מחזור 15 בפרמיירליג: צ'לסי מארחת את ווסטהאם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏30/11/07.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שבוע גדוש באקשן בזירה האירופאית אנחנו חוזרים אל הליגה המקומית, שמבטיחה כרגיל מצ'אפים מעניינים. בצמרת צ'לסי תארח את ווסטהאם, למשחק עם הרבה יוקרה וגאווה מעבר לערך הפרקטי שלו. פורטסמות' ואברטון, שתיים מההפתעות הנעימות עד כה של העונה, ייפגשו ראש בראש למפגש שאפשר להגדיר בפה מלא כמפגש צמרת. ארסנל תצא למשחק חוץ בוילה פארק מול החניכים הסופר-לוהטים של מרטין או'ניל, ליברפול תארח את בולטון שבשבוע שעבר הפתיעה את מנצ'סטר יונייטד, והשדים האדומים ינעלו את המחזור ביום שני בערב כשייארחו את פולהאם. בקיצור, תבלו :aaa12:

משחקי המחזור:
    שבת:
    צ'לסי-ווסטהאם (14:45)
    בלקבורן-ניוקאסל (17:00)
    פורטסמות'-אברטון (17:00)
    רדינג-מידלסברו (17:00)
    סנדרלנד-דרבי קאונטי (17:00)
    וויגאן-מנצ'סטר סיטי (17:00)
    אסטון וילה-ארסנל (19:15)

ראשון:
    ליברפול-בולטון (17:00)
    טוטנהאם-בירמינגהאם (18:00)

שני:
    מנצ'סטר יונייטד-פולהאם (22:00)

2. D.Irwin Member

יש השבו משחקים בליגת האלופות ואנחנו משחקים ביום שני ב10?
    מזל שעלינו.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אין השבוע משחק שלנו בליגת האלופות, רק הבית של מילאן משחק השבוע בגלל אליפות העולם לקבוצות. אנחנו משחקים באולימפיקו ב12 לדצמבר, ולפני כן מול דרבי ב8 בדצמבר.

4. Number 8 Member

אין השבוע ליגת אלופות, מלבד הבית של מילאן. לא הגיוני שיונייטד תשחק ביום שני בלילה, ותצטרך לשחק באיטליה יומיים אחרי. תוסיף לכך שגם ארסנל משחקת ביום רביעי נגד ניוקאסל במסגרת משחק השלמה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/11/07
  5. D.Irwin Member

זה היה נראה לי מוזר,אבל מישהו כתב בעולמי שיש השבוע בסוף אז לא ידעתי אם יש או אין.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעבר למפגשים המעניינים מאוד שציינת , אני חושב שגם בלקבורן - ניוקאסל יכול לספק כדורגל לא רע ואפילו קצת מתח . המארחים הוכיחו שבאיווד פארק קשה מאוד לשחק מולם , וניוקאסל חייבת לצאת מהמשבר שפוקד אותה .

למרות הנצחון של בולטון על יונייטד במחזור שעבר , אני חושב שאנחנו לא צריכים להתקשות מולם , אני מצפה לנצחון של יותר משער אחד . ואולי סוף כל סוף דניאל אגר יחזור לשחק ...

7. D.Irwin Member

ואל תשכח שגם בלקבורן צריכה להתאושש מ4-0 גדול של אסטון וילה בבית אם אני לא טועה.

אני מאמין שאם ניוקאסל תפסיד במשחק הזה אלרדייס יתחיל להרגיש את הלחץ מההנהלה, מהאוהדים יש לו מספיק.

8. ManUtd Fan Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44259000/Xxx/_44259410_bla_new_0506.Xxx

תאריך: 1.12.07
    שעה: 17:00
    איצטדיון: איווד פארק
    שופט: מרטין אטקינסון

משחק בין שתי קבוצות שנמצאות בפורמה רעה מאוד. בלקבורן מצידה רוצה לצאת לדרך חדשה על חשבונה של ניוקאסל, אבל גם המגפייס רוצים לצאת מהפורמה הרעה עם ניצחון חוץ, שיוריד הרבה לחץ מהגב של אלרדייס.

בלקבורן מגיע למשחק הזה במצב לא ממש טוב בלשון המעטה. מאז הניצחון על פורטסמות', בלקבורן לא השכילה לנצח את הקבוצות שעמדו בדרכה (השיגו 2 נקודות מתוך 12 אפשריות מאז הניצחון על פומפי, שהיה בכלל בגביע הליגה. ניצחון הליגה האחרון שלהם היה בליין 2-1.), וזה כולל כמובן את ההפסד המשפיל בבית לאסטון וילה בתוצאה 4-0. כאמור, בלקבורן רוצים לצאת לדרך חדשה, וזה לא יהיה קל בכלל. בלקבורן בנוסף תאלץ להסתדר ללא ראיין נלסן המושעה שקיבל אדום בהפסד לאסטון וילה. מעבר לכך, יעמוד לרשותו של יוז סגל מלא. בני מקארת'י ורוקה סנטה קרוז צפויים לעלות בהרכב, כמו גם רובי סאבאג' שחזר מפציעה במשחק נגד אסטון וילה, כאשר עלה מהספסל.
    http://www.4thegame.com/media/00/03/98/ryan_nelsen.Xxx
    ראיין נלסן. מושעה.

מנגד מגיעה ניוקאסל, שהמצב שלה לא טוב יותר משל בלקבורן, ואפילו רע יותר. גם הם, כמו בלקבורן לא השכילו לנצח את ארבעת המשחקים האחרונים (לעומת בלקבורן, הם השיגו נקודה אחת בלבד מתוך ה-12 האחרונות, מאז הניצחון על טוטנהאם) תוך כדי הצגת כדורגל נוראית. בעקבות הכדורגל המכוער והתוצאות כמובן, נשמעו קריאות פיטורים לעבר אלרדייס במשחק ההפסד לליברפול. מעניין איך הוא יעמוד תחת הלחץ הכבד. אם זה לא מספיק, בעית הפצועים של ניוקאסל לא מפסיקה. סטיבן טיילור, אבדול פייה וקלואדיו קאספה בספק למשחק, בעוד מייקל אואן, דמיאן דאף, פיטר ראמאג' וקלסטין באבאיארו יעדרו בוודאות.
    http://www.4thegame.com/media/00/03/98/sam_allardyce.Xxx
    סם אלרדייס. יעמוד תחת הלחץ הכבד?

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/07
  9. Tony Adams Member

בלקבורן פייבוריטית ענקית למשחק הזה. גם היא מגיעה פצועה וחבולה מה-4:0 שחטפה בראש, וגם היא מאחרת קבוצה, שלדעתי, יותר חלשה ממנה. ניוקאסל של השנה קבוצה שלא מצליחה לחבר 3 משחקים טובים, ואני לא רואה אותה דווקא באיווד פארק, הכל כך קשה, מנצחת.

10. Dimitar Berbatov Member

אני ממש לא בטוח.
    כל משחק כדורגל שהקבוצה של סם אלרדייס מעורבת בו, אני לא מצפה לכדורגל טוב, במיוחד לא מניוקאסל של המשחקים האחרונים.
    מה שכן, יהיה משחק מעניין. שתי קבוצות שמגיעות למשחק אחרי תבוסות, ותמיד כיף לראות את את הרביעיה של הרוברס עם מקארתי, סנטה קרוז, בנטלי ופדרסן.

לדעתי המשחק של המחזור, מלבד אסטון וילה נגד ארסנל, הוא פומפי נגד אברטון. שתי קבוצות שפתחו את העונה מצוין, ולטעמי יגיעו השנה לאירופה. לאברטון יש את אחד הסגלים הטובים בפריימרליג, ואני ממש לא מגזים. יעקובו, ארטטה, ג'ונסון, קהייל, אוסמן, פינאר, ביינס, סגל פנטסטי ואלה רק חלק מהשמות.

בקשר למשחק שלנו נגד פולהאם, עבר הרבה זמן מאז שהגעתי למשחק כלשהו כל-כך רגוע ובטוח. אני ממש לא מחזיק מהקבוצה של לורי סאנצ'ז.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/11/07
  11. אבו Member

ManUtd Fan
    איזה ניצחון של בלקבורן על פומפי?
    זכור לי שפומפי ניצחה 1-0 באיווד משער של קאנו

12. George Best Member

אולי הוא מתכוון לניצחון בגביע הליגה 0-3(אם זה היה על פומפי בכלל..)?
    בליגה בכל אופן קאנו כבש את השער היחיד בניצחון החוץ של הפומפי.

13. Stretford Ender Member

בלאקבורן ניצחה 2-1 את פומפי בגביע הליגה בפראטון פארק, הוא התכוון למשחק הזה.

14. ManUtd Fan Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הייתי צריך להוסיף שזה היה בגביע הליגה, והוספתי הרגע. הוספתי גם את הניצחון האחרון שלהם בליגה, שהיה על טוטנהאם.

15. Stretford Ender Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44259000/Xxx/_44259414_che_whm_0506.Xxx
    תאריך: 1.12.2007
    שעה: 14:45
    איצטדיון: סטמפורד ברידג', לונדון.
    שופט: האוורד ווב

את המחזור ה-15 יפתח הדרבי הלונדוני בין מזרח למערב שיפגיש את ווסט טהאם וצ'לסי בסטמפורד ברידג'.
    המארחים ירצו לקחת את ההזדמנות ולתפס, לפחות זמנית, למקום השני בטבלה ולהוריד את שתי הקבוצות ממנצ'סטר שנמצאות כרגע במקומות השני והשלישי. למרות תיקו באברטון לפני פגרת הנבחרות, הכחולים מלונדון נראים טוב בזמן האחרון. אמנם זה לא הכדורגל החיובי שגרנט הבטיח, אבל הישראלי לפחות מביא תוצאות עד עכשיו, גם אם זה תוך כדי משחק דומה מאוד לשיטה של מוריניו ובלי לשטוף את המגרש. באמצע השבוע צמד של דרוגבה ושערים של אלכס וג'ו קול העלו את צ'לסי לשמינית גמר ליגת האלופות וגם הבטיחו לה את המקום הראשון בבית ב'. גרנט הבטיח אמר לאחר המשחק שהוא רואה את צ'לסי נלחמת בשלושת החזיתות (ליגה, גביע ואלופות). צ'לסי, תרצה להגדיל את הרקורד המדהים שלה לשבעים משחקי פרמיירליג רצופים ללא הפסד בברידג'. בשביל המטרה הזאת ייקרא קרלו קודיצ'יני אל הדגל, לעשות את ההופעה ה-200 שלו במועדון הלונדוני במקומו של פטר צ'ך הפצוע. ריקארדו קראבליו ופאולו פריירה ישלימו את ההיעדרויות חוליה האחורית. פלורנט מלודה ובאלאק גם הם לא כשירים, ואליהם יצטרף מייקל אסיין המושעה.

http://www.parsfootball.com/files/avram-grant.Xxx
    אברהם גרנט. כדורגל חיובי? לפחות בינתיים מנצחים...

מהצד המזרחי של העיר מגיעים חניכיו של אלן קרבישלי לדרבי לונדוני שני ברציפות לאחר מותחן ענק באפטון פארק מול טוטנהאם שהסתיים בהצלת פנדל נהדרת של רוברט גרין, שאולי בקרוב יקבל סוף סוף את הצ'אנס המגיע לו גם בזירה הבינלאומית, בדקה ה-90. הפטישים רוצים לתקן את הרקורד המאכזב של עשרה דרביים לונדונים ללא ניצחון מאז ה1-0 הנהדר על ארסנל באפריל של העונה שעברה. ווסט האם נמצאת בכושר לא רע, כבר שישה משחקים שהקבוצה לא הפסידה מאז רצף של שלושה הפסדים בפרמיירליג (ניוקאסל, ארסנל ואסטון וילה). אמנם רק שלושה ניצחונות בששת המשחקים הללו, וגם הם מול יריבות נחותות (דרבי, סנדרלנד וקובנטרי בגביע הליגה) אבל הכדורגל נראה יותר טוב ממה שהוא נראה בתחילת העונה והפצועים סוף סוף מתחילים לחזור ואולי בקרוב נראה את מה שקרבישלי באמת תכנן שם. מי שניצל את הפציעות שיש בקבוצה כדי להוכיח את עצמו, הוא קרלטון קול שנקנה עוד ע"י אלן קרבישלי בתחילת העונה שעברה ובהזדמנויות שקיבל במשחקים האחרונים הספיק לכבוש שלושה שערים ולבשל עוד מספר לא קטן. בשבת קול הולך לעמוד מול אתגר גדול, בהנחה שהוא ימשיך לקבל את הקרדיט למרות חזרתו של דינו אשטון מפציעה, כאשר יתמודד מול המועדון הקודם שלו. את הדרך ההפוכה דרך אגב, עשו שניים מהשחקנים שגדלו בווסט האם ויהיו על הצד השני של המגרש, אחד מהם קול אחר, קצת יותר מפורסם, ג'ו קול. השני כמובן, פרנק למפארד.
    בחזרה לווסט האם, דין אשטון וסקוט פארקר שקיבלו דקות בשבוע שעבר נגד טוטנהאם והספיקו לשחק בריזרבס במהלך השבוע ירצו לקבל כבר מקום בהרכב, אך עדיין לא ברור אם יפתחו. מה שכן ברור, הוא שבוייר, ובלאמי ישבו בצד יחד עם הפצועים ארוכי הטווח דאייר ופאובר.בובי זאמורה ואנטון גם הם יצטרפו כנראה לחבריהם הפצועים. מי שעוד יתקבל בשמחה הוא פרדי ליונברג שהחלים ממחלה שהייתה לו וצפוי לחזור להרכב.

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/07