מחזור 14 בליגת העל: הפועל מנצחת את בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏4/1/08.

1. BeitaReaLiverpool Member

אם זה מה שיגרום לקבוצה לשחק טוב, מצידי שחיפה תתן שביעייה.

2. בית"רי מלידה Member

עזוב, אתה לא מבין שפשוט השיטה בבית"ר פשטה את הרגל?

בית"ר של היום בנויה על שכירי חרב מהארץ והעולם, ומה שמעניין אותם זה רק כסף, לא מחוייבות למועדון.

איך אמרו פעם: : " כסף לא קונה נשמה ".

איך זה ייגמר? אם חיפה תיקח אליפות, וזה בהחלט אפשרי, אולי יפתחו לארקדי העיניים.

אישית, האליפות על הזין שלי: מצידי שבית"ר תעלה לשחק עם הנוער המצויין שלה.

עידן טל, בואטנג, זיו, בן יוסף, מילו, ועוד כמה - על הזין שלי!

3. BeitaReaLiverpool Member

בחייך.
    חיפה בעונות האליפות שלה לקחה עם הנוער?
    ריאל מדריד לוקחת אליפות עם ה'קאסטייה' ?
    לארסנל יש יותר משחקן אנגלי אחד בהרכב?
    אין מה לעשות, זה הכדורגל, הוא השתנה, אתה יכול לקבל את זה, ולהמשיך לעודד את הקבוצה, או שאתה יכול "לקפל את הצעיף", לשבת בבית, לפצח גרעינים ולקטר כל היום.

לגבי שחקני הנוער, הם לא מקבלים מספיק דקות, עם זה אני מסכים.

אני די בטוח שאתה לא תהיה מאושר לראות את יניב קטן מרים את הצלחת.

4. בית"רי מלידה Member

אתה לא מבין שאני לא חושב שאליפות זה הדבר הכי חשוב? אליפות השנה תהיה עוד יותר מגעילה מהשנה שעברה.

אין לי בעיה לסיים מקום 2-4 עם 8 שחקנים תוצרת בית, בתקציב שפוי של 40-50 מליון שקל, ולראות כדורגל יפה.

חיפה יקחו? אני לא אקפוץ משמחה, אבל אין לי כוונה להתאבל.אני ממש לא שונא אותם, ואם בית"ר לא תיקח, אז העדיפות שלי שחיפה או סכנין יקחו, רק לא לוזונים.

אליפות כל שנה? אפילו ריאל מדריד וצ'לסי לא.

5. beitar4ever Member

נשמה , אני ישמח גם אם בית"ר תקח אליפות מסריחה, על אליפות אני ישמח בכל דרך שבית"ר תקח, ולא אכפת לי יכולת טובה או לא, אבל זה ברור שאני ישמח יותר אם יהיה לאליפות הזאת דרך שזה יכולת טובה,ואני מקווה שבמשחקים הבאים ניראה יכולת יותר משופרת מבית"ר.
    ובנוגע למה שאמרת על מצב הנוער של היום, לצערנו זה המצב של היום בכדורגל העולמי ולא רק בבית"ר, היום שחקנים זרים מועדפים בהרבה על שחקני בית ושחקני נוער, ומה לעשות אני שחי את הדור שבו השחקנים הזרים מועדפים מקבל את זה, וחוץ מזה אני רואה את זה במועדונים הגדולים ביותר בעולם, אז בבית"ר אני לא יקבל את זה?
    לך זה יהיה יותר קשה לקבל את זה לאחר שבתקופות שהיית בגילי אתה ראית יותר שחקני בית מאשר שחקנים זרים, אבל אני מקווה שעם הזמן תתאקלם למצב .

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/08
  6. Number 8 Member

דחיפה קטנה, דחיפה חזקה - זה לא משנה. מלכה מלכה כן הפריע או לא הפריע - לא משנה. קאלה פגע במלכה ללא כדור, ולכן היה חייב לקבל אדום. כמו שאמרתי, אמנם מלכה הפריע לו, וזאת גם הייתה אחת המטרות שלו כאשר עמד מולו, והיא להוציא אותו מריכוז, ואכן הוא הצליח. מלכה היה צריך לקבל צהוב, אך קאלה אדום ישיר וישר למקלחות.

וחיים יעקב לא התייחס בכלל לאירוע.

7. Don Joan Roman Member

קאלה לא היה צריך קלבל שום אדום, אפשר לחשוב מה הוא עשה לחיים מלכה, כולה נתן לוד חיפה קטנה, זה קורה עשרות פעמים במשחק כדורגל והטלויזיה לא מצלמת, זא פעם אחת הם כן צילמו, ביג דיל, אם זה לא היה בית"ר וזה לא היה קאלה אלא איתמר ניצן ומכבי הרצליה אף אחד לא היה פוצה על זה פה, ככה זה תמיד מוצאים משהו שמקפח את האנדרדוג.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפעם אני חושב שלא היה פה מקום לאדום. קאלה דחף אותו קלות, מלכה עשה עבירה בלתי ספורטיבית ברגע שחסם את קאלה מלשחרר את הכדור, לקאלה הגיע צהוב גג על הלטיפה ללא כדור אבל גם למלכה שעשה עבירה בלתי ספורטיבית. אדום זה בטוח לא.

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אם זה בדיוק כפי שאתה אומר,
    הרבה מאוד משחקים היו נגמרים עם לפחות 2-3 אדומים.
    חבל שמחפשים סתם איפה אפשר להרחיק ואיפה יש טעויות, זה כבר מטומטם לגמריי.

10. אלי מתחן Member

לא רק שלא היה שם אדום, מלכה צריך לקבל צהוב על הצגה+פרובוקציה.

11. הגבר באדום Member

משחק סופר בינוני - לא חיפה ולא פ"ת לא מציגות כדורגל ברמה - רק שתי הבעיטות של בוקולי הן משהו מסוכן וטוב שבמחצית.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אפק VS מליקסון: מי יותר גרוע? בחירה קשה אין ספק.
    שני שחקנים כל כך חלשים, לא תורמים בכלום למשחק שלנו. לגבי מליקסון לא היו לי שום ציפיות, אך אפק מאכזב בגדול. כנראה שהוא מתאים רק לדקות ספורות שבהן הוא עולה מהספסל בהתלהבות, חלש כבר אמרנו?
    כיאל חייב במחצית השנייה להפסיק עם העבירות המטופשות האלו, כי האדום קרוב מתמיד עבורו. בוקולי פשוט מצויין, לראות את השחקן הזה זה תענוג.

אני הייתי מעלה את רפאלוב במקומו של מליקסון, וכך האגף השמאלי שלנו יהיה פעיל כמעט כמו הימני. רפאלוב עם מסירות טובות יוכל להציב את מסיללה בעמדות טובות מהן הוא יוכל להרים, וכמובן שיוכל להמשיך לאיים על השער מרחוק, כפי שעשה בוקולי פעמיים במהלך המחצית הזאת.

13. הגבר באדום Member

מאז שהוא הגיע לחיפה, אתה זוכר תקופה של סיבוב-שני סיבובים, בה הוא היה טוב????

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עוד "הברקה" של דוידוביץ'... בעיטה פשוטה למרכז, מתעופף כמו משוגע.... איזה ליצן הוא לפעמים זה מדהים.

15. הגבר באדום Member

מה אני אגיד לכם- עם רמת כדורגל כזאת ארוכה הדרך של שתי הקבוצות לתואר "הקבוצה מס'2 בארץ"