מחזור 2 בליגת העל :: בית"ר עם נוק אאוט להפועל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏24/8/07.

1. הרצליה Member

א.זאת שאלה שנשאלה את פרדי בלי קשר לשום דבר, אריאל שיימן בעצמו יודע שפרדי דוד זה המאמן הכי טוב שיכול להיות במכבי הרצליה, ואם מישהו עדיין לא יודע אריאל שיימן לא פיטר את פרדי דוד מעולם, בפעם הראשונה נגמר לו החוזה ובפעם השנייה פרדי התפטר.

ב.יש הבדל בין להגיד, הרצליה יורדת נקודה, לבין להגיד שזו רק תחושת בטן.

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/07
  2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי אכפת מהעיתונאים? הם ממילא לא סופרים שום קבוצה מלבד בית"ר ירושלים. תסתכל על ההשפעה שיש למשחק הזה, דווקא בנקודת הזמן הזאת. אם בית"ר ירושלים מפסידה, יכול להיווצר כאן כדור שלג שיכול לעשות רק טוב לכדורגל הישראלי. אם הפועל תל אביב תפסיד, אז "ניחא", כיוון שהרוב לא סופרים אותם. מבחינתי, הקבוצה הראשונה שרציתי שמכבי נתניה תשחק מולה, היא בית"ר ירושלים. גם כי ראיתי בשנה שעברה מה קרה כשהאלופה הגיעה ל'הקופסא' כבר במחזור הפתיחה וגם מכיוון שכרגע אני רואה רק שתי קבוצות שמסוגלות לפגוע בבית"ר ירושלים במשחק נתון: מכבי נתניה והפועל תל אביב. אם הפועל תל אביב תנצח, עבור בית"ר ירושלים זה לא יהיה סתם עוד איבוד נקודות, אלא סיר לחץ שיתחיל לבעבע. כמו שאמרתי כבר: להפועל תל אביב יש רק מה להרויח מהמשחק הזה, כשהוא משוחק בשלב הזה של העונה. למרות הקשיים.

3. flash Member

מה זה למי אכפת מהעיתונאים.. התקשורת יוצרת לחץ. לחץ שאגב גיא לוזון עוד לא מכיר, לא היה לחץ בפ"ת, מהתקשורת לא עשו עניין מהפסד של פ"ת, וגם לא היו הרבה אוהדים שימחאו ויקראו לפיטוריו. אז כן אם הפועל תפסיד, ותגיע לנקודה שלמה מ6 אפשריות זה לא יעבור בניחא..

4. Ofek7 Member

להזכירך, המשחק האחרון בין שתי הקבוצות נגמר ב-2:3 לנתניה ולא היה משעמם בכלל... שני המשחקים הראשונים הסתיימו ב-0:1 לקבוצות הביתיות, שם היה משעמם...

אין לך על מה לכעוס, בדיוק לפני שנה גם הספידו וכולם ראו איך זה נגמר...
    ארז, עוד לא התחילה הליגה, אפשר גם להספיד את מכבי חיפה, אבל זה יהיה טיפשי...

בפעם השנייה הוא התפוטר כי שיימן התערב לו...

מקווה לניצחון הרצלייני ראשון...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    מחזור מעניין מאוד, יש ציפיות גבוהות מהמפגשים...
    בעונה שעברה המשחקים בין עירוני קריית שמונה היו מצויינים אחד אחד (3:2 לסכנין בראשון, 1:0 לקריית שמונה בשני ו-0:2 לסכנין בשלישי). למרות שסכנין ניצחה פעמיים היא סיימה רק שנייה אחרי קריית שמונה, בעיקר בגלל חגיגות העלייה של סכנין שהתחילו חודש לפני סיום העונה. אבל עכשיו סכנין וקריית שמונה נאבקות על הישארות בליגה אין ספק, למרות שתי הניצחונות בפתיחת העונה רן בן שמעון ואלישע לוי יודעים שזה משחק מפתח להישארות. מקווה שיהיה משחק פתוח עם הרבה אירועים ולא פחות חשוב, שערים.

משחק קשה מאוד מצפה למכבי חיפה באשדוד, ראינו את המשחק בעונה שעברה עם הגול של יניב קטן שהיה אם אני זוכר נכון, ההזדמנות היחידה שלנו במשחק... אבל לא שאשדוד עשתה משהו ואני חושב שיהיה פה משחק טקטי בדיוק כמו אותו משחק.
    מבחינת חיפה, חבל שרנאטו לא משחק ושנצטרך לחכות לשבוע הבא. לוקאש סורמה צריך להוכיח את עצמו למרות שאני חושב שיש חוסר התחשבות מצד מכבי חיפה שלא נותנת לו זמן (כמו לדנטה לופז בזמנו, שהיום שחקן לגיטימי בנבחרת פרגוואי). לא יודע מה איתכם (בפנייה לאוהדי חיפה), לראות את ג'ובאני רוסו ברשימה של ההרכב עושה לי טוב, מחזיר אותי לשנים הטובות של חיפה.
    אשדוד מגיעה למשחק הזה מאוכזבת אחרי שאבי נמני גנב לה שתי נקודות שהגיעו לה בשבוע שעבר, אבל עכשיו יש לה על הספסל את אנדרס איימאר שמכבי חיפה צריכה להיזהר ממנו... גם אלן מסודי ירצה להוכיח לחיפה שלשחרר אותו הייתה טעות...

מכבי תל אביב תנסה להתאושש מפתיחת העונה הגרועה שלה באורווה, אלי כהן לדעתי צריך לפתוח עם עזרן וקמנאן בחוד ולא פחות חשוב לפתוח עם שבחון באמצע... מכבי פתח תקווה תרצה כמובן לנצל את העובדה שמכבי "לא בצלחת שלה" ולעקוץ... אוהד קדוסי עקץ פעמיים במדי סכנין את מכבי תל אביב בגביע, אולי גם עכשיו...

עוד משחק משחק מעניין הוא בין הפועל כפר סבא לבני יהודה, ראינו את שתי הקבוצות בגביע הטוטו וניצחון כתום בסיום המשחק. יהיה פה מאצ'אפ מעניין בין שני חלוצים ששיתפו פעולה בעונה שעברה ועכשיו יהיו אחד נגד השני-דוארטה מול יבואה.
    בשבוע שעבר בני יהודה הייתה לא רעה בכלל מול בית"ר ושחקן המפתח שלי למשחק הזה הוא קובאצ'ביץ' שהוא מהיחידים שעשה משהו ביום ראשון האחרון בטדי. הוא צריך לתת את הביטחון לשאר השחקנים.
    כפר סבא תרצה ניצחון במשחק הביתי הראשון ואולי ככה להחזיר לבני יהודה על הניצחון בגביע הטוטו.

המשחק המרכזי כמובן יהיה ביום ראשון בין הפועל תל אביב לבית"ר ירושלים.
    הפועל תל אביב פתחה את העונה לא טוב בגביע הטוטו עם הפסדים לבני יהודה ולבית"ר ירושלים, אבל הניצחון על שירוקי נתן ביטחון לשחקנים ומול מכבי נתניה הפועל תל אביב נראתה לא רע בכלל. למרות זאת, אני חושב שבית"ר תיקח את שלוש הנקודות מבלומפילד. היא הקבוצה הטובה בליגה, היא מחוברת טוב מאוד וכולם ראו את המשחק ביום ראשון-למרות שבית"ר לא הרשימה, היא נתנה לבני יהודה שלישייה ללא מענה עם שני שערים נפלאים ועוד אחד מאלילת המזל.
    דרק בואטנג כמובן כרגיל שחקן המפתח של בית"ר והוא אוהב נורא את הפועל תל אביב. ב-2:1 במשחק האליפות של בית"ר מול איצטדיון וינטר ריק, הוא הבקיע את שער הניצחון בדקה ה-93 ובגביע הטוטו לא מזמן הוא הרים את החיבורים של אניימה. לכו תדעו אולי גם בעוד יומיים...
    מצטרפים אליו בהרכב ברק יצחקי, טוטו תמוז, כריסטיאן אלברז, עידן טל, מיכאל זנדברג, שמעון גרשון, אריק בנאדו (ישחק או לא?) ואני לא רוצה להתחיל לדבר על הספסל... בית"ר לוקחת את המשחק הזה לדעתי...

שיהיה מחזור פורה ונקי מטעויות שיפוט!

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/12.Xxx הפועל כפר סבא - בני יהודה http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/11.Xxx

יום ותאריך: שבת, ה-25/08/07.
    שעה: 19:00 בערב.
    שופט: לירן ליאני.
    אצטדיון: לויטה.

הפועל כפר סבא ובני יהודה, שתי קבוצות שרוצות בעונה הזאת לשדרג את עצמן ואולי לגנוב מקום שמוביל למפעל אירופאי, נפגשות אחת מול השניה. הסיפור המרכזי של המשחק הזה יהיה חזרתו של ג'וזה דוארטה לאצטדיון 'לויטה', רק שהפעם הוא ילבש כתום. כמו כל שחקן שמשחק מול הקבוצה האחרונה בה שיחק לפני כן, גם החלוץ הברזילאי של בני יהודה ירצה להראות לירוקים מהשרון שהם הפסידו אותו.

המועמדת לנצח את המשחק היא הפועל כפר סבא. לעומת הכתומים, שמגיעים אחרי הפסד מביך לבית"ר ירושלים, הירוקים מגיעים למשחק אחרי שניצחו בחוץ את מכבי פתח תקווה. חשוב לזכור שהיריבה של בני יהודה במחזור הקודם הייתה בית"ר ירושלים ושלא מול האלופים ימדד כוחם של החניכים של ניצן שירזי. עוד נתון מעניין: לפני כשבועיים שתי הקבוצות הללו נפגשו כבר במסגרת גביע הטוטו ושם בני יהודה ניצחה את הפועל כפר סבא בתוצאה 3-1. ולמרות זאת, עם המגרש והקהל הביתיים, הקבוצה של אלי אוחנה צריכה לרדת מנצחת.

הפועל כפר סבא - המטרה: ליצור רצף של נצחונות.
    הפועל כפר סבא מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום ה-3 בצוותא עם בני סכנין ובמאזנה ישנן 3 נקודות ליגה. במחזור הקודם ניצחה הקבוצה 1-0 בחוץ את מכבי פתח תקווה של יוסי מזרחי.
    הפועל כפר סבא רוצה מאוד לנצח גם את המשחק הזה ובכך למנוע מקרבות ההישרדות שהיו בעונה שעברה להעלם. הירוקים מהשרון ישמחו מאוד בעונה הקרובה להילחם בחלק האחר של טבלת ליגת העל. על מנת שזה יקרה, נצחון ביתי מול בני יהודה הוא בגדר חובה.
    יעוזה אבובאקרי, קשה אחורי של הקבוצה, יעדר מן המשחק. מי שצפוי להחליפו הוא אלירן סיימון. על שער הקבוצה ימשיך להגן אוהד לויטה, אחד המצטיינים בטורניר בו השתתפה הנבחרת הצעירה.

הרכב משוער: אוהד לויטה; אורי אוזן, דאגלאס דה סילבה, לירן זרקו, לירה גונזבלש; אלירן סיימון, אביחי ידין, כפיר אדרי, בן לוז, גיז'רמו ישרלאביץ'; סמואל יבואה.

http://mad.walla.co.il/archive/310613-5.Xxx
    קבוצתו תלויה בו מאוד. גיז'רמו ישרלאביץ'.

בני יהודה - ינסו להתאושש מהמשחק הקודם.
    בני יהודה מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת אחרונה בצוותא עם מכבי הרצליה ובמאזנה ישנן 0 נקודות ליגה. במחזור הקודם הפסידה הקבוצה 3-0 בחוץ לבית"ר ירושלים של יצחק שום.
    בני יהודה לא רוצים להסתבך השנה במאבקי התחתית. לאחר ההפסד במחזור הקודם, על מנת לעמוד במטרות לעונה הזאת, הקבוצה צריכה לנסות ולצאת עם משהו במשחק מול הפועל כפר סבא. במידה ויפסידו, זה יריח לא נעים והכתומים ימצאו את עצמם שוב מנסים להימלט מהקו האדום והנורא.
    יוסי רוזן, שהחסיר את המשחק מול בית"ר ירושלים עקב השעיה, יחזור להרכב על חשבונו של עוז ראלי.

הרכב משוער: דלה איינוגבה; אלי אברבאנל, סלבר הודזיץ', זאב חיימוביץ', סאלם אבו סיאם; אימורו לוקמן, יוסי רוזן, הרוויה קובצ'ביץ', אסי בלדוט; משה ביטון, ג'וזה דוארטה.

http://mad.walla.co.il/archive/195239-5.Xxx
    בתמונה הוא נגד בני יהודה, היום הוא איתם. ג'וזה דוארטה.

6. הרצליה Member

ההבדל הוא שאז למכבי הרצליה הייתה התקפה מצויינת(קאמנן ואיגור,היו ימים) בעוד שעכשיו ההתקפה שלנו היא שום דבר.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בזמן האחרון לא מעט אוהדי בית"ר כאן באייסוקר טענו שהתקשורת נגדם, שממציאים עליהם סטיגמות שגויות ושהם ניזוקים מהתדמית שבית"ר קיבלה בעבר. אז הנה, כתבה שמפורסמת היום באתר הרשמי של בית"ר:

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/14.Xxx מכבי הרצליה - מכבי נתניה http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/8.Xxx

יום ותאריך: שבת, ה-25/08/07.
    שעה: 17:30 אחר הצהריים.
    שופט: אלי חכמון.
    אצטדיון: הרצליה.

מכבי הרצליה, שהמטרה העיקרית שלה היא לשחזר את הישגי העונה שעברה ולהישאר בליגה, תפגוש את מכבי נתניה, שלה יש מטרות מסוג אחר. שתי הקבוצות הללו צריכות את הנצחון. מכבי הרצליה ממש לא רוצה לראות את הליגה בורחת לה ומכבי נתניה ממש לא רוצה לראות איך הצמרת בורחת לה. שוויון לא ישרת אף אחת מן הקבוצות.

עם ההתקפה החלשה של מכבי הרצליה, קשה לראות אותה מצליחה להגיע למצבים מול החומה הנתנייתית, בראשותו של לואיס מארין. מנגד, אסור לשכוח שעד כה, מכבי נתניה עוד לא הבקיע ולו שער אחד בודד במשחק רשמי. למרות זאת, קשה לראות את מכבי הרצליה מחלצת משהו מן המשחק הזה מול מכבי נתניה ולכן העדיפות תלך עם היהלומים.

מכבי הרצליה - רק לא אותה פתיחת עונה מאשתקד.
    מכבי הרצליה מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת אחרונה בצוותא עם בני יהודה ובמאזנה ישנן 0 נקודות ליגה. במחזור הקודם הפסידה הקבוצה 3-0 בחוץ לעולה החדשה, עירוני קריית שמונה של רן בן שמעון.
    קבוצתו של אריאל שיימן שוב פעם מתחילה להרגיש את התחתית בוערת תחתיה והיא תרצה מאוד להרגיע את הרוחות כבר ממחזורי הפתיחה. המטרה ברורה, להוציא נקודות. גם אם זה אומר לנצח את מכבי נתניה.
    חיים מלכה צפוי לחזור לתפקיד הבלם, במקומו של שי בנאי. איתן עזריה, ממצטייני העונה שעברה, צפוי גם הוא לחזור להרכב הפותח, על חשבונו של אושרי אלפסי.

הרכב משוער: פיטר מרליר; רמי חאליס, חיים מלכה, מיטייה מורץ, איתן עזריה; דייהו דייוויס, שלו מנשה, מהארן ראדי, עומר בוקסנבוים, אלנתן סלאמי; סעיד מקאסי.

http://mad.walla.co.il/archive/318610-5.Xxx
    יצליח להביא את השינוי לקבוצתו? איתן עזריה.

מכבי נתניה - אם רוצים צמרת, צריכים לנצח, גם בחוץ.
    מכבי נתניה מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום ה-7 בצוותא עם הפועל תל אביב ובמאזנה ישנן 1 נקודות ליגה. במחזור הקודם סיימה הקבוצה בתיקו 0-0 ביתי מול אותה הפועל תל אביב של גיא לוזון.
    השאיפות של היהלומים הם להיות בצמרת ולשם כך, צריך לנצח את מכבי הרצליה, גם אם המשחק משוחק בהרצליה. הקבוצה אמנם מתכוננת למשחק מול לייריה בגביע אופ"א, אבל יודעת שגם הליגה נורא חשובה ושזה הלחם של הקבוצה.
    אבי סטרול ודדי בן דיין, שיצאו עם הנבחרת למשחק הידידות מול בלארוס, צפויים לפתוח בהרכב. איתי שכטר, שיצא עם הנבחרת הצעירה, צפוי להיות בסגל הקבוצה, אך ככל הנראה יקבל מנוחה, עקב העומס שנוצר סביבו לאחרונה. ג'ורג' בה, חלוץ הרכש החדש מחוף השנהב, צפוי לפתוח את המשחק על הספסל.

הרכב משוער: לירן שטראובר; אבי סטרול, לואיס מארין, קלימי סבן, דדי בן דיין; סטניסלאב אנגלוביץ', תמיר כהן, מריוס בונדאה, אמיה טגה; סבסטיאן רוזנטל, אוקוצ'ה.

http://mad.walla.co.il/archive/241403-5.Xxx
    יחסר ליהלומים גם במחזור הזה. איתי שכטר.

9. Raulito Madridista

אני חושב שהמשחק בין אשדוד למכבי חיפה יהיה משחק מאוד מעניין והפוטנציאל לתיקו הוא גדול מאוד. תיקו שאמור להיות רב שערים. ההגנה של אשדוד לא מספיק טובה וקשה לי להאמין שחיפה תשחק עד כדי כך גרוע כמו במשחק הקודם. מצד שני, חיפה לא תוכל לעשות שינוי של 180 מעלות תוך שבוע אחד בלבד וקשה לי לראות את החניכים של רוני לוי שותפים את הדשא עם משחק כדורגל מצויין.
    אשדוד קבוצה שיכולה לשבת על השער של היריב במשך 90 דקות, להבקיע רק שער אחד ובסוף לסיים בתיקו אחרי טעות. עם קצת ריכוז היא הייתה מנצחת את מכבי ת"א וזה מה שחסר לאשדוד, הווינריות הזאת ולנצח משחקים גם שהם חלשים, אחרת הם היו מתמודדים על אליפות. דוד רביבו ושריקי הם שחקני המפתח אצל אשדוד ואצל חיפה השחקן הכי חשוב הוא יניב קטן שחוזר. אם פאוליניו ייתן עוד משחק גרוע כמו במחזור שעבר, עדיף לו לפרוש מכדורגל לפי דעתי.

כפר סבא ובני יהודה קבוצות שתמיד מספקות כדורגל התקפי והן חביבות. קשה לראות קבוצה אחת עם היתרון על הקבוצה השנייה. אני שמח לשמוע שבן לוז יישחק באמצע וזה היתרון אדיר לכפר-סבא שהראתה כדורגל טוב מאוד נגד מכבי פ"ת, שהיא אחת הקבוצות החלשות בליגה ללא ספק. היה ברור שבני יהודה לא תחזיק מעמד נגד בית"ר ולא תוכל לחזור מפיגור, לקבוצה הזו אין אופי. אולי בגביע הטוטו בני יהודה ניצחה אבל המשחק שקול מאוד ויש מפגש מעניין נוסף בין דוארטה לאקסית שלו.

נגד ההגנה המבולבלת של מכבי הרצליה שבאמת יכלה לספוג עשירייה מקריית-שמונה, אני לא צופה בעיות מיוחדות מבחינת מכבי נתניה, למרות ששכטר המצויין לא משחק. נתניה הייתה טובה נגד הפועל ת"א במספר לא מובטל של דקות, אבל הכושר הגופני הטוב של שחקני הפועל הכריע וגרם להפועל לשלוט במשחק בחצי השני ולקראת הסיום. ימפולסקי הוא כישרון גדול ורוזנטל נתן משחק לא רע בכלל נגד הפועל, פרט להחמצות הנוראיות שלו, הוא שחקן שיודע למסור.
    במכבי נתניה רק בוקסנבוים מסוגל לעשות משהו ונגד אחת ההגנות הטובות בליגה זה אמור לא להספיק.

מכבי ת"א תתארח באורווה אצל מכבי פ"ת, שהיא פשוט אחת הקבוצות החלשות בליגה והייתה נוראית נגד הפועל כפר-סבא. למכבי יש חלק התקפי טוב והעניין יישתפר ממשחק למשחק, מה גם שנגד אשדוד למכבי היו דקות לא רעות בכלל וקמאנן עם קצת ריכוז היה גומר משחק עם צמד ולא עם מאזן מאופס בליגת העל בינתיים.
    לפי מה שהבנתי, עומר גולן ודירסאו לא משחקים ואלו שני השחקנים הכי חשובים של מכבי פ"ת, שקשה לי לראותה מנצלת את ההגנה החסרה של מכבי ת"א.
    שבוע אחד של שקט יהיה במכבי לדעתי, נראה מה יהיה במחזור הבא.

אני חושב שבני-סכנין יותר איכותית מהפועל-קריית שמונה. קולמה עשה עליי רושם של שחקן אדיר שעושה הכל בחלק האחורי וגם שולח מסירות יפות. נקווה שבוזגלו ימשיך בכושר שלו והמערך של לוי תפור בדיוק על שחקניו. קריית שמונה הבקיעה שלישייה להתקפה הכי חלשה בליגה. גיא צרפתי השחקן המרכזי בקישור שם בייחד עם עבאס סואן שבכושר בינוני מאוד. מעניין אותי איך ייקבלו את עבאס סואן בבני-סכנין.
    אני חושב שלקבוצה של לוי יש היתרון על העולה החדשה השנייה.

על משחק העונה, הפועל ת"א - בית"ר ירושלים, אגיב בהמשך

10. Patrice_Evra Member

בנאדו כשיר למשחק נכון?
    וקראתי שתמוז ויצחקי שוב יפתחו בחוד על חשבונו של רומולו שמצבו מתערער בקבוצה משבוע לשבוע..

11. הרצליה Member

תחושה מוזרה.
    נגד נתניה בבית אני תמיד רוצה לנצח, זה מין מנהג כזה שנגדם בבית הולך לנו בד"כ יותר מנגד קבוצות אחרות.
    קודם כל שאני מסתכל עכשיו על ההרכב אז הוא נראה לי טיפה יותר טוב מבחינה הגנתית, חליס ששיחק משום מה בצד שמאל נגד קריית שמונה חוזר לצד ימין, ואושרי אלפסי שהוא מגן גרוע לא משחק.
    חיים מלכה הוא בלם סביר ששיחק בעונה שעברה לא מעט ואני מאמין שהוא יכול לתרום יותר מאשר שי בנאי,איתן עזריה הוא אחד השחקנים האוהבים עלי בקבוצה ואני גם מרוצה מזה שהוא פותח.

אני לא מסכים עם זה שבוקסנבוים הוא השחקן היחיד שמסוכן בקבוצה, יש את מהארן ראדי שסיים את העונה שעברה כשחקן שבועט הכי הרבה פעמים לשער מחוץ לרחבה, יש את סעיד מקאסי שהוא בסך הכל חלוץ לא רע בכלל, הבלם מורץ הוא גם פרט חשוב מאוד במשחק מחר ואני שומע עליו מבחוץ לא מעט דברים טובים הבעיה שעד עכשיו בשלושה משחקים הוא הציג יכולת מאוד חלשה.

לא יודע מסיבה לא ברורה אני די אופטימי לקראת מחר.

האמת? קניתי!

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אכן, בנאדו כשיר למשחק.
    לגבי רומלו, כבר בשבוע שעבר היה אפשר להבין כי הוא לא בתוכניות של שום בעונה הקרובה, וכל עוד יצחקי ותמוז ימשיכו בכושר ההבקעה שבו הם נמצאים, אין לי ספק שהוא גם לא יהיה בתוכניות.

13. Number 8 Member

http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/10.Xxxמכבי פ"ת - מכבי ת"א http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/3.Xxx

יום ותאריך: שבת, 25/8/07.
    שעה: 19:30.
    שופט: מאיר לוי.
    אצטדיון: "האורווה" בפ"ת.

מכבי פ"ת ומכבי ת"א, שתי המאכזבות של פתיחת הליגה נפגשות. מצד אחד, נמצאת מכבי פ"ת שהביאה מספר ימים בודדים לפני תחילת הליגה את דירסאו ממכבי חיפה, אך עם זאת אכזבה בגדול והפסידה בבית. מצד שני, עומדת הקבוצה הצהובה מתל אביב שלא רק הוציאה תיקו בבית, אלא גם הציגה כדורגל מזעזע.

מכבי פ"ת כאמור מגיעה למשחק לאחר הפסד ביתי להפועל כפ"ס ביחד עם תצוגת כדורגל רעה ומבישה. אפשר להגיד שעל פ"ת עבר קיץ די שקט וכמה ימים לפני פתיחת הליגה, הקבוצה החתימה את דירסאו שנזרק ממכבי חיפה, ובכך פ"ת הצהירה שהיא הולכת להאבק על מקום בצמרת ולא להעביר אותה באמצע הטבלה. כאשר דירסאו וקאקו בקישור, אוהד קדוסי ועומר גולן, כן כן אותו גולן שנמכר למכבי ת"א אבל ברגע האחרון עשה במכנסיים ונשאר באורווה, יש למזרחי אחלה קבוצה, אך ביום שבת האחרון היא הראתה יכולת שאף אחד לא ציפה לה. בקבוצה הבטיחו שמחר נראה מכבי פ"ת אחרת, תוססת, מציגה כדורגל שוטף, שמח ובעיקר את היכולת שמצפים ממנה וללא ספק יכולה להציג.
    יוסי מזרחי ייאלץ להסתדר בלי הרכש הנוצץ שלו, חבייאר דירסאו הפצוע ויתפלל ששני השחקנים המרכזיים הנוספים בקבוצה, עומר גולן ובלסינג קאקו, יהיו כשירים בסופו של דבר לאחר שיעברו מבחן כשירות לפני המשחק. השחקנים שצפויים לתפוס את המקומות בקישור הם אורי לוזון ונאנד סאביץ, ובהתקפה הוא אקס מכבי ת"א, לירן כהן. בנוסף אליהם, עומר דמארי, חלוץ העתיד של הקבוצה.

הרכב משוער: אוהד כהן, איסמעיל עאמר, מוראד מגמאדוב, קובי גנון, נאור פסר, סולי צמח, בלסינג קאקו(אורי לוזון), ננאד סאביץ, עומר דמארי, עומר גולן(לירן כהן) ואוהד קדוסי.
    http://www.2send.us/uploads/98bf9c1920.Xxx
    עומר גולן. יעבור מבחן כשירות ואז ידע האם יוכל לשחק נגד הקבוצה אשר בה חתם ואז התחרט.

מנגד, מכבי ת"א מגיעה במצב לא פחות גרוע משל יריבתה, הבלאגן חוגג. מכבי התחילה את עונת 07/08 מוקדם ועד המחזור הקודם נגד אשדוד, היא שיחקה חמישה משחקים ובאף אחד מהם הציגה יכולת טובה(עם כל הכבוד, לנצח את סנטה קולומה בבית, לא משוכה קשה). אותם אנשים שחשבו שבליגה מכבי תראה יכולת אחרת, טעה בגדול. כמו בחמשת המשחקים, הקבוצה של אלי כהן הציגה כדורגל משעמם, שבלוני, שליחת כדורים למעלה ללא כתובת, בקיצור משחק מבולגן, מה שגרם לאוהדים לקרוא לאלי כהן להתפטר, צעקות שהתחילו לאחר התיקו מול ארצ'יאספור. מכאן, הקבוצה נכנסה למספר מים סוערים, שמות של מאמנים התחילו להיקשר למשרת המאמן כאשר אלי כהן יפוטר, אבל רוני מאנה ולוני הרציקוביץ החליטו לתת לכהן שבועיים של שקט שבהם יצטרך להראות שהוא יכול להצעיד את מכבי ת"א לימים טובים יותר. דרך אגב, גם בעונה שעברה, הצהובים הגיעו לאורווה לאחר רצף של הפסדים, הפסידו שוב, ולאחר מכן כהן וחבורתו פתחו של 21 משחקים ללא הפסד, כך שמחר המשחק יהיה מבחן כמעט אחרון לאלי כהן.
    מבחינת ההרכב, אלי כהן יצטרך להסתדר ללא שני הבלמים הקבועים שלו, אבי יחיאל ומילאן מרטינוביץ, ואת מקומם צפויים לתפוס אביב חדד וניסו קפילוטו הצעיר, כאשר עוז יפרח ירד לספסל. בנוסף, יש את הרושם שכהן הבין שהוא צריך לשחק יותר התקפי, ולכן יפתח עם ארבעה קשרים התקפיים וללא קשר אחורי מובהק.

הרכב משוער: דרגוסלאב יבריץ', יובל שפונגין, אביב חדד, ניסו קפילוטו, אורי שטרית, יוסי שבחון, רודי חדד, אבי נמני, יניב עזרן, עומר פרץ, יאניק קמנאן.
    http://www.2send.us/uploads/711365b088.Xxx
    אלי כהן. משחק של "להיות או לחדול" עבורו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/8/07
  14. Don Joan Roman Member

רומלו עדיין חסר כושר משחק(ת'אמת אף פעם לא הבנתי למה מביאים זרים בלי כושר משחק) והוא לא במאה אחוזים שלו ולכן הוא לא משחק בהרכב ותמוז מועדף על פניו בתור החלוץ המרכזי, בינתיים שום שם את רומלו כאופציה למקרה שטוטו יהיה במשחק לא טוב עד שהברזילאי יהיה בכושר משחק מלא.

15. refaelov26 Member

התקשורת נגדם ? איזה שטויות , איך זה שכל משחק מרכזי זה משחק של בית"ר אפילו אם יש משחקים יותר טובים ?!

אין מה לעשות התקשורת חולה על בית"ר כל משהו שקורה שמה יש כותרות ענק זה גם טוב וגם רע ..