מחזור 14 בליגת העל: הפועל מנצחת את בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏4/1/08.

1. beitar4ever Member

טוב מכיוון שאני שומר שבת יצא לי לראות מחצית אחת מהדרבי התל-אביבי הקטן שהיה בבלומפילד. הפועל ת"א ניצחה לאחר מחצית שניה ללא ממש משכנעת למרות הפתיחה הטובה שלהם ,לאחר הגול ראינו שהם התבססו יותר על הנעת כדור.
    בכל זאת יכולת טובה או לא, הפועל קיבלו פה 3 נקודות שהם יותר חשובות מיכולת טובה, הכתומים בצרות צרורות כאשר הם כבר בהפסד תשיעי ברציפות, הם חייבים חיזוק מהיר , במידה והם לא ישיגו אותו אני לא רואה אותם נשארים בליגה.
    עוד דבר השער של ג'וניור עדיין לא אומר לי כלום, והפועל חייבים חיזוק בחוד גם אם הוא יישאר.

בקשר למשחק שלנו הערב ,אסור לנו לזלזל בהרצליה שזקוקה לנקודות כמו אוויר לנשימה, בית"ר צריכה לבוא מוכנה מנטלית ולפתוח חזק על השער . אני מקווה מאוד שבן שושן שיפתח היום בהרכב יציג יכולת טובה ויכנס מהר מאוד לנעליו של ברק יצחקי שעזב.
    מה עוד אפשר להגיד אני מאוד מקווה שבית"ר ימשיכו את המומנטום שלהם בדרך לאליפות .

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/08
  2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

נראה שהפגרה לא עצרה את המומנטום שלנו, וסוף סוף רושמים ניצחון חוץ העונה.
    רק שנמשיך ככה ונצליח לברוח לגמרי מהתחתית.

3. oFiRzZz Member

נשמע משחק סופר משעמם בין נתניה לסכנין(לא היה שידור)..
    מתי עטר יבין שעם קישור כזה הוא לא יתפוס בצמרת?

4. BeitaReaLiverpool Member

באמת מגעיל.
    זה הזכיר לי ת'סרטון הזה מאפריקה או משהו, ששחקן נפגע בראש או משהו והתחיל לקפוץ כאילו נכנס בו איזה שד...
    מקווה שיקבל איזה שהיא נזיפה על זה.

לגבי המשחק עצמו, תכלס היה משעמם.

אני לא רואה סרט שבני יהודה נשארת בליגה.
    אם במשחק מול קבוצה נטולת התקפה כמו הפועל , בני יהודה לא הצליחה לכבוש, אני לא רואה את זה קורה מול קבוצות אחרות.

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

פחח, ראיתי שכתבו איפשהו שניצחנו 3-0.

וברצינות, מתי בפעם האחרונה ניצחנו בהפרשים כאלה? זה בכלל קרה תחת אלי כהן?

6. beitar4ever Member

מכבי יצאה מהמאבק כבר עם כל הכבוד לזה שאתה מפחד לצאת בהצהרות.
    מכבי היא כבר לא אותה קבוצה מתחילת השנה שמשחקת כדורגל לא מסודר ,חסר יצירתיות,
    עכשיו אנו רואים ממנה הנעת כדור מסודרת וכמובן שערים מה שלא היה בהתחלה.

בקשר לאניימה, כשראיתי אותו חשבתי שהוא עומד להתעלף אבל פתאום העפתי מבט לזמן וידעתי שזו הצגה גדולה של השוער ,אין ספק שבנוסף לתפקידו כשוער הוא יכול להיות גם בקמארי .

7. Raulito Madridista

אני אתחיל דווקא במכבי ת"א. לא ראיתי את המשחק, אבל שמעתי ברדיו וקראתי שהיא שיחקה הרבה יותר טובה ופשוט עשתה לכפר-סבא בית-ספר. מה שהפתיע אותי שההגנה שלה שמפתיחת העונה מגלה יכולת חלשה, לא ספגה שער מאחת הקבוצות היותר טובות בליגה מבחינת החלק הקדמי.
    אני אמרתי מתחילת העונה שבנו במכבי קבוצה טובה, אפילו לעתיד. קמאנן ועזרן הם שחקנים צעירים, גם אם השנה הם פחות טובים, בעונה הבאה הם יישתפרו. בקבוצה ישנו כישרון ומלבד קשר אחורי הקבוצה טובה-מאוד. גם החלק ההגנתי בבסיסו לא רע בכלל. לולא היו מפטרים את אלי-כהן ואם היה לקבוצה קצת יותר מזל, לטעמי היא הייתה מציקה קצת לבית"ר י-ם ומכבי היא קצת פספוס, הפתיחה הנוראית בליגה הייתה כדור שהתגלגל ומנע מהם להצליח. חבל על הקבוצה של אוחנה שעושה במכנסיים נגד הגדולות ומלבד ניצחון בקופסא אחרי קאמבק-יפה, לא ממש הצליחה נגד הטובות יותר בליגה.
    בעונה שעברה, מכבי ניצחה 4-0 את בני-יהודה בסיבוב הראשון.

סכנין ונתניה באנטי-כדורגל, לא מפתיע אף-אחד, אני צפיתי את זה. הקבוצה של עטר ממשיכה לבעוט ללא כתובת ובאופן סדרתי זה לא יילך, אולי פעם אחת, אולי פעמיים, לא יותר.
    חבל שבפגרה הקבוצה לא מתחזקת בקשר התקפי. אני בספק אם היא תסיים במקום המוליך לאופ"א, כאשר חוץ משכטר אין לה אף-שחקן מוכשר באמת בסגל.

Well, עכשיו בקשר אליינו.
    תיקו היה משקף. גם היום היינו רעים. אנחנו לא בועטים מספיק לשער ואין מחץ בחלק הקדמי.
    לא אהבתי את הירידה שלנו אחורה אחרי הגול של ג'וניור והיינו חייבים להבקיע עוד כאשר בני-יהודה נשארה בעשרה שחקנים.
    המעבר מהגנה להתקפה הוא רע מאוד. אנסומבו אנטי-כדורגל ואבוטבול לא מספיק טוב. נתאכו מקבל צ'אנסים פעם-אחר פעם אבל לא מספק את הסחורה, חוץ מהלחימה לא ראיתי ממנו כלום. באדיר עושה יותר מדיי דפיקות לב בהגנה.
    סוף-סוף ג'וניור מנצל מצב וכובש, שער שלישי שלו העונה. אפשר להגיד שהוא איטי, שהוא חלוץ רע מאוד, אבל לפחות הוא תרם לנו שערים מה שאסולין לא עשה. מי שבאמת בנו עליו בקיץ זה ליאור אסולין ואם הוא היה נותן את המנה שלו, לדוגמא חמישה-שערים עד עכשיו, לא היינו בתחתית.
    בני-יהודה שיחקה פרוע היום, העיפה כדורים והיא מסוגלת ליותר.
    מי שאהבתי את המשחק שלו מצד אחד זה סרור, כי הוא ניסה לעשות דברים יפים בהתקפה ולא היה רחוק מכיבוש. מצד שני, כל איבוד כדור הוא נפל וזה היה באופן מוגזם.
    מצפה לנו משחק קשה נגד כפר-סבא בשבוע הבא, הם קיבלו בראש ממכבי ויירצו להוכיח, הם מניעים את הכדור בדר"כ בצורה יפה ושוטפת ואני חושש שנאבד נקודות, אבל חייבים להילחם. מקווה שיווצר מומנטום. כעת אשדוד בתיקו עם ק"ש, מקווה שהקבוצה של שביט תעשה לנו טובה ושבית"ר לא תפסיד דווקא היום.
    http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg789851.Xxx
    סוף-סוף קצת נחת.
    אני כבר מתקשר למוני ומוסר לו את ההודעה. איזה שטויות.
    ככה זה בתחתית, משחקים מכוער, מבזבזים זמן, הפועל לא המציאו את הגלגל.
    אשדוד במשחק נגדינו בבלומפילד נפלו מהרוח וזה תקף גם לק"ש. אניימה ביזבז זמן ועשה בשכל, הוא לא חייב חשבון לאף-אחד. אני מעריך אותו גם על זה שהוא משחק בביטחון אישי גדול מאוד, בניגוד לשאר השחקנים בקבוצה שהם פחדנים.

8. Number 8 Member

לא משחק גדול שלנו, אבל היינו יותר יעילים, החלטתיים, נלחמנו יותר, ורצינו יותר. ניצחנו בכל מאבקי כדור, בעוד שכפר סבא לא הייתה בכלל במשחק, ונראה שהקבוצה של אלי אוחנה עדיין לא חזרה מהפגרה. עם זאת, אסור להוריד מערך הניצחון. משחק הגנה יציב מאוד מצד כולם, גם הקישור תרם את חלקו, אם זה רודי חדד או שבחון, וכמובן בהתקפה צריך לציין את קאמאנן עם צמד, ועזרן עם אחלה משחק ויכולת. הקבוצה מתחברת לאט לאט.

נעבור קצת לסטטיסטיקה, מאז שמרטינוביץ הוחלף ונשלח לבית חולים, שרק ירגיש טוב, שיחקנו עם רביעיית הגנה תוצרת בית. שפונגין, מושיקו, ז'אן, שטרית.

בפעם האחרונה שניצחנו בכפר סבא הייתה לפני חמש שנים, וכמה פלא, התוצאה גם אז הראתה על 0:3. לא זכור לי מתי התרחשה הפעם האחרונה שהבקענו שלוש שערים. אם עד היום, כל הנצחונות שלנו היו בבית, היום השגנו ניצחון חוץ ראשון העונה, ועוד איזה ניצחון. ביתה כל כפר סבא משמש לקבוצה מן מבצר, והצלחנו להבקיע שלוש שערים.

התרחקנו חמש נקודות מהקו האדום. ניצחון רביעי שלנו משבע המשחקים האחרונים. אם חששתי שהפגרה תעצור לנו את המומנטום, עושה רושם שהיא עשתה לנו רק טוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/1/08
  9. Mr.Eko Member

ניצחון מאוד חשוב למכבי,אולי היכולת לא הייתה גדולה אבל ידענו להיות יעילים. משחק הגנה טוב לשם שינוי... כפר סבא לא הגיעה למצב אחד על אחד במשך כל המשחק לפי ניר לוין וזה מאוד מפתיע כי היא אחת הקבוצות ההתקפיות הטובות בליגה. יוסי שבחון לאט לאט מתחיל לפרוע את השטרות,בדיוק כמו בעונה שעברה. רודי חדד כרגיל עושה עבודה נהדרת בקישור ביחד עם גזל. קאמאנן היה חסר למכבי והנה הוא הוכיח למה.טוב לדעת שאנחנו קרובים יותר ויותר להחלצות מהתחתית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx אגב,מקווה שמרטינוביץ' ירגיש טוב ספג מכה חזקה בראש....

10. Emil Member

השער הראשון הוא בבירור שער עצמי - הכדור של יאניק בכלל לא היה הולך למסגרת אלמלא סילבה היה נוגע בו.

פעם אחרונה שנתנו שלישיה? 3-1 על בני יהודה. גם מול סנטה קולומה בבלומפילד, אז ניצחנו 4-0.

בקשר למשחק, בהחלט לא משחק גדול, אבל ניצחון ראוי. כפ"ס לא הגיעה למצבים אמיתיים, בעוד שמכבי הצליחה לאיים על השער. למעט 10 דקות בתחילת המחצית השנייה שמכבי הסתגרה, השליטה במגרש הייתה שלנו בבירור.

אני חייב לציין את השער השלישי, פשוט שער מרגש. חילוץ הכדור והתנועה שלאחר מכן של מישאלוב, והמסירה הטובה של שיבחון. פשוט שער יפה.
    לציין משהו לרעה, הדריבלים המאד מאד מיותרים ונורא מעצבנים של רביד גזל באמצע. הוא איבד לפחות 5 כדורים ככה היום, אין לזה צורה. בחור, אתה לא מסי, שחרר כדור מהר ואל תנסה לקחת שלושה שחקנים לבד...

11. beitar4ever Member

בית"ר במחצית חלשה מאוד. ראיתי ממנה כמה מתפרצות, אך אין הגנה ,אין סדר במשחק, פשוט ניהול כושל של המשחק שלנו היום. אני חייב לפרגן לדוד על מחצית מצויינת , ניהול משחק מצוין,בתחילת המשחק ראיתי שהם פתחו חזק מאוד , הוא שם את שני הבלמים שלו במרחק קצר מאוד מקו האמצע כאשר בית"ר יוצאת להתקפות, מה שמעיד על לחץ שלהם .
    נחזור לקבוצה שלי, חייבים לעשות כמה שינויים ,חייב שחקן יצירתי שידע לארגן את המשחק של בית"ר, וזה כמובן ברוכיאן, שיכול לצאת במקום אלברמן אולי שמציג משחק רע היום, עוד שינוי שנחוץ לנו הוא בן שושן החוצה ותמוז בפנים, אין לנו מה להפסיד , חייב להמר על שני שחקני חוד.

12. Number 8 Member

אז שער וחצי. הכדור של קאמאנן הלך לאמצע. אמנם דה סילבה הסית את הכדור לצד ימין, אך אסור לשכוח שהוא השחקן שנגח..
    עכשיו שמתי לב שלא הבהרתי את עצמי מספיק טוב. התכוונתי לניצחון 0:3 חלק. שלוש שערים לזכותנו, ואף שער לרעתנו.

13. Emil Member

שער אחד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx אבל בהחלט נתן משחק מצויין

ואם ככה, אז אמרתי - 4-0 על קולומה
    אתה מתעקש על הליגה? זה יהיה מתישהו בעונה שעברה, באמת לא זוכר כבר

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

http://sports.walla.co.il/?w=/157/1217939

מאיפה החוצפה של בני יהודה לבכות על השיפוט? רק אני ראיתי שני פנדלים להפועל וכרטיס אדום ללוקמן?

15. Number 8 Member

באמת אמיל.. סנטה קולומה. תודה, אבל לא תודה. גם במשחקי אימון ניצחנו בארבע שערים ומעלה. זאת לא המטרה.
    בכל מקרה, אני אכן מתעקש על הליגה. בשנות הגלות של נמני, ההתקפה שלנו לא הייתה "ללקק את האצבעות", כך שלא זכור לי ניצחון "חלק" בתוקפת קלינגר, מלבד המשחק שהזכרתי באחד מהודעותיי הקודמות, 0:3 נגד כפר סבא בעונת האליפות משערים של פרוחה, גולדברג ותורג'י.

ואם לא, אז בכל זאת נחמד להיזכר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx