מחזור 16 בליגת העל - בית"ר מצליחה לנצח באשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏18/1/08.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצלי זה מתחלק לחצי חצי,אצלי תודה לאל בינתיים יש את המבצע.

2. מקסים לנגו Member

מכבי חיפה משתדרגת משבוע לשבוע ומול כפר סבא הראתה את אחד המשחקים המושלמים שלה העונה וזה מתחיל כבר מהחלק האחורי ביותר - ללא שערי ספיגה. ההתקדמות של הקבוצה נהדרת וכל עוד זה ימשך, בהחלט שהדרמה תהיה בסוף בפיסגה ולא בתחתית.

כעת ההמתנה היא למשחק של בית"ר, שם העסק הולך להיות חם מאוד.

3. Number 8 Member

אצל אנשי ואוהדי מכבי ת"א ואנשים נטרלים. אבל שוב, ההחלטה הלכה לכאן ולכאן, חסארמה היה יכול לעשות את מה שעולה על רוחו כי באמת עזרן עשה הצגה. חסארמה החליט להמשיך את המשחק, זה בסדר. צריך לבוא יותר בטענות אל עזרן מאשר על חסארמה. כבר אמרתי שנשבר לי מעזרן, נכון? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

באשר לפנדל שתבריזי שרק לטובת הפועל ת"א,
    ליבי ליבי עם מכבי הרצליה. לא היה שום פנדל. אלפסי דחף קלות את דגו, שמצידו זרק את עצמו כאילו פגעה בו מכונית ועשה הצגה שלא הייתה מביישת את הבימה. מגע כמו שהיה בין אלפסי לדגו, יש כמעט בכל כדור קרן וכדור גובה. תמיד יש את אותם שחקנים שדוחפים קלות אחד את השני ולא מקבלים אף שריקה כי זה חלק מהמשחק. זה לא שאלפסי משך בחולצתו של דגו, כי משיכה ממש לא הייתה שם, אלא נגיעה קלה, דגו נפל כמו גדול ותבריזי אכל את ההצגה. על דברים כאלה לא שורקים פנדל, בטח ובטח לא חמש דקות לסיום. אני משוכנע שאם העבירה הייתה מבוצעת ע"י שחקן הפועל, תבריזי היה שותק כמו דג. שוד לאור יום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/1/08
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אמיל אתה צודק שכשיש פגיעת ראש צריך להוציא את הכדור או לשרוק, אבל חסארמה לפי מה שראיתי פשוט לא נגע לו בראש בכלל, עזרן תפס את הראש בשביל שהמשחק יעצר ולא כי הוא באמת נפגע.

5. GAL_XD Member

ראו שעזרן עשה הצגה .. הוא נתקל עם חסארמה אבל לא ישר מעד ותפס את הראש ,
    הוא הסתכל לראות אצל מי הכדור וכשראה שהכדור אצל חסארמה אז הוא תפס את הראש ... הצגה ברורה
    שעלתה לקבוצה שלו בספיגה ...

95% כאן נגד השריקה של תבריזי , אז למרות שהנפילה של דגו היתה קצת מוזרה ..
    אבל שחקן מכבי הרצליה משך לו בחולצה כך שזה פנדל ברור !!!!!!

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/08
  6. Number 8 Member

קיים הבדל עצום בין משיכה בחולצה ברחבה, שזה פנדל ברור, לבין דחיפה קטנה ברחבה. אלפסי ודגו נכנסו לעימות לגיטימי ברחבה, אשר עימות כזה קורה כמעט בכל כדור גובה או כדור קרן. דחיפות פה ושם, שום דבר לא רציני. לא שורקים פנדל על דבר כזה, במיוחד בדקה כל כך קריטית.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק של סכנין אתמול הוכיח עוד פעם שהקבוצה שלנו מומחת בלהוציא קבוצות ממשברים.

8. Raulito Madridista

השער של ק"ש חוקי לחלוטין וזה שער גדול, מה גם שמכבי יכלה למנוע אותו. מה לעשות שאבידור קפץ כמו פנתר לגובה וז'אן איחר בהתרוממות לכדור הגובה?
    הלוואי ושער כזה יעורר שינויים בקרב השחקנים, שכל הזמן מנסים לעצור התקפות מתפרצות של היריבים על ידי שכיבה על הדשא. כדורגל זה משחק שצריך לרוץ ולא הגיוני שכל 5 דקות הוא ייעצר, לשופט יש את שיקול הדעת. עזרן לא קיבל מכה, ראיתי את האירוע כמה פעמים והשחקן לא נגע בו, הוא דילג מעליו.
    מכבי צריכה להגיד תודה על הנקודה וזהו.

נראה לי שהזמן אוזל לעופר פביאן. מכבי פ"ת יותר מדיי זמן ללא ניצחון. הקבוצה משחקת קטסטרופה והיא איבדה קשר עם הקבוצות הרבות שרוצות את הסגנות, לפחות בינתיים. מי שבנה את הקבוצה לא מספיק טוב לטעמי הוא יוסי מזרחי, שבנה אותה עם קשרים קדמיים כושלים(אובוקה והזר ההוא, זה לא זה, לירן כהן בינוני), אבל בתקופתו של יוסי מזרחי היה כדורגל טוב יותר, ההתקפה של פ"ת עם צמד חלוצים מצויינים, תיפקדה.

מדהים לראות אך בק"ש כל פס מדוד. הכדור תמיד מגיע למקום הנכון, היא פשוט תוקפת בחוכמה. הלוואי והקבוצה הזו תמשיך לרוץ בצמרת עד הסוף ותגיע לגביע אופ"א. אני מקווה שהקבוצה המצויינת שבנה רן בן-שמעון תישאר ככה גם בעונה הבאה, כי אצל המקבילה שלה, בני-סכנין , נראה ששלושת עמודי הטווח יעזבו. אבידור חלוץ מצויין, עמנגואה וסואן מחזיקית את האמצע כמו שצריך וצרפתי נותן עונה גדולה, הכי טובה שלה מאז 03\2002 במדי נתניה. ויעאם עמאשה פעם היה מועמד להפועל ת"א בשנת 04\2003, הוא היה כישרון גדול שפציעה גדולה מנעה ממנו לפרוץ, אני מקווה שהוא יעשה את זה.

חיפה שיחקה אתמול כמו אלופה אמיתית. אם פאנטיני הוא חלוץ טוב הוא אמור לשפר את העסק, שנראה טוב משבוע לשבוע. הבעייה היא שרנאטו או קטן ייאלצו לפנות את מקומם ושלקבוצה אין קשר אחורי טבעי. מצד אחד יש לה את בוקולי וכיאל - קישור יצירתי מאחורה והרבה שחקנים שיודעים לתקוף, מצד שני, כל קבוצה חייבת שחקן כמו דירסאו. אומנם כל הגולים אתמול היו עצמיים באופן מסויים, אבל לחיפה היו מצבים רבים אחרים להבקעה, התוצאה משקפת. כפר-סבא בושה וחרפה איך שהיא נראית לעיני הקהל שלה בבית, הניצחון על הפועל הושג בפוקס ויש ירידת מתח בקבוצה הזו.

היום בית"ר תנצח את אשדוד והפער יגדל חזרה. אשדוד קבוצה עם הגנה של ליגה ג'. השחקנים שם אפילו לא נלחמים ולא מאמינים במאמן, שהיה צריך להתפטר מזמן. ניצחון של אשדוד יהיה סנסציה מארץ הסנסציות. שום חייב לשחק עם ברוכיאן או מישהו אחר כקשר ימני, אין צורך בשלושה קשרים במרכז נגד יריב חלש כמו אשדוד. מעניין יהיה לראות את ויסה, שבוודאי ייקבל דקות. באשדוד שריקי לא משחק עקב השעייה, מנגד החלוץ החדש שעלה המון כסף אולי ייפתח, גם עליו ייסתכלו היום.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/9.Xxx מועדון ספורט אשדוד - בית"ר ירושלים http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/2.Xxx

ראשון, ה-20/01/08. 20:45 בערב. אצטדיון הי"א באשדוד. שופט: לירון וקסברגר.

במפגש הקודם בין שתי הקבוצות, האורחים מהנמל קיוו לשפר את מצב הרוח מהשישייה שחטפו מול מכבי נתניה. בסופו של דבר, הם שוב קיבלו תבוסה. הפעם רק חמישייה. מאז, לא השתנה הרבה מצבה של מועדון ספורט אשדוד. הקבוצה ממשיכהלהיות שקועה בתחתית, כשאין שבוע שבו לא קורים דברים שליליים.
    מנגד, תבוא בית"ר ירושלים, כשהיא יודעת שהיא חייבת לנצח את המשחק. הירוקים מהכרמל נושפים חזק בעורפיהם של הירושלמים, שמתחילים להראות סימנים של חולשה.
    מה עדיפה לנצח את המשחק הזה? בית"ר ירושלים. אלופה שרוצה לשמור על הכתר, צריכה לנצח סוג כזה של משחקים. ובכל זאת, זה כדורגל. ביום נתון, מועדון ספורט אשדוד יכולה לגרום לכשרון שלה לצאת החוצה. מה גם שאסור לשכוח עוד דבר חשוב - בית"ר ירושלים בלחץ. פעם ראשונה מזה שנתיים שבית"ר ירושלים מרגישה את הלחץ.
    אם ישנה עוד סיבה מעניינת שלשמה שווה לצפות במשחק, הרי היא שני שחקני הרכש החדשים והיקרים של כל קבוצה. החלוץ הבולגרי של מועדון ספורט אשדוד מצד אחד, והקיצוני ימיני הפרואני של בית"ר ירושלים מן הצד השני.

מועדון ספורט אשדוד מגיעה למשחק כאשר היא מדורגת (זמנית) במקום ה-11 ובמאזנה ישנן 12 נקודות. במחזור הקודם הפסידה הקבוצה 3-0 בחוץ לקבוצת מכבי נתניה של ראובן עטר.
    במהלך השבוע נקנס אלן מסודי בכמעט 20 אלף דולרים על כך שלא הגיע לועדת המשמעת שנקבעה לו ידי חיים רביבו. הקונגולזי לא מורשה להתאמן כרגע עם הקבוצה עד להודעה חדשה. גם עידן שריקי ועידן מליחי לא יוכלו לשחק מול בית"ר ירושלים עקב השעיות. מיותר לציין כי גם השוער הראשון של הקבוצה, סמי אג'יי, לא יטול חלק במשחק בשל הימצאותו באליפות אפריקה עם נבחרתו גאנה. יניב בן ישי צפוי להחליפו, אך אלון חזן דואג להדגיש שהוא טרם קיבל החלטה סופית בעניין.
    החלוץ הבולגרי, דמיטר מקראייב, שהגיע תמורת עתק של מליון וחצי דולרים, יוכל ליטול חלק במשחק מול האלופה.
    השחקנים מהנמל יודעים היטב שאם הם לא יוצאים עם משהו מן המשחק, הם צפויים לרדת אל מתחת לקו האדום.

הרכב משוער: יניב בן ישי; יאשה ודראן, כריסטיאן גונזאלס, אדיר טובול, מאור זוהר; רחמים צ'קול, ז'ן ז'אק גוסו, קובי דג'אני, דוד רביבו; שי הולצמן, ניר נחום.

http://www.fcashdod.com/MediaFiles/Image/1002/1002EbX9057NqW489.Xxx
    כולם מחכים לראות אותו. דמיטר מקראייב (בסגול).

בית"ר ירושלים מגיעה למשחק כאשר היא מדורגת במקום ה-1 ובמאזנה ישנן 34 נקודות ליגה. במחזור הקודם הפסידה הקבוצה 1-0 בבית מול קבוצת בני סכנין של אלישע לוי, במשחק ששוחק ללא קהל.
    אצל הקבוצה מהבירה מרגישים בזמן האחרון סימנים של חששה, לקראת ההתאוששות של הירוקים מהכרמל. האנשים במערכת מודעים היטב למצב שעלול להיווצר, אם וכאשר בית"ר ירושלים לא תצליח לנצח את מועדון ספורט אשדוד ובדיוק מזה הם מקווים להימנע.
    השחרור הבין לאומי של החלוץ ג'וניור סזאר ויסה הגיע והוא יוכל ליטול חלק במשחק מול מועדון ספורט אשדוד. יצחק שום עדיין לא גיבש החלטה לגבי הקישור שאיתו הוא מתכוון לעלות למשחק.

הרכב משוער: טברטקו קאלה; שמעון גרשון, אריק בנאדו, יואב זיו, כריסטיאן אלבארז; דרק בואטנג, גל אלברמן, אבירם ברוכיאן, מיכאל זנדברג; טוטו תמוז, רומולו.

http://www.perucampeon.com/wp-content/uploads/2007/06/photoblog_viza_fano_ImagenNoticia119654.Xxx
    כולם מחכים לראות אותו. ג'וניור ויסה (משמאל).

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

סביר להניח שכשפאנטיני יגיע, גם קטן וגם רנאטו יישארו בהרכב, לוי לא יוציא אותם, ובצדק לאור היכולת שלהם במשחקים האחרונים.
    מי שאני מתאר לעצמי שיוחלף יהיה אפק, שאני חייב לציין שבמשחקים האחרונים הוא מעצבן אותי במשחקו. כשצריך למסור הוא לא מוסר, ועד שהוא דווקא כן מוסר הוא עושה זאת לא טוב.

11. King Kenny Member

זאת לא הייתה דחיפה, הוא תפס לו בחולצה בבירור.

12. a.m Member

בוא נגיד ככה, אם זה פנדל בכל משחק צריכים להישרק לפחות 5 פנדלים.

13. King Kenny Member

אז שישרקו, ואז זה יראה לשחקנים שאסור לעשות את זה.
    מה לעשות, זה לא חוקי לעשות את זה, אז צריך לשרוק לעבירה.

14. beitar4ever Member

תרשו לי להגיד כמה מילים על המשחק של ק"ש מול מכבי ת"א, שהתקיים אתמול בבלומפילד.
    ק"ש פשוט מדהימה אותי ביכולת הטובה שלה, ממחזור למחזור אני מופתע יותר ויותר מן הקבוצה הזו , היא סה"כ עונה ראשונה בליגת העל והיא משחקת כאילו היא כבר קבוצה עם ותק בליגת העל.
    שאפו לרן בן שמעון על הקבוצה שבנה, בתקציב נמוך מאוד, אם זה מתחיל בשביט אלימלך, ואם זה נגמר ביובל אבידור.
    בקשר למשחק אתמול, משחק טוב של ק"ש , מסירות מרגל לרגל, הניעו כדור בצורה מסודרת ויעילה ועם הנעת הכדור גם באו המצבים שהם יצרו .
    לעומת זאת ,מכבי ת"א הגיעה למשחק מאוד רדומה, כאשר ראינו שהיא לא נלחמה מספיק , ולא עשתה מספיק כדי לנצח וכמובן שלנצח לא הגיע לה היום.
    בנוגע למקרה של חסרמה ,טוב מאוד שלא הרחיק, נמאס כבר מההצגות האלה של השחקנים, הכדורגל בארץ כבר לא צריך להיקרא כדורגל אלא תיאטרון זה כבר לא ייאמן כמה השחקנים בליגה הם מתחזים, אם יש דבר שאני שונא זה הצגות של שחקנים, זה פשוט מחליא אותי.

בנוגע למשחק שלנו היום, לכאורה משחק קל אך במצב שאנו באים היום זה בכלל לא כך.
    בית"ר מגיעה למשחק במצב שהיא יודעת שהיא חייבת לנצח כאשר חיפה ניצחה את כפ"ס וצימקה את הפער ל4 נק', המצב הזה עלול להכניס את בית"ר ללחץ מה שעשוי לגרום לנו להפסיד.
    בכל מקרה אנו צריכים להתסכל על חצי הכוס המלאה, ולדעת שהיום אנו נתמודד אולי מול ההגנה החלשה בליגה, ומול קבוצה חסרת אופי, חלשה מאוד , שחוץ מניצחון כלום לא יתקבל.
    בנוגע להרכב שלנו היום, יש שינוי אחד בהרכב, וזהו ברוכיאן IN אלברמן OUT. השינוי הזה לא מוצא חן בעיניי מכמה סיבות:
    1.אלברמן עד היום היה השחקן המצטיין בשורות בית"ר ולהוציא אותו זה החלטה מאוד טיפשית מצד שום.
    2. זה ששום משאיר את טל בואטנג וזנדברג במגרש ומוציא את אלברמן ,מראה לי על חוסר שליטה של שום בקבוצה, ועל כך ששחקנים גדולים שולטים במועדון, ויכולים לעשות מה שהם רוצים.
    3. אם כבר הכנסת את ברוכיאן למה להציב את השחקן בצד ימין , במה הוא יועיל לנו הרי הוא כבר היה שמה 7-6 פעמים העונה וראינו שמשמה לא יצא ממנו כלום, אז מה הוא חוזר על הטעות עוד הפעם.

אני מקווה מאוד שהיום ניראה את רומולו ותמוז במיטבם ובשיא הנחישות, כי אם הם בפוקוס מול ההגנה החלשה של אשדוד אנו ניראה המון שערים ,וזו הבטחה שלי .
    מקווה שאני יחזור היום מהמגרש שמח, יאלה בית"ר. :aaa021:

15. Igi Member

מסכים ב-100%. הרשה לי אפילו להוסיף שהמעשה הספורטיבי מבחינת חסארמה היה להמשיך את המשחק ולא להיכנע לפרובוקציות הלא ספורטיביות של יניב עזרן( :aaatv: ).