מחזור 16 בליגת העל: מכבי חיפה ומכבי ת"א מנצחות לפני משחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/1/21.

1. oranfu Member

מי יישמע יש לנו הגנה...

2. Melikson24 Member

לדעתי ספגתם בערך פעמיים-שלוש ב-10 משחקים האחרונים.
    בכל אופן עם התקפה כזאת הייתי מרגיש בנוח גם עם גולדברג וטאהא בהגנה.

כך או כך יש לכם התקפה ששווה 2-3 שערים בכל משחק. למכבי ת"א יהיו גרוטאות בחיזוק של ילדים שלא מתאימים למעמד.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  3. oranfu Member

ההתקפה שלנו לא עשתה יותר מדי היום נגד סכנין.

לא ספגנו הרבה כי הרמה פה פשוט עלובה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. Melikson24 Member

לא עשתה יותר מדי וניצחתם 3-0.
    כשההתקפות של ב"ש, ת"א ובית"ר לא עושות יותר מדי הם לא כובשים אם בכלל מגיעים למצבים.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ניצחנו 3:0 משני פנדלים.. זה לא שרמסנו את היריבה.

EsheD ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  6. DaveTheSave Member

לא פעם ראשונה שאנחנו חוזרים בהילוך שני מפגרה, מה שמעודד זה שאנחנו שוב לא סופגים וגם לא זכורים לי מצבים מסוכנים של סכנין.
    בקשר למשחק ברביעי, היתרון הכי גדול לדעתי של בכר לעומת בלבול זה שהוא לומד ומשפר תוך כדי תנועה, כשיש משחק חשוב אנחנו כן פותחים חדים
    ואני מאמין שנניח ונוביל שוב ברביעי הפעם לא תהיה ההתבטלות ההזויה ההיא לשוויון.

לאשכנזי לדעתי אין מקום בהרכב של כמעט שום קבוצה בליגה כרגע, נראה כמו תואם דרנצ'יץ'
    מאור לוי בדקות הכי טובות שלו אצלנו בנתיים (אבל לא חוכמה כשאתה מחליף את אשכנזי)
    פלאניץ' ממשיך להיות מצויין, חבל שיש סיכוי שהוא אפילו לא יזכה לשחק במשחק בית עם הקהל של הקבוצה שלו.

@oranfu
    בקשר לארד, בסופו של דבר מיותר בליגה הזאת לבזבז 2 מקומות של זר על 2 הבלמים.
    ובהתחשב בעובדה שהכדורגל הישראלי לא חזק מי יודע מה בבלמים שלו, ארד זה האופציה הכי טובה לדעתי בשוק, שחקן בית, צעיר, נראה עם אופי טוב והפעם נראה שיש לו אשכרה בלם זר שהוא יכול ללמוד ממנו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. oranfu Member

לאשכנזי אין מקום בליגה בכלל, עזוב הרכב. שחקן באמת מזעזע.

לא יודע אם מיותר "לבזבז" 2 זרים על עמדת הבלם. דוניו מקצה הספסל שלנו זה יותר חשוב?
    ארד איטי מאוד, עושה טעויות. במה הוא טוב?
    ונגיד והוא הכי טוב שאפשר לקוות לו ברמת בלם ישראלי - זה רק מחזק את מה שאני אומר שזה שזה בלם מוביל בליגה מראה מה הרמה של הליגה.

yakov_y, WellNeverDie ו-DaveTheSave אוהבים את זה.
  8. DaveTheSave Member

תכלס מסכים על אשכנזי.
    ברור שבעולם ורוד ובניה טובה של סגל דוניו ווילדסחוט לא יהיו זרים 5-6 ובטח לא תושיב אותם על הספסל.
    אין בלמים טובים ישראלים שאפשר להביא.
    בגלל זה בסופו של דבר אם נגיד ויחתכו את וילדסחוט ודוניו, אני אביא במקומם זרים ל4 עמדות אחרות לפחות לפני שאני מביא בלם זר להחליף את ארד.
    לא כי ארד כזה תכשיט (ובתכלס אם היה טוב, היה נקרא זהב או לפחות כסף) אלא כי הוא הרע במיעוטו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

הטרייד מרק הזה של חזיזה שנראה כאילו הוא עושה דריבל עצמו ממש מוזר אבל גם מאד יעיל מסתבר. לפחות בליגה שלנו.

10. Raulito Madridista

מה העניין של בירם כיאל עם הספסל של מכבי חיפה ו"העימות" עליו קראתי וקיבלתי פושים בזמן המשמרת? מכבי חיפה לא צריכה לעשות הרבה כדי לנצח את רוב קבוצות הליגה הזו. ראיתם את בית"ר ירושלים מנצחת בקלות בק"ש מגרש שאומרים עליו "מהקשים בליגה", וההתקפה שלה מכבי חיפה>>>>ההתקפה של בית"ר ירושלים. במהירות, בתנועה לעומק, בעומק ועוד ועוד. הקשיים האלה רגע לפני מכבי תל אביב היו טובים, במועדון יודעים איזה משחק הכי חשוב להם לנצח. הנתון המדויק הוא שמכבי חיפה לא ספגה בשמונה מעשרת משחקי הליגה האחרונים. בשביל הליגה העונה זו מספיק. אני משוכנע שבעונה הבאה בכר יעשה את השינויים שלו. זמן רב שלא באמת הבדלתי בין חבשי לארד, הם אותו הדבר, שניהם גדלו במכבי חיפה וזכו לכתבות מחמיאות וזה הכל :)

השער השני של מכבי ת"א - עוד יום גרוע בעונה הנוכחית של מכבי נתניה, די מביך הייתי אומר. הפעם גם היה אלמוג כהן על המגרש. לא מעט קבוצות הקשו על מכבי השנה, היום זה ממש לא היה שם. אני לא ממש רואה קבוצה שם. קצת קניקובסקי, השם הזה 'חן עזרא'. מה ההתרשמות שלכם האוהדים מאקינסולה אקיניימי?

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד, בונקר מפואר. מצד שני, מסירות בחלק האחורי. זאת אומרת, המאמן חשש מאוד מהיריבה, אבל חלילה שיוותר על הנעת הכדור בחלק האחורי, זו שכל הליגה כבר נקרעת מצחוק בגללה.

12. Butragueño מנהלים

כיאל הגיע מאוד להוט למשחק הזה, משהו בו בער שבחיפה לא נלחמו עליו והביאו אותו העונה. אז כחלק מהעצבים, יצאו כמה פליטות פה על תגובות של הספסל על עבירות, לא צריך להתרגש.

לגבי בית"ר - ק"ש, לא חושב שבעידן הקורונה יש רלוונטיות למגרש או מוקש, אם נוציא את מכבי חיפה ומכבי ת"א, כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה בליגה הזו, ביחס שווה לחלוטין.

לגבי מכבי ת"א, אני חושב שאחרי הרבה זמן אנחנו סוף סוף מגיעים למשחק העונה בלי הפתעה של איבוד שחקן מפתח. אבו פאני אמור להיות כשיר, רודריגז בספק, אבל יש לו מחליפים. בכלל מעניין עם איזה מערך בכר יעלה.

13. Butragueño מנהלים

עידן ורד התבכיין כל השבועיים האחרונים שלוקחים לו את הכדורגל והוא מסכנון. בנתיים נדבק מקורונה. איך? חשבתי שהוא צריך להיות בבידוד, כדי חלילה לא לסכן את ליגת העל. כנ"ל שחקני ב"ש.

DaveTheSave, Maccabi Diamond ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לשניר לוי איזה אישיו להיות כוכב המשחק.

15. Telkiyski Member

טוב לא כל מי שנדבק בקורונה 100% או אפילו 10% אשם בזה.
    אם הוא היה בחדר ההלבשה עם שחקן שנדבק?