מחזור 16 בליגת העל - בית"ר מצליחה לנצח באשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏18/1/08.

1. יהודה ברוך Member

חיפה-כפר סבא זה משחק באנקר כפר סבא משחקת בצורה קטסטרופלית בבית ובנוסף איבדו את דגלאס דה סילבה השחקן החשוב ביותר שלהם בהגנה. חיפה תבוא עם ההתלהבות שלה והתקוות לחזור למאבק הליפות וגם תרצה יותר לנצח את המשחק הזה. אני לא רואה שום תוצאה אחרת חוץ מנצחון חיפאי אבל אסור לזלזל בכפר סבא.

ביתר יוצאת למשחק חוץ לא קל באשדוד, הבלגן סביב הקבוצה חוגג והראש של השחקנים לא ממש נמצא בכדורגל ככה שאפשר לקוות להפתעה אשדודית ביום ראשון.

2. beitar4ever Member

בשבת יתקיימו שלושה משחקים מעניינים, הראשון הוא בני סכנין- בני יהודה, מצד אחד ניראה את בני סכנין באה לאחר ניצחון מרשים בטדי, ומצד שני ניראה את הזהובים מהשכונה שכבר קרובים לירידה לליגה השניה. אני חושב שלמרות מצב שתי הקבוצות, היתרון במשחק של סכנין לא יבוא לידי ביטוי במשחק בשבת. בני יהודה היא קבוצה במשבר שכבר הרבה זמן לא ניצחה ככה שכל מחזור הוא קריטי עבורה.
    סכנין תבוא לדעתי שאננה לאחר הניצחון על בית"ר, ולאחר שהם יודעים מול מי הם ניצבים.
    שורה תחתונה- יכול להיות שניראה את בני יהודה מנצחת את סכנין בפעם השניה העונה.

המשחק השני הוא המפגש בין כפ"ס לחיפה. כול מחזור שבו חיפה משחקת מעניין אותי ומפחיד אותי לדעת האם חיפה חוזרת לליגה והאם היא תאבק עם בית"ר עד הסוף. תיראו במחזורים האחרונים אנו רואים מחיפה קבוצה שונה לחלוטין, קבוצה שמניעה כדור , קבוצה שמגיעה להמון מצבים , ויותר מכול קבוצה שמנצחת אפילו אם זה ניצחון זעיר. במשחק האחרון חיפה הביסה את מכבי ת"א דבר שייתן לה מוטיבציה גבוהה לקראת המשחק בשבת מול חניכיו של אלי אוחנה. המארחת כפ"ס, תגיע למשחק בלי אחד השחקנים החשובים ביותר בקבוצה, דגלאס דה סילבה, האיש שמחזיק את ההגנה של אוחנה, ולכן יהיה לה ממש קשה עם הלחץ והמתפרצות של חיפה. בכול מקרה כפ"ס קבוצה טובה גם בלעדיו ויש לה התקפה(יבואה, ישראלביץ') שעושה צרות להרבה מהקבוצות בליגה, ולכן לחיפה לא יהיה משחק קל.

המשחק השלישי הוא בין ק"ש למכבי ת"א , שתי קבוצות טובות מאוד. האחת(ק"ש) מציגה כבר מתחילת העונה יכולת מעולה ומוצגת אולי כקבוצה המפתיעה של העונה, לאחר שהעונה הנוכחית היא הראשונה שלה ובכל זאת העונה היא מראה שהיא לא נופלת מאף קבוצה בליגה.
    השניה(מכבי ת"א) מתאוששת בזמן האחרון מפתיחת עונה נוראית, והיא מגלה יציבות , יכולת טובה, הנעת כדור, ואת זה אני אומר למרות ההפסד האחרון שלה, מכבי השתפרה מאוד כמעט בכל פרמטר.
    מכבי מראה את היציבות שלה במיוחד בבית, כאשר שמה היא מציגה כדורגל עם ביטחון עצמי והתלהבות יותר גבוהים ממשחקי חוץ.
    אולי הנקודה שמכבי הכי צריכה להיזהר זוהי ההגנה. אני חושב שלוין צריך לעשות הרכב הגנתי מאוד אפילו אם זה שלושה בלמים. ק"ש ידועה בתור קבוצה התקפית מאוד, יש לה חלוצים נפלאים, בראשם יובל אבידור חלוץ מהיר שיכול לעשות הרבה צרות להגנה החלשה של מכבי.
    זה משחק מאוד מעניין שכל תוצאה אפשרית , לאחר שאנו יודעים שלמרות הביתיות של מכבי ,ק"ש עשתה ניצחונות יפים גם במשחקי חוץ.

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/08
  3. GAL_XD Member

תפסיקו להגיד שבית"ר יוצאת למשחק לא קל / קשה ..
    מי זאת אשדוד לעזאזל ?
    ראיתי אותה שבוע שעבר נגד מכבי נתניה , המשחק עצמו לא היה דומה לכלום ..
    אבל נתניה לפחות הבקיעה ולא רק שער אחד , 3 !!!
    אז נכון שבליגה יש מהפכים ומחזורים יותר טובים ופחות טובים ..
    אבל מ.ס אשדוד ידועה בתור הקבוצה עם ההגנה הכי גרועה בליגה [ נוסיף להגנה גם את אג'יי ]
    ואם בית"ר תנצח [ מה שנראה שיקרה ] אני לא אשתמש בזה בתור תירוץ שבית"ר שיחקה מול קבוצה
    חלשה ובלי אופי ...

המשחק הוא באנקר 2 והלוואי ואני טועה !!!!!!

4. Sergio Ramos Member

מכבי תל אביב תצטרך לנצח, חובת ההוכחה עליה. אני חושב שהקבוצה של לוין יצאה ממאבקי התחתית ואילו תמשיך במגמת העליה שלה היא רק תמשיך להתקדם ותנסה כמה יותר לסיים את העונה הזאת, עם טעם מתוק בפה. מחר הולך להיות לה משחק קשה, אבל לטעמי מכבי תגיע מוכנה, מוטיבציונית ביותר למשחק הזה למרות ההפסד למכבי חיפה. ניתן לראות שיש שיפור ניקר ביכולת ובסדר בקבוצה. וגם הרבה שקט בקבוצה שנותנת אוויר מנטלית חיובית.
    בן שמעון בנה קבוצת אנדרדוג בצורה המושלמת ביותר שאפשר, קריית שמונה הפכה ליריב קשה לכל קבוצה, אבל מחר, אני מקנה את שלושת הנקודות למכבי תל אביב שלטעמי תנצח.

בואו נקווה שלא יהיו אף הפתעות במפגש בין ביתר לאשדוד. זה היה אמור להיות, עוד משחק נגד קבוצת תחתית. אבל עקב המצב בביתר, נראה כי המוראל די ירוד עקב כל פרשת ההתאחדות ואיומיי ארקדי לעזיבה.
    צריך לקרות משהו נורא קיטי כדי שביתר תפסיד, אשדוד העונה פשוט אפורה וכבויה לחלוטין, שגם ביתר ביום גרוע, אפילו כמו בהפסד מול סכנין, צריכה לנצח המשחק, ותעשה זאת גם לדעתי.

5. beitar4ever Member

http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/17.Xxxבני סכנין -בני יהודהhttp://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/11.Xxx

יום : שבת.
    שעה: 17:00.
    איצטדיון: "דוחא" ,סכנין.
    שופט: אסף קינן.

בשבת מצפה לנו משחק מעניין בהחלט, כאשר מן הצד האחד ניראה את בני יהודה שצברה כבר הפסד עשירי לאחר ההפסד האחרון מול הרצליה והיא נראית כיורדת הבטוחה לליגה הלאומית, ומהצד המארח ניראה את סכנין שבמחזור האחרון הנחילה את ההפסד הראשון של בית"ר העונה. בני יהודה תהיה חייבת לנצח כדי לנסות לשפר את מצבה בטבלה, ולמנוע הפסד אחד-עשר ברציפות. סכנין תארח את המשחק בביתה, וכמובן שהיא תרצה להמשיך את היכולת הטובה שלהם מהמשחק האחרון בטדי. במפגש הקודם בין השתיים בני יהודה ניצחה את סכנין 2-1 לאחר שהמשחק שוחק בשכונה, וזה היה הניצחון האחרון שלה , והמשחק האחרון ללא הפסד .

בני סכנין מגיעה למשחק במצב רוח מעולה לאחר ניצחון ענק על בית"ר בשבת האחרונה ,מה שגרם לאלפי אוהדים לחגוג השבוע ברחובות העיר. הקבוצה ניצבת במקום החמישי בליגה עם 27 נק', כאשר הפ' של 7 שערים מפריד בינה לבין המקום ה-3 שם נמצאת מכבי חיפה.
    בזמן האחרון צצות שמועות לפיהן מאור בוזגלו יחזור למכבי חיפה כבר בשבוע הבא, לפחות למחזור הזה מאור של סכנין, מה יהיה איתו נדע בשבוע הקרוב.
    לסכנין יהיה סגל מלא ללא אף שחקן חסר בשבת מול בני יהודה. אלישע לוי מתכנן לעלות עם ההרכב החזק ביותר שברשותו ולכן הוא יערוך שינוי אחד בהרכב כאשר החלוץ איליה יבוריאן יחזור להרכב לאחר שבמשחק האחרון מול בית"ר קיבל עונש על כך שאיחר לאימונים, מי שיודח מההרכב הוא הרומני בוגדן אפוסטו.

הרכב משוער: מאיר כהן, עבד רבאח, יא יא פטי, ליאוניד קרופניק, באסם גנאים, לוקאש סורמה, ג'ון קולמה, חאלד חליילה, חמד גנאים, מאור בוזגלו ,איליה יבוריאן.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/829/707.Xxx
    המשחק האחרון של מאור במדי סכנין?

מן הצד השני אנו ניראה את הזהובים מנסים לשבור את שרשרת ההפסדים הארוכה שאליה נקלעו, 10 הפסדים ברציפות. בני יהודה ממוקמת במקום האחרון עם 8 נק' .
    מגן היה מודע לכך שבמידה ולא יביא חיזוק לקבוצה לא יישאר לה סיכוי להישאר בליגה, ולכן השבוע חתם בקבוצה סדריק בורדון קשר התקפי שהגיע לבני יהודה לאחר שנתיים בלבסקי סופיה ורקורד מרשים בצרפת . בקשר התעניינו גם הפועל ת"א וק"ש אבל בני יהודה שמה את ידה על הקשר הצרפתי, שכבר בשבת אמור לעשות את הופעת הבכורה שלו בהרכב.
    עוד בנוגע לתמונת ההרכב, סאלם אבו סיאם שנעדר מהמשחק הקודם בעקבות הרחקה יחזור להרכב הפותח.
    מי שלא יוכל לשחק בשבת זה המגן הימני , אלי אברבנל שגם סובל מפציעה במפשעה וגם צבר חמישה כרטיסים צהובים ולכן לא יהיה בסגל , מי שיחליף אותו ככל הניראה יהיה איציק עזוז . מי שיחזור לסגל לאחר שחזר לאחרונה לקיים אימונים מלאים, זהו אלי ביטון שנעדר למעלה מחודש בעקבות הפציעה בשריר הירך.
    ניל אברבנל השוער השני של בני יהודה ימשיך להחליף בשער את דלה איינוגבה ששוהה באליפות אפריקה עם נבחרת ניגריה.

הרכב משוער: ניל אברבנל, איציק עזוז, זאב חיימוביץ',יאיר אזולאי,סאלם אבו סיאם, אימורו לוקמן, הרוויה קובאצ'ביץ', אסי בלדוט, סדריק ברדון (עוז ראלי), אלירן עטר ,משה ביטון.

http://images.one.co.il/images/d/dmain/361_185/gg791344.Xxx
    ברדון. הרכש הצרפתי כניראה יערוך הופעת בכורה בהרכב.

6. Fabio Junior Member

הופתעתי לטובה בנוגע לסיקור המצוין איציק (זה השם, נכון) כל הכבוד!
    רק תיקון אחד, בורדון הוצע להפועלף והפועל החליטו שלא כדאי לצרף אותו לקבוצה מכיוון שאנחנו צריכים חלוץ ולא קשר התקפי.
    כמה זה קשה לי הייתי רוצה שסכנין ינצחו היום (לא מת על סכנין) בכדי שהפועל תוכל לברוח לתחתית. (בלי עין הרע)
    שסכנין ינצחו 1-0 דחוק משער של איליה, ומשחק גדול של ניל.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי פתח תקווה- מכבי נתניה
    http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/10.Xxx- http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/8.Xxx

שבת, 18:30
    שופט: משה בוחבוט

מכבי פ"ת ומכבי נתניה נפגשות בשבת, מפגש בין 2 קבוצות צמרת בליגה שלנו אבל 2 קבוצות שנמצאות במומנטום שונה אבל עדיין די קרובות אחת לשנייה בצמרת הצפופה שלנו (להוציא כמובן את בית"ר ירושלים.) צפוי משחק מעניין, בין 2 קבוצות חזקות ומשחק שההגדרה "משולש בטוטו" הומצאה בגללו.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/858/802.Xxx
    עופר פביאן, הרבה זמן לא חייך

מכבי פ"ת היא הקבוצה שבאה למשחק במומנטום ממש לא טוב, הקבוצה של עופר פביאן לא ניצחה 4 משחקים רצופים כאשר גם הניצחון האחרון היה בסך הכל על אשדוד המפורקת, בהחלט לא מעודד. גל שמועות היו בשבוע האחרון בנוגע לעמדת המאמן בקבוצה, השמועות כצפוי מקשרות את גיא לוזון לעמדת המאמן בקבוצה, דבר שמהר מאוד מיהרו להכחיש גם במועדון, וגם בסביבתו של המאמן. בינתיים עופר פביאן המאמן ואחרי התחלה טובה שלו כמאמן הגיעו המשחקים האחרונים והדברים בפ"ת לא נראים כל כך ורודים. מכבי פ"ת הפתיעה בדקות הסיום במחזור שעבר בקרית שמונה אחרי שהובילה, מעניין יהיה לראות איך הקבוצה תיצא מהמכה המנטלית הזאת כי מחר תעמוד מולה סגנית המוליכה וקבוצה חזקה מאוד. אז כל הסימנים מראים על לחץ בקבוצה, בעיקר העניין של ביטול האסיפה השבועית, בטענה שהשחקנים מבינים לבד את חשיבות המשחק- דבר שמראה מעל הכל על לחץ בקבוצה. בקבוצה עדיין לא מחפשים, וללא הצלחה, חלוץ לחיזוק הקבוצה. בפ"ת לא מוותרים על החתמת חלוץ אבל כל הנסיונות עולים בינתיים לא יפה.
    מבחינת הסגל שיעמוד לרשותו של המאמן, הקבוצה תחסר את לירן כהן שהורחק בקרית שמונה הואת קובי גנון שהיה חולה מרבית השבוע. איסמעיל עאמר חזר מפציעה וצפוי לשחק.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/877/640.Xxx
    היהלומים רוצים להמשיך לחייך

מכבי פ"ת מגיעה אחרי 4 משחקים ללא ניצחון, ומנגד מכבי נתניה מגיעה אחרי 5 משחקים ללא הפסד, מאז ההפסד לאלופה במשחק שהתקיים בנתניה.
    במכבי נתניה עדיין מחזיקים במקום השני, הקבוצה מראה בעיקר חוסן מנטלי גבוה מאוד, היכולת רחוקה מלהרשים אבל נתניה מצליחה לעשות את שלה מבחינת צבירת נקודות ועטר מקווה שבפתח תקווה תהיה המשכיות לכך. מכבי נתניה החתימה השבוע קשר מקולומביה, חורחה קבאיירו שלא ישחק בשבת אבל מקווים שההחתמה תמנף את יכולת הקבוצה כי עטר יודע שהקבוצה שלו לא מרבה לשחק כדורגל יפה לעין.
    בנתניה מי שבולט בתקופה האחרונה הוא יחיאל צגאי, אחרי פתיחה מהוססת של העונה מראה הקשר את היכולות האמיתיות שלו, יכולות שהיה מראה במדי הפועל באר שבע ומראה שהוא לא שכח. נתניה בהחלט מתבססת על היכולות שלו וללא צגאי אני בספק אם הנתנייתים היו מנצחים את הקבוצה החלשה מאשדוד בשבוע שעבר, עטר מאמין בו ורואה בו כמפתח מרכזי בהצלחת הקבוצה.
    עטר לא מתכנן שינויים בהרכב.

הרכבים משוערים:
    מכבי פ"ת: אוהד כהן, איסמעיל עאמר, ניצן דמארי, מוראד מגמאדוב, נאור פסר, סולי צמח, חאבייר דירסאו, בלסינג קאקו, פליקס אובוקה (ננאד סאביץ') , אוהד קדוסי ורוביל סרסור
    מכבי נתניה: לירן שטראובר, דדי בן-דיין, לואיס מרין, אבי סטרול, קלמי סבן, אלמוג כהן, טל מעבי, יחיאל צגאי, דלה ימפולסקי, איתי שכטר ואוקוצ'ה.

8. Raulito Madridista

המשחק בין בני-סכנין לבני-יהודה מעורר תהיות מסויימות. מצד אחד, בני-סכנין נראית מצויין לאורך כל העונה. היא ממוקמת במקום גבוה וגם הצליחה לנצח את האלופה. בני-יהודה נראית מפורקת והיכולת לא משתפרת, השחקנים בורחים מהכדור. מצד שני, הניצחון של בני-סכנין הביא לחגיגה של יום-אחד בלבד. השמועות על בוזגלו בטח גורמות לחוסר ריכוז מצידו ואני בטוח שהראש שלו הוא לא 100% בסכנין. הקבוצה של אלישע לוי לא מצליח לנצח פעמיים ברצף השנה ובנוסף כל רצף רע חייב להסתיים.
    במשחק של בני-יהודה שני שחקנים יהיו במבחן. השחקן החדש ברדון והמגן איציק עזוז שלא מרבה לקבל צ'אנסים אך סומן כפוטנציאל גדול.

אני לא חושב שיש לכפר-סבא מה למכור נגד מכבי חיפה. נגד מכבי היא שיחקה עלוב ולא בעטה לשער. נגד הפועל, אולי הקבוצה החלשה בליגה, היא גנבה ניצחון בעזרת משחק ענק של השוער שלה ולא הרשימה יותר-מדיי. מנגד, חיפה משתפרת משבוע לשבוע. אף-קבוצה בליגה לא מצליחה להסתדר עם המתפרצות המהירות של מכבי חיפה. עופר-טלקר לא שחקן הרכב, הוא קצת חלוד ואני בטוח שחיפה תנצל את זה.

לא צופה הפתעה במשחק בין בית"ר לאשדוד, להיפך. הקבוצה של שום מקבלת יריבה טובה מאוד להתאושש על חשבונה. שימו לב שהסגל שפתח את העונה באשדוד לאט-לאט מתקצר. מסודי כנראה ייזרק, סופו לא איתנו, גם אלמושנינו עזב, הבלמים הכושלים בחלק האחורי הוחלפו או בדרך החוצה, יותר מידיי שינויים. בניגוד לקבוצות התחתית שאתה רואה מלחמה במשחק שלהם, הרצליה, הפועל וגם בני-יהודה, אשדוד פשוט עומדת במגרש. הקבוצה של שום יותר מידי כשרונית כדי לא לפרק הגנה חלשה כמו שיש לאשדוד, שלא מסוגלת לשמור על ריכוז מינימלי.
    אני חושב שלאחרונה זנדברג קטסטרופה והוא צריך לחזור לעצמו. מי שחל שיפור ביכולתו זה עידן טל. קראתי שברוכיאן אמור לשחק במקומו של אלברמן, המשחק של בית"ר יזרום יותר וכעת יותר שחקנים ייסכנו את השער.

המשחק בין מכבי לק"ש מבטיח המון, יהיה קרב מצויין. המשחק בבלומפילד ומכבי בבית נראית הרבה יותר טוב מאשר בחוץ. הקבוצה של ניר לווין כשרונית מאוד, רק החלק האחורי העלוב מונע ממנה להתקדם קדימה, ולק"ש יש שחקנים מהירים כמו בלו ואבידור ואחד שמוסר כדורים מדהימים - צרפתי. מכבי בטח תמלא את האיצטדיון במשחק הראשון של הבלם שניידר ויהיה לשחקנים מוטיבציה מיוחדת לא לאכזב. לק"ש יש חסרונות משלה שמכבי חייבת לנצל. בלומפילד מלא באמת+מכבי בשיפור גדול+אולי מזל של משחק ראשון לטעמי ייתן לצהובים ניצחון, קל זה לא יהיה. לק"ש אין סגל מדהים, אבל החיבור של השחקנים מדהים, הם כקבוצה וגוש אחד.
    אגב, מכבי כן ברחה מהתחתית. היא משחק משוחרר מה שאתה לא יכול להגיד על שאר הקבוצות. היא בכלל 'ליגה אחרת' מקבוצות התחתית. המשחק שלה זורם, המעבר מהגנה להתקפה טובה יותר והיא מגיעה להמון מצבים.

המפגש בין פ"ת למכבי נתניה אמור לייצר אנטי-כדורגל, מקווה שהחבורה של עטר תנצח. מעניין אם לוזון יחזור למכבי פ"ת שמדשדשת מאוד לאחרונה. לקבוצה אין קשר התקפי שיזין את החלוצים וייבנה משהו, הקבוצה בנויה רק על מתפרצות וזה מה שקורה וחבל. אם לקבוצה היה קשר כמו ישראלביץ או מישהו שיעשה פעולה רצינית ומתוחכמת, היא הייתה מתמודדת על הסגנות, כי ההגנה, הקישור האחורי והחוד טובים מאוד. בנתניה אני מצפה משכטר לעשות את הפעולות שגורמים לצופים הנעה - דריבלים.

האם יש באמת שיפור בהפועל? התשובה תתגלה מחר. הפעם הקבוצה תיהיה ללא הקהל הדוחף שלה ונגד יריבה שתילחם ותתן הכל. אני מצפה לניצחון בלי-קשר. אני לא כל-כך מחזיק מהרצליה, אומר את האמת. ההתקפה שלה לא מסוכנת והם לא יוצרים יותר מדיי מצבים. מצד שני, עם ההגנה העילגת שלנו הכל יכול לקרות. חבל שמנצור יישחק כמגן ימני וזוהי נקודת טורפה. לא יהיה לנו את הגרזן - אנסומבו וקישור שמורכב מאבוטבול ונתאכו הוא לא מדהים. אני מקווה לשיפור בחלק הקדמי - הבולגרי טלקיסקי ייפתח ואני מצפה ממנו להמון. שמעתי שגוטמן יעלה שני חלוצים - ג'וניור ודיין. אני לא באמת ידעתי כמה השני אפס, עד שראיתי אותו בהפועל. הוא פשוט לא עושה שום דבר.
    ראובן עובד ייפתח על הספסל ובצדק, הוא לא מועיל מספיק במשחק ההתקפה. הוא לא יוצר מצבים, לא מאיים על השער והדריבלים שלו על מחצית המגרש, מצפים ממנו ליותר. הייתי מספסל גם את דגו שקטסטרופה לאחרונה. הוא איטי במחשבה ובפעולה, תוקע לנו את המשחק. מצד שני, גם על סרור אני לא סומך.
    בן-שאנן הציג יכולת טובה במחזור שעבר ולפחות ממנו אפשר להיות רגועים.
    אם לא מנצחים את המשחק אנחנו במצב גרוע מאוד, שום תוצאה אחרת לא תתקבל. לי ניתן להגיד בהצלחה ולקוות.

9. hamode17 Member

סכנין -בני יהודה בשבת מענין
    סכנין לוקחת או שהיא מחויבת לזה. למרות שבני יהודה נחשבת לכבשה השחורה שלנו(בעשרה משחקים בליגת העל רק ניצחון אחד שלנו שגם נרשם בשכונה משער של אסולין אז) הקבוצה צריכה להמשיך האלה אחרי היצחון בטדי ולא לאכזב ולנצל את מצבה של בני יהודה ולרשום עוד ניצחון שיבסס את מקומנו בצמרת ליגת העל.
    יש גם משהוא מענין אסף קינן חוזר לשפוט לסכנין אחרי התקרית ההוא עם חבר ההנהלה שאהר חלאילה לפני שנתים או שלושה במשחק ההפסד מול הפועל תל-אביב אז טען אסף קינן ששאהר נתן לו איזה שהוא אגרןף ולבסופו של דבר יצא כדובר שקר. מענין איך הקהל יקבל אותו בדוחה.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx to hell

10. Ariel Member

תוכל בבקשה לרשום מחירי כרטיסים למחר?

11. בית"רי מלידה Member

עכשיו כשאני רואה ששומי עולה עם בן יוסף ולא עם קוזאקינג, אני כבר לא בטוח שבית"ר תנצח, בטח שלא בטוח שתסיים את המשחק עם 11 שחקנים, אלא אם כן בן יוסף יעלה עם ידיים קשורות.

לא נורא, יהיה זמן אחרי המשחק לשלוח אותו לקבל דקות במכבי.

12. הרצליה Member

עוד משחק חשוב מצפה לנו מחר, בליגה כמו השנה כמעט כל משחק הוא על 6 נקודות אבל אם רוצים להתחיל לנצח בבית זה הרגע!

אמנם אנחנו חסרים שלושה שחקני הגנה שמאז המחזור השלישי פתחו בכל המשחקים בהרכב אבל בסך הכל המצב הוא לא קטסטרופלי, מיטייה מורץ שיחק עד עכשיו בעמדת המגן הימני ובמקומו יפתח אסי משיח ששיחק בעמדה הזו מול בני יהודה והיה לא רע.
    חיים מלכה יפתח בסופו של דבר על הספסל אבל במקומו יפתח דייהו דיוויס שמכיר טוב את עמדת הבלם וגם הוא שיחק שם בשבוע שעבר.
    הסימן שאלה הגדול הוא ברק לביא, אני מכיר אותו מגיל 5 האמת.
    הוא למד איתי בבתי הספר,שתי שכבות מעלי והיה ביסודי בכיתה של אחותי,סומן כהבטחה גדולה בקבוצת הנוער והיה גורם משמועתי בהצלחה של קבוצת הנוער לפני 4 שנים שהסתיימה בגביע המדינה עונה לאחר מכן למרות שבגמר הוא לא שיחק בגלל פציעה.
    מחר הוא יקבל הזדמנות ראשונה בליגת העל אני מאחל לו את כל ההצלחה ולאט לאט אחרי הרבה מאוד שנים מתחילים לצאת ניצנים ממחלקת הנוער, מאז 2002 השנה שבה עזב ליאור אסולין לא תפס אף שחקן נוער של מכבי הרצליה מקום של קבע בהרכב היחידים שקיבלו צ'אנסים פה ושם היו עידן רובין שהתקופה שלו הסתיימה באותו ערב עצוב באיצטדיון רמת גן לפני 3 שנים ושי ביטון שמקבל 10 דקות פה ו10 דקות שם,לא מעבר.

העונה זה התחיל באיתמר ניצן שתפס מקום של קבע בהרכב מהמחזור הרביעי והיום הוא כבר משמש כקפטן הקבוצה, מקווה שגם ברק יפתיע את כולם ויתפוס גם הוא מקום של קבע החל ממחר.

בקיצור קשה לחזות מה יהיה מחר,לא פוסל בכלל אופציה של תיקו שתשאיר את הפער מהפועל תל אביב על 6 נקודות, הפסד כבר יחזיר אותנו לצרות ובגדול.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מחקתי כרגע משהו כמו 13 הודעות, לא צריכים להגיע למצב הזה, הודעה הבאה שתצטרך להימחק, בטענה שהיא לא ראויה, אותו משתמש לא יהיה פה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/1/08
  14. Emil Member

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3.Xxxמכבי תל אביב - עירוני קרית שמונהhttp://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3112.Xxx

יום שבת, 19.01.08, 19:00
    איצטדיון בלומפילד
    שופט: מאיר לוי

על רקע ביקור הבכורה של אלכנסדר שניידר בבלומפילד, תנסה מכבי תל אביב להתאושש מההפסד בחיפה מול עירוני קרית שמונה. הנהלת הצהובים, המעוניינת להציג בפני הרוכש הטרי את הקבוצה בצורה הטובה ביותר, הוזילה את מחירי הכרטיסים משמעותית ומקווה כי האיצטדיון יתמלא. כשההפרש מהקו הוא רק חמש נקודות, אוהדי מכבי ת"א לא יהיו שאננים, ואכן רבים מהם צפויים להגיע לאיצטדיון לקראת עוד משחק קריטי במאבק ההשרדות. אף שחקן רכש עוד לא נחת במועדון, ואותו סגל שפתח את העונה בצורה נוראית, פלוס רביד גזל, ינסה להמשיך את מגמת העלייה של השבועות האחרונים לאחר ה"תקלה" בקרית אליעזר.

מילאן מרטינוביץ', הבלם הסרבי של מכבי ת"א, סובל מפציעה וככל הנראה לא ישחק. עובדה זו משאירה את ניר לוין עם צמד בלמים קצת מוזר, כשמושיקו מישאלוף יפתח בקו האחורי לצידו של ליאור ז'אן - שני קשרים אחוריים במקור. לא צפויים שינויים נוספים לעומת ההרכב שפתח במחזור שעבר.

הרכב משוער: דרגוסלאב יבריץ', יובל שפונגין, ליאור ז'אן, מושיקו מישאלוב, אורי שטרית, רביד גזל, יוסי שבחון, דן רומן, רודי חדד, יאניק קמאמנן ויניב עזרן.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/867/546.Xxx
    ישחקו למול עיניו. הרוכש אלכס שניידר

בעוד שאצל הצהובים מקווים למפגן מרשים למען שניידר, קרית שמונה תשאף להרוס את החגיגה ולחזור הביתה עם כל שלוש הנקודות. כבר תשעה משחקים שהקבוצה של בן שמעון לא נחלה הפסד, וגם מכבי ת"א עם חיזוק ביציעי בלומפילד לא אמור להפחיד אותם. בסיבוב הקודם קרית שמונה ניצחה את מכבי ת"א 1-0, תוצאה שיכלה להיות גבוהה בהרבה, והיום הם יסתפקו בתוצאה דומה.

שביט אלימלך שוערה של קרית שמונה היה בספק למשחק עקב צוואר תפוס, אך ככל הנראה יהיה כשיר. שני שינויים יערוך רן בן שמעון בהרכב, כשמאור פרץ צפוי לשחק לראשונה במדי ק"ש על חשבונו של עמיר נוסבאום המוצהב, וירו בלו יעלה במקומו של אופוריקוואי.

הרכב משוער: שביט אלימלך; ברק בכר, מאור פרץ, יניב לביא, סלאח חסארמה; עבאס סוואן, גיא צרפתי, גואל צ'ירסאווה, עמנואל אמנגואה; יובל אבידור, ירו בלו.

http://images.one.co.il/images/d/gg760046.Xxx
    אלכס מי?!

15. Chievo Member

שלח שאלות אלה בפרטי, אם כבר שאלת, אז כמו בכל משחק של בני סכנין 80 מבוגר (40 ילד).

יש לי רק דבר אחד להגיד היום, הגיע הזמן לשבור את הקללה הכתומה.