מחזור 18 בליגת העל: משחק עונה - מכבי חיפה יוצאת לטוטו טרנר כמוליכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/1/22.

1. Telkiyski Member

ביטר לא תרד גם עם מינוס 16

2. yedidel Member

נו, אתה רואה כמה זה משפיע */aaarofl

3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם איגוד השופטים היה מאשר לשופטים להתראיין לאחר משחקים היה לזה יותר רייטינג מלמשחק עצמו.

oranfu, prica9 ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  4. Ori8 Member

לא זוכר אדום יותר שערורייתי מזה מאז שאני רואה כדורגל ישראלי.

יכול להיות שהעברה ממיץ׳ עוד לא בוצעה. שיבדקו.

prica9 אוהב/ת את זה.
  5. prica9 Member

לדעתי מאז מה שקרה בקש עונה שעברה השופטים מחפשים את חוזז.
    אם שחקן אחר עומד שם צרצרים.

6. prica9 Member

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא קיבל צהוב על התחזות, כפי שניתן לראות בוידאו שפרסמת. לא נותן לשופט שום הנחה של bias, לחפש מישהו או כל דבר אחר.

prica9 אוהב/ת את זה.
  8. prica9 Member

אם מדברי נשמע שהגנתי על שילוח אני מתנצל.
    הוא שופט נוראי שצריך לקבל השעיה.
    אבל העיקר שהשיפוט צהוב

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, אתה לא טיפה מגזים? השיפוט בארץ נורא, עכשיו גם אתם יכולים לסבול מזה. ברוכים הבאים למועדון. בסך הכל חוזז צריך להיות יותר חכם. הצהוב השני פשוט מטומטם. ברור שהראשון לא היה, על זה אין ויכוח, אבל רק לפני שנה פלוס נטע לביא גם הורחק מולכם עם צהוב שני לא פחות שערורייתי. בסופו של דבר כולם נדפקים ומקבלים מתנות.

10. Telkiyski Member

מדהים איך כל טעות שיפוט לרעת מכבי מלווה ביום שלמחרת בכותרות של הכתבלבים שלהם על כמה זה חמור.

מעניין למה אין כתבות על הסיכול הממוקד ש נחמיאס עשה לשחקן קטמון במחצית הראשונה או איפה היו הכתבות כל איזה בזוי זה לביים פציעה (שמיר) כדי לעצור התקפה של היריבה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. קשר שמאלי Member

אין דיון שופטים בפורום?

12. Raulito Madridista

כדורגל:

- מי האמין שגבי קניקובסקי ייחכה חצי עונה עד לשער הראשון שלו במכבי תל אביב בליגה. אני חושב שהטענות של אייל ברקוביץ' כלפי זיו אריה נכונות אבל לשוער של הפועל ירושלים הוא עושה עוול.
    עוד לגבי מכבי - קוואס היה מעורב מאוד במשחק אבל תמיד בעט לפינה הקרובה. רצה מאוד להוכיח את עצמו ואני לא משוכנע שהשחקנים המהירים יותר כמו אלמוג או גררו הם טובים יותר ממנו אבל נראה שכן מתאימים לשיטה החדשה. מה שכן מכבי ממש לא 'בלופ' כפי ששרון פרי אמרה וניסתה לייצר דרמה. היא לא מסוגלת לחבר כמה וכמה ניצחונות רצופים.
    - אני קורא לאחרונה שהשופטים כביכול אנטי מכבי או מקפחים אותם על בסיס שבועי - נראה לי לא רציני. השופטים גרועים מאוד ואני די מתקשה להבדיל האמת ולא משייך איזה שופט X 'מכר' את הפועל תל אביב במשחק Y וצריך להיזהר. אגב, נדיר שאני מתלונן על קבוצת תחתית שמבזבזת זמן וכן הלאה אבל הרגיש לי שנוף הגליל קצת הגזימה. רפואה דווקא היישיר מבט למצלמה ואמר כמו גבר שלא הופענו למשחק ואין לו תלונות.
    - אחלה 2:2 בין הפועל חיפה למכבי פתח תקווה. שתי הקבוצות צריכות לדאוג. מכבי פ"ת באמת משחקת כדורגל וכבשה שני שערים נהדרים אבל זה סימפטום של קבוצת תחתית לקבל גול מכלום ואז מעין שיתוק. מסכן קלינגר שהכין את הקבוצה היטב ולא יכול לסמוך על ינקו שעשה טעות קשה. הפועל חיפה חלשה מאוד ואם תמשיך ככה לא בטוח שהכישרון שלה בחלק הקדמי יספיק כדי להכריע. מה, ממן משחק כאילו חצי בכנף ימין בכל העונה? אגב, אינברום עשה עבודה טובה ולחץ גבוה בפתיחת המשחק אבל מסירת רוחב כל כך מרושלת הפכה לגול בצד השני - אוי ואבוי.

13. Butragueño מנהלים

מה ההגדרה שלך ל"מעורב במשחק"? קוואס כפה על עצמו כדורים וניסה בכח לבעוט אותם סטייל אצילי. הוא צריך להבין שאין לו את זה, הוא ניסה אתמול 5-6 פעמים וזה לא היה אפילו קרוב. הוא מאוד סטטי, יש לו את המשבצת שלו בפינת הרחבה. היו לי פעם או פעמיים שניסה להשתחרר בדאבל פס ולפרוץ את ההגנה וגם זה לא עבד לו בצורה טובה. בכללי אני חושב שמכבי ת"א העונה מאוד נחלשה מהזרים. מזכיר את העונה בה היה להם את באטוקיו, באבין ולא זוכר מי עוד. זרים מאוד חלשים. ג'ראלדש הכי בולט. מסננת בהגנה, הוא לא עוזר בחלק הקדמי ומרבה לאבד כדורים. הרננדס נפצע וחוזר וגם הוא לא איזה אוטוריטה הגנתית מופתית. גררו לא חכם במיוחד, מניח שבעונה הבאה הוא יוחלף עם גויאגון.

לגבי השופטים. בסופו של דבר, הכל מתנקז לידי התוצאה במגרש. ככל שהטעויות קטנות יותר, וכך הקבוצה ה"נפגעת" מצליחה לנצח במשחק, אז פחות ידברו על כך. ראו ערך מכבי חיפה שנה שעברה. מניח שאם מכבי חיפה הייתה מאבדת נקודות באופן קבוע בעקבות השופטים, אז זה היה מקבל הד תקשורתי אחר ממה שהוא קיבלו בפועל. לצורך הענין, מספיק שלא היינו מנצחים את כפר-סבא אחרי ההכשלה הכל כך ברורה על אצילי, וחכמון היה בבית לתקופה ארוכה (איך הוא עדין שופט לעזאזל). גם העונה, בגלל שחיפה דורסנית מאוד, טעויות שיפוט, גדולות ככל שיהיו, לא יורגשו. מתי הן כן הורגשו? בהפסד להפועל באר-שבע. אבל שם גם אם רוני לוי ובכר היו קובעים את המשחק בלי שופטים, ומי שמבקש פאול מקבל (כמו בשכונה) כנראה שהמשחק היה רץ בצורה טובה יותר ממה שלייבוביץ' ניהל.

14. Raulito Madridista

אני לא אפול מהכיסא אם יחליפו אותו בינואר ומסכים איתך שהגנה הוא לא ממש עושה ויש מעין מניירות של כוכב. לא ראיתי אותו לפני שהגיע ארצה למכבי אבל דווקא אומרים שהבעיטה היא היתרון שלו. לא רואה בזה פסול ששחקן שיש לו בעיטה טובה מנסה 4-5 פעמים כדי לפרוץ הגנה. אמרו בשידור שדן ביטון הוא השחקן החמישי שבועט הכי הרבה מחוץ לרחבה ולא זכור לי שהוא מומחה בתחום למרות שאתמול הוא כבש שער יפה. אמרת בעצמך אגב שגם יתר האופציות של מכבי בהתקפה הן לא טובות. לגבי פריצה הוא לא כמו פריצה הקודם אבל שחקן לא רע בכלל לדעתי.
    כשאתה מדבר על זרים בוא נעשה הפרדה - כאלה שהגיעו העונה, שלא הכרנו לפני כמו קוואס ופריצה למשל, לעומת שחקנים שהם כבר היו פה כמו גררו שציפו ממנו לפרוץ אחרי הגולים בפלייאוף או הרננדס שהיה בלם בינוני כבר אשתקד. מכבי גרועה וגם עם יונתן כהן במצב רוח ודור פרץ היא לא הייתה מתמודדת על אליפות העונה.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@קשר שמאלי צודק. מובן למה בזמן משחק תגובות על השיפוט מגיעים לכאן. אבל בשביל לשמור על הסדר, דיונים על שיפוט אחרי משחקים רצוי שיהיו בדיון השופטים.