שזה יותיר להם סיכוי להישאר במאבק על האליפות ואם להיות אמיתי, זה גם פשוט מאוד מתוק לנצח אותם.
    לסיכום-אני מאוד מקווה שניצא עם מצב מרומם מטדי מחר לקראת המשחק החשוב נגד מכבי ת"א בבלומפילד, בשבוע הבא.

9. Sergio Ramos Member

סכנין קבוצה חלשה מאוד העונה, אבל כולנו יודעים שכשהיא היא רואה צהוב שחור מול העיניים האנרגיות שלה בשמיים. מבחינת בית"R זהו זמן מצוין להחזיר את הביטחון ואת כוח ההרתעה לטדי, על אחת כמה וכמה שהמשחק היום הוא מעבר לשלוש נקודות אלא משוחק על הרבה כבוד וגאווה. אני בטוח שסיפור האליפות עדיין לא סגור וגם קבוצות הצמרת הגובהה הנוכחיות עוד יידעו מעידות משלהן, אבל עם מבית"ר הלא יציבה בעליל שעושה צעד אחד קדימה ושתי צעדים אחורה הצמרת תמשיך להתרחק.

איבוד נקודות, כאמור, ימשיך להרחיק אותנו מהפסגה ובנוסף לכך יהווה מכה מוראלית קשה עבור המועדון. להפסיד לסכנין בטדי לא בא ברגל, כי גם ככה מצב הקבוצה לא בשמיים ואסור בשום פנים ואופן לפשל היום.

מיותר לציין שיצחקי עדיף פי מאה על טוטו תמוז. למעשה, בהיעדר חלוץ שפית אמיתי הסוג של אבראו או רומולו, יצחקי הוא היחיד מבחינתי שעליו ניתן לסמוך שיבקיע שערים על בסיס קבוע. ההצבה שלו בשפיץ מאולצת ואני מקווה שעטר מבין זאת, כי בלעדיו אין לירושלמים אין שום מחץ בחוד ההתקפי.

10. Number 8 Member

ידעתי שסכנין היא הנאחס של בית"ר, אבל לא חשבתי עד כדי כך...
    סה"כ 13 מפגשים - 4 נצחונות לסכנין, 3 לבית"ר, 6 תיקו. מאזן שערים 13:14 לסכנין.

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסכים איתך בכלל בפסקה הזו, לי זה היה ברור שהעונה סכנין תיהיה קבוצת תחתית ומועמדת גדולה מאוד לירידה.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ההיגיון הרגיל אומר שלבית"ר לא אמורה להיות סיבה להסתבך עם בני סכנין חלשה של העונה הזאת, אבל אני לא חושב שיהיה לה כזה פשוט למרות החולשה של סכנין. שחקני סכנין יבואו עם מוטיבציה בשמיים, אני מאמין שתהיה להם נציגות נכבדת ביציע, בית"ר מרבה להתקשות עם סכנין, ונוסיף לכך את קושי טדי העונה...
    בית"ר פייבוריטית ברורה, גם הרצף הרע בטדי חייב להיגמר מתישהו, אבל המשחק הזה הוא מוקש, תיקו לא יפתיע אותי כל כך.

13. A.M.7 Member

עוד שעתיים ה "סופר קלאסיקו" יוצא לדרך..

נכון שסכנין היא קבוצה חלשה יחסית לשאר הקבוצות שבליגת העל..
    אבל אני בטוח שסכנין הולכת לנציח במשחק הזה..

קדימה סכנין :aaarse:

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה עשתה תוצאה ענקית, אבל אין ספק שהמנצחת הגדולה של המחזור היא הפועל תל אביב. גם העפילה למקום השלישי וגם שמה את עצמה במצב שנצחון בשבוע הבא על הירוקים מחזיר אותה למירוץ האליפות. אולי בקרוב מאוד המירוץ יהפוך למשולש? הלוואי.
    בני יהודה חיברה נצחון שני רצוף ואין לי ספק שבהדרגה היא תגיע למקום שהיא ראויה לו, בחצי העליון של הטבלה. לכתומים גודל שחקן של פעם בדור - אלירן עטר. יקח להם עוד זמן רב כד שיצמיחו שחקן כזה. השאלה היא האם הם יצליחו לשמור עליו לקראת העונה הבאה.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לא הייתי אומר שהפועל תל אביב היא המנצחת של המחזור, כי עם כל הכבוד הכח היא לא יריבה ראויה וקשה,
    אך מה שכן, הפועל תל אביב בתקופה האחרונה הוציאה תוצאות טובות מאוד ולקחה לא מעט נקודות, כל זה ביחד הוביל אותה למקום השלישי בטבלה.

אין ספק שהם מגיעים למפגש מול חיפה כאשר ניצחון שלהם יקרב אותם עוד יותר לפיסגת הטבלה,
    אשתקד, כזכור, להפועל לא היתה עונה קלה במיוחד, היא מצאה את עצמה במאבקי תחתית,
    גוטמן בא במהלך העונה והחליף את גיא לוזון, עשה רק טוב לאדומים מתל אביב ואף השאיר אותם בליגה.

העונה זה אחרת, זו למעשה הקבוצה שהוא בנה, השחקנים שהוא הביא .. אין ספק שגוטמן מוציא דברים חיוביים מהקבוצה.
    מהארן לאלא, מישהו הכיר אותו? מישהו שמע עליו? מקסימום הנהלת אחי נצרת וחברי הקבוצה מהמגזר.
    השחקן עשה התקדמות נהדרת מאז בואו להפועל, שלא נדבר על המושבה
    הכפר-סבאית שחנתה בקבוצה, הבולט ביניהם הוא סמואל יבואה, מלך שערי הליגה אשתקד,
    משתלב טוב מאוד במערך של גוטמן והוא כבר נצמד לשמעון אבוחצירא בטבלת מלך השערים עד כה העונה, עם 9 שערים.

אין עוררין על כך שהפועל נמצאת בתקופה מצוינת, המנצח הגדול לטעמי הוא ,ללא שום דילמה או התלבטות, האיש הזה -

http://img78.imageshack.us/img78/8868/s02402129rb6.Xxx