מחזור 13 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת בטרנר; 0-0 בין מכבי ת"א לנתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏7/12/19.

?

איך יסתיים המשחק הערב?

הסקר סגור ‏9/12/19.
  1. ניצחון להפועל באר שבע

18.2%
  2. תיקו

27.3%
  3. ניצחון למכבי חיפה

54.5%
  1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1413683.Xxx

מחזור 13 בליגת העל יוצא לדרך וסוגר את סיבוב המשחקים הראשון של העונה הסדירה בליגת העל.
    המחזור ייפתח עם מאבק תחתית קשה במיוחד בין הפועל רעננה להפועל כפ"ס, בו כל קבוצה תרצה לקחת את הנקודות כדי להתרחק מהקו האדום. לאחר מכן, הפועל חיפה ובני יהודה, שתי קבוצות שרוצות לסיים בשישייה הראשונה, תאבקנה אחת עם השנייה על הנקודות. מאוחר יותר, עירוני ק"ש וסקציה נס ציונה, שתי הקבוצות שנמצאות מתחת לקו האדום, תצאנה למאבק תחתית קשה ביותר, בו לכל אחת מהם יש סיכוי לטפס בסוף המשחק מעל לקו האדום.
    היום יסתיים כשמכבי ת"א תארח את מכבי נתניה. המארחים חושבים על הפער בצמרת ועל מאזן השערים, החף משערי חובה. האורחים חושבים על כל הנקודות שאבדו בדרך.

ביום ראשון הפועל חדרה תארח את הפועל ת"א. שתיהן אדומות, שתיהן נפרדו לאחרונה מניסו אביטן ושתיהן לא רוצות להסתבך בתחתית. מאוחר יותר באותו יום, מועדון ספורט אשדוד תקבל הזדמנות להראות שהיא יותר מקבוצה חביבה, כשתארח את ביתר ירושלים, שרוצה להידבק לצמרת.

המשחק המרכזי, לו ייפתח אשכול נפרד, יפגיש את הפועל ב"ש עם מכבי חיפה.

http://up419.siz.co.il/up2/mi3wymmmg0yy.Xxx

*/aaa021*/aaa031

EuropeGuy ו-עידן444 אוהבים את זה.
  2. Butragueño מנהלים

מכל המשחקים של מכבי ת"א, אני חושב שמול נתניה יהיה אופטימלי אם תספוג. לא כי נתניה ענקית, אלא כי היא משחקת התקפי, וזה נראה שקבוצות מפחדות מול מכבי ת"א ולא מעיזות לתקוף. נתניה כנראה תפסיד, אבל לדעתי כאשר היא תכבוש שער זכות. אם קניקובסקי ימשיך לאיים מבחוץ הוא יכול להכנע את טננבאום.

ככה או ככה, זה יהיה המחזור שיכתיר את מכבי ת"א. אני לא מאמין שאנחנו נוציא יותר מנקודה בטרנר, הקבוצה עייפה ובלבול מבולבל. פער של 7-8 נק' בשלב כזה כבר לא יושג. אני לא רואה את מכבי ת"א מאבדת יותר מ-5 נק' בסיבוב השני.

3. South Boy Member

חחחחחחחח "אני לא מאמין שאנחנו נוציא יותר מנקודה בטרנר".
    באמת הרבה זמן לא הפסדנו למכבי חיפה. בשנים האחרונות זה לפחות היה רק בסמי עופר, היום זאת כבר חגיגה לחיפה לא משנה איפה משחקים.
    באר שבע קבוצה חלשה, שלא לומר מביכה, חיפה הקבוצה עם החלק הקדמי הכי טוב בליגה לדעתי ואם נוסיף לזה את הרזומה הבאמת מעורר רחמים שלנו מול הישמעאלים האלה אז באמת שאין מה לצפות להפתעה.
    אם חיפה לא תנצח את זה היא באמת לא ראויה שנחשיב אותה מועמדת לפייט עם מכבי.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חיפה האפרורית אכלה אותנו שנה שעברה פעמיים. השנה, שכרגע אנחנו נראים כמו עונה שעברה ומכבי חיפה איכותית יותר משמעותית משנה שעברה- לא רואה איך ברק בכר שולף איזשהו ארנב ומוציא יותר מתיקו ביום שני.

מכבי תל אביב כבר מוכתרת כאלופה ותישאר כזו, זה בלי שום קשר למה שיקרה בטרנר.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל באר שבע של עד מכבי תל אביב (ומחזור קודם) היא קבוצה אחרת לחלוטין מהפועל באר שבע של עונת קודמת.
    מחויבת יותר, רעבה יותר, עובדת קשה הרבה יותר ואחת שקשה לשחק מולה.
    הפועל באר שבע הזאת צריכה ומסוגלת לנצח את מכבי חיפה.
    לעומת זאת הפועל באר שבע של ממכבי תל אביב ועד למחזור האחרון מזכירה את הפועל באר שבע של אלישע, והיא נחותה בהרבה ממכבי חיפה, השאלה איזה הפועל באר שבע נקבל.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נגד כפר סבא ראינו המשכיות של אותה באר שבע ששיחקה נגד מכבי תל אביב, נס ציונה ובני יהודה. ניצחון מתעתע מול קבוצה שהייתה ממש אומללה, וגם זה בקושי.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפוך גוטה הפוך.
    הם בעטו רק פעמיים לשער פעמיים מחוץ לרחבה, אנחנו הגענו להרבה יותר הזדמנויות ועם יותר ריכוז כבר המחצית הראשונה גומרת תמשחק עם איזה 3 - 0.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פגשת קבוצה חלשה שלא הצליחה לחבר פס בחצי הראשון מול קבוצה כמונו. כל ניסיון שלך להעצים אותנו מול כפר סבא.. די מצביע על המצב העגום שלנו. אנחנו חלשים מאוד, פשוט פגשנו קבוצה באמת אומללה. בחצי השני היינו אפילו חלשים יותר מהם, מחצית שלמה של 0 יכולת.

הרצליה, hbs7 ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוב הקבוצות שתפגוש הם יותר כפר סבא מאשר מכבי חיפה...

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נכון, ולהן אתה מפסיד. כמו נס ציונה ובני יהודה. בחצי השני היינו רעים מאוד, אין לי ספק שאם זו הייתה נתניה הנוכחית, בני יהודה, הפועל חיפה וסתם כל קבוצה אחרת היינו מפסידים. כפר סבא הייתה הקבוצה הכי חלשה שפגשנו העונה.

hbs7 אוהב/ת את זה.
  11. hbs7 Member

להפוך את המשחק שלנו מול כפ"ס למשהו טוב זה באמת סטנדרט בגובה ים המלח.
    כמו שרשמתי אחרי המשחק, המחצית הראשונה של כפ"ס הייתה ברמה של מתנ"ס.
    לא עשינו שום דבר נכון או מוצלח למדי, ועדיין שלטנו 80% בכדור. לא חיברנו 4 פסים ברצף ועדיין הצלחנו להגיע לאיזה שניים-שלושה מצבים.
    על המחצית השנייה עדיף לא לדבר. קבוצה אחת שמתחננת לשריקה כאילו היא משחקת בגמר המונדיאל אל מול קבוצה שגם אם נורא רוצה פשוט לא מסוגלת.

EuropeGuy, South Boy ו-לירן אוהבים את זה.
  12. DRORIKO Member

בפורמט רגיל זה היה נכון, בפורמט של פליאוף עליון יש לך 20 מפגשים עם קבוצות פליאוף עליון, לא פחות. ולזה תוסיף עוד כמה מפגשים עם קבוצות שאולי לא יהיו בפליאוף העליון אבל הן יותר טובות מכפר סבא.

13. South Boy Member

הכי עצוב זה שאם הייתי קורא רק את המשפט הזה לא הייתי יודע מי זאת כל קבוצה, אני יכול להגיד על באר שבע את שני הדברים.

hbs7 ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  14. Butragueño מנהלים

@South Boy @לירן
    לא מבין מה הנחרצות. בדיוק כמו שסיימנו תיקו 3-3 מול אשדוד בבית, אני חושב שלא נוציא יותר מנקודה.
    זה שעד היום היינו הכבשה השחורה שלכם לא משנה את הדעה שלי.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגבהה של קש, שתי נגיעות יד של שני שחקני נס ציונה שבנגיעה השנייה השחקן השתלט עם היד על הכדור למעשה. השופט גם לא הלך לואר.