מחזור 15 בליגת העל: 1-1 בין ב"ש לחיפה; רק 0-0 למכבי מול בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏5/1/21.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent.fsdv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/125571038_3467817199940050_2509097267083898634_o.Xxx?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=xUhFkcQPw1kAX-dWSZx&_nc_ht=scontent.fsdv3-1.fna&oh=98e7f0cd453dd3919843df6dccc8b5d2&oe=60180ACF

*/aaa031

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבוקסיס כנראה יפתח עם 3 בלמים, ובכר יעשה לו את "תרגיל הובאן" הלא מוצלח שיפתח עם רודריגז בלם ואחרי 20 דק יעביר אותו לקישור.

3. South Boy Member

כל משחק מול חיפה שברק בכר עמד על הקווים שלנו הוא פתח עם קו הגנה גבוה וקישור מעובה במטרה ללחוץ את חיפה לחצי שלה וכמעט בכל משחק היה קורה ההיפך וחיפה הייתה לוחצת אותנו עם האגרסיביות שלה ובהתקפות מהירות לא הייתה משאירה לנו שום סיכוי, דווקא בסיבוב הקודם זה הרגיש שהוא למד מה קורה כשקבוצה נחותה באה מולו ולא ניסה להיכנס בה עם הראש בקיר, רק אם הוא יחזור לסורו יהיה לנו סיכוי להוציא מפה משהו. למרות שכשמדובר במלאכי המוות האלה גם אם ישחקו בלי שוער לא נוכל להימנע מהפסד.
    לגבי המאמן ג'ודו בצד שלנו, לא מצפה ממנו לכלום חוץ מפארק דה באס ותפילה להברקה של אלטון או ז'וזוואה, גם הלגיטימציה שהוא מקבל להתבנקר במשחק הזה לא תעזור לחסר מושג כמוהו.

4. Designer Member

מת על יוסי, אוהב את הקבוצה. לא מתחבר לכל הבכי והנהי של האוהדים הבאר שבעים.

תן לי אוטובוס, תן לי נפילה כאילו ירו בך על כל שפשוף קל ושכל בעיטת שוער של לויטה תקח 5 דקות.

שיהיה הכי מגעיל, שלא נעבור את החצי, שכולם יבכו וילכלכו ושבסוף נעקוץ בגלל שארד החזיר כדור לשוער ושג'וש כהן יעשה אוואט.

מה רע לי? מקום שלישי/רביעי, קמפיין אירופי מכובד, ההתקפה השלישית בטיבה בליגה (אם לא לוקחים בחשבון את משחק השביעיות של נתניה מול הרכב ז' של סכנין) והגנה לא רעה (כשויטור חזר).

"מאמן ג'ודו, מאמן חסר מושג, הכל מקרי" - יוסי, הלוואי שתהיה הפרגוסון של באר שבע.

בהצלחה לנו היום.

italiano אוהב/ת את זה.
  5. South Boy Member

באר שבעים קווים לדמותם.
    היינו קבוצה גדולה בשנים האחרונות, מעולם לא היינו ולעולם לא נהיה מועדון גדול בדיוק בגלל זה.

hbs7 ו-rivaldo אוהבים את זה.
  6. gilbsh27 Member

מי השלישי? צדק או שביטון החלים?

7. Designer Member

הפוך ידידי South Boy, הפוך. אתה לא מכבי ולא חיפה (וטוב שכך). לי חשוב יותר לראות שחקנים נלחמים מאשר פאדללות על הקו, ויוסי בנה קבוצה של נינג'ות (חוץ מספורי שהוא יותר גיישה מנינג'ה). איך רשם היום עמיקם - זהו קרב בין הפפ והסימאונה הישראלים ואני מאושר להיות בצד הסימאוני של המשוואה.

בתור אחד שמלווה את הקבוצה מעל ל30 שנה, אני חייב לציין שזאת אחת הקבוצות היותר אהובות עלי ומדוע? כי היא פשוט חבורה של טיפוסים מוזרים שכאלה שנראה כאילו מחוץ לדשא לא היו אפילו מסתכלים אחד לכיוון של השני ויוסי הפך אותם לקבוצה מגובשת שנופלת על התחת (גם עם כדורגל לא גדול).

8. Designer Member

ככל הנראה ברירו שיוסט לעמדת הבלם.

9. alexshw Member

אם אתה לא תופס את הקבוצה שלך כגדולה, אז בודאי שאוהדי קבוצות אחרות לא יתפסו אותה.
    לפי פוטנציאל אוהדים ומגרש ב"ש צריכה לשאוף להיות קבוצה גדולה ולהתחרות על התארים ולשאוף להישגים באירופה.
    לא תהיו קבוצה גדולה עם אבוקסיס.

ואפילו סימאונה כן מנסה העונה להמציא את עצמו מחדש בנושא משחק התקפה.

oranfu, rivaldo ו-South Boy אוהבים את זה.
  10. South Boy Member

*/aaarofl
    יש לי הרגשה שרון עמיקם יותר זוכר חסד נעורים לאבוקסיס מאשר משווה אותו ברצינות לסימאונה, אני אפילו לא יכול להתייחס לזה בלי לצחוק.
    אבל עמיקם זה לא העניין, אני בטוח שהוא לא ראה את הקבוצה הזאת יותר מכמה פעמים העונה אם הוא אומר דבר כזה, איך אוהד שרואה את הקבוצה הזאת על בסיס קבוע יכול להגיד דבר כזה זה מה שאני לא מבין.
    אני יכול לספור על כף היד שלי את מספר המשחקים העונה כולל אירופה שבהם באמת ראינו יכולת קבוצתית נורמלית. מה זאת לחימה בשבילך? חבורה של שחקנים שרצים ושוברים רגליים? עזוב שגם באספקט הזה אנחנו הרבה מאחורי המון קבוצות, מה ראית מהקבוצה הזאת שאתה אומר דברים כאלה שבעיניי הם לא פחות מהזיה? קבוצה אפורה, חלשה, חסרת טביעת אצבע של מאמן שהכול מקרי בה ונשען באופן מוחלט על יכולת אישית של שחקן וחצי. הסגל הזה רחוק מלהיות טוב אבל הוא לא רע בסך הכול ומאמן טוב יכול להוציא ממנו הרבה יותר, הבעיה שלך היא שאתה מסתכל אך ורק על התוצאה שלא בהכרח מעידה על עבודה טובה ואמנם בטווח הקצר היא תשביע אותך אבל כשדברים לא יסתדרו לטובתנו ברמת התוצאה ונצטרך אשכרה לבנות על היכולת כדי להצליח כל מגדל הקלפים הזה ייפול ואז אתה לא תבין למה אנחנו נראים כל כך רע.
    אבוקסיס הוא מאמן נורא ואיום, חסר כל יומרה לשחק כדורגל שבאמת יכול לקדם את המועדון הזה בטווח הארוך, והוא קיבל מספיק זמן כדי להוכיח שהסטיגמה שנדבקה לו היא מוטעית אבל הוכיח בדיוק את ההיפך. מאמן של קבוצות קטנות, תמיד היה ותמיד יהיה. בינתיים זה עובד לו בול כי זה מה שאנחנו ולראיה התגובה שלך.

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/21
  11. zivmay Member

4-0 קל לחיפה.
    אי אפשר להגיד על הקבוצה שלנו כלום, גם לא נינג'ות. נינג'ות לא מתרוצצות בקצב של סבתות.

12. Designer Member

נסכים שלא להסכים (פלורליזם אנד אול דאט שיט). גם אתלטיקו לא ברמה של ריאל ובארסה. גם נאפולי לא ברמה של מילאן ויובה. אנחנו קבוצת דרג ב' בכדורגל הישראלי (יש כאלה שאף יגידו דרג ג') ואני חושב שבמכלול הדברים (קורונה,אלונה, טרנר, עזיבת בכר, מליקסון וכו וכו...) יוסי עושה יופי של עבודה. נכון, גם אני לפעמים מרגיש צורך לדפוק את הראש בקיר ולפעמים נפלט לי איזה "בושה, ממש בושה" מתחת לשפם, אבל אז אני נזכר באיזה ליגה אני משחק ואיפה היינו רק לפני חצי שנה ואני אומר "אחלה יוסי"

13. Designer Member

לא 4, לא קל ולא נעלים.

14. South Boy Member

איפה רואים רשימה של הדרגים? מי קבע אותם אם אפשר לשאול?
    נולדים בדרג מסוים? באיזה דרג התחילה מכבי חיפה לפני יעקב שחר ובאיזה דרג התחילה בית"ר כשלנו היו שתי אליפויות והם אפילו לא היו הקבוצה הבכירה בעיר שלהם?
    דיון עקר וחסר פואנטה, אבל אולי אם תענה על השאלות האלה בינך לבין עצמך אתה תבין כמה החשיבה שלך צרה ולא נכונה.
    אתה מוזמן לחפש בפייסבוק "אוהדי באר שבע מסתפקים במועט", הדף הזה נוצר בשביל אנשים כמוך. מקווה שיבוא יום והקהל שלנו ישתחרר כבר מהתפיסה המגמדת הזאת ויפסיק להקטין את המועדון שלו ואת השאיפות שלו.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכותבים שהפועל ב"ש תלויה לגמרי ביכולת של שחקן וחצי(אני מתאר לעצמי שמכוונים לז'וזואה ואקולטסה) אז צריך לומר שלזכותו של אבוקסיס יאמר שהוא שינה מקצה לקצה את התרומה של ז'וזואה לקבוצה והפך אותה ל"קבוצה שלו", אין דרך להוכיח אבל אני די בטוח שאם בכר מסיים את העונה שעברה בב"ש אז מעבר לכך שאתם לא זוכים בגביע(והעונה לא מעפילים לבתים באירופאית) ז'וזואה מסיים עונה יחסית מאכזבת כי תחת בכר הוא לא ממש מצא את עצמו במגרש ועוזב כי הוא יקר מדי לקבוצה ללא בעלים(לכאורה).