מחזור 2 בלאומית: קרית שמונה מנצחת את הפועל חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ozi, ‏9/9/05.

1. ozi Member

הפועל ירושלים – עירוני ראשון לציון (שישי, 16:30):
    אחרי שסיימו בתוצאות תיקו במחזור הראשון בליגה, ינסו הקבוצות להשיג גם ניצחון ראשון לעונה. ירושלים מגיעה לאחר הפסד חוץ בגביע הטוטו להפועל עכו, וגם ללא סלמן עמר, שהורחק באותו משחק. ראשון לציון לעומת זאת, מגיעה מעודדת לאחר שהשיגה ניצחון ראשון ויוקרתי אחרי חמישה משחקים העונה, 1:0 על קרית שמונה בבית. רן קדוש ימשיך לעמוד בשער של ראשון, לאחר שגם השבוע הבריז להם שוער זר נוסף שהיה אמור להגיע למבחנים.

הפועל אשקלון – עירוני רמת השרון (שישי, 16:30):
    שתי המפסידות היחידות במחזור הראשון בליגה ייפגשו ביניהן למשחק שיקבע מי פחות גרועה. הפועל אשקלון תתייצב למשחק ללא תומר שם טוב שהורחק במשחק גביע הטוטו מול הפועל חיפה, וגם כנראה ללא יניב אופיר ורוני אוחנה שהתקוטטו ביניהם באימון, והושעו ע"י המאמן מישל דיין. רמת השרון שפתחה את העונה בסימן 4, עם ספיגת ארבעה שערים מהרצליה והפחתת ארבע נקודות ליגה, תנסה להתקדם לכיוון מאזן נקודות חיובי.

הכח עמידר רמת גן – מכבי ב"ש (16:30):
    מכבי ב"ש פותחת את המחזור השני בליגה, כשהיא ניצבת במקום השני בטבלה. בניצחון מול הפועל אשקלון במחזור הקודם הציגה הקבוצה הגנה חזקה ומוצקה, שמנעה משחקני הפועל אשקלון להגיע למצבי כיבוש אמיתיים. מי שחשב שהקבוצה הולכת להיות בשר התותחים של הליגה, כנראה לא שמע על קובי שוקרון, שבחצי שעת משחק כבש שער, ועשה שמות בהגנה האשקלונית. אורן סגרון פצוע וככל הנראה לא יוכל לשחק, לעומתו אלון ריף יחזור לאחר שהיה פצוע מתחילת העונה. הקבוצה מהנגב תגיע עד וינטר כדי לשחק מול הכח, שאומנם לא ניצחה במחזור הקודם, אך דווקא הרשימה ביכולתה מול קרית שמונה בתיקו המאופס.

קרית שמונה – הפועל חיפה (שבת, 15:00):
    קרית שמונה אחרי 5 משחקים העונה, ניראית כמו הקבוצה הכי מאכזבת בליגה. 2 הפסדים, 3 תוצאות תיקו ורק שער אחד שכבשה, מציבים אותה במקום האחרון בבית 1 בגביע הטוטו, ובפרופורציות הנכונות לגבי העונה שמצפה להם. קרית שמונה תגיע למשחק מול הפועל חיפה ללא הסנגלי סאני שהורחק במשחק מול ראשון. גם שאר הזרים בינתיים לא פוגעים, ונבחנים חדשים ממשיכים להגיע, ואייל לחמן מתחיל להילחץ. לא רק התוצאות הכושלות, אלא גם היכולת החלשה שמפגינה קבוצתו עושים לו כאב ראש. הנצחון בשבת על הפועל חיפה הוא בבחינת חובה עבורו. בוודאי לנוכח היריבה, שהציגה יכולת לא יותר טובה מזו של קבוצתו. השבוע, בהרכבה המלא לא הצליחה לגבור הפועל חיפה על 10 שחקני הפועל אשקלון, רובם שחקנים מחליפים בד"כ. נזכרו שם מאוחר מדי שהם בעצם כן מעוניינים בברנרד האגן, אך בינתיים השחקן חתם בהפועל עכו, ועמדת הזר השלישי נותרת פתוחה.

הפועל ב"ש – הפועל עכו (שבת, 19:00):
    הקבוצה הכי לחוצה בליגה תארח את הקבוצה הכי רגועה בליגה. ניר לוין לא יודע מה הוא רוצה מעצמו בהפועל ב"ש, וממשיך לחפש זרים למרות שכבר יש לו שלושה. אחרי העזיבה של שי דהאן, והאכזבה מיכלותו של רומן שנקולוב, העמדה הבעייתית בקבוצה היא עמדת החלוץ. ברדה, אבו יונס והחלוץ החדש אלומיידה שחתם (ואמור לשחק בשבת), ינסו להזיז משהו בהתקפה התקועה של הפועל ב"ש (אפס שערים בארבעה משחקים בגביע הטוטו). אחרי הדרבי בשבוע שעבר בו לא הצליחה הפועל ב"ש לנצח את יריבתה העירונית החלשה, מפלס הלחץ רק עלה, וכל תוצאה שאינה ניצחון במשחק מול עכו, עלולה להביא לזעזועים במועדון כבר עכשיו. הפועל עכו מצידה תגיע במצב רוח מרומם, לאחר עוד ניצחון בגביע הטוטו, הפעם על הפועל ירושלים. הרכש החדש ברנרד האגן יעשה את הופעת הבכורה שלו בקבוצה, שתנסה להמשיך את המומנטום מהשבוע שעבר.

מכבי הרצליה – הפועל רעננה (שני, 19:00):
    עוד לא הספקנו להשתעמם מהקודם, והנה חוזר לנו עוד דרבי של השרון. אחרי ששבועיים ברציפות שיחקו מכבי הרצליה ועירוני רמה"ש אחת מול השנייה, הפעם מגיעה תורה של רעננה להתארח בהרצליה. רעננה מגיעה עם הארגנטינאי המצטיין דה סילבה, ועם הבלם הקשוח פריד טאהר, אבל זהו. כל שאר השחקנים מראים עד כה יכולת רעה מאוד, ודווקא השבוע הם מקבלים את מכבי הרצליה על הראש. הקבוצה, שלאחר פתיחה לא מוצלחת של העונה בגביע הטוטו נראית כרגע הכי מאיימת בליגה, תגיע למשחק עם ביטחון עצמי גבוה. החלוץ הניגרי אנגוי אלומיידה שוחרר מהקבוצה ויחליף אותו אדרסון דה קוסטה גומס כזר השלישי של הקבוצה.

2. אני אוהב אותך בית"ר! Member

לאשקלון אני לא דואג...
    למכבי ב"ש יהיה משחק מעניין...

3. burning soil Member

יש שידור של איזה משחק?

4. יחי Member

קרית שמונה - הפועל חיפה
    15:00 בערוץ הראשון.

5. אבי סנדור Member

הארגנטינאי שלנו זה קאייפה לא דה סילבה

6. אלסנדרו דל פיירו Member

המשחק הכי מותח מבחינתי זה שתי ההפתעות של העונה הכח ומכבי ב''ש.

7. ozi Member

מכבי ב"ש לדעתי הולכת לחטוף חזק בראש מהכח. אני ראיתי אותם במשחק הקודם שלהם, ולמרות הניצחון שלהם הם היו חלשים מאוד. חוץ משני בלמים סבירים כל הקבוצה שלהם ניראתה ברמה של ליגה א'.
    קרית שמונה לדעתי הולכת להביס את הפועל חיפה. חיפה זאת עוד קבוצה שראיתי השבוע, והיא כנראה גם אחת הגרועות בליגה. היא שיחקה בהרכב מלא מול 10 ממחליפי הפועל אשקלון, ועדיין הוציאה רק נקודה אחת. קרית שמונה צריכה לנשיג מתישהו ניצחון ראשון, וזה יהיה השבת.
    גם הפועל ירושלים הולכת לנצח היום ובגדול. לדעתי הם ינצלו את העובדה שאין לראשון שוער בשער (רן קדוש הוא לא שוער לליגה לאומית. אפילו לא לארצית), ויביסו אותה בקלות.

8. אני אוהב אותך בית"ר! Member

גם אני חושב שמכבי ב"ש יפסידו, ויהיו בתחתית, אבל הם לא ירדו ליגה!
    מה שכן, אם הפועל ב"ש ימשיכו לשחק גרוע כמו שהם שיחקו מתחילת העונה, הם יהיו בתחתית!
    אבל אם כל הכבוד, הם לא ירדו ליגה!
    מאבקי התחתי יהיו בין ראשל"צ, רמה"ש, רעננה ומכבי ב"ש.

9. Paolo Maldini שחקן ותיקים

כל תוצאה מלבד ניצחון בקריית שמונה המאכזבת-כישלון מבחינתי.

10. אני אוהב אותך בית"ר! Member

אל תגזים, קריית שמונה מועמדת רצינית לעלות ליגה...
    תאמין לי, אין מצב שלא תפסידו מתישהו, אין כזה דבר קבוצה של מפסידה כל העונה... אתם תפסידו מינימום 3 פעמים...

11. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אני חושב שלא הבנת אותי נכון, לא התכוונתי שלא נפסיד כל השנה, ברור שנפסיד כמה פעמים, כמו כל קבוצה.
    פשוט לדעתי המטרה בשבת היא לנצח את קריית שמונה.

12. אלסנדרו דל פיירו Member

מינימום 7. הפועל חיפה לא קבוצה מי יודע מה.
    אם כל הכבוד להם ויש כבוד אין להם סגל שיכול לרוץ לעליה.
    אולי הם יכולים להפתיע תאמת בלאומית הכל יכול ליהיות.
    אם תגרדו תיקו נגד ק''ש תגידו תודה.

13. ozi Member

אחרי שבתחילת העונה זה היה נראה כאילו כל הקבוצות התחזקו ויהיה מאבק ענק על העלייה. כמו שזה נראה עכשיו, הקבוצות שיהיו הפחות גרועות הן אלו שיעלו. חוץ מהרצליה ב-3 המשחקים האחרונים, אף קבוצה לא הרשימה. בטח לא קרית שמונה.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד עכשיו קריית שמונה לא הוכיחו שצריך לפחד מהם,על הנייר הם חזקים אבל בדרך להיות מלכי התיקו
    של הליגה...

15. idans Member

הפועל תחסר היום את סלמן עמר, כריסטי ברטו, יוסי ביטון, אסי טובי, וגם יאיר אסיאג יחסר היום.

אני דוקא חושב שהפועל חיפה תהיה למעלה, יש להם סגל בכלל לא רע לליגה הלאומית לדעתי הם יותר טובים מקרית שמונה שאתם כ"כ מתלהבים ממנה.