מחזור 13 בליגת העל: גוטמן מפסיד בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏14/12/07.

1. a.m Member

המשחק הכי חלש שלנו העונה, 3-0 משקר לחלוטין, 3-0 מ4 וחצי בעיטות לשער, רבע שעה סבירה בפתיחה ו5 דקות טובות בסוף וזהו, חוץ מזה כלום, פשוט כלום, שיעמום אחד גדול, עומדים על המגרש ומקווים שרנאטו ייתן איזו בעיטה לשער, אפילו כשהיינו ביתרון מספרי לא זזנו על המגרש, כדורגל לא היה בקרית אליעזר, שני מהלכים טובים וכל שאר הזמן זה מנוחה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה נכון ששלוש נקודות זה שום דבר אבל מכבי זאת לא אשדוד למשל שגם היא רחוקה 3 נקודות אבל די ברור שהסרט שלה בתחתית עוד ארוך ארוך מאוד. 3 נקודות זה לא הרבה אבל בהחלט רואים מגמת השתפרות, ואתה יודע מה, עזוב את היכולת. אם מכבי מצליחה לנצח קבוצה כמו מכבי פ"ת (שאני ראיתי בתור פייבוריטית ברורה לפני המשחק) זה מראה שיש שינוי בחשיבה ובמנטליות, כי אין לי ספק שלפני חודש מכבי מפסידה את המשחק הזה. יש למכבי עכשיו זמן, להתרענן ואולי גם להתחזק ואני חושב שמכבי אל מתחת לקו האדום כבר לא תחזור.

3. Number 8 Member

ורק במחזור שעבר סיימה בתיקו עלוב עם אשדוד. מכבי ת"א של העונה היא לא קבוצה יציבה. מכבי ניצחה את בני יהודה, השיגה תוצאות טובות בגביע הטוטו, ועד שנראה שהקבוצה נכנסת לתקופה טובה, הגיע ההפסד המפתיע לאשדוד. לאחר מכן, הגיע הניצחון על מכבי הרצליה, ואז הפסד לסכנין. מכבי צריכה לשמור על יציבות, רק כך נצא מהברוך שנכנסנו אליו. זה הכלי המנצח. אני מקווה שנחזור חזקים מבחינה מנטאלית ומקצועית.

תוסיף לכך שמכבי ת"א בבית, קבוצה שונה לגמרי. שלושת הניצחונות שלנו העונה, הושגו בבית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/12/07
  4. לא מצאתי כינוי Member

הליגה שלנו ממשיכה לשבור שיאים של עליבות.
    ראיתי היום את סכנין - קריית שמונה, נתניה - הרצליה, 20 דקות מכפר סבא - בני יהודה, ו30 דקות ממכבי - מכבי פתח תקווה.

איך שרדתי את השיעמומון הזה? הלוואי שהייתי יודע. כנראה שאם לא הייתי כל כך מכור לכדורגל המגעיל הזה כבר ממזמן לא הייתי רואה אותו.

5. TariboWest Member

איזה כושר גופני יש למסיללה, לדפוק כזה ספרינט בדקה 90 ועוד לבעוט בקור רוח... שחקן תותח.

6. beitar4ever Member

מכבי ת"א משחקת אומנם כדורגל לא גדול אך יעיל במיוחד, ראינו כדורגל שונה לחלוטין של מכבי מהמשחק הקודם מול אשדוד, מכבי ניראית עם יותר ביטחון בבית, יותר טובה .
    אומנם היא לא יציבה אך את רוב הנקודות היא השיגה בביתה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/07
  7. GAL_XD Member

אני לא יודע מה פתאום השתנה במכבי תל אביב ,
    כנראה שמהידיעה שעומד לקנות את הקבוצה איש עסקים מליונר ומצליח בעולם , השפיעה על השחקנים ..
    וכל אחד נתן את ה-150% אחוז שלו .. היו כאלה שיותר בלטו והיו כאלה שפחות , בכדי להוכיח שהם
    ראויים להישאר בקבוצה ..
    לא לשכוח שעם קנייתו של איש העסקים , שניידר , תעורר שינוי בסגל .. ואני מדבר על שינוי גדול !
    יביאו שחקנים יותר טובים .. ויותר מנוסים .. למכבי תל אביב בסופו של דבר לא יהיה ממה לדאוג ,
    למרות שזה כל כך טיפשי להגיד .. כי עדיין שום עיסקה לא נסגרה ושום דבר לא חתום ..
    אבל אני מאמין שאם שניידר בסופו של דבר יקנה וכמובן לוני ימכור .. מכבי תל אביב תצעד בסוף העונה
    בין מרכז טבלה ואפילו בצמרת !!

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הערב שיחקנו את אחד המשחקים היותר חלשים שלנו העונה. נכון, זה 3:0 אך כל מי שראה את המשחק יודע, כי לאחר הבקעת השער פשוט לא שיחקנו כדורגל. אנחנו מתחילים להזכיר את מכבי נתניה, מנצחת משחקים בעיקר על ידי ההגנה. אז נכון שאין לנו חלוץ, ושבוע אחר שבוע אני טוען שאי אפשר לצפות מאיתנו לפרק קבוצות מבלי חלוץ, אך למרות זאת יש דרך לשחק טוב יותר גם בלי חלוץ.
    לגבי השערים, הטאצ' של רנאטו פשוט מדהים, איזו טכניקה, רק חבל שהוא נעלם כמעט לאורך כל המשחק. גם הפעם דוידוביץ הציל אותנו במצב של שיוויון, בעיטה גדולה של שחקן אשדוד, הצלה לא פחות טובה.
    יוצאים לפגה עם הרבה דברים חיוביים, בעיקר בהגנה שלנו, אך חייבים לשפר את החלק ההתקפי שלנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/12/07
  9. אבו Member

אפשר לדעת למה יש פגרה בליגה הישראלית?

10. a.m Member

אם אני לא טועה בשביל הזרים, שיצאו לחופשת מולדת לכריסמס והסילבסטר.

11. אבו Member

בשבוע הבא עדיין היה אפשר לשחק..זה רק ה-22.

12. Don Joan Roman Member

פגרת חורף

13. Emil Member

ניצחון ביתי שלישי רצוף, ויוצאים לפגרה בטוב. הפסד של הפועל לבית"ר, וזה גם יהיה חיוך ופער משחק מהקו האדום.

מכבי שיחקה סביר היום. מחצית ראשונה שיחקו טוב חוץ מ5-10 דקות האחרונות, אבל את השנייה פתחו עלוב ממש עד השער. שבחון עשה כמה שטויות, אבל לא נורא, שני שערים? שיתן שניים כל משחק ויעשה מה שבא לו. רודי חדד היה מצויין, כנראה המשחק הכי טוב שלו העונה. הבישול לשער השני היה פשוט יפה, שחקן שמרים את הראש ומסתכל לפני שהוא משחרר כדור זה דבר נדיר במחוזותינו.

אמנם היכולת עדיין לא מדהימה, אבל ממשיכים להשתפר ולצבור נקודות. מתי יבואו הניצחונות מחוץ לבלומפילד?

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/07
  14. מכבי או מוות!!! Member

ניצחון שלנו ומתחילים לברוח מהתחתית הלוהטת,משחק טוב של חדד,משחק נחמד של שבחון שסוף סוף ראינו ממנו משהו,אבל עדיין צריך לראות יכולת כזאת מספר משחקים ולא אחד , יניב עזרן ממשיך לאכזב אותנו היו לו כמה מצבים של גול והוא פשוט מחליק ומחטיא,חבל,הוא לא שווה רבע ממה ששילמו עליו .
    שבוע טוב לכולם .

15. Mehmet Member

אני לא מבין איך חזן יכול להיות מרוצה ממשחק שהוא הפסיד בו 3-0. הובסת, לא הפסדת. ממה שראיתי, שליטה מוחלטת של חיפה, וזה למרות ששיחקו בהילוך ראשון.

זעזוע באשדוד עכשיו ומיד.