מחזור 15: 3-1 לחיפה על מכבי ת"א, בית"ר מפסידה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏11/1/08.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל מעוררת רחמים ואיזה תענוג לראות את כפ"X משחקת , כדורגל התקפי ומהנה.

בן שאנן בינתיים מונע תבוסה מהפועל .

2. Alvarez Member

אלי אוחנה בנה קבוצה פשוט פנטסטית מבחינה התקפית. תאווה לעיניים.
    אני מאמין שעם שינוי במרכז ההגנה - כפ"ס בהחלט יכולה להיות קבוצת צמרת לכל דבר.

3. Ariel Member

אני מאמין שקבוצה טובה תשחק כדורגל טוב בכל מקום. בין אם זה בסנטיאגו ברנבאו, בלומפילד או החצר של הבית שלי. המגרש לא אמור להוות תירוץ. בקשר לאווירה? בקופסא מכבי נתניה זוכה לאווירה ביתית מדהימה וחונקת. לעומת מה שהיא כנראה תחווה במגרש החדש. על אותו תקן של בני יהודה עם המעבר לבלומפילד. כשהקבוצה הייתה טובה היא הגיעה לגמר וזכתה בכרטיס לאופ"א. כשהיא קטסטרופה היא עם 9 הפסדים רצופים. האוהדים רוצים את השכונה לא כי זה ישפר את היכולת אלא כי האווירה הטובה יכולה להביא תנופה לקבוצה.
    האווירה בקופסא תחסר מאוד למכבי נתניה. אבל עוד חזון למועד. אני מעריך שנתניה תעביר עוד עונה בקופסא עד שייפתח המגרש החדש.

4. אלי אוחנה ג'וניור Member

איזה שינוי אלי אוחנה ערך בהפועל כפ"ס, כדורגל התקפי ונעים לעין.
    בלי יותר מדי טקטיקה אבל עם לא מעט כדורגל, הפועל כפ"ס באמת מפתיע.

5. מני133 Member

אם יש קבוצה שאני אוהב לראות אותה משחקת זאת כפ"ס,מנעים כדור כמו שצריך,מגיעים למצבים
    וכובשים שערים יפים!.
    אלי אוחנה ללא ספק חלק מהשינוי המדהים הזה שחל בכפ"ס בתקופה האחרונה. :aa1:

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 דקות לסיום , הפועל מקבלת פנדל במתנה שאותו באדיר מחטיא .

פנדל אומלל של באדיר , ככה לא בועטים פנדל.

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/08
  7. a.m Member

בשני האדומים היה יותר יד ממה שהיה בפנדל, איזה שיפוט זוועתי.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק טוב של הפועל ת"א שלא הספיק. ישר אחרי הגול הראשון הסתגרנו וכל המחצית היינו הפחות טובים. במחצית השנייה תקפנו, משחק גדול של טלקייסקי, הוא פשוט בנה לנו את ההתקפות. נקווה לעוד משחקים כאלה מצידו. משחק אלים מאוד של 2 הקבוצות, אוהד לויטה היה פשוט גדול. עוד כמה שנים נראה אותו באירופה. כל כך הרבה החמצות של ג'וניור, שחלקם היו מצבים טובים שלויטה עדף. משחק גרוע מאוד של אנסומבו, לא עשה כלום חוץ מעבירות. גם בן שאנן היה טוב, אולי ספג 2 גולים אבל הם לא היו באשמתו(פנדל וגול אחרי עדיפה אדירה שלו). גם ישראלביץ' היה גדול. טופוזאקוב הזרים הרבה שקט להגנה שלנו, במיוחד שהוא הצליח לעשות את זה אחרי האדום עם הרבה עזרה של כפר סבא שהזכירה מאוד את הפועל בפחדנות שלה בחצי שעה האחרונה של המשחק. סה"כ עדיין אפשר לראות שיפור אבל היינו חייבים לקחת 3 נקודות היום ולא עשינו את זה וזה פשוט לוזריות.

9. Sergio Ramos Member

חייב לומר שנהנתי מאוד מהמשחק. בדרך כלל, ברוב המשחקים אני מאבד את הראש באמצע, המשחק הזה ריתק אותי למסך. ככה אני אוהב. מחצית ראשונה טובה של כפר-סבא, איזה התקפה, איזה חופש פעולה, משחק עם שילובי מקומות ושתי גולים.
    מחצית שניה הפועל עלתה באטרף והירוקים נלחצו אחורה ונתנו להפועל לבוא. הרבה מצבים שבהם הפועל החמיצה ומילה טובה ללויטה המצוין. בקיצור, יש שיפור בהפועל , יש התקפיות, גוטמן מביא שינוי, גם הרכש החדש הרשים אותי מאוד, אבל למרות זאת, הפועל לא הייתה יעילה, והפסידה.
    משחק מצוין...

10. אלי מתחן Member

קשה לי להבין את הזלזול במאמנים התקפיים.
    הרבה יותר קל לאמן קבוצה לשחק הגנתי מאשר התקפי כמו שצריך.
    והוכחה לכך רואים בליגה החלשה שלנו, בגלל רמת האימון הנמוכה רוב הקבוצות משחקות הגנתי כי אין למאמנים את הידע והכלים לגרום להן להניע כדור במהירות, לשלוח הרבה שחקנים למעלה ולעבוד על התיאום בין שחקני ההתקפה.
    כל הכבוד לאוחנה על מה שהוא עושה בכפ"ס.

11. Number 8 Member

לא ראיתי את המשחק, העדפתי לנצל את החופש שלי למשחק כדורגל עם החברים, וכאשר הגעתי הביתה והדלקתי את הטלויזיה, ראיתי את שחקני כפר סבא שמחים, ושרון ניסים אומר "תודה להפועל ת"א והפועל כפר סבא על משחק מהנה, אך בסופו של דבר, הקבוצה של אלי אוחנה חוזרת הביתה עם שלושת הנקודות". אז כן, הפועל כפר סבא ניצחה והשאירה את הפועל ת"א בפעם המי יודע כמה, בלי כלום.

אם מישהו חשב שהניצחון על בני יהודה יוציא את הקבוצה לדרך חדשה, טעה ובגדול. בפעם השנייה שהפועל מנצחת העונה, הראשונה הייתה נגד מכבי ת"א, מחזור אחר כך היא עושה במכנסיים ומפסידה. כאילו לא עשתה כלום עם אותם נצחונות, כי הפועל עדיין נמצאת מתחת לקו האדום. אם מנצחים ולאחר מכן מפסידים, לא בורחים מהתחתית.

ההפסד של הפועל, פותח ליריבות התחתית אפשרות להתרחק מהקו האדום, אשדוד ומכבי הרצליה, או להתרחק ממנו, בני יהודה. בכל מקרה, לחץ נוסף יצטבר על הפועל ת"א.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/1/08
  12. בית"רי מלידה Member

הפועל כבר חוקרת על שופט אחר, אז שיחקרו גם את חכמון.

שיחקרו גם למה אלי אוחנה ניצח אותם, ולמה השמש שוקעת ברגעים אלו.

תודה לאלי, ובהצלחה לבני יהודה ( לא מאמין שהם ינצחו, אבל בכל זאת...)

13. GAL_XD Member

לא משנה מה תגידו ,
    ההפסד של הפועל תל אביב הוא כולו ניצחון [ !!! ]
    רואים שיש שיפור בקבוצה ושיפור משמעותי !

איש המשחק ללא ספק הוא אוהד לויטה , שוער כפ"ס .. שוער ברמה גבוהה שיגיע רחוק !
    בנס כפר סבא ניצחה .. למרות שהיא שיחקה טוב , במיוחד במחצית הראשונה .

לאחר 2 האדומים כפר סבא חזרה אחורה ועשתה טעות אבל בסופו של דבר עם העשרות מצבים שהפועל
    תל אביב הגיעה , ואני לא מגזים , להפועל כפר סבא יש נכס בקבוצה ולנכס קוראים - אוהד לויטה !

היו לי תכניות במשך מחצית המשחק .. אבל לא , המשחק ריתק אותי לספה ,
    מי יתן וירבו לנו עוד משחקים כאלה .. אני לא אוהד של כפר סבא ולא אוהד של תל אביב
    אבל נהנתי מכל רגע !

14. Number 8 Member

אני בטוח שאלי כהן יהיה מרוצה גם מתוצאת תיקו. העיקר לעצור את רצף תשע ההפסדים, גם אם זה יהיה בדרך הכי מגעילה בעולם, מה שגם בתחתית לא צריך להציג כדורגל יפה, אלא לקחת נקודות בכל דרך אפשרית. כל תוצאה עבור בני יהודה שלא מדברת על הפסד, תהיה מצוינת עבורה. תקרב את הקבוצה לאזור הבטוח, תעצור את רצף ההפסדים, ותכניס ללחץ ענק את הפועל ת"א.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/1/08
  15. כפר סבא בנשמה! Member

היה משחק מצוין קצבי וטוב שתי מחציות שונות לגמרי.
    אוחנה קצת איכזב אותי במחצית השנייה שהכניס את טלקר במקום לוז והזמין עוד יותר התקפות
    במקום להכניס את כנפו ולנסות ולהבקיע במתפרצות מהירות
    לויטה היום החזיר בריבית על האמונה וההשקעה בו.
    3 נ"ק ששייכות בעיקר לו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx