מחזור 13 - הכל כאן!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Dyer, ‏8/11/02.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד שבוע, עוד מחזור. במוקד יעמוד הדרבי של מנצ'סטר והמפגש המסקרן בין ארסנל לניוקאסל.

המשחקים:

מנצ'סטר סיטי - מנצ'סטר יונייטד
    הדרבי הגדול. סיטי לא ניצחה את מנצ'סטר מאז 1989, ומחר בביתה היא תנסה לשבור את הקרח. ברקוביץ' פותח, בנארביה שוב על הספסל. הסיטי יצאה מהמשבר שלה, מנצ'סטר מעודדת לאחר שער הניצחון המדהים של פורלאן בניצחון 2-1 על סאות'המפטון. תחזית: 2-2 במשחק מרתק.

ווסט האם - לידס
    משחק מרתק. הזדמנות לשתי הקבוצות: ווסט האם מנסה לצאת מהמשבר שלה, והיא נראית בדרך הנכונה למרות שנכנעה שבוע שעבר לגועל נפש של אואן. לידס במשחק שלפני הפועל ת"א תבוא לאחר שהמוון זמן לא ניצחה בליגה, והודחה השבוע מגביע הליגה בבושת פנים.
    תחזית: לידס ממשיכה לאכזב, אך פול רובינסון שומר על נקודה. 0-0.

ארסנל - ניוקאסל
    כמו שקיירון דייר אמר, ניוקאסל מגיעה כאנדר דוג ותנסה להפתיע. הוא בונה על 3-1 כמו בשנה שעברה, אבל בהחלט יהיה קשה מול המכונה של ארסנל למרות שהיא במשבר. תחזית: לא רוצה להתנבא...

אסטון וילה - פולהאם
    גם כאן ישנו משחק מרתק בין אסטון וילה עם דאריוס וואסל שדיי מאכזב ולבין פולהאם הכשרונית. פולהאם במיני משבר. תחזית: היא הייתה במיני משבר... 2-0.

בולטון - ווסט ברומיץ'
    שתי הקבוצות מהמקומות האחרונים בטבלה. שתיהן רואות את המשחק כהזדמנות מצוינת ל-3 נקודות. תחזית: 1-1.

צ'לסי - בירמינגהאם
    לאחר התיקו המאכזה בדרבי מול טוטנהאם מגיעה צ'לסי לבירמינגהאם שהרשימה עם ניצחון על בולטון. אבל זו עדיין בולטון. צ'לסי היא לא קבוצת צמרת בדיוק בגלל המשחקים האלה שהיא תמיד נופלת בהם. תחזית: 1-0 בירמינגהאם.

אברטון - צ'רלטון
    אברטון הדיחה את ניוקאסל השבוע מגביע הליגה דיי במזל. ווין רוני צריך להוכיח שהזימון לנבחרת לא היה סתמי. צ'רלטון לא ניצחה את סנדרלנד. את סנדרלנד! תחזית: נו באמת, את סנדרלנד! 3-0 למיליונרים.

מידלסבורו - ליברפול
    בצפון אנגליה יתרחש מפגש מעניין. מידלסבורו הפסידה בדרבי לניוקאסל שבוע שעבר, היא צריכה להוכיח שזה היה מקרי לחלוטין. ליברפול תנסה להמשיך עם הפיכסה פויה שלה. תחזית: מידלסבורו לוחצת, חצי מגרש להשכרה, אבל רק 1-1.

סאות'המפטון - בלקבורן
    סאות'המפטון הפסידה בדקה ה85 לפורלאן בשבוע שעבר, בלקבורן לא ניצחה את אסטון וילה. סאות'המפטון בכושר טוב, גם בלקבורן. תחזית: 3-1 לסאות'המפטון.

סנדרלנד - טוטנהאם
    מופע הליצנות של סנדרלנד בליגה העליונה מתקרב לקיצו. טוטנהאם גם בכושר טוב, ורובי קין צריך להתפוצץ מתישהו. תחזית: 4-1 לטוטנהאם.

2. RE-QL Member

מחזוור מעניין מאוד עם שלושה משחקים מאוד מאוד מעניינים: הדרבי של מנצ'סטר ליברפול מול מידלסבורו וארסנל נגד ניוקאסל
    בדרבי לדעתי היונייטד יובילו אבל הסיטי ישוו ויוציאו תיקו מכובד
    בהייבורי משחק מעניין מאוד אני מפחד שארסנל יתעוררו מהסיוט כי יש להם הזדמנות טובה מול קבוצה מאוד לא מאוזנת אבל אני מקווה מאוד שהיכולת מההופעות האחרונות בליגה וגם ההפסד המוזר בגביע לסנדרלנד ימשיך ויגמר 2-1 לניוקאסל
    מידלסבורו- ליברפול. דאייר ליברפול לא שיחקה טוב מול ווסטהאם? ליברפול הייתה הרבה יותר טובה הגיעה להמון מצבים לעומת 1-2 של הפטישים ולחצו עליהם ולא היה שום בונקר או משחק מגעיל מצידה של ליברפול. גם במשחק הזה לא יהיה בונקר אלא עוד משחק יפה של ליברפול ג'רארד חוזר כנראה להרכב ואולי גם הנשו יחזור (אני מקווה) וליברפול תתנצח 2-0 מצמד נוסף של השחקן הכי טוב בפריימר ליג כרגע- מייקל אואן

3. the_secand Member

מנצ'סטר סיטי - מנצ'סטר יונייטד
    הדרבי יערך בפעם ה-127 במסגרת הליגה
    54 ניצחונות יוניטד לעומת 36 של סיטי
    והנצחון האחרון שהזכרת ב-89 היה נצחון גדול 5-1 של הסיטי
    סיטי אחרי הפסד בגביע 1-0 שלא אומר יותר מידי
    סיטי במקום ה-14 אם 14 נק
    איל ושמכייל חוזרים להרכב
    קין.בקאהם,בראון ובאט יחסרו אצל האדומים
    וזה למעשה הדרבי האחרון שיערך ב"מיין רואד".

המשחק האחרון הסתיים ב-1-1 באוולד טרפלוד
    אני מקווה לניצחון של הסיטי
    ארסנל - ניוקאסל
    המשחק האחרון בין שתי הקבוצות נגמר בניצחון ענק של ניוקאסל אחרי שפיגרו כבר 1-0 משערו של פירס נגמר 3-1
    אבל אחרי זה בא סידרה מדהימה של 30 משחקים ללא הפסד וכמובן תוך כדי זכייה בדאבל
    לארסנל יש לא מעט בעיות למחר
    סול.ק הבלם יש בעיות בגב ויערך לו מבחן כושר לפני המשחק כאשר וונגר העריך אץ הסיכוים שלו לשחק כ 50% אני מאמין שהוא ישחק
    גם לאורן ריי פאולר ומרטין קיאון בחוץ
    ונקודה חיובית ווירה חוזר אחרי הרחקה ויפתח וונגר אמר שחסר לווירה דקות משחק וזה לא יהיה ווירה בשיא כושרו
    יהיה משחק מעניין מאוד

4. RE-QL Member

ריי פאולור! אל תשתמש בשמו של פאולר לצרכים כאלה!

5. AFC Member

סיטי-יונייטד : המפגש של המחזור. תגידו את האמת, מי ינצחו, גיגס, ואן-ניסטלרוי, בקהאם, ורון ופרדיננד או ברקוביץ', בנארביה, וואנצ'ופה ואנלקה? אני מופתע שקבעת למשחק הזה תוצאת תיקו, לדעתי מנצ'סטר הולכת לנצח בקלות 2-0, לצערי הרב.

ארסנל-ניוקאסל : סוף סוף! הסנדרלנדים (שקוראים לעצמם ניוקאסל) מגיעים ללונדון להייבורי, ויתפתח משחק מעניין. ניוקאסל עם 4-5 ניצחונות רצופים בכל המפעלים, אבל מול ארסנל זה ככל הנראה לא ימשיך. התחזית שלי, 2-0 לארסנל, שתשלוט והסנדרלנדים לא ינסו להפריע יותר מדי.

מידלסבורו-ליברפול : יש יריבות לא קטנה בין שתי הקבוצות הנ"ל. מידלסבורו הפתעה טובה העונה, וייאלצו להיכנע לשיטה של הסקאוזרים - להרדים את היריב בבונקר משעמם והגנתי, וכשהוא מאבד את ההכרה, לשלוח את אואן לשים גול, ומיד להיכנס בחזרה לבונק ולא לצאת מתיבת ה-16. על מידלסבורו זה לא יעבוד. 1-1.

6. RE-QL Member

פשששש וידוקה בינתיים רואים עוד הוכחה שאתה מבין בכדורגל אנגלי...
    2-1 ענק לסיטי שיכלו להבקיע עוד הרבה יותר כמו אנלקה שהחמיץ לבד מול בארטז...
    ותסכים איתי שלאחרונה ליברפול משחקת יותר טוב ויפה מארסנל... מה לעשות שאתה לא רואה משחקים אבל זה נכון

7. AFC Member

אואן, מה הקשר בכלל???
    אם אני חשבתי שהיונייטד ינצחו בקלות את הסיטי, וטעיתי, אני לא מבין בכדורגל אנגלי???
    ואתה עוד מעז לומר שהסקאוזרים משחקים יותר יפה מארסנל??

רגע, אני רק רוצה שכולם יסתכלו, יבינו, יפנימו ויחשבו על זה, וכדי שלא ידלגו על ההודעה ובמקרה לא ישמעו מה אמרת :

גבירותי ורבותי, סקאוזרים, לונדונים, מר ראש הממשלה, המשתמש ששמו רועי הידוע בכינויו אואן כרגע אמר שליברפול האנגלית משחקת כדורגל יותר יפה לעין מאשר ארסנל.

אתם מוזמנים לרדת עליו.

נ.ב תראו מי שלא מבין בכדורגל אנגלי, אני לא זה שאומר שהבונקריסטים מליברפול משחקים יותר יפה מארסנל.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אואן זה היה טוב......
    ו-וידוקה,
    תמות!

9. Julian Joachim Member

אואן, ממך ציפיתי ליותר...

ליברפול משחקים כל כך דוחה, עד שזה מגיע למצב שאוהד ליברפול, שאני מדבר איתו באייסיקיו מבקש ממני שניקח מהם את הוויה, קראגר ומרפי...

ש-ע-מ-ו-ם.

זה מה שיש לי להגיד על ליברפול של העונה.

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, ליברפול פשוט מגעילה ומשעממת ולטובת הכדורגל כדאי שהיא לא תצליח.
    וכמו שקלווין בות' אומר: עם הלב נדפק להוייה גם הראש. מה שכן אני לא מבין למה הם ככה. יש להם שחקן כמו דיוף, שמשחק פתוח פשוט יהפוך אותו למלך. יחס עם דיאו ומרפי, ליברפול יכולה לשחק כל כך יפה..... חבל, פשוט חבל שקבוצה כזאת כשרונית נבנית על שחקן כמו הופייה.
    לטובתכם בעיקר - עדיף שתפסידו.

11. AFC Member

משפט שיכול להיכנס לארכיון הזהב של "הוצא מהקשרו". אמירה פשוט מצחיקה של אואן שליברפול משחקת יפה, ועוד יותר יפה מהקבוצה האטרקטיבית בעולם.

אואן, אם תטרח להסתכל אי פעם במשחקים של קבוצתך ולא בתקצירים של "חדשות הספורט", אתה לעולם לא תסבול מנדודי שינה. ליברפול היא אחת הקבוצות המשעממות ביותר באירופה. בבית עוד אפשר להסתכל איזה חצי שעה בלי להירדם, אבל מחוץ לאנפילד (במיוחד באירופה) זה ממש חומר הרדמה לסוסים.

12. Julian Joachim Member

בעודנו מתווכחים כאן על משהו שלא צריך להתווכח עליו, שון גואטר ממשיך את הקאמבק המופלא שלו עם שער שלישי תוך פחות משבוע, וצמד מול פביאן בארטז האומלל.

13. RE-QL Member

אתה בכלל ראית את המשחק של ליברפול מול ווסטהאם?!?! ליברפול ישבו עליהם כל המשחק!
    וארסנל? בהרבה מאוד מזל מנצחת את פולהאם! ומפסידה במשחקים חלשים מאוד שלה לבלקבורן ואברטון ודורטמונד ואוקזר ואפילו סנדרלנד! אז נכון זה אולי מקרי אבל מה לעשות ארסנל לא משחקת טוב בכלל במשחקים האחרונים שלה! ואתם חייבם להסכים עם זה שימו בצד את השנאה לליברפול![/b]

14. AFC Member

סקאוזר יקר, אתה יודע כיצד מתייחסים הישראליות לגביע הטוטו? אז היחס של האנגליות לגביע הליגה הרבה יותר מזלזל. מגביע הטוטו לפחות מרוויחים כסף, אבל גביע הליגה הוא מפעל עם מקום אחד של גביע אופ"א שאף אחד לא רוצה, וכל הקבוצות מנסות בכל כוחן שידיחו אותן ממנו. בגלל זה הרבה קבוצות קטנות זוכות בגביע הזה.

ארסנל מול אוקזר שיחקה מעולה והייתה יכולה לנצח 6-2, לאחר החמצות רבות. המשחק מול פולהאם היה גם כן מרתק, מול בלקבורן אין בכלל על מה לדבר ודורטמונד בחוץ זה כבר משחק אבוד.

וליברפול ישבו על ווסטהאם כל המשחק? סליחה, אבל אני חייב - חחחחחחחחחחחחח

15. RE-QL Member

מה?!?!? אתה דפוק? אתה לא רואה את המשחקים כנראה... במשחק מול ווסטהאם הם הגיעו לשני מצבים כל המשחק לעומת ליברפול שהבקיעו שניים ואואן עוד החמיץ פעמיים מול שוער וגם קראגר החמיץ וגם ג'רארד וגם דיאו! אז אל תדבר אם אתה לא יודע!
    וארסנל באמת לא שיחקה טוב גם לא מול פולהאם וגם לא מול אברטון וגם לא מול דורטמונד... ואת המשחקים מול בלקבורן ואוקזר לא ראיתי אז אני לא אגיד עליהם- רואה על משחקים שאני לא ראיתי אני לא מדבר... תלמד ממני...

ואגב עוד פעם אחת שאתה קורא לי איפהשהו סקאוזר אתה אני מתחיל למחוק לך הודעות פה ובפורום משחקים!