מחזור 16 בליגת העל: מכבי חיפה ומכבי ת"א מנצחות לפני משחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/1/21.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלישע לוי האדם הכי מאושר בעולם היום. הייתה לי הרבה ביקורת עליו בעבר, אבל הוא מאמן למידות של מועדון כמו בני יהודה, ולא היה מגיע לו לעזוב כפי שעזב.

2. Butragueño מנהלים

מאז שדפק אותה שנה שעברה מול אשדוד אני אומר שיש לו קטע של "להיוץ אמיץ" כי הוא יודע שאבא שלו ידאג שלא יגידו עליו מילה רעה. שניר לוט חסין.

ואז אמרו שאני סובייקטיבי, כי הוא דופק רק את מכבי חיפה (כי הוא עשה את זה שוב מול כפס העונה), אבל אז הוא גם היה חייב לנצוץ במשחק של מכבי תל אביב - ק"ש וגם היום. הרי אחרי השערוריה עם הפנדל של חוזז אמרו שידונו, וישעו, ויחטוף בראש, מפה לשם חזר לשפוט ואת כל האש קיבל בר נתן. אז כן, היום נדון בזה שהוא טעה, מחר פתאום ישכחו.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. Butragueño מנהלים

אז מי שהביא את הקורונה לבית"ר אשם, כי הוא לא היה צריך להיות חשוף. ואני לא בטוח שמותר ל4 שחקנים לבוא ביחד ברכב אחד.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הייתי נגד זה שהכדורגל יחזור כי השחקנים והקבוצות הוכיחו מספיק פעמים שהם זורקים ולא נוהגים באחריות, ונכון קשה מאוד להיות בבידוד שנה שלמה אבל כולנו באותה הסירה ואם אנשים מבוגרים לא רואים את הנכדים שלהם במשך חודשים גם כדורגלני ליגת העל יכולים להימנע מחאפלות וסיבובי פוזה עם החברים ולהתמקד בפרנסה שלהם. אז הפסיקו את הליגה כבר פעמיים ואז קמו כל "מובילי דעת הקהל" בעיני עצמם כמובן כמו עידן ורד, דן מורי, יונתן כהן ואחרים ותהו והתבכיינו למה לא נותנים להמשיך לשחק, הנה הליגה רק חזרה וכבר יש מקרי הדבקה ויהיו עוד.

מכיוון שהפסקת הליגה(לצערי) לא עומדת על הפרק הפתרון היחיד הוא לשחק בכל מצב, אם לבית"ר יש 12 מאומתים אבל היא יכולה להעמיד סגל של 14-13 שחקנים למשחק הקרוב אז שתשחק גם אם לא יהיה ערך ספורטיבי לכאורה ונקבל 5-0 וכך גם שאר הקבוצות. דחיות משחקים זה לתת פרס לשחקנים וקבוצות שזורקים על ההנחיות.

Roma אוהב/ת את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשכנזי קיבל אתמול על ארוע דומה גם צהוב. בתקרית הזאת אפילו עשו עליו קודם עבירה שלא נשרקה. לתת לליואיץ' צהוב שני זה לגמרי לא לעניין. אני מבין את הכעס של אנשי בני יהודה. לגבי שניר לוי, נאיבי לחשוב שהוא שופט בליגת העל בגלל כישוריו. ברור שאביו השפיע ישירות או בעקיפין על המינוי הזה. ככה תמיד קורה ברפובליקת בננות...

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי מה הסיפור? יש שחקנים שלא נשמעים להוראות? מועדונים שלא אוכפים את ההוראות? שיסבלו מהתוצאות.
    אנחנו נניח למשל מחר בלי זוסואה המורחק, כשאלטון, אגודלו ווארן בסימן שאלה, אם בגלל ההדבקות של יוספי וחטואל נאלץ לעלות עם שחקנים מסוף הסגל או מקבוצת הנוער זה כבר בעיה שלנו והשלכות של ההתנהלות של השחקנים אצלנו ושל ההנהל שלנו.
    אותו הדבר סכנין/בית״ר/כל קבוצה אחרת בליגה.

7. Butragueño מנהלים

נראה לי שמכבי ת"א במצב הכי טוב בעיקרון. לא נשארו לה שחקנים שיכולים, לכאורה, להידבק שוב.

8. DRORIKO Member

בני יהודה בלי מאמן כבר מי זוכר כמה זמן, עם 8 משחקים ברצף בלי נצחון. ועדיין היא 2 נקודות מעל הקו האדום כאשר 3 קבוצות נמצאות מתחתיה. אני באמת לא זוכר חלק תחתון כל כך עלוב כמו העונה.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל התנהלות של אברמוב מתחילת העונה עלולה להסתיים בירידת ליגה.
    מה זה החלטורה הזאת ?! שימנה כבר מאמן נורמאלי ,וייתן לו לעבוד בשקט.

10. Telkiyski Member

https://besttv232-ynet-images1-prod.cdn.it.best-tv.com/picserver5/crop_images/2021/01/24/rk7UhVoy00/rk7UhVoy00_0_522_739_416_0_x-large.Xxx

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרכב משוער: אוהד לויטה; אור דדיה, מריאנו בריירו, מיגל ויטור, מרוואן קבהא, שון גולדברג; איליי מדמון, מרסלו מלי, רמזי ספורי; אלטון אקולטסה, ג’ונתן אגודלו.

מסתמן 3 בלמים: בריירו, מיגל וקבהא.
    מדמון, מלי וספורי באמצע.
    אלטון ואגודלו בהתקפה.

ראיתי גם את ההרכב של חדרה, מפתיע מאוד שמרשל אודה לא פותח, פצוע או סיבה מקצועית? כי בתחילת העונה הוא הפתיע לטובה (מבחינתי אברמוב ומרמנטיני ביחד עם אודה אם ישחק הם השמות שצריך להיזהר מהם היום).

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

היחיד במסיכה,היחיד (ברכב) שנדבק ולא הדביק . :p

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לעטר כבר היה קורונה לא?

14. Raulito Madridista

אולי אברמוב קרא קצת ויקיפדיה ושמע על מסע ההיחלצות ההירואי עם יעקב אסייג בעונת 2007/08, רצף שגם אם דרור קשטן היה על הקווים אז אף אחד לא האמין שהיא תעשה. אכן יריקה בפנים של האוהדים, יש עוד שמות מעבר לניר קלינגר שקרנו דעך מאוד בחודשים האחרונים. אלישע לוי למשל דיבר יפה מאוד על קבוצתו לשעבר, זו הייתה "נקמה מתוקה". כפר סבא בחרו נכון והם יכולים לסמוך על עומר פדידה. אצל בני יהודה אין שחקן שמסוגל לתת גול חוץ ממוחמד גדיר שכל הגולים שלו די עלובים בדחיקה אבל ארבעה נדמה לי יש לו עוד היה פצוע. יש לה מזל שיש קבוצה חלשה שקוראים לה הפועל תל אביב. אגב, מתיאה ליואיץ' - הרשים אותנו בעונה שעברה עם ראיית משחק סבירה, פס בסדר, גם שינוי קצב כמו שאוהבים להגיד הפרשנים אבל מה שקורה לו השנה עם הפנדלים וההרחקות זה הזוי. אולי גם העדר מאמן נורמלי משפיע אבל הוא צריך לרדת לספסל ודחוף.

15. Telkiyski Member

איך יכול להיות ששניר לוי חוזר לשפוט כבר 2-3 מחזורים אחרי ה-2 נק' שהעניק במתנה למכבי ת"א?
    צריך לשבת בחוץ עד אפריל.
    יש לטעות, ויש לטעות. בשורה התחתונה הכל פה בכיס של מועדון אחד.
    מעניין לכמה זמן יושעה השופט הדמיוני שימציא פנדל לרעת מכבי ת"א בדקה 95 במצב של 1-0 להם או 0-0.