מחזור 12 בליגת העל: נתניה מנצחת את הפועל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏7/12/07.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

איזה משחק סוער.
    משחק הקרבה ענק שלנו, שהספיק לתיקו, ועם הרבה מזל לא הפסדנו. אני טוען כבר שלושה שבועות ברציפות שמסיללה לא מגן שמאלי, ואף אחד לא מקשיב לי. גם במשחק מול הפועל תל אביב טענתי שהוא והגנה זה שני דברים אחרים, וגם הערב בכל פעם שהתקיפו מהאגף שלו זה נגמר במצב מסוכן, או בכרטיס צהוב מטופש. האדום היה רק עניין של זמן, ואין לי ספק שאם בוזגלו היה הולך מספר רב יותר של פעמים מהאגף הזה, היינו נשארים ב 10 שחקנים הרבה קודם.
    לגבי האדום השני, טפשות של קיינן. בדקה כל כך קריטית, כאשר מסיללה מבצע את העבירה אתה עושה כאלו שטויות? חשבתי שהוא התבגר. מעבר לכך, מי שאיכזב אותי במיוחד הערב היה רנאטו שהיה פשוט איום ונורא. לא הצלחתי לראות פעולה אחת טובה ממנו. אולי לשחק שני משחקים בשבוע זה יותר מידי בישבילו.
    בדקה האחרונה כמעט וספגנו פעמיים אבל שוב, נשאר רק להוריד את הכובע בפני השוער הענק שלנו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/12/07
  2. a.m Member

כמה עצבים כמה, לדעתי לא האדומים היו אלה שהכריעו את המשחק אלא כבר ביציאה של כיאל, מאותו הרגע איבדנו את השליטה במגרש, אחרי ש5 שחקנים נכנסים בו, כל הכבוד אלישע, הזכרת בקצת את לחמן, מאותו הרגע לא היה מי שיחלץ כדורים, יוציא להתקפות, מה שהביא לשליטה של סכנין במגרש, אחר כך אדום שטותי של מסיללה בעבירה שנייה ועוד אדום, עוד יותר שטותי של קינן, שצריך ללמוד לשלוט בעצבים שלו, זו לא הפעם הראשונה שהוא עושה דבר כזה, שני אדומים שפשוט גמרו אותנו, חבל לי על הגול כי הוא היה ממש בחאווה, רוסו יכל להרחיק כדור לקרן רגע לפני שהגיע ראבח לכדור ומסר לגנאים שכבש, באמת חבל על גול שיכל להימנע בקלות.

בסה"כ כל הכבוד לשחקנים על הלחימה בחצי השעה האחרונה, לא אכפת לי כן הרחקות, לא הרחקות, כן ביזבוזי זמן, לא ביזבוזי זמן, זה דבר שכל קבוצה הייתה עושה במצב כזה, השבוע יש גביע הטוטו, קינן ומסיללה ירצו שם את עונש ההרחקה, כוסאמק גביע הטוטו שיעלו עכשיו עם הנוער, לא צריכים מורחקים או פצועים במשחק הזה, גם ככה גביע שלא נותן כלום, נבוא נגיד עברנו את זה בשלום ויום שבת משחק חדש, עם קינן ומסיללה נגד אשדוד.

3. oFiRzZz Member

מזל זה מה שיש לנתניה..
    אם להפועל יה חלוץ יותר טוב מג'וניור,הם היו מנצחים..
    אדום מטומטם שלאלמוג כהן,שכטר היה מצוין למעט ההחמצה אבל המהלך עצמו היה פשוט נפלא..

נקווה ליותר טוב..

4. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

האדום לקינן היה בהחלט צודק.
    בעיטה ללא כדור ובכוונה זה לא כדורגל, אם כל הצער בדבר.

5. Sergio Ramos Member

היה אפשר לראות בהפועל שהייתה שם מן מוטיבציה קצת אחרת, שאלי גוטמן הביאו עימו. עדיין זה לא זה. בוא נגיד, זה רחוק מלהיות זה. קצב המשחק היה נהדר, במיוחד במחצית הראשונה וסוף המחצית השניה. הפועל יצאה עם הרבה שחקנים להתקפות, הניע כדור מידי פעם, אבל לא הייתה חכמה בכלל. זה לא מספיק לשלוח הרבה שחקנים לאמצע, צריך גם חוכמה בהרבה מקרים. ברוב המקרים שהפועל הניע את הכדור עד לרחבה של נתניה, היא ניבתה להיכנס לפעמיים בכוח עד לשער במקום לנסות איזה בעיטה מרחוק.
    אסולין וג'וניר חלשים מאוד. אסולין היה די פעלתן היום, בא לקבל פה ושם, ונראה על המגרש, אבל האו בכלל לא יעיל. מתקשה לשחרר את הכדור בזמן והיו מקרים שתקע להפועל את המשחק.
    נתניה שיחקה על התקפות נגד בצורה טובה. היא ציפפה להפועל את האמצע, נתנה לה לשחק את המשחק הלא חכם שלה ולהיכנס בכוח,בראש בקיר, ויצאה להתקפות.

בסך הכל, הפועל היום נראת טיפה אחרת, יותר תוקפנית ויותר רוצה. אבל יש לגוטמן עוד הרבה עבודה. לא אתפלא במקרה שינחת חלוץ בהפועל כבר בינואר.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

סכנין לא הגיעה עד ההרחקה למצב הבקעה ראוי אחד. לא קטלנית ולא נעליים.
    יותר מזה, גם כאשר חיפה שיחקה עם 9 שחקנים היא שיחקה רע מאוד, ועם הרבה מזל הצליחה לפרוץ בסופו של דבר את ההגנה שלנו. ציפיתי הערב להרבה יותר מסכנין במגרשה הביתי, אך הערב היא פשוט לא שיחקה. אין לי ספק שמבלי ההרחקות האלו אנחנו יוצאים עם ניצחון מדוחא.

7. a.m Member

אם לא היינו מאבדים את הראש אני בספק אם סכנין הייתה מגיע למצב בעיטה אחד לשער.

8. JR-Riquelme Member

ב20 דקות הראשונות, הפועל שיחקה הכי טוב שהיא יכולה, ראו את המוטיבציה ואת החשק, אבל כבר אחרי זה - זהו. אותה הפועל, משעממת וקודרת, חסרת כלים.
    אסולין חתיכת שחקן ביצים, חוץ מלהשתגע עם עצמו הוא לא יודע כלום

9. beitar4ever Member

טוב אתה יודע לא ראיתי את המשחק ,זה לפחות ממה שקראתי באינטרנט וממה ששמעתי מהטלויזיה השנייה בבית, כל הזמן הריעו לדוידוביץ' ואמרו שהוא הציל את חיפה מהפסד., ושמעתי רק בוזגלו במחצית השניה.
    ובעניין ההרחקות אתה צודק, גם אני חושב שאם חיפה היו עם עשרה שחקנים היינו רואים פחות שליטה מצד סכנין, וכמובן אולי גם השער של גנאים לא היה.
    בכל מקרה המשחק עבר כבר,יום רביעי יהיה לכם קשה מאוד בלי קינן ומסיללה , וזה הדבר היחידי הטוב
    שאני מוציא מהמשחק.

10. a.m Member

קחו את המשחק, קחו את גביע הטוטו, העיקר שהשניים האלה ישחקו בשבת.
    הכי חשוב בנוסף לכך, גם סדרת חינוך לדקל, חובה על רוני לוי.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

נצחון ענק של מכבי נתניה על הפועל תל אביב. לא נתנו להם, בדיוק כמו בשבוע שעבר עם בני יהודה, לחזור לחיים על חשבוננו. בשבוע הבא מחכה מכבי הרצליה.

הקבוצה נתנה משחק טוב, בהתאם למגבלות שלה. מרכז שדה, כרגיל, לא היה וזה אפשר להפועל תל אביב להניע את הכדור בלי שום קשיים. מזל שיש לקבוצה חוליית הגנה שעשויה מברזל ומצופת בפלדה.
    צמד הכהנים היה מצוין. קשר אחורי טבעי אין, אבל השניים הללו באמת עשו כל מאמץ אפשרי כדי להסוות את החולשה. דלה ימפולסקי היה ענק הגנתית ולא הפסיק לרוץ לרגע. הכושר הגופני שלו זה משהו לא אנושי. הבעיה היחידה שלו היא שהוא יותר מהיר מהכדור וזה פוגע לו בכדרור.
    אוקוצ'ה לא היה גדול, אבל הוא חלוץ. אפשר להגיד עליו הרבה דברים, אבל הוא תמיד מקריב את עצמו.
    איתי שכטר עשה בית ספר להגנה של הפועל תל אביב מהשנייה שנכנס. נעים כל כך להיזכר בקסם שיש לאיש הזה כשהוא פוגש את הכדור.

ומעל כולם, בפסקה נפרדת, אבי סטרול. היום קרה משהו שלא האמנתי שמתישהו יקרה. אבי סטרול צעק, סימן, כיוון ועשה את כל הדברים שעד למשחק הזה לואיס מארין היה עושה. צריך באמת להיות גדול כדי לדעת מתי אתה פחות טוב ולואיס מארין, כדורגלן ענק נטול אגו, יודע שהוא נמצא בתקופה פחות טובה ולכן אינו תוקע מקל בגלגלי ההתפתחות של אבי סטרול.

השופט היה בזיון. לא רק שהוא נתן בעיטה חופשית מתנה להפועל תל אביב, הוא גם מנע מאיתי שכטר לקבל את הכדור ולרוץ איתו עד לשער של הפועל תל אביב, כשהפסיק התקפה בטענה למבדל, שבכלל המוסר היה גבריאל דוס סאנטוס.

מכבי פתח תקווה עם נקודה, מכבי חיפה עם נקודה, בני סכנין עם נקודה. חוזרים למקום השני. :aaa021:

12. Mr.Eko Member

אני שמח במידה מסויימת בגלל שמכבי עלתה זמנית לפחות מעל קו האדום,
    חוץ מזה אני לא מרוצה משום דבר,היא שיחקה היום זוועה!! אני לא מבין את ניר לוין,שבחון לא פוגע כל המשחק תוציא אותו,שטרית העגלה הזה רואה שחקן פנוי!! במצב של הבקעת שער בטוח ומוסר לרוחב!!!!
    כמה אטום אפשר להיות!! כמו שטענתי שקלים היה צריך לקבל את המקום בהרכב וגם מלול,עומרי רון עשה דברים יפה,חדד שוב פעם לא יציב,משחק טוב משחק לא... הפסד שכולו ניר לוין,לא יכול להיות שמכבי לא מנצחת משחק שמביאים לה אותו על מגש של כסף ועוד הזדמנות לעלות למקום 8,פשוט קבלת החלטות גרועה מאוד,מה גם יש את הקטע המגעיל הזה בין הצמד לוני ורוני. אני מקווה שבפגרה שתיהיה לאחר המחזור הבא יעשו במכבי חושבים יעשו סדר בהנהלה,ישחררו את השחקנים שלא מספקים את הסחורה ויביאו שחקנים כי אחרת פשוט אי אפשר להמשיך כך.

13. Igi Member

שי - מסיללה לא מגן שמאלי? הוא המגן השמאלי הטוב בארץ ביי פאר. למעט 2 ההתקפות הללו בוזגלו(ומן הסתם גם סכנין) לא נראה על המגרש חוץ מהמצבים הנייחים הגרועים שבעט. בכל מקרה, בחזרה למסיללה- הוא צעיר, קורה. לפחות זה צהוב שבאמת שיכול לקרות לכל שחקן במעמדו ובגילו ולא צהוב מטומטם,מיותר חסר אחראיות כמו של קינן. ברצינות עכשיו, צריך ללמד אותו איכשהו להפסיק עם השטויות האלה... מה הוא חושב שהוא עושה?! במקום שיעורי פילאטיס שישלחו אותו לטיפול, או יותר טוב, בתור עונש שישאילו אותו להפועל בפגרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    לא משנה מה קרופניק אמר לו, פשוט לא עושים דברים כאלה. אני חושב שאפילו ללא מסיללה היינו מצליחים לנצח היום בגלל החולשה של סכנין.. מה שגרם לשטות של קינן לעצבן אותי עוד יותר. חבל גם על הטעות המיותרת של חרזי.. כמעט גם הפסיד לנו את המשחק עם הסגירה הלקויה על יברויאן.
    אבל מילא, אפשר להיות מרוצים שמסיללה וקינן ירצו את העונש בגביע הטוטו ויחזרו למחזור הבא. העיקר שלא הפסדנו.. באמת שמגיע להם כל הכבוד על הלחימה. להוציא תיקו מדוחא זה לא כ"כ נורא לאור העובדה שרק ק"ש ובית"ר הוציאו שם נק'.

14. a.m Member

מסיללה למעט שתי העבירות הטיפשיות שלו, עשה עבודת הגנה לא רעה בכלל, חילץ לא מעט כדורים והצליח להעלים לדקות ארוכות את בוזגלו כשהוא שיחק בימין, כמו שאמרו הוא עוד ילמד, הוא ילמד לשחק כמה שפחות עם הידיים, מטומטם לומר שאין למסיללה הגנה.

15. Raulito Madridista

עוד הפסד שלנו, עוד פעם לא מנצלים את התוצאות של קבוצות התחתית ושוב אני חוזר מבואס מבלומפילד.
    אני חושב שבהפועל היה ניתן לראות שינוי, לא גדול, אבל היה. הגענו למספיק מצבים כדי להבקיע, אבל ג'וניור החמור החטיא מצב של אחד על אחד, אסולין שוב בעט באוויר ועד שהצליח להשתחרר משחקנים בעט לאמצע השער, דגו היה קרוב לכבוש ושוב המזל לא היה איתנו, בפעם הראשונה שנתניה עברה את החצי הכדור נכנס.
    החילוף של ראובן עובד היה שטותי מאוד, כמה בניתי על השחקן הזה. נכון שהוא עשה הכל הפוך, העביר שלא היה צריך, לא הרים בזמן וגם איבד כדור שבסופו של דבר הסתיים בגול(לא מאשים אותו, לקבוצה היה מספיק זמן לעצור את המתפרצת של נתניה), אבל הוא עדיין השחקן היחיד בהפועל שיש לו קסם ברגליים.
    דגו חלש כבר תקופה ארוכה, בירבאס לא עשה שום דבר היום על המגרש, אולי בעצם מסר ליריב, המצב עצוב שאנסומבו האנטי כדורגל מנהל לנו את המשחק, אבוטבול לא מספיק טוב וגם סרור שנכנס לשחק לא עשה מספיק.
    אני לא מבין איך כל בעיטה של אסולין זה או דרדלה לאמצע או בעיטה מעל המשקוף. ג'וניור פשוט אפס, שיוחלף כבר בינואר. גם שנתניה היו בעשרה שחקנים לא הצלחנו להגיע למצבים ולמרות שליטה בכדור, שטראובר לא היה צריך להתאמץ וזה מסכם הכל.
    עוד מחזור עובר והכל רע, אני מקווה שלגוטמן יש רעיונות, שהקבוצה תתחיל לשחק יותר התקפי ושההנהלה תפתח את הכיס ויבוא רכש באמת טוב בינואר. ג'וניור ואבדי - כמה שיותר רחוק, שני שחקנים : חלוץ וקשר התקפי חייבים להגיע.
    מילה על דואני. משחק טוב מאוד שלו פרט לפשלה אחת בהרחקת כדור, מאוד מרוצה ממנו.
    אנטבי משחק בטיפשות, שום כדור הוא לא הגביהה היום כמו שצריך והיו בערך עשרה ניסיונות.
    שבוע הבא טדי, אוי ואבוי.
    והעובדה שמכבי נתניה - קבוצה אפורה ללא כישרון, קבוצת אנטי כדורגל מוחלטת, נמצאת במקום השני זו 'נקודה רעה' לליגה שלנו, זה אומר הכל.

ראיתי מספר דקות במשחק של אשדוד ומכבי, לא ציפיתי שיהיה תיקו 0, הייתי בטוח שבגלל שתי ההגנות החלשות והפוטנציאל שקיים בהתקפה, המשחק ייגמר עם גולים. מכבי עולה זמנית מעל הקו האדום וזה ייתן לה דחיפה עצומה במידה וזה יישאר ככה. רודי חדד באמת נותן דקות טובות והוא מנסה, אבל הוא לא סקורר.
    שתי הקבוצות ייתנחמו בהפסד של הפועל ובעובדה שהן לא ספגו.
    כפר -סבא ופ"ת סיימו בתיקו חלש לפי מה שהבנתי. הקבוצה של אוחנה לא מספיק קילרית וחבל שהם נכשלו עם חלוץ הרכש אגאבור ואין חלוץ אמיתי לידו של יבואה. פ"ת קבוצה עם הגנה טובה והתקפה מהירה, אבל הקישור עצמו לא מבריק.
    לא ראיתי את המשחק בין סכנין לחיפה. מצד אחד הקבוצה של רוני לוי יכולה להיות מאושרת שלא הפסידה משום שהייתה בתשעה שחקנים, מצד שני, ניצחון של בית"ר שזה דבר לא רחוק מהמציאות, והיא במרחק 10 נקודות ממנה והמילה אליפות נשמעת מצחיקה יותר ויותר.
    לפי מה שהבנתי, דוידוביץ המשיך את העונה הנהדרת שלו וסכנין יכולה לצאת מאוכזבת לאחר החמצות רבות, בכל מקרה, מקווה שהיא תישאר בצמרת.

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/07