מחזור 12 בליגת העל: חיפה מנצחת באשדוד, תיקו לנתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏28/11/08.

1. MHFC Member

בדר"כ כשבית"ר בתקופה טובה היא מפסידה לסכנין, אולי עכשיו אחרי שבית"ר נראית רע היא תצליח לרשום ניצחון ראשון העונה בטדי וגם על סכנין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx .
    הכי טוב מבחינתי זה שייגמר בתיקו או אפילו ניצחון לסכנין, למרות שאת האמת קשה לי להאמין שזה יקרה, סכנין העונה קבוצה נורא חלשה וגם כשבית"ר העונה לא ניצחה עדיין בבית והשחקנים לא מספקים את הסחורה, הבדלי הרמות הם גדולים.

אגב, מנהלים תשנו בבקשה את הכותרת של הנושא, יש פה משהו לא בסדר...
    מכבי, חיפה, נתניה...
    קצת אובייקטיביות לא תזיק, ברצינות.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/08
  2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

0:0 בסיום בטדי, תסלחו לי אבל המשחק הזה לא שווה תגובה, אני לא אתאמץ אפילו ...

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר נראתה כאילו היא עושה טובה שהיא בכלל מופיעה למשחק. איכשהו תמיד חושבים שאוטוטו העדיפות הבית"רית (לפחות על הנייר יש עדיפות) תצליח להפתיע את היריבה הנחותה, אבל לדעתי גם הקהל כבר לא ממש רצה ניצחון. חוץ מהצהוב שלדעתי גם בקלות יכול להיות אדום לגונזאלס לא ראיתי דבר מעניין, את הפרשנות של צמד החבובות כבר נשאיר לפעם אחרת. הם לבטח אוכלים עוד כמה קרוסאנים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

בשבוע הבא הפועל ת"א יכולה לחזור לליגה, אם הניצחון יהיה ירוק אפשר בנתיים גם להעביר קו דרך הפועל ת"א. אני אישית מאמין עכשיו שייגמר תיקו...

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/08
  4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים אותי לראות כל פעם מחדש אילו דברים טובים מזואה אנסומבו מפיק מעצמו כשהוא רואה מולו את דרק בואטנג. לביתר ירושלים אין מה לקחת מהמשחק הזה הלאה. לבני סכנין דווקא יש. טענתי כבר שהיא לא קבוצה עם סגל רע והיום היא הצליחה להפיק ממנו יותר. אוקוצ'ה לא במשחק גדול, אבל דבר אחד אי אפשר לקחת ממנו וזה את הלב הגדול שיש לו. אני לא רוצה שהוא יחזור למכבי נתניה, לא בשלב הזה בקריירה שלו, אבל בכל פעם כשאני רואה אותו, יש לי וואחד צביטה בלב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרגע חזרתי מטדי וזה היה מדהים !!!

על הכל אני ירחיב מחר...

לילה טוב ויש לסכנין קבוצה ויש סגל ויש קהל, חייבים להישאר !

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיכום שלי על אתמול:

בבוקר אני מאוכזב שהמשחק נערך ביום שני ולא בשבת כי אם בשבת הייתי בטוח נוסע אבל בגלל שזה באמצע השבוע ויש יותר מדי דברים אז אי אפשר.

בשבע ורבע אני מגיע הביתה אחרי האימון, נכנס להתקלח, בשבע וחצי אני יוצא ושומע צלצול בטלפון, דוד שלי מתקשר אליי ואומר לי שהתבטלו לו כמה דברים ואפשר לנסוע למשחק, מיד אמרתי שכן התלבשתי וברבע לשמונה כבר יצאנו...

בדרך עם הצעיפים והמוזיקה היה כיף אבל הייתי מאוד פסימי בנוגע למה שיקרה היום, האם בית"ר לא תנצח אף ניצחון בית אחרי 12 מחזורי ליגה??? לא תנצח את חיפה,מכבי,הפועל,פ"ת(שתיהם) אבל מול סכנין??

ברבע לתשע מגיעים לטדי ישר קונים כרטיסים ונכנסים בדיוק כשליאני שורק.
    לא הספקתי לשבת וכבר ראיתי את אנסומבו מקבל צהוב מוצדק...

המשחק היה על הפנים(כפי שקיוויתי ורציתי שיהיה) אבל הלכתי רק בגלל האווירה ולשמוע את כל הקללות של בית"ר וסוף סוף גם להחזיר ולא להתעצבן מאחורי מסך...

כל המשחק הקהל שר ופשוט שיגע את היציע הצפוני והמזרחי של ביתר וגרם להם ללכת הביתה מאוכזבים (כמו תמיד נגד סכנין)...

הדקה 80 התחילה השמחה האמיתית שכבר הבנו שאליפות הם לא יקחו וכב שנתיים שהם לא מסוגלים לנצח אותנו, הרבה שירים קללות וצחוקים היו אחרי המשחק במיוחד אחרי שיוצאים וכולם בשיירה בדרך לאכול שווארמה וכנאפה באבו גוש...

טדי מגרש מדהים, שנה הבאה אני בטוח חוזר לשם רק שהעם אני ינהג ומקווה לאותה שמחה שהייתה כמו אתמול...