מחזור 15: 3-1 לחיפה על מכבי ת"א, בית"ר מפסידה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏11/1/08.

1. אורן04 Member

הליגה חלשה כי (או - הקבוצות הגדולות חלשות כי) ביתר פשוט קנו אותה.

בנאדו, גרשון, קאלה, זנדברג, טל.

בלי שום בושה ביתר פשוט באה וקנתה את האליפות, דבר שלא נראה כמותו מעולם בארץ (לא שזה לא לגיטימי, בעולם של היום הכל לגיטימי).

אבל שלא יהיה ספק, זאת היתה הפעם הראשונה שקבוצה ממש קנתה את האליפות. נכון גם מכבי חיפה קנתה את השחקנים הכי טובים בליגה כשהיא היתה בטופ, אבל היא לא לקחה את הכוכבים של היריבות הכי גדולות שלה - שחקנים מוכחים ויציבים ב-100%. מכבי חיפה לקחה שחקנים עם פוטנציאל, כאלה שהיו טובים בקבוצות קטנות, ונתנה להם במה בפעם הראשונה.

שלא נדבר על עניין שחקני הבית. תזכירו לי ירושלמים יקרים איפה בדיוק ה"שחקני נשמה" שלכם? אה גרשון.

2. אורן04 Member

חחחחחחחח תראו תחתימה שלי, כמה זמן עבר מהפעם האחרונה שלי פה...

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברוך שובך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

4. FelaKaT Member

חיפה לא קנתה את כל הכוכבים כי היא לא יכלה לקנות, ובכל מקרה, מה שבית"ר עשתה חוקי לגמרי ומצוי בכל הליגות בעולם, בניגוד למכבי חיפה (אהמ בוקלי אהמ).

5. a.m Member

גם מכבי חיפה עשתה דברים כאלה, אולי לא קפטנים של קבוצות, אבל את כל הכוכבים גדולים שחר הביא למכבי חיפה, בעיקר צעירים (דוגמאת בניון, זנדברג, ברדה...) או שחקנים גדלים שחזרו מקדנציה כושלת באירופה (דוגמאת טל, באדיר...) אז כשהגיע ארקדי כולם רצו ללכת אליו כי הוא שילם ומשלם יותר, הרבה יותר, אבל זה לא דבר שהוא פסול, כלל לא.

6. Mr.Eko Member

שטויות. אני לא מבין מה בכלל נופלים תמיד על רודי חדד,ממה שיצא לי לראות ממנו עד עכשיו הוא שחקן מאוד רגוע שלא מחפש מריבות,בירם כיאל לא מסתכסך פעם ראשונה עם שחקנים,ההתנפלות של רוסו על חדד הייתה שטותית,חדד סך הכל ניסה להוציא את הכדור בלי לגעת ברוסו,גם דוידוביץ' סתם התנפל עליו,אין לי מושג למה. אני מכיר שחקנים פרובוקטורים,פרובקטור זה אחד כמו גיא צרפתי,לזה אתה יכול לקרוא פרובקטור. במשחק ראו בבירור שרוני לוי הורה לשחקנים שלו לסגור חזק את חדד,שהוא איש המפתח של מכבי וזה גם נכון.

7. אורן04 Member

כנראה שלא הבנת מקריאה פעם אחת. או שסתם לא ניסית להבין.

מכבי חיפה לא קנתה שחקנים מהיריבות שלה - ביתר, הפועל ומכבי ת"א.
    רק מקבוצות קטנות (פ"ת, בני יהודה, ב"ש וכו'), שחקנים שעוד לא הוכיחו את עצמם.

ואף אחד לא אמר שזה פסול שהוא קונה את הליגה, זה לגיטימי, אבל אני לא הייתי כ"כ מרוצה אם הכוכבים שלי היו כולם סמלים או מזוהים מאוד עם היריבות הגדולות שלי.

8. a.m Member

נתחיל מהתחלה, קודם עם דוידוביץ', אחרי שחדד בועט הוא שולח רגל בקטנה לדוידוביץ' ללסת. היה עוד מקרה עם אלירן דנין ראיתי בשידור החוזר, לא הבנתי מה קרה שם. אחר כך כיאל, נכון, כיאל כסחן, ברוטלי, הכל נכון, הכדור בחוץ וכיאל רוצה לתת את הכדור לדוידוביץ', אבל אדון חדד לא נותן לכיאל לעבור ולקחת את הכדור. אחר כך הוא מעיף את רוסו, שעקב הנפילה שומר על הכדור אצלו, חדד בועט פעם אחת, פעם שנייה ומוסיף עוד כמה בעיטות, בטח שככה יגיבו לו, חלאס!!! זה שטויות?! 4 שחקנים שונים רבים איתו והוא לא האשם?! חדד רגוע? לא אתמול.

9. XabiAlonso Member

אהה, ומכבי חיפה לא הייתה במשך שנים עם התקציב הכי גדול בליגה ולקחה אליפויות על ימין ועל שמאל?
    לראות את אוהדי מכבי חיפה מדברים על זה שבית"R קונה את האליפות זה כל כך מבדר.

10. Don Joan Roman Member

חדד בדרך כלל שחקן רגוע, במשחק מול חיפה הוא היה עצבניב רמות מטורפות והתעסק עם כל מי שהוא רק יכול להתעסק איתו, אני האחרון שאתם יכולים להגיד עליו שאוהב את דוידוביץ' (ואני לא מתווכח על זה שהוא שוער יוצא מן הכלל כי הוא אכן כזה) ואת נורמות ההתנהגות שלו אבל הקוון כבר הרים דגל לנבדל לפניי שהשחקן של מכבי בעט, למה לשלוח רגל שיכולה לפצוע את השוער? ממילא גם אם הכדור היה נכנס זה לא היה עוזר בכלום.
    מול רוסו לדעתי השופט נהג בחוכמה והעניק ל-שניהם צהובים שהגיעו להם, לא מכל דחיפה קטנה/ניסה חזקה/עבירה לא יפה צריך לעשות בלאגן ולשלוף אדומים, סה"כ כדורגל זה משחק מאוד אמוציונאלי ולא רוסו וגם לא חדד עשו משהו שאינו בגדר המותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/1/08
  11. FelaKaT Member

בגדר המותר? מה שרוסו עשה היה בושה, יש לו מזל שתפסו אותו, אחרת חדד היה רק צריך לבחור באיזה עין הוא רוצה את הפנס.

12. שער 7 Member

צאו מהסרט.
    כשבית"ר עם הגב אל הקיר היא יודעת לקחת נקודות.
    חיפה, נתניה וסכנין יכולות לחשוב רק על הסגנות.

13. יהודה ברוך Member

חיפה היתה תמיד עם 10 מיליון שקל יותר מהמתחרות, לא עם מאה מיליון שקל כמו ביתר.

14. Don Joan Roman Member

אם לא היו עוצרים אותו זה כבר היה עובר את גדר המותר.
    למזלו עצרו אותו.