מחזור 14 בליגת העל: הפועל מנצחת את בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏4/1/08.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי פתח תקווה- מכבי חיפה
    http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/10.Xxx- http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/4.Xxx

ראשון, 20:50
    שופט: אלון יפת

המחזור יושלם בראשון בערב באורווה, במשחק מסקרן בין מכבי פ"ת למכבי חיפה, כאשר המנצחת תעפיל למקום השני ותצמצם פערים מבית"ר ירושלים שסיימה בתיקו עם הרצליה.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/830/529.Xxx
    פנטיני ומסיללה, האחד לא ישחק- השני כן

מכבי חיפה מגיעה לאורווה אחרי 6 משחקים ללא הפסד מתוכם 4 היא ניצחה. חיפה כבר שכחה את פתיחת העונה האיומה והעיניים מביטות רק כלפי מעלה, הפערים מהמקום השני צומצמו וכרגע זה מרדף אחרי בית"ר ירושלים שעדיין נמצאת רחוק רחוק במקום הראשון, ניצחון על מכבי פ"ת יקטין את הפער ל-8 נקודות, עדיין פער גדול מאוד. חיפה צירפה לשורותיה את פנטיני הדרום אפריקאי אבל החלוץ כבר היום חוזר לארץ מולדתו וישהה עם נבחרתו בתקופת אליפות אפריקה, חיפה ניסתה להשאיר אותו עד לאחרי המשחק נגד פ"ת אבל נתקלה בסירוב הדרום אפריקאים, פטר מסיללה לעומת זאת, שגם ישחק באליפות אפריקה, ישחק נגד פ"ת ויצטרף לאחר מכן לנבחרתו.
    חיפה רוצה להמשיך את המומנטום החיובי שהיה לה לפני הפגרה, ניצחון כאמור יקפיץ אותה למקום השני ויכניס עוד ביטחון למערכת. בחיפה עדיין לא סגרו את הסגל כאשר העניין המרכזי הוא סביב שלומי ארבייטמן שעדיין לא ברור מה יהיה עם החלוץ. בקשר למשחק, ג'ובאני רוסו צבר 5 צהובים ולא ישחק, את מקומו צפוי לתפוס מאור מליקסון כאשר רפאלוב צפוי לחכות להזדמנות מהספסל, אייל משומר היה חולה בימים האחרונים, אומנם החלים אבל כנראה שלא ישותף.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/858/802.Xxx
    עופר פביאן, רוצה לחזור לחייך.

מכבי פ"ת רצתה לנצל את הפגרה כדי למצוא מחליף הולם לעומר גולן שעזזב לבלגיה, כל החיפושים אחר שחקן רכש לא עולים בינתיים יפה ולפחות כרגע עדיין לא נמצא מחליף לגולן. מכבי פ"ת היה כמה שבועות לפני הפגרה במקום השני, אבל אז הגיעו 2 משחקי חוץ בכפ"ס ובבלומפילד נגד מכבי ת"א ופ"ת הוציאה מהם רק נקודה אחת בכפ"ס. אז אחרי 2 משחקים ללא ניצחון רוצים בפ"ת לחזור לנצח אבל ברור להם שנגד חיפה המשתפרת זה יהיה קשה מאוד. פ"ת קבוצה שניצחון שלה על כל קבוצה בליגה ממש לא יחשב להפתעה לכן הציפיות מפביאן ומהקבוצה הם לנצח את חיפה ולהחזיר את הביטחון לקבוצה.
    עופר פביאן נוטה לפתוח עם דובב גבאי לצידו של אוהד קדוסי כאשר גם לניצן דמארי יש סיכויים להשתחל להרכב.

הרכבים משוערים:
    מכבי פ"ת: אוהד כהן, נאור פסר, מרד מגמדוב, ניצן דמארי, קובי גנון, סולי צמח, חבייאר דירסאו, בלסינג קאקו, לירן כהן, דובב גבאי (ניצן דמארי) ואוהד קדוסי.
    מכבי חיפה: ניר דוידוביץ'; אלון חרזי, דקל קינן, דייגו קרוסה, פיטר מסיללה; עמרי אפק, בירם כיאל, גוסטבו בוקולי, מאור מליקסון (ליאור רפאלוב); רנאטו, יניב קטן.

2. a.m Member

אתה צודק שלקאלה הגיע אדום על התגובה, אבל אותי מגעיל ששחקנים עושים הכל בשביל לגרום לשחקנים של היריבה לקבל אדום, חיים מלכה מתחיל בתפיסה של קאלה כדי להגיע ולעמוד לפניו ומפריע לו במקום שאסור לו להפריע לשוער, בשביל הדברים האלה, בשביל להוציא את קאלה מהמשחק, בשביל שהקבוצה תהיה ביתרון מספרי. זה דבר שמגעיל אותי וזה לא משהו נדיר בכדורגל, גם אבידור שניסה להוציא אדום מקינן, גם רוסו שהצליח לסחוט צהוב שני מסואן, פשוט לא אוהב דברים כאלה, ככה שגם לא השתגעתי שקאלה לא יצא החוצה.

3. אלי מתחן Member

היום אסף קינן היה מזוויע, לא נתן למשחק לרוץ. הוא שרק לבית"ר בערך פי 4 עבירות ממה ששרק להרצליה, ואני בטוח שאנחנו לא כאלה אגרסיביים.
    אני חייב לתת קרדיט להרצליה שהצליחו לגרום לבית"ר פשוט להיעלם במיוחד בהתחלה, היה נדמה כאילו הם הקבוצה הגדולה ובאמת מילה טובה לפרדי דוד שאני מעריך.

4. Don Joan Roman Member

כמו תמיד קשה לנו מול כמבי הרצליה, במיוחד בהרצליה, לפחות לא הפסדנו שם כמו בשנה שעברה, זה גם משהו, כל הכבוד למכבי הרצליה ולפרדי דוד ולא כל הכבוד לבית"ר ששיחקה לידיים של הרצליה, על השופט כמו תמיד אני לא רוצה לדבר.

5. King Kenny Member

ניצחנו, סוף סוף עוד ניצחון, אני פשוט לא מאמין.
    צריך לסדר שכל המשחקים שלנו יהיו מול התל-אביביות ואז אולי נזכה באליפות.

את המחצית הראשונה לא ראיתי אבל לפי מה שהבנתי היא לא הייתה מרהיבה במיוחד מבחינתנו.
    משחק שתיקו היה משקף, בדר"כ אני אומר את זה כשאנחנו מפסידים וזה כיף להגיד את זה כשמנצחים סוף סוף.
    סוף החוכמה של ג'וניור באה לידי ביטוי היום בגול שלו, איזה יופי של סיבוב.
    אני לא יכול כל כך להרחיב על המשחק כי את המחצית הראשונה לא ראיתי כי ישנתי ואת המחצית השנייה ראיתי חצי ישן.

ואורי, אני לא מבין מה אתה רוצה מאניימה,הוא באמת נפצע ויכול להיות שהוא לא יטוס עם נבחרתו למחנה האימונים. הוא גם בועט בימין והוא נפצע בכלל בשמאל אז אני בכלל לא מבין את הטענה שלך.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

והיום המבחחן של רוני לוי וחיפה. ביתר איבדו נ"ק, אפשר להתקרב עד כדי 8 נ"ק ( שמסדר לנו קצת עניין בליגה).
    לא יודע הקבוצה אותי עד כה לא הרשימה, וזה שהיא ניצחה כמה משחקיםנ ברצף מלמד בסה"כ על הסגל הטוב שקיים בקבוצה, אבל המאמן היה ונשאר בינוני.ההרגשה שלי אומרת השליה אופטית, אמן ואני טועה.
    בהצלחה לירוקים היום.

7. Number 8 Member

קאלה היה חייב לקבל כרטיס אדום. אמנם חיים מלכה הפריע לקאלה, והוא היה צריך לקבל צהוב, אך מלכה הצליח להוציא את הקרואטי מריכוז, כותוצאה מכך קאלה ביצע עבירה ללא כדור. כרטיס אדום בלי לחשוב פעמיים. מכבי הרצליה צריכה להרגיש מקופחת בעניין הזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/1/08
  8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שנכנסנת למסעדה הזאת, יש מסעדה יותר טובה שרחוקה שתי דקות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

לגבי המשחק, אני הייתי במשחק והיה קר מאוד, קוויתי שיהיה קצב מהיר ושהאווירה תהיה חמה, אבל לצערי קצב המשחק היה יותר קר ממזג האוויר עצמו, משחק חלש של שתי הקבוצות ובעיקר מצידה של נתניה שכמעט לא עשתה כלום חוץ מהחמצה אחד, סכנין ממשיכה עם היכולת הלא משכנעת מאז פתיחת הסיבוב השני, בוזגלו היה צריך לבעוט לשער ולכבוש במקום לחפש אחרי פנדל.
    אפשר לסלוח לסכנין על איבוד הנקודות, שיחקנו ללא חלוץ אחד טבעי, עם עוד שני שחקנים צעירים חסרי כל ניסיון, הראשון הוא עלי עותמן ששיחק ממש טוב, אבל השני עלאא אבו סאלח היה חלש מאוד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/1/08
  9. beitar4ever Member

לא יודע אם קאלה היה אמור להיות מורחק כי עם כל זה שראינו שקאלה דחף את מלכה זו הייתה גם התחזות לא קטנה של מלכה, בכל מקרה אני יכול להגיד שאסף קינן יצא טמבל שלא הוציא כרטיס לאף אחד מהשניים.
    לדעתי אסף היה צריך לנהוג בצורה הזו ,או שקאלה היה מורחק מהמשחק או שמלכה היה מקבל צהוב על התגרות בשוער,והוא לא נהג בדרכים האלו, הוא בחר להתעלם מהמקרה ,וכמובן שאסף קינן לא היה צריך להתעלם מדבר כזה כיוון שהוא היה קרוב מאוד לאירוע.

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/08
  10. BeitaReaLiverpool Member

דווקא לדעתי קינן עשה בצדק.
    כרטיסים יכלו סתם לחמם את המשחק, הוא העביר את זה בשקט.
    תכלס לא היה כלום, קאלה נתן לו דחיפה קטנה, מצד שני מלכה גם הפריע לו וגם עשה סלטה.

בקשר למשחק, אכזבה, אבל חייבים לתת מילה טובה להרצליה, פרדי דוד יודע להכין את הקבוצה שלו מול בית"ר.
    יכולת לא טובה, מילא- קורה.
    אבל אני לא מוכן לקבל כזה חוסר רצינות, חוסר השקעה, כזאת אפאטיות.
    אני מוכן לעשות תיקו, להפסיד, אבל משחקים כאלה נרפים זה פשוט זלזול בקהל שמגיע ומשלם כסף לראות אתכם.

אני מאוד כועס גם על זנדברג ובן שושן, למה מי אתם?
    הייתי שולח אותם לחודש התרעננות ביציע הכבוד.

11. בית"רי מלידה Member

שניהם היו צריכים לקבל צהוב.

לבית"ר הגיע אתמול להפסיד.

12. Raulito Madridista

אני דווקא חושב שלקאלה לא הגיע אדום, צהוב היה בהחלט מספק. הרי קאלה לא בא ואליו ודחף אותו בלי שום סיבה. השחקן של הרצליה הפריע לקאלה להוציא את בית"ר קדימה במתפרצת. אני חושב שמרבית השופטים בליגת העל לא היו מרחיקים את קאלה לאחר הפעולה שעשה, כמה שהיא מכוערת. התקשורת עשתה מזה עניין בגלל שזו הייתה בית"ר וכמו שמחפשים להלל אותה, מחפשים גם איך להשמיץ ולרדת עלייה. לבית"ר מותר לתת משחק רע שבו היא תאבד נקודות.
    בבית"ר יש הרגשה שהשחקנים לא מוכנים להשקיע טיפה-זיעה אחת מיותרת, שהראש שלהם כבר בחו"ל ושהם עושים טובה שהם משחקים.
    הלוואי ומכבי חיפה תנצח היום את מכבי פ"ת ותכניס את הקבוצה של שום ללחץ קטן, אם כי אני לא מאמין שחיפה תאיים על האליפות העונה, היא קבוצה לא מספיק טובה. לחיפה יש סגל שחקנים מצויין, בעיקר בקישור, אך ההתקפה לא מספיק 'רעה' אין שם הרבה מחץ. אני חושב שגם בוקולי לצידו של בירם כיאל במרכז המגרש זה לא אידיאלי. הלוואי ומליקסון יוכיח שהוא שווה משהו.
    מכבי פ"ת קבוצה שיש לה שני קשרים אחוריים אדירים, הבעייה שההתקפה לא מספיק כשרונית. רק לירן כהן לא מספיק, בטח שלא תמיד. כאשר עומר-גולן חסר, קדוסי הופך להיות השחקן המרכזי בחוד ויש לו אחריות.

13. מילאן ברוש Member

שני משחקים מאכזבים מאוד היו אתמול אחד- קבצותי האהודה ביתר הוציא תקו מאכזב מהרצליה החלשה שזה הפתע המחזור ללא ספק משחק גרוע של ביתר ובנס הוציא נקודה שלא הגיע לה.
    משחק שני זה המשחק של קרית שמונה נגד אשדוד קרית שמונה כבר משחק שני שנראת רע ולא כובשת שערים ביכולת הרעה הזאת היא לא תשאר הרבה זמן בצמרת.
    היום יש משחק מאוד חשוב לשתי קבוצות חזקות מאוד שמי שתנצח תצמצם את הפער מהמוליכה.אם המשחק יסתיים בתקו ביתר תהיה המרויחה הגדולה של הליגה וכמעט בודאות תזכה באליפות אם המשחק של היום יסתיים בתקו אני מעריך שחיפה תנצח ותפתח תאליפות מחדש!

14. בית"רי מלידה Member

כמה שאתה צודק: זה בדיוק כך.

אבל לגבי חיפה אתה טועה: שום מפחד מחיפה, וחיפה רק הולכת ומשתפרת.

אתה צעיר, אז אינך יודע מה קרה ב1984 : חיפה סגרה אז פער של 12 נקודות, ואם אני לא טועה, אז קיבלו רק 2 נקודות על ניצחון.

המגמות של בית"ר וחיפה הפוכות, בלי קשר לעזיבתו של יצחקי.

בפרפראזה על הביטוי "הכיבוש משחית" - הכסף של ארקדי משחית.הראש של השחקנים באירופה, הם מקנאים בברק יצחקי, וכנראה לא ממש מפרגנים לו.

מי שחושב שהאליפות בטוחה של בית"ר - חי באשליות, ומי מאוהדי חיפה שקילל את רוני לוי בתחילת העונה צריך להתבייש.

15. beitar4ever Member

בקשר לחיפה, כמה שזה יישמע טיפשי להגיד את זה, אך אני לא אהיה מאוכזב מניצחון של חיפה,אולי זה יוכיח לבית"ר שהם צריכים להתחיל לשחק כדורגל .
    נמאס מהיכולת הבינונית הזו שמאפיינת אותנו העונה, אני רוצה לראות קבוצה שמציגה יכולת טובה במשחקים, אני רוצה להנות בכל משחק, אני רוצה לראות אותנו מביסים קבוצות , במילה פשוטה אני רוצה לראות אלופה אמיתית, ולא קבוצה שהשחקנים שמשחקים עבורה בקושי מזיעים.

בקשר למשחק של חיפה נגד הלוזונים, לדעתי חיפה פייבוריטית היום במשחק, לאחר שהיא באה במאזן של 6 משחקים ללא הפסד(4 ניצחונות), מאזן נפלא לירוקים ,שהתחילו את העונה רע מאוד וכרגע השחקנים משתדלים למחוק לאוהדים את התקופה הרעה ההיא.
    היום חיפה תבוא ללא ג'ובאני רוסו שיהיה חסר מאוד בשורות החיפאים לאחר שהוא עושה עבודה טובה מאוד בקישור.
    מי שיחליפו יהיה מאור מליקסון ,שחקן שכבר הרבה מחכים לפריצה שלו, לאחר שכולם יודעים איזה כישרון טמון בו , אולי המשחק היום יביא להחזרת היכולת הטובה למליקסון.
    מן הצד השני אנו ניראה את מכבי פ"ת שהפסידה במחזור האחרון למכבי ת"א וצברה לעצמה משחק שני ללא ניצחון.
    מכבי פ"ת איבדה את אחד מהשחקנים הגדולים ביותר שלה בשנים האחרונות, עומר גולן, שעזב לבלגיה, קשה לי לראות מישהו שיוכל להיכנס לנעליו , מי שתולים בו את התקוות זהו אוהד קדוסי שפתח את העונה לא טוב , אבל לאחר מכן התאקלם והתחיל לפרוע שטרות.
    בכל מקרה היום יהיה משחק קשה מאוד במיוחד לפ"ת, שלדעתי יהיה להם קשה מאוד להפתיע את חיפה שנמצאת בכושר מצוין.

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/08