מחזור 13: הדרבי של החבל הרוהר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Franco, ‏24/11/17.

1. Lebron Member

אי אפשר לבכות על זה שלא הרחיקו את קהרר ולהתעלם מהעובדה שאובמינאנג כבש עם ידו את הגול הראשון של דורטמונד ולמרות בדיקת וידאו לא ביטלו את השער. שער ראשון שפותח את הסכר משמעותי יותר מאדום במצב של 4-0, דורטמונד יכולה לבוא בטענות רק לעצמה על שאיבדה יתרון של ארבעה שערים בחצי שעה, אין לזה שום תירוץ.

רוזנר - גורצקה היה פצוע יותר מחודש, הגיוני לא לתת לו לפתוח אחרי פציעה.

לגבי בוס- כבר אחרי המשחק של דורטמונד מול טוטנהאם אפשר היה לראות שהוא לא מאמן לרמות האלה. טוטנהאם לא הייתה משהו בכלל במשחק הזה, אבל המערך של בוס היה כל כך הזוי שבמחצית השנייה כל יציאה של טוטנהאם קדימה כמעט הסתיימה בשער.
    אז טקטיקה אין, אופי? גם אין.
    מאמן פח שהיה צריך להיות מפוטר כבר לפני חודש, יחד איתו הייתי שולח הביתה גם את טוליאן, זאגאדו, טופראק ושהאין. אם דורטמונד שאופת לחזור לצמרת העולמית לשחקנים העלובים האלה אין אצלה מקום.

גם ברטרה בלם אוברייטד, יענקלך שחרר אתה עדיין חושב שהוא בלם יותר טוב מהומלס? הייתי מעדיף אפילו את גינטר עליו.

nfcb אוהב/ת את זה.
  2. VAR Member

קודם כל לגבי השער של אובמיאנג, העלו את מרקוס מרק לשידור והוא טוען שהשער חוקי. אני לא חושב שהוא יכל איכשהו להמנע מהמגע הזה עם היד. אני לא יודע בדיוק מה אומרת החוקה במקרה כזה אז בוא נאמר שלמרק יש כנראה יותר מושג ממני.

לגבי בארטרה - אני לא חושב שהוא אוברייטד, הציפיות ממנו מראש לא היו כאלה גבוהות. התלהבתי בזמנו מהטכניקה שלו (שהזכירה ועדיין מזכירה את הומלס, אולי אפילו יותר טכני) אבל לא הרבה מעבר. להומלס אני בכל אופן לא מתגעגע אפילו לשנייה אם היה ספק.

Rosner אוהב/ת את זה.
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

האמת שאני מלא הערכה לאמון המדהים של הנהלת קלן בפטר שטוגר.
    אני גם מחזיק ממנו מאמן מצויין. רק שנראה כמו עם פברה בגלדבך בזמנו שפרידה זה הדבר הטוב לשניים.
    2 נקודות מ13 משחקים זה פשוט מאזן שגם המאמן הכי טוב בעולם לא יכול היה להסביר.

חבל לי על עוד קבוצת מסורת שאם לא יהיה שינוי א לה נגלסמן תמצא את עצמה שוב בליגה השניה. אומנם יש עוד הרבה זמן, אבל ב21 המחזורים שנשארו לקחת בערך 35 נקודות ומעלה מבחינה סטטיסטית לקבוצה בינונית כמו קלן פשוט נראה נכון להיום די בלתי אפשרי. מצד שני אולי הלדט שכנראה יהיה המנג'ר החדש יעשה את הלא יאמן.

בניגוד לשטוטגארט דאז הירידה הזאת אםמ וכאשר לא הכרחית בכלל.

אפרופו נגלסמן, זה אומנם מוקדם אבל האם הוא איבד את מגע הקסם?