מחזור 12 בפרמיירליג: 2-2 דרמטי ונפלא באמירויות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Stretford Ender, ‏2/11/07.

1. Stretford Ender Member

אחד המחזורים הכי מעניינים שהיו לנו העונה בפרמיירליג יפתח באמירויות במשחק גדול בין מובילת הטבלה ארסנל, ליונייטד שנחותה ממנה בהפרש שערים בלבד (ראוי לציין שלתותחנים יש משחק ביד).
    כמובן שהאקשן לא יסתיים כבר בשבת בצהריים, ומיד לאחר מכן מגיע מפגש מסקרן שבו תארח ניוקאסל את פומפי. לקינוח, ליברפול תצא לבלאקבורן במשחק המאוחר ותרצה לחזור לדרך שמובילה לאיום על התואר. זה כמובן לא יהיה קל, בלאקבורן מגיעה למשחק מקום אחד מעל הסקאוזרים עם נקודה יותר.

רשימת המשחקים המלאה:

ארסנל - מנצ'סטר יונייטד (14:45)
    אסטון וילה - דרבי קאונטי (17:00)
    ניוקאסל - פורטסמות' (17:00)
    וויגאן - צ'לסי (17:00)
    פולהאם - רדינג (17:00)
    אברטון - ברמינגהאם (17:00)
    מידלסברו - טוטנהאם (17:00)
    בלאקבורן - ליברפול (19:15)
    ווסט האם - בולטון (ראשון, 18:00)
    מנצ'סטר סיטי - סנדרלנד (שני, 22:00)

מי שרוצה לעזור בהכנת פריויואים מוזמן לפנות לאחד המנהלים בפרטי.

2. A. Arshavin Member

לא הייתי אומר שיש לנו משחק ביד, כי זה משחק מול ניוקאסל וחוץ מזה הנקודות אף פעם לא בטוחות.

3. AW forever Member

משחק ביד= משחק חסר, בתרגום ישיר מאנגלית כנראה.

אני ממש מתרגש לקראת המשחק מחר, ומקווה לתוצאה טובה, כי משחק גדול או מותח אני בטוח שנקבל, כפי שהיה בכל המפגשים בין שני המועדונים שזכורים לי.

4. beitar4ever Member

משחק המחזור ,יתקיים באמירויות ששמה מנ'צסטר יונייטד תתארח אצל התותחנים, משחק מאוד מעניין ששמה ניראה לאן מועדות פניה של ארסנל האם היא תתמודד על האליפות עד הסוף. לא לשכוח של שלארסנל עוד יש משחק חסר, אז קחו את בחשבון.
    טוב למשחק זה יהיה משחק קשה מאוד לשני הקבוצות ,נתחיל עם מנצ'סטר הם מגיעים למשחק בלי שחקן מאוד חשוב בהרכב שלהם, סקולס שייעדר מהמשחק הזה בעקבות פציעה השחקן היה בזמן האחרון בכושר טוב ואין לי ספק בכלל שבלעדיו יהיה בהרבה יותר קשה ליונייטד, אבל מי שעשוי להחליפו יהיה הארגריבס שנמצא בכושר מצוין ראיתי את המשחק האחרון שלו מול מידלסבורו והוא היה טוב מאוד ואני חושב שהוא יוכל להחליף את סקולס לפחות במשחק הזה.
    יהיה מעניין לראות את אנדרסון שכולם כבר הכתירו אותו "כרונאלדיניו 2" לאחר שהוא הגיע ועוד המון שמות של שחקנים גדולים, אני יתעניין במיוחד ביכולת שלו למה? לראות איך הוא יתמודד בקרב הגדולות, האם הוא ימשיך להשרות ביטחון בחלק האחורי הוא שהוא יאבד קצת מבטחונו בעקבות התרגשות יתר, אבל אני חושב שיהיה בסדר.

נעבור לצד השני , התותחנים יגיעו למשחק הזה במצב הכי טוב שיכול להיות עם 11 ניצחנות בכל המסגרות עד למשחק האחרון, פשוט ארסנל נמצאת ביכולת שיא.
    הרבה מהמשחק יהיה תלוי בססק , הוא יהיה חייב לקחת על עצמו את המשחק הזה בשיא הרצינות פשוט, כשהוא ביכולת טובה אז כל הקבוצה משחקת טוב כי הוא השחקן המרכזי של הקבוצה .
    עוד קצת יהיה תלוי במוציא לפועל העיקרי של ארסנל ,עמנואל אדבאיור , שלמרות שחסרונו של RVP הוא יהיה חייב להתאפס על עצמו ולהסתדר בלעדיו.
    בקיצור יהיה משחק חם שמה באמירויות הנטייה שלי משום מה הולכת לטובת מנצ'סטר לא יודע למה, אבל נחכה וניראה מה יהיה במשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/07
  5. Igi Member

..? הגזמת קצת לא? אף אחד עדיין לא הכתיר אותו כ"רונאלדיניו 2" ורובנו בעיקר ביקרנו אותו. וד"א, אף אחד לא רוצה שהוא יהיה "רונאלדיניו 2".

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/07
  6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

7. Fergie's Legend Member

פשש, אין כמעט באנקרים.
    כבר דיברנו בדיון יונייטד, שהקבוצה שלנו ללא הרבה שחקני מפתח חזקה מאוד וכזאת שיכולה לקחת אליפות גם ככה. זאת ההזדמנות של אנדרסון , של נאני, של הקבוצה שלנו להראות שיש ממה לפחד, קדימה, לעבודה, באזבי'ס בייביס!

8. eduardo9 Member

ריו פרנינרד כשיר למשחק נגדנו?

9. The_Arsenal Member

10. Tony Adams Member

כן. פרדיננד כשיר למשחק. לעומתו, סקולס, שיעדר למשך 3 חודשים, כמובן לא ישחק.

וואו, אני כבר לא יכול לחכות. איזה התרגשות. מתחילת העונה כל כך ציפיתי ל-3.11, והנה סוף סוף הוא מגיע. אחרי התיקו אחד באנפילד מפלס הביטחון עלה. ועוד איך עלה. מי (שלא אוהד ארסנל) חשב שארסנל תגיע למשחק הזה כשהיא מובילה את הטבלה? מי חשב שהיא תראה כדורגל כל כך בוגר, מהר כל כך אחרי עזיבת הבורג המרכזי של הקבוצה?
    המשחק מחר הוא אולי רק משחק אחד מתוף שלושים ושמונה, אבל משחק כל כך חשוב. חייבים לקחת את כל הנקודות במשחק הזה.
    עוד 24 וחצי שעות! can't wait

11. liav Member

שלום, אני חדש http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/smile.Xxx

עוד מהקופה אמריקה התלהבתי מהביצועים של אנדרסון למרות שעד עכשיו בקבוצה הוא לא הרשים אותי כמו שראיתי בסרטונים שלו מתקופת פורטו, ובקופה ראיתי אותו בלייב נגד מקסיקו באינטרנט ויש לו שיתוף פעולה מדהים עם השחקנים שזומנו ושיחקו במחצית השניה.

בקשר לנאני, יש לו בעיטות טובות מאוד מרחוק אבל ממנו התרשמתי שהוא יותר שחקן אגף, וכרגע אין מקום לשחקן אגף, לא במקום רונאלדו ומובן מאליו שלא במקום גיגס. בכלל אני חושב שהביאו את נאני למקרה שגיגס פורש בסוף העונה הבאה אבל אז אני לא מבין בשביל מה יש את איגלס המצוין שיוכל לשחק בימין בזמן שרונאלדו בשמאל, גם עמדה שהוא יכול לשחק בה.

לדעתי האדם שינצח את המשחק לטובת מנצ'סטר הוא ווין רוני. שחקן חזק מאוד פיזית, ואולי הוא לא חלוץ רחבה קלאסי כזה אבל הוא בתקופה האחרונה מבקיע כל משחק. לדעתי יש מצב שוגנר ייתן לטורה או גאלאס לשמור עליו חזק שמירה אישית אבל כמו שהוא ידע לנער את מלדיני בגול שלו ב'צמפיונס שנה שעברה הוא יידע להוריד אותם ממנו בדרך לשער.

בארסנל כמובן יש שני אנשי מפתח : פברגאס, שמשפר מיום ליום ומראה כמה שהוא מחליף ראוי לפטריק ויירה, ורובין ואן פרסי, החלוץ ההולנדי המצוין שמצליח להוביל את הקבוצה להרבה שערים העונה, חבל (לו) שכנראה שלא יישחק נגד מנצ'סטר אלא אם משהו ישתנה ואני לא יודע עליו.

12. אבו Member

עזרא, מה תעשה בשעת המשחק? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx אני הייתי משתגע

13. W.Rooney Member

לא רוצה לדבר יותר מדי לפני משחק כזה, רק מחכה לשריקה שתגיע, יהיה ענק כמו בכל עונה, והשנה יותר מתמיד.

COME ON UNITED !

14. George Best Member

הזדמנות נהדרת לצ'לסי להמשיך ולקזז את הפער(הלא גדול) מהצמרת הגבוהה, כאשר היא מתארחת אצל וויגאן החלשה מאוד,
    כאשר ארסנל/יונייטד או שתיהן תשמוט נקודות, וגם ליברפול עומדת בפני מכשול רציני.
    בכלל יש לנו מחזור פנטסטי, על המשחק המרכזי באמת שאין להרחיב, אבל גם בלקבורן - ליברפול, ניוקאסל - פומפי משחקים נהדרים, וכמובן עוד מגרש שימשוך הרבה תשומת לב - הריברסייד(לא שזה אומר שהוא יהיה מלא..) כאשר ראמוס יחווה משחק פרמיירליג ראשון.אם רובינסון ימשיך עם לקט השטויות שלו - טוטנהאם תפסיד, אם סוף סוף הוא יתן מעט שקט, אפילו בינוני- טוטנהאם תנצח, כי באמת שבורו קבוצה חלשה.

15. Dimitar Berbatov Member

מחזור פנטסטי, כרגיל.
    מלבד המשחק הענק באמירויות שהכל כבר נאמר עליו, ליברפול יוצאת למשחק חוץ קשה מאוד שבו גם ארסנל איבדה נקודות, נגד בלקבורן המצוינת של מארק יוז.
    המחזור הזה, זאת בהחלט ההזדמנות של צ'לסי להתקרב עוד קצת ליונייטד וארסנל. וויגן קבוצה חלשה מאוד, אני מהמר עליה כיורדת, וצ'לסי שנמצאת בתקופה טובה מאוד לא תתקשה לנצח אותה.
    טוטנהאם יוצאת למשחק מעניין מאוד בריברסייד. טוטנהאם קבוצה טובה יתר מבורו, אין ספק, אבל הבעיה שטוטנהאם היא קבוצה טובה מהרבה מאוד קבוצות שהיא שיחקה מולם השנה, אבל למרות זאת היא הפסידה ברובם. אני מאמין שחואנדה ראמוס יפתח את הקדנציה עם נצחון. טוטנהאם התחילה להתייצב, נגד חטאפה היו דקות שהיא נראה טוב מאוד, וגם נגד בלקבורן שבוע שעבר היה שיחקה כדורגל טוב אבל הלוזריות היכתה בה שוב.

אני כבר לא יכול לחכות למחר בצהריים, חבל רק שהמשחק נפל דווקא ב-3, מזל שבאירופה העבירו לשעון חורף השבוע.