מחזור 2 בלאומית :: ב"ש מנצחת את הכח, רעננה את פ"ת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏24/8/07.

1. HBSFC Member

5000 צופים היו היום.

לגבי פתח תקווה- תנו להם עוד שבועיים לצאת משוק הליגה הלאומית והם חזק בתמונה. סגל של ליגת העל לא תפסיד הרבה, יש עוד הרבה זמן.

2. naornoga Member

אחד המשוגעים על רעננה D:

3. Spanish Weapon Member

כדורגל גדול זה לא היה,אבל אני חושב שכולם הבינו לאן פניה של ב"ש מועדות.
    המחצית הראשונה מבחינתי מסמלת את הכדורגל שכל אוהדי ב"ש רוצים לראות.
    החלוץ הזמבי צ'סאפווה מצויין,די מוזר שבן שמעון וקרית שמונה ויתרו עליו בכזה חפזון.
    אופיר חיים לאט לאט ישתלב והעניינים יתקתקו.

סופ"ש מצויין ונעים לכולכם.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

4. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

לזה רוברטו זה שהם לא יוכלו להחזיק קבוצה בליגת העל זה כבר משהו אחר ובזה אני מסכים איתך שהם ירדו אחרי עונה אחת אבל לדעתי יש להם את הכלים להיות השנה בצמרת הגבוהה של הליגה הלאומית השנה ועובדה שב-2 משחקים הראשונים של הליגה הם ניצחו את 2 הקבוצות הכי חזקות בליגה.
    לדעתי אם היה לקבוצה הזאת קהל הם גם היו עולים ליגה השנה אבל זאת אחת מהבעיות שיש להם שאין להם קהל..

5. הרצליה Member

לרעננה יש בסיס טוב, עם זה שאול סמדג'ה ורובי רגב מאחור(שחקנים שעלו ליגה לפני 2 עונות), דוס סנטוס ושאר הזרים מקדימה בהחלט קבוצה מעניינת.
    אני לא בטוח שזה מספיק לעלות ליגה, זה באמת תלוי האם לפחות שתיים מתוך ארבעת הגדולות של הליגה(ב"ש,פ"ת,הפועל חיפה והכח) יתנו עונה בסגנון קריית שמונה וסכנין בעונה שעברה או הרצליה מלפני 2 עונות.

אבל עדיין מחמאות אדירות לרעננה על 2 המשחקים האלה.

6. כחול לנצח! Member

לאוהדי רעננה שאלה לי אליכם. איך קוראים לבלם שלכם מספר 4?? הבלם נמוך הקומה הזה הדהים אותי במשחק שלו. כל ההתקפות של הפועל פ"ת נעצרו אצל האיש הזה. כולו מטר שישים ביום טוב ומגיע ראשון לכל כדורי הגובה, שקט מאוד ויציב לא עשה אף טעותבכל המשחק. השחקן הזה יגיע רחוק, רחוק מאוד.

7. הרצליה Member

רובי רגב?
    http://images.one.co.il/images/d/gg109993.Xxx

8. OR Member

אחי ,
    אני מסכים אתיך שההתחלה של הליגה היא מאוד חשובה בשביל ההמשך.
    אבל גם רעננה וכנראה שגם אחי נצרת יהיו כמו אשדוד של עונה שעברה (או לפני שתי עונות אני לא זוכר), כלומר:
    יתחילו באיזה 7 מחזורים של הצהרות עם הצמרת הגבוהה ואז יבהלו מהעמד שהם הגיעו אליו אפילו בלי להכוון ואז יתחילו ליפול.

9. OR Member

רובי רגב ברעננה!?
    אוי אוי אוי בלם מעולה הוא חבל שהוא שמה הוא יכול להשיג מקום בקבוצה הרבה יותר טובה , למרות שעד כה ר עננה היא קבוצה מעולה .

10. איטלקי באדום Member

היום ב6 הפועל חיפה תשחק נגד עירוני ראשון לציון בקרית אליעזר - אני שם .
    הרכב משוער :
    שאלו,ליפנייה,הרוש,טרטצקי,צ'יצ'יאן , גראזיץ',ג'קרטה , כיוואן,כבדה,בן זבל , ערן ג'לי .

בהצלחה לאדומים .

11. מכבי או מוות!!! Member

דודו אברהם,שער שני בשבועיים מוכיח את עצמו כקשר בין הטובים בלאומית פשוט מזל שהבנאדם הזה הגיע לרעננה אני חוש שבלעדיו לא היינו משיגים את 2 הניצחונות מול 2 הקבוצות הטובות בלאומית לטעמי הפועל ב"ש ופ"ת , דודו אברהם הגיע רק העונה וכבר תפס פיקוד והוא המנהיג של רעננה , פשוט כיף לראות את השחקן הזה.
    מילים טובות גם לרובי רגב שבא מהכ"ח אם אני לא טועה,שחקן הגנה פשוט מדהים נהנתי לראות אותו "מתעלל" בחלוצי ב"ש בשבוע שעבר.

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/07
  12. ינייקס Member

בשבת ב 18:00 תערוך הפועל חיפה הופעת בכורה העונה לעיני הקהל הביתי במסגרת הליגה הלאומית. לאחר ההפסד המאכזב לאח"י נצרת, מבינים בקבוצה כי בשבת לא תהיה ברירה והפועל חיפה תהיה חייבת לקחת את 3 הנקודות. הקפטן אייל טרטצקי צפוי לעלות בהרכב כמגן שמאלי במקומו של שמעון הרוש ששיחק במהלך השבוע עם הנבחרת האולימפית. המגן הימיני יניב צ'יצ'יאן סיים את עונש ההרחקה ויעמוד לרשותו של שלומי דורה. פרטים נוספים על המשחק נמצאים בכתבה שלפניכם.

פרטים נוספים - הפועל חיפה

הפועל חיפה מגיעה למשחק לאחר הפסד 2:1 לאח"י נצרת.
    בקבוצה הביעו אכזבה רבה מההפסד אך העובדה שקבוצות שאמורות להיות בצמרת (הפועל ב"ש והפועל פ"ת) הפסידו גם הן, הרימה מעט את מצב הרוח.
    מסגל הקבוצה עשוי להיעדר המגן השמאלי שמעון הרוש ששיחק יחד עם הנבחרת האולימפית בטורניר לובאנובסקי בו זכתה הנבחרת במקום הראשון. מי שצפוי למלא את מקומו של שמעון הרוש הוא המגן /קשר אייל טרטצקי.
    הקשר הישאם כיוואן יצא גם הוא לטורניר יחד עם הנבחרת האולימפית, אך בניגוד לשמעון הרוש, שיחק דקות בודדות. הישאם צפוי לפתוח בהרכב הקבוצה מחר.
    המגן הימיני יניב צ'יצ'יאן סיים לרצות עונש הרחקה בגין צבירת כרטיסים צהובים בשנה שעברה, ויעמוד לרשותו של שלומי דורה.
    במהלך השבוע, התארח בפורום האתר קפטן הקבוצה אייל טרטצקי שסיכם את המשחק נגד נצרת ודיבר על המשך הדרך. "ההפסד בליגה לאח"י נצרת היה הפסד מיותר מבחינתנו, אבל אסור שמשחק אחד ישפיע על המשך הדרך שלנו, כי לא קרה שום דבר.היתה מעידה קטנה ואני מאמין שנתקן אותה כבר במשחק הקרוב", אמר הקפטן.

בשיחה עם מאמן הקבוצה שלומי דורה, אמר המאמן על המשחק שהיה: "זהו משחק טיפוסי של תחילת עונה ובמשחק כזה אסור לבצע טעויות. לצערי הרב, אנחנו היינו הראשונים לעשות את הטעויות ולכן נוצחנו. אנו שכחנו מהמשחק ונעשה את הכל כדי לתקן את הרושם הראשוני כבר במשחק הקרוב."
    בנושא כשירות השחקנים למשחק מול ראשל"צ נראה שכל השחקנים כשירים, למעט אושרי רואש שהיה חולה השבוע ונטל חלק באימוני סוף השבוע בלבד ושני השחקים שחזרו לארץ מהמסע עם הנבחרת הצעירה (שמעון הרוש והישאם כיוואן) לפנות בוקר, כך לדברי המאמן, שהוסיף: "נראה מה מצבם ואז נחליט אם לשתף אותם."
    עוד ביקש המאמן דורה מהקהל להגיע ולתמוך בקבוצה כי התמיכה מאד חשובה לשחקנים.

לפני המשחק תערך דקת דומיה לזכרם של שחקן העבר דוד גביסון שנפטר בשבוע שעבר ולזכרו של דרור שק, המטייל הישראלי שנרצח בהודו. דרור אהד את הפועל חיפה.

קבוצת הנוער של המועדון, הפועל חיפה רובי, תארח בשבת ב 11:00 את עירוני ראשל"צ.
    מוקדם יותר תארח קבוצת נערים א' את הפועל חדרה, המשחק יחל בשעה 9:00.
    הקהל מוזמן.

פרטים נוספים - ראשל''צ
    עירוני ראשון לציון מגיעה למשחק לאחר שסיימה את משחקה הראשון בתוצאה 2:2 עם הפועל רמת גן.
    במהלך המשחק הורחק החלוץ שלומי אדרי, דבר שימנע ממנו לשחק נגד הפועל חיפה.
    שחקן נוסף שיעדר מסגל הקבוצה הוא המגן פליקס חלפון שסובל מקרע ברצועה הצולבת.
    בין קורות הקבוצה עומד השוער אבי איבגי, שבמפגש האחרון בין הקבוצות (בו ניצחה חיפה 0:1 במסגרת גביע הטוטו) גילה יכולת הדרת

13. כחול לנצח! Member

הייתי במשחק אתמול וכאוהד הפועל פ"ת הבנתי אתמול עד כמה הרובי רגב הזה הוא בלם נדיר. מעטים מאוד המשחקים שיצא לי לראות שבהם בלם לא עושה אף טעות במשך כל המשחק. אתמול רובי רגב לא טעה וחיסל את קימוטו ונימבה, זה הדהים אותו בעיקר לנוכח קומתו הנמוכה של הבלם הזה, שאכשהוא היה ראשון לכל כדורי הגובה

14. Paolo Maldini שחקן ותיקים

הרבה שנים לא פיספסתי את משחק הבית הראשון של הפועל.
    והנה, היום לצערי הרב, נבצר ממני להגיע בשערי קריית אליעזר.

החרם על משחקי הבית מתחיל היום, אני מקווה שאני אחזיק כמה שיותר.
    את הפועל שלי אני אראה במשחקי החוץ.

שיהיה בהצלחה

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל באר שבע - הפועל רעננה
    דודו עזריה - בדרך למקומה הטבעי הפועל באר שבע תצטרך לנצח משחקים בהם תשחק פחות טוב, על מנת להחזיר לוסרמיל את אלמנט ההרתעה היא תצטרך לנצח קבוצות צמרת ולהכריע קבוצות צמרת
    מהבחינות האלו המשחק נגד הכח הוא אבן דרך
    מצד שני אסור שהמשחק הזה יחזור על עצמו יותר מידי פעמים, כי לא יהיו יותר מידי משחקים כאלו שיגמרו ככה.
    הכח הגיעה למרקו בלבול כמעט כמו בהזמנה, אחרי הבונקר של אלי כהן הגיעה קבוצה בטוחה בעצמה שבאה לשחק פתוח ולנצח.
    בעוד שויקו חדד המנהל הטכני של הפועל ב"ש מנהל מרכז ספורט בזמנו הפנוי (או משמש כמנהנל מקצועי כשהוא לא מנהל מרכז ספורט אוניברסיטאי) המקביל שלו מהכח הוא ממש ערכת מולטימדיה.
    חצי מקבוצות הליגה הבלגית התחדשו בזכותו בישראלים, לצד העבודה שלו אצל ארקדי בבית"ר הוא הביא בשנה שעברה גם את אוקוצ'ה לנתניה, בקיצור האיש הוא תופעה בלתי מוסרת שלא שמעה על המושג ניגוד אינטרסים.

אז בואו נתעסק בענייננו: אחרי שבשבוע שעבר שיחקה ללא שחקני אגף של ממש, הפעם עלה מרקו בלבול עם צסווה משמאל ואילוז בימין, המשחק המצויין של אילוז (במיוחד במחצית הראשונה) הוכיח שההסטה קדימה היתה בדיוק מה שאילוז היה צריך על מנת להרגיש יותר בטוח לעשות את מה שהוא יודע, השער הראשון התחיל ממסירה נפלאה שלו פנימה.
    שאלת המגן הימני שלנו אגב נשארת לעת עתה פתוחה.

מצד שמאל הציג מרקו את צסווה, לאור העובדה שבמפרסת ישב מגה סקאוט כמו מסייה דהאן יש חשש שעוד כמה משחקים שכאלו והזמבי של ברקת יעבוד על הפלמית שלו.
    הדבר הכי בולט במשחק של נספווה זה הקילומטראז שהוא עושה בלי כדור (משהו לא נתפס בכדורגל שלנו) השער השני שלו היה תוצאה של אותה תנועה בלי כדור (ושל מסירה נפלאה של בן שושן)
    השער הזה גמר באופן מעשי את המשחק .

על המחצית השניה חבל להרחיב את הדיבור אולי בעצם שווה לפתח את העניין : יתרון 2-0 הוא עניין הרבה יותר שביר מכפי שחושבים לפעמים, תשאלו את ויקו חדד שאת ההזדמנות שלו קיבל אחרי שב"ש איבדה יתרון 3-0 במחצית הראשונה נגד מכבי פ"ת ואליהו עופר נשלח הביתה.

אז כדורים של הכח פגעו במשקוף וירדו על הקו מהצד של הבחוץ וטוב שכך והרבה יותר קל לעבוד אחרי ניצחון שלא לדבר על כמה מסובך היה לסדר סביבת עבודה במקרה שבאר שבע היתה מאבדת את היתרון.
    אבל זה לא אומר שמותר להסתנור .

ניב דימור - דומה שאפשר לשמוע בכל הארץ כובעים נאכלים היטב.
    עם נאספווה, אביתר אופיר ושאר שחקניה הלוחמניים הפועל תדבר השנה חזק בצמרת, מזה תדבר? תצעק.

המצטיינים
    דודו בן שושן-כן כן, דווקא בגלל שכולם גם ככה לא יפסיקו לשבח את אביתר ונאספווה הייתי רוצה לפתוח עם דודו בן שושן.
    מבחינתי דודו הוא הראשון שצריך להיות בהרכב הפותח של הפועל באר שבע, איפה עוד תראו שחקן שנלחם על כל כדור וגם יודע לשחק כדורגל? כבר ציינתי אותו שבוע שעבר, ואם הוא ימשיך ביכולת שהוא מציג – הפועל באר שבע תרוויח שחקן מעולה.

אופיר חיים לא נתן היום משחק גדול, בעיקר הוא לא עשה את מה שמצפים ממנו- להפגין יכולת טובה קרוב לשער, אך יחד עם זאת הוא שלט יפה במרכז המגרש, יחד עם אביתר ובן שושן היה קישור מצוין היום להפועל באר שבע.עם קצת יותר כושר וביטחון אני בטוח שאופיר ישחזר את ימיו הגדולים בבאר שבע.

אורן ניסים ממשיך לאכזב אותי, לאחר השלושער המרגש שלו נגד רמת השרון בגביע הטוטו אמרתי שמשום מה אני חושש שאורן נסים ירד ביכולתו עוד במשחק הבא, אנשים אמרו לי שאני משוגע ואורן הוא האליל הבא של באר שבע.
    אז זה התחיל ביכולת פושרת במחזור השני בגביע הטוטו נגד עכו, דרך יכולת חלשה נגד רעננה והמשיך היום נגד הכח.
    אז לא, אני לא רוצה להגיד אמרתי לכם כי הצלחה שלו היא הצלחה שלנו אבל הייתי ממליץ להנמיך ציפיות בכל מה שקשור לאורן נסים.

הפינה השבועית: הקהל
    נו מה יש להגיד? כל שבוע אני כותב על הקהל, היום זה כבר הפך להיות פינה קבועה.
    1 שלט ענק, 4,000 צופים, 10,000 ניירות קונפטי.
    הקהל של הפועל באר שבע שווה השנה לפחות עשר נקודות.

ולסיכום...
    לסיכום השבת אני רוצה להתייחס להיבטים קצת פחות מקצועיים.
    שוטרים ביציע-כנראה שמישהו החליט לנקוט יד קשה בכל מה קשור להתפרעויות האוהדים במגרשים השנה, אז בשביל צריך לראות שמבצעים את אותה הוראה החליטו לשים שוטרים סמויים ביציע ולהתחיל להרביץ לילדים בני 17, נראה אתכם אח"כ באים בטענות למשטרה על זה שיש התפרעויות במגרשים, הרי הם מבצעים את מה שביקשו מהם, אבל מישהו צריך לספר לאותם אנשים שהנזקים האמיתיים לא קורים בבאר שבע, נראה את אותו שוטר גיבור ביציע המזרחי בטדי מוציא אוהדים ומרביץ להם.
    השתוללות המשטרה בוסרמיל היתה פשוט בושה.

ועכשיו כולם ביחד אנחנו לא רוצים שוטרים ביציע!